forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.01.09 20:15
 citēt
es tik uz rezultaatu raugos, tik uz rezultaatu..
avatar
Publicēts: 14.01.09 20:29
 citēt
ironia:es tik uz rezultaatu raugos, tik uz rezultaatu..
atšķirīgi cēloņi var to pašu rezultātu gādāt. un cēloņu parasti daudz kā jūras mēslu.
avatar
Publicēts: 14.01.09 20:33
 citēt
ironia:es tik uz rezultaatu raugos, tik uz rezultaatu..


Raudziishanaas ir taads dikti subjektiivs raadiitaajs :) Var uz vienu un to pashu vietu raudziities un redzeet tumshu dibena caurumu, un var redzeet simpaatiskas meitenes dibenu kopumaa :D
avatar
Publicēts: 14.01.09 20:40
 citēt
es tikai subjektivi skatos, uz laimigo zemi ar 25% bezdarbu.. luk tas ir subjektivi!
jee! apsveicu, jus esat laimigais laimigas zemes pilsonis!

jutos ka vinnejusi loterijaa..
avatar
Publicēts: 14.01.09 21:03 labots
 citēt
KEPKE:http://www.tvnet.lv/zinas/images/upload/01_22.jpg
http://www.tvnet.lv/zinas/images/upload/04_5.jpg
http://www.tvnet.lv/zinas/images/upload/buss_001.jpg

Šim jau nu toč ir jāsēž labi ilgi :face-devil-grin:


Te labi redzam lielāko kļūdu, pirmais ir jālikvide kino un foto, un tad tikai demolēt... citādi tevi atradis un ietupinās.
avatar
Publicēts: 14.01.09 21:31
 citēt
avatar
Publicēts: 14.01.09 21:42
 citēt
viss jau ir ljoti skaisti. varam, protams, piesaukt vaaciju, spaaniju utt. tachu nevienaa no shiim valstiim peec vardarbiiga grautinja pensionaari nezvana uz televiiziju un iekshlietu ministram nestaasta, ka (citeeju): "diemzheel tur nebiju, bet ja buutu bijusi, tad arii mestu akmeni saeimas eekas logaa..."
vo, taa ir kultuura... skumji.
a diez neienaaca praataa, ka taa ir MUUSU vecriiga ar muusu brugji un muusu saeimas eeku. un remontees to visu par muusu naudu?



par valonjiem un baskiem labaak nerunaasim. taa ir pavisam cita liiga. tai situaacijai tur nav nekaada sakara ar politiku.
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:05
 citēt
Vajadzētu visu šito naudas summu likt samaksāt tiem ko savāca un tiem kas organizēja.
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:07
 citēt
rixweber:
a diez neienaaca praataa, ka taa ir MUUSU vecriiga ar muusu brugji un muusu saeimas eeku. un remontees to visu par muusu naudu?


esi parliecinaats ka kautkas vel ir Mūūsu?
cik naivi!
viss tavs ir tikai iluzija!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:14 labots
 citēt
rixweber:viss jau ir ljoti skaisti. varam, protams, piesaukt vaaciju, spaaniju utt. tachu nevienaa no shiim valstiim peec vardarbiiga grautinja .............


klau, vai esi vispar informeets kas notiek citur? Barselonaa katru otro nedelju notiek grautinji un nebut ne taadi rotalju laukumi ka tas te vecrigaa notika. spaanjiem tikai dod iemeslu pademonstreties un pademolet.
izvaroja meiteni - grautinjsh ar spridzinatam mashinaam"
pacela maizei cenu - grautinshj ar izdemoletiem veikaliem un ielam..
jus te seezhat un neko nezinat kas patiesibaa notiek pasaulee!

spanijaa visbiezhaak cilveeki,kuri ir noziegushies pat ar visu apsardzi tiks noslakteti jau pirms savas tiesas. politikji ir zem lupas un nevar spert patvaljigos soljus ar zemtekstiem, ka tas notiek Latvijaa.

es dzivoju vienaa dzivoklii ar spanijas patstavigo iedzivotaaju,kura par sho tikai spej nosminet, jo tas kas notika te vakar ir nieks salidzinoshi ar to,ka juuus pashi ,muļķi naivie tiekat izvaroti morali un izdemoleti pashiem nezinot.


