forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.01.09 22:41
 citēt
Par finansēm...nu kādas mums te finases?:D Holod, golod i razruha....:P
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:41 labots
 citēt
visu vakar lasu rakstus internetā un skatos ziņas pa tv godīgi sakot visi kas komentē pievonajas viedoklim ka grautiņi nebija vajadzigi tātad jāsecina ka tur visi gājuši ar mērķi nevis normāli paust savu viedokli bet piedzerties un ārdīties :face-sad:
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:42
 citēt
A par ko ta breeka? Piedzeerushies ljautinji paardijaas, provokatori ar panaaca ko gribeeja.. so what?
Protesta koncerts ar taada parodija par protestu - padziedaja, pabljaustijaas, no skatuves dazji paagjiteeja..
Vot ja taa massa kas doma laukumaa piecos bij buutu shitaa gaajushi saeimu ienjemt.. tad gan buutu bijis par ko runaat!
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:44
 citēt
ehh,mani tur ar kalašhu.. ;D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:45
 citēt
Karlis70 : Švaki zini , es tur kādu laiku esmu padzīvojis gan Parīzē gan Briselē gan Barselonā menesi paskraidijis kopā ar visādiem "Če draugiem" taka pieteiekami zinu kā un kas tur notiek ŠEIT tāda lokāla sētas klope. Berlīnē regulāri Eirolīgas mači ja vietējie pakāsa beidzās ar daaaaudz lielāku trokšņošanu tik ja kautkāds Polizeis ar mietu atvēzējās tad zini 3 puņķutapas aizlidoja pa gais ŠITE ir otrādi un tāpēc smieklīgi:)
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:46
 citēt
atgādina anekdoti par krīzi, kura lido pār ameriku, tad eiropu un galu galā pār latviju... (skatīt sadaļā FUN)
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:47
 citēt
Karlis70:Ak dies...pāris autiņi un LB veikals...putekļi uz revolūscijas altāra...:D:D:D:D:D:D


Doma pareiza.
Tikai tik ilgi kamēr par putekļiem uz altāra nekļūst paša manta.
Tad skatījums varētu pamainīties:face-crying:
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:52
 citēt
Ispējams ja katrs protests beigtos ar nekārtībām valdība sadzirdētu tautu vairāk. :face-monkey:
Dzīvē esmu optimists, bet ja arī nomainīsies valdība nekā labāka mums nebūs - viss ielaists pārāk dziļā diiii.... tā ka... kā teica Edijs Šnipke - Pēdējais prom lidojošais latvietis izslēdz lidostā gaismu :(
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:52
 citēt
FOTOdurnis:Garlaicīgi būt kantora klerkam stīvā ancukā. Nemieri un demolēšana ir pasaules praksē atzīta efektīga tautas tvaika nolaišana. Es ceru šādi pasākumi atkārtosies un kautkādi kropļi to nemēģinās norakstīt uz smirdīgajiem kreisajiem.

tu laikam esi smirdīgs kreisais daunis!
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:59
 citēt
Lutums:Pēdējais prom lidojošais latvietis izslēdz lidostā gaismu :(


:D labi teikts!
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:03
 citēt
Tik te gan kashkjus nevajag, camon!
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:05
 citēt
diezgan pagruti no tadiem izvairities, jo cilvēki (precīzāk dzīvnieki) klaji aicina vēl veidot grautiņus :face-sad:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:06
 citēt
jāiekur kamīns un jāiemalko visītis! lai jau Jums tur izdodās :)
ja nekas cits, tad vismaz piketi nedaudz tuvāki ES līmenim paliek :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:07 labots
 citēt
es varu palidzet tev iztaisnot zobus :face-wink:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:08
 citēt
man visīša vietā šovakar tikai aliņš. BET gaidam VĒL reportāžas. pagaidām grautiņu piefiksējums manāms tikai no Elika (par ko viņam respect) puses... būs vēl? šis ir LV fotogrāfu vai zaķpastalu portāls? :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:09
 citēt
Lunis:Karlis70 : Švaki zini , es tur kādu laiku esmu padzīvojis gan Parīzē gan Briselē gan Barselonā menesi paskraidijis kopā ar visādiem "Če draugiem" taka pieteiekami zinu kā un kas tur notiek ŠEIT tāda lokāla sētas klope. Berlīnē regulāri Eirolīgas mači ja vietējie pakāsa beidzās ar daaaaudz lielāku trokšņošanu tik ja kautkāds Polizeis ar mietu atvēzējās tad zini 3 puņķutapas aizlidoja pa gais ŠITE ir otrādi un tāpēc smieklīgi:)


