forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.01.09 12:26
 citēt
avatar
Publicēts: 14.01.09 12:29
 citēt
muahaha, skumji, bet lol :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 12:33
 citēt
nav Lācplēša .......ko dariisim, ja valdiiba kritiis......
avatar
Publicēts: 14.01.09 12:45
 citēt
Tallinā laikam TIC reklāmām, jo slāpju remdēšanai izvēlas Sprite. Rīgā gan viss kā pienākas. :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 12:56
 citēt
Valdis sasparojās! Interesanti paliek :)
avatar
Publicēts: 14.01.09 13:12
 citēt
Valdim būtu parādījies mugurkauls???
avatar
Publicēts: 14.01.09 13:17
 citēt
"Policija jau ir aicinājusi masu saziņas līdzekļus iesniegt policijai nofilmētos un nofotografētos materiālus, lai rūpīgi tos izpētītu un mēģinātu noskaidrot visus grautiņā iesaistītos." www.tvnet.lv... /

Domāju, ka tiem kam ir kāds materiāls vajadzētu izpildīt savu pilsoņa pienākumu un iesniegt tos policijai. + jau teiktajam: mums šie VAROņi ir jāzin
avatar
Publicēts: 14.01.09 13:26
 citēt
Bet bildes tvnetā ir labākas par blogeru bildēm (vismaz pirmā noteikti). :)
avatar
Publicēts: 14.01.09 13:43 labots
 citēt
vai tad vēsturē ir bijusi kāda vinnēta kauja bez nevainīgiem upuriem? būs tagad vismaz stikliniekiem apgrozījums - arī labi! Man liekas, spriedze tautā jau labu laiku pastāv un cienijamām 100 galvām tākā to vajadzēja sajust laikus... ja ar labu nepielec, var messidžu nodot arī šādā veidā...

pašam gan laikam roka neceltos neko demolēt, bet kas zi... fakti paliek fakti - bezdarbs pieaug, nabadzība pieaug.. cilveki jau nav mašīnas, kas var sētā pagaidīt pavasari. ēst ta gribās šodien!

p.s. mļē, kā negribās to atzīt, bet piekrītu fotodurnim...
avatar
Publicēts: 14.01.09 13:48
 citēt
MaVi: ja ar labu nepielec, var messidžu nodot arī šādā veidā...


Un kāds būtu tas messiage? :) Ka vajadzīga cita Saeima? Ļautiņi, jūs dzīvjat mežā un ēdat sūnas? Galva jau ir diez gan labs podjestāls cepurei, bet varbūt tomēr to var mēģināt arī kaut kā citādāk izmantot?!
avatar
Publicēts: 14.01.09 14:15 labots
 citēt
Apbrīnojama cilvēku loģika -> Lai veicinātu saimes atlaišanu, vajag:
a.) sapulcēties barā
b.) klapēt policistus, kuriem algas mazākas nekā pašiem
c.) iet demolēt valsts īpašumu, par kuru tāpat atvelk no mūsu kabatām
d.) dažiem gudrajiem indivīdiem, par "grupveida" uzbrukumiem un laupīšanu, draud sākot ar 5 gadiem.

Labākais bija tiem, kuri šodien pamodās atskurbtuvē un šie tik tad uzzin, ka šiem vēl ķurķis gaida uz pāris gadiem :D

Ieguvums no tā:
a.) pilnīgi vari aizmirst par ko bija mītiņš, uzmanība novērsta uz citu tēmu
b.) visa cita veida mītiņi un neapmierinātības izpausmes, tagad būs aizliegtas (varēs drāzt vēl vairāk) :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 14:43 labots
 citēt
alvils:
MaVi: ja ar labu nepielec, var messidžu nodot arī šādā veidā...