luni, nu beidz gvelzt muljkjiibas. visu tu zini, visur esi bijis, visu redzeejis... kaut kaa neizskataas.
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:11
 citēt
ko pats sēdi mājas?
alvils:man visīša vietā šovakar tikai aliņš. BET gaidam VĒL reportāžas. pagaidām grautiņu piefiksējums manāms tikai no Elika (par ko viņam respect) puses... būs vēl? šis ir LV fotogrāfu vai zaķpastalu portāls? :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:13
 citēt
alvils:man visīša vietā šovakar tikai aliņš. BET gaidam VĒL reportāžas. pagaidām grautiņu piefiksējums manāms tikai no Elika (par ko viņam respect) puses... būs vēl? šis ir LV fotogrāfu vai zaķpastalu portāls? :face-glasses:


vott prātīgi teikts! es te ar sēžu un gaidu interesantas un aizrautīgas
reportāžas sakarā ar notikumu, bet nekuja nava! viena tik ielikta! lēni
organizējās tie blogeri :)
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:14
 citēt
нет
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:18
 citēt
Īstenībā tas bija progresam nepieciešamais posms, nekādi neatbalstu vandalismu, taču tas nozīmē ka ieejam jaunā pasākumu un notikumu fazē, kas jau nav peļami. Šie malači ieradās faktiski apmeram 10 minūtes pirms oficialā pasakuma beigam, ar skaidriem nolūkiem, jasaka ka tomer bija grūti noticēt, ka tik tālu tas aizies :)
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:30
 citēt
Tas kas pie mums te notikaas, tas viss ir pupu mizas!
Taa sauktajaa civilizeetajaa pasaulee protesti un to apspieshana notiek.. shaadi..

www.youtube.com...

www.youtube.com...


Un piemeeram taadas lietas kaa policistu vai ugunsdzeeseeju protesti ar pie mums ir pagalam pasiivi un niikuliigi..

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:31
 citēt
Billy:ko pats sēdi mājas?