Un kāds būtu tas messiage? :) Ka vajadzīga cita Saeima? Ļautiņi, jūs dzīvjat mežā un ēdat sūnas? Galva jau ir diez gan labs podjestāls cepurei, bet varbūt tomēr to var mēģināt arī kaut kā citādāk izmantot?!


pats tu pakaramais! par skādi nenāktu satversmē kādreiz aci iemest, skaidri un gaiši rakstīts:
Saeima sastāv no simts tautas priekšstāvjiem

kas tas pa priekšstāvi, kam neviena domas neinteresē un turpina čučēt savā ērtajā krēslā, kamēr citur pasaulē sen jau tautsaimniecību sildīšana bija sākusies... Ungārijai SVF nauda jau bija sadalīta pa pozīcijām, kamēr mūsējie tupi lūrēja kamerās un atkārtoja Nosin Spešel tipa tekstus.. varbūt, ja atlaistu, nākamajā sasaukumā varbūt vienam otram beidzot neērti paliktos, ka mediji vazā apkārt bildes ar guļošiem ģīmjiem.. lai vismaz sajūta rodās, ka tas ledus zem čībiņām nemaz nav tik biezs
tas pats godmanis tagad vispār laikam baigais dievs sajuties... uz nevienu jautājumu normāli nevar atbildēt

anarhija un vandalisms vakar nebija ielās, bet gan godmaņa runās un valdības rīcībnespējā
avatar
Publicēts: 14.01.09 14:51
 citēt
gribu piebilst, ka uz piketu neieradās tukstošiem pensionāru, kas noteikti gribētu kādu bruģa gabalu iemest kaut kur... :face-angel:
avatar
Publicēts: 14.01.09 14:59
 citēt
Karlis70:Ak dies...pāris autiņi un LB veikals...putekļi uz revolūscijas altāra...:D:D:D:D:D:D


tā jau ir labāk 0,5 milj samaksāt par izsistajiem stikliem, nekā noskatīties kā 800 milj. tiek salikti pa kabatām !!
avatar
Publicēts: 14.01.09 15:49
 citēt
MaVi, joprojām NEKĀDA messidža no Tavas puses.
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:00
 citēt
a varbut ir taa, ka ari urlam ir japiedalas sabiedribas labaa - shini gadijuma kaa peshkai-vandalim (jo internetu vinjsh nemaak), jo, kungi, lai vai ka mes te runatu, kaut kas sak notikt uz kaut kadu pusi (point Zatlera ultimats)...
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:07
 citēt
patika kaa Godmanis no 900'' intervijas puciigs aizlaidaas
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:28
 citēt
Eidzii:... jāsecina ka tur visi gājuši ar mērķi nevis normāli paust savu viedokli bet piedzerties un ārdīties :face-sad:
nu, vairums tūdaliju padziedāja un ar izpildīta pienākuma apziņu padevās mājā. piedzerties un ārdīties - netrūkst pilsoņu, kuriem nekā cita i nav prātā. jauši vai nejauši tādi bija arī vakar Vecrīgā.

bet jaunieši, man tāds iespaids, ka daži nolaidušies līdz personālo apvainojumu līmenim.
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:38
 citēt
alvils:MaVi, joprojām NEKĀDA messidža no Tavas puses.


tu lasīt ar proti, vai tikai pirkstus pa klavieri dancināt?
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:43 labots
 citēt
( www.draugiem.lv... )

re kur smuks reportiņs, saturīgi un kvalitatīvi :)
taisni vai prieks skatīt
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:51 labots
 citēt
MaVi:

pats tu pakaramais! par skādi nenāktu satversmē kādreiz aci iemest, skaidri un gaiši rakstīts:
Saeima sastāv no simts tautas priekšstāvjiem

kas tas pa priekšstāvi, kam neviena domas neinteresē un turpina čučēt savā ērtajā krēslā, kamēr citur pasaulē sen jau tautsaimniecību sildīšana bija sākusies...


Un peedeejaas veeleeshanaas Tu shos ieveeleeji taapeec, ka cereeji, ka shie beidzot buus izguleejushies? :D Tak gulj vieni un tie pashi tur jau no 1990. gada. Kaapeec buutu jaaiedomaajas, ka naakamajaa terminjaa viss buus citaadi?
Protams, vieglaak ir aiziet pameetaat akmenjus un uztaisiit revoluuciju vai izsludinaat referendumu, nekaa domaat tad, kad jaadomaa (tad, kad shie guljavas atkal un atkal tiek ieveeleeti tajaa miikstajaa kreeslaa), bet vai tieshaam vieglaak ejamais celjsh ir tas pareizaakais? :)
avatar
Publicēts: 14.01.09 16:56
 citēt
lkz:( www.draugiem.lv... )

re kur smuks reportiņs, saturīgi un kvalitatīvi :)
taisni vai prieks skatīt

vo baigi patika šitā reportāža riktīgi labā parāda piketētāju līmeni!
avatar
Publicēts: 14.01.09 17:01
 citēt
Bzh:

Un peedeejaas veeleeshanaas Tu shos ieveeleeji taapeec, ka cereeji, ka shie beidzot buus izguleejushies?


es vispār balsoju par "Māras zemi", bet nu ja pareizu atceros, tā dāma nedabūja vairāk par 5000 balsīm :(
avatar
Publicēts: 14.01.09 17:23
 citēt
Mazliet iedziļinoties un paanalizējot notikumos, katram būtu jāsaprot, ka tie grautiņi bija valdības atbalstīti!!! Policija nedrīkstēja sākumā neko darīt - tādi bija norādījumi ;) Un valdība savu panāca - tagad var pateikt, ka viņi ir ideāli, bet tie 10 000 bandīti nav jāņem verā.
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:03 labots
 citēt
izkopēju no vienas dienasgrāmatas dr.lv:


Igoreka memuāri

Zdre, Mani sauc Igors, draugi mani sauc pēc kļičkas - igoreks. Man ir 35 gadi, ta ka vel jauns pacans. Šovakar es esmu pie sajmas (ja es mācētu kaut mazlietiņ rakstīt latviski, tad vārdu saeima rakstītu tā). Principa man nav nemazakas nojausmas kas ir sajma, ko viņa dara un ko viņa ziemā ēd un kas šobrīd ir ministru prezidents. Nesaprotu ne ko no politikas, ne ekonomikas, man reaļna pohuj kādās iekārtas valsti dzivoju un kas bija pirmais preziģents. Es zinu tikai to, ka šovakar ir baiga strelka, tāpēc, ka cigaretes (vai kas - karo4e pohuj!!!!!!!) palikušas dargākas. Ta ka latviski nerunaju- visadus saukļus izkliedzu po russki, tāpec, ka RASIJA - tā ir nākotne. Nu vot, prirmstam ar Aļohu iebuhājām un tagad esam te, izkliedzam dažadus prikoligus tekstus, kuru nozīmi ne saprotam, ne gribam saprast, metam pa ma6inam ar kiegeljiem un pa sajmu ar olam, ko nopisgijam tur pat - mego. Nu vot, tur tie pisģuki policisti, bljed ahunie pacani sajutu6ies, jo normaljna preti mums stav ar saviem 6itiem, blje mikstie - ar kaskam. Jebal, karo4e -mums ir tiesibas darit ta. Es, kane6na neko nezinu par saviem pienjakumiem pret valsti un vispar sabiedribu ka tadu, jo pravda takaja, ka es nemaz nesaprotu jedzienu “sabiedriba”, tapec man pohuj. zinu tikai 3 lietas - cik maksa cigaretes, cik maksa plostņeku alus, un kā kādam nopisģīt telefonu.

BĻED Aļohai tikko tie gavņuki jebli izškaidija, blje vinsh nek nedarija!!!!! sukas! ar stekiem bled atsita. karo4e - ja met ar keigeli, tad uzreiz sļiktais pacans?? MAN IR MANAS TJESIBAS!!!!!!!Vai es jau teicu, ka man bumerā ir RUSSKIj karogs v stikļe ieļikts, 6tobi vsje NA6I PACANI VIĢIĻI , 6o Ja nastojašij russkij, i pod nomerom 4 burtis - CCCP, bļe prikoļnij nomer karo4e, v latgalite kupil.

A nu da, i e6o, ja dzivot kopa ar svoju muteri, potomu 6to moj IQ okola 10 punkti. neznaju 6o eto takoje IQ, no 10 punkti izklausas reaļna labi. i ja nestradaju t.i. rabota net - moma ģelajet man vakariņas i dajet ģenge dļa pivo, cigaretki ja kupju par sava nauda, nu par to, ko nopisģiju sikajiem gansiem.

visi kopa kljedzam “ATLAIJST SAJMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:04 labots
 citēt
Man šodien labākā "Fotogrāfu" bilde patika
Leiškalns kautko mēģina ieborēt vecmaistaram Briedim , gan jau Uldis kautko indīgu šim atkal pateica:):)
Bilzās Autors diemžel nav apzīmējies.
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:07
 citēt
Vis tika labi sarazots !!!! Tagad gadu vares kult tuksus salmus cik Latviesu Tauta nespeciga !!!! Notiks raganu medibas un baigas bus vainigs tas kas to mitinu organizeja !!!! Klat nebiju , bet esmu loti labi informets kas notika Latvija ! Saprietiet Jus braucat baiga gravi ar to valdibas gribesanas gasanu ! Vis tika noorganizets ta ka vajag lai Tautai aizbaztu muti !!!!!! Padomajiet vai bija verts iet uz Doma laukumu , kam tas bija vajadzigs ??????????????
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:09
 citēt
Un vel ko gribeju piebilst ; vai barikades aizstavjus Jus atcerejaties kad doma laukuma blavat Seimu nost !!!
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:14 labots
 citēt




Šim jau nu toč ir jāsēž labi ilgi :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:22
 citēt
man atkal baigi labi patika Kažas rakstītais

blogi.nozare.lv...

blogi.nozare.lv...
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:26
 citēt
peec purna izskataas, ka vinjsh jau ir seedeejis un ne vienu vien reizi.
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:43
 citēt
he.. rigai vsego 50 taukšķi zaudejumos.. minus viens logs gaismas pilij
avatar
Publicēts: 14.01.09 18:59 labots
 citēt
FOTOdurnis:Godmanis telefonintervijā nespēja siekalas mierīgi norīt. Gudmenu žēl, viņš jau nav vainīgs, ka tādi kropļi šim pakļautībā. Gan jau pie sevis viņš saka paldies par šo dienu :face-devil-grin:


jopcik, par ko vinju žēlot?
deviņdesmitajos pisa gudri praatu visiem un appišot klusi elšot.
tagad piš visiem prāatu.. viņš ir vainigs ka vins vispar ir tur!


valdiba nekaunigi melo, bet te seezh blogeri patrioti un domaa,ka viss tak ir skaisti!
godmanis pi puls ķeras ikreiz,kad vinjam uzdod kadu svarigu jautaajumu, jo vairs pat nezin,ka no saviem meliem laukaa izliist.

predidents arii labais "emmmm. (norij kartejo kartupeli)... izsaku nožēlu"

P...c

vot paņemšu un bushu kartiga patriote un vienuritu pie saeimas sagaidishu visus ar savu manfrotto štatīvu un katram kas tur ienaak pa celiti! ja spirinasies pa aci!

psc.. dusmas man ir uz tautu, par to ka klusee un dusmas uz to,ka turpinaas kluseet!

ne kauties maak, net trobelet, tikai latviski iiiiiiiiiiiiiiiideeeet un iiiiiiiiiideeett..

tfu!

miermiligie tulit metities man virsuu,ka vaj vaj kada nezeliga un tralla citada durne es..
durņi ir tie,kas jutas eiropieshi suudainajaa latvijaa. da jaa da bljaa...
avatar
Publicēts: 14.01.09 19:12
 citēt
zanders labi pateica pa swh
avatar
Publicēts: 14.01.09 19:18
 citēt
+ ironia
avatar
Publicēts: 14.01.09 19:38
 citēt
Vells, cik te daudz gudro, sanāktu gandrīz tikpat laba valdība, kā no Delfu komentētājiem. Teksti, stils un vārdu izvēle arī gluži vai Saeimas deputāta līmenī, skaisti mākam uzdziedāt..... Žēl tikai, ka tā tauta vēl tāda padumja, neredz, nenovērtē vēl savus praviešus, kurus saulītē jāceļ un pie siles jālaiž. Neskumstiet, ilgi nebūs vairs jāgaida.
avatar
Publicēts: 14.01.09 19:45 labots
 citēt
es jau dievinu!

orks, tautaa ir informeta? nee! latvijas tauta ir visu muuzhu tikai maldinata!
avatar
Publicēts: 14.01.09 19:57
 citēt
ironia:latvijas tauta ir visu muuzhu tikai maldinata!
ko tic glupībām?
avatar
Publicēts: 14.01.09 20:02
 citēt
es ticu tikai sev un pagaidam pat lupu nevajag ņemt rokaa,.lai to redzet palielinaajumaa
avatar
Publicēts: 14.01.09 20:07
 citēt
ironia:es ticu tikai sev un pagaidam pat lupu nevajag ņemt rokaa,.lai to redzet palielinaajumaa
nu, pašam grūti relativitātes teoriju pārbaudīt. un visu iespējamo zāļu iedarbību. pieļauju, ka var ticēt arī pamatotam pierādījumam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):