Par cik šo pasākumu neatbalstiju (idejiski) jau no pašiem sākumiem, atradu citas svarīgākas lietas, ko darīt. :) Būtu bijis tur, būtu bildējis. ;)
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:43
 citēt
nu, bļe ! nevajag jaukt protestus ar kaut kādu masu caureju- laupīšanu, privātīpašuma bojāšanu utt.
šādos gadījumos, kad notiek masveida laupīšanas ir jaievieš kara princips - lode pierē un alles. nekāda apžēlošana.
pretējā gadījumā tie kropļi (apdzērušies marodieri) tikai kļūs vēl nekaunīgāki.
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:52
 citēt
vai šitādiem jampampiņiem ir vajadzīga godīga un gudra valdība???:face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.01.09 23:56
 citēt
Senos laikos Angljiem radaas gjeniaala doma - noziedziniekus uz Austraaliju izsuutiit... nju tagad redzam kas no taa sanaaca..
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:06
 citēt
rixweber : A man tāds darbs bāst visur degunu , man par to pietiekami labi atlīdzina:):) Atšķirībā no tev apkārt tusējošiem pilsoņiem man nav problēmu iebazt degunu nedz arābu nedz visādos citādos latīņu kvartālos un laist tur muļķi :) A ja nekad neesi redzēji jestrākas policijas klopes tev nemaz tālu nav jābrauc aizvelcies lidz Briselei tad kad tur atkal kartējie Valoņi sadomā kačāt savas izglītības pravas vai sabraukuši kādi Globlizācijas nedraugi anarhisti:) Tik labi kā Prāgā gan neizpaužas bet tāpat trokšnis ir X lielāks kā Rīga:) Nesi nekad tādus redzējis pie seviss , nju švaks pulvers vaig vairāk piedalīties "Pūļa diplomātijas" izpausmēs:):) Barselonā veselu mēnesi bij studentu emigrantu nemieri , visu centru izdemolēja beidzās tas viss ka sarkanie iedeva kautkādam 1,2 milj Kastro un Če faniem un āfrikas kuģotājiem EU pastāvīgo uzturēšanās atļauju Ai kā Spāņi par to priecājās sevišķi par pusmiljons Marokāņu bandītiem kas nu kļuva par "Savējiem" :):)
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:08
 citēt
atceros, kā kaimiņš no barikādēm mājās ieradās, pareizāk sakot kā tika atgādāts... laiki mainās, mainās apstākļi, bet daži tikai iedzēruši ir vareni
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:30 labots
 citēt
Man šitais labāk patīk
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:31
 citēt
FOTOdurni - Tevi ieteiktajā klipā pretīgi skatīties kā bars ne visai gudru indivīdu cīnās ar bariņu policistu, kuriem jāpilda savs darbs. Cīņu ar Saeimu neredz nemaz. Un šādai stāvēšanai blakām jēgas nav!
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:32
 citēt
nēnu, kā savādāk pamudināt uz kaut kādu darbību, ja ne grādīgais. citādi tik dziedāt.
domāju, SHITais tādas iesvētības vēl, gan jau kaut kas grant-diozāks sekos:face-kiss:
avatar
Publicēts: 14.01.09 00:37
 citēt
Tavējais Luni daudz jestrāks:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.09 01:18
 citēt
Var jau būt ka muļķīgi un neefektīvi.
Bet barbaris, kas lien kauties, ir to kas zināja, bet attiecīgi nerīkojās, grēkāzis.
Dabū ar dūrēm aizstāvēt to, ko citi ar vārdiem bija slinki darīt iepriekš.
Protams ka ne skaidrā. Kad sāks ārdīties arī skaidrā būs pa vēlu vispār ko pasākt.
avatar
Publicēts: 14.01.09 02:09
 citēt
par nemieriem + Lunis :)))
esmu bijis vācijā kādu īsu laiciņu pašā karstākajā EURO 2004 laikā un tur nu džekiņi par futbolu smagi pārdzivo...Un itsevišķi par neizsķirtu. Tādas lietas tur vispār nesaprot :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 02:19 labots
 citēt
Saku reti ... ja ...grāfs nav nobildējis seju tad grautiņam/repotāžai nav jēgas ... mums i jāzin savi "VROŅI" ... es gribu redzēt tās pretīgās sejas, kas demolē Latviju :(
avatar
Publicēts: 14.01.09 07:49
 citēt
Vecrīga nav Latvija un valdība nav valsts, tas tā...:P
avatar
Publicēts: 14.01.09 07:53 labots
 citēt
Girtsons:Saku reti ... ja ...grāfs nav nobildējis seju tad grautiņam/repotāžai nav jēgas ... mums i jāzin savi "VROŅI" ... es gribu redzēt tās pretīgās sejas, kas demolē Latviju :(


www.saeima.lv...
www.mk.gov.lv...
:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.09 08:44
 citēt
Nez nu var muldēt, bet visu cieņu policijai, kuri turējās godam. Stulbi gan jau ir, ka viņiem rīkojumus nedeva un kad iedeva, tad jau visi izklīda gandrīz paši par sevi.

Ja tās divas stundas iepriekš būtu vadība devusi rīkojumu apspiest pūli, tas arī būtu izdarīts un nebūtu tik daudz cietušo. :face-plain:
avatar
Publicēts: 14.01.09 09:26
 citēt
aaaaaaaahahaha luni laaaaaaaabss :D :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 11:05
 citēt
es arī tagad noskatījos video, ko Luņs ielika :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 12:05
 citēt
Oj, šorīt ap 3iem :) izbraucu ar mašīnu caur vecrīgai - jā, logi bija pasisti daudzām ēkām... Un izsaku līdzjūtību tam cilvēkam, kas netālāk bija atstājis savu ford probe :(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):