gļēēēēvi!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:22 labots
 citēt
ironia:
rixweber:viss jau ir ljoti skaisti. varam, protams, piesaukt vaaciju, spaaniju utt. tachu nevienaa no shiim valstiim peec vardarbiiga grautinja .............


klau, vai esi vispar informeets kas notiek citur? Barselonaa katru otro nedelju notiek grautinji un nebut ne taadi rotalju laukumi ka tas te vecrigaa notika. spaanjiem tikai dod iemeslu pademonstreties un pademolet.
izvaroja meiteni - grautinjsh ar spridzinatam mashinaam"
pacela maizei cenu - grautinshj ar izdemoletiem veikaliem un ielam..
jus te seezhat un neko nezinat kas patiesibaa notiek pasaulee!

spanijaa visbiezhaak cilveeki,kuri ir noziegushies pat ar visu apsardzi tiks noslakteti jau pirms savas tiesas. politikji ir zem lupas un nevar spert patvaljigos soljus ar zemtekstiem, ka tas notiek Latvijaa.

es dzivoju vienaa dzivoklii ar spanijas patstavigo iedzivotaaju,kura par sho tikai spej nosminet, jo tas kas notika te vakar ir nieks salidzinoshi ar to,ka juuus pashi ,muļķi naivie tiekat izvaroti morali un izdemoleti pashiem nezinot.


gļēēēēvi!

un tu butu lielā varenā latviete? kas nekad nav gļēva? atvaino, bet neticu!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:26
 citēt
+1 ironia Pilnīgi piekrītu ironia,neapzināti sekoju notikumiem jau no 1980.gada cik nu rādīja pa televizoru,par masu demonstrācijām,mītiņiem citās valstīs.
Arī tagad tā notiek gan Krievijā,Grieķijā,Bulgārijā,Korejā utt.
Nu nekādi nesaprotu kādēļ pie mums cilvēki ir tik kūtri un iztiek tikai ar dziedāšanu,tā var dziedāt vēl 100.gadus,ja tik būs vēl kas dzied :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:28
 citēt
Skaidrs, es esmu muļķis naivais ar izvarotu morāli. Tātad uz citiem jautājumiem varu neatbildēt, ko gan no muļķa var prasīt.
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:35
 citēt
Eidzii:
un tu butu lielā varenā latviete? kas nekad nav gļēva? atvaino, bet neticu!


paldies Dievam, bet latviete es neesmu! šeit es dzivoju, bet neesmu ne patriote,ne saknju laideeja. šeit tikai maacos un tuvakajaa laikaa dodos majas!

latviski runaaju, jo tada ir mana izvele, runat!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:48
 citēt
ironia:
Eidzii:
un tu butu lielā varenā latviete? kas nekad nav gļēva? atvaino, bet neticu!


paldies Dievam, bet latviete es neesmu! šeit es dzivoju, bet neesmu ne patriote,ne saknju laideeja. šeit tikai maacos un tuvakajaa laikaa dodos majas!

latviski runaaju, jo tada ir mana izvele, runat!

nu tāda gadijumā tev nav nekādu tiesību nedz komentēt latviešus nedz komentēt ko citu!
gļēvi ir nodirst citu tautību!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:54 labots
 citēt
a tev nav kauns aizstaveties un turpinat aizstaavet gļēvumu?

man ir tiesibas jo esmu tomer arii šīs valsts pilsonis, tiesibas tadas pashas ka jebkuram pilsonim. un kamer es maksaju shai valstij nodoklus es spirinashos cik varu!
avatar
Publicēts: 14.01.09 22:58 labots
 citēt
orks:Skaidrs, es esmu muļķis naivais ar izvarotu morāli. Tātad uz citiem jautājumiem varu neatbildēt, ko gan no muļķa var prasīt.
vai tas nav skaisti?

ka butu jauna demonstracija, tikai bez vardarbibas? vnk visi tukstoshi iznak un saak skalji bimbaat!
te tiesham ir skalji jaaraud!
avatar
Publicēts: 14.01.09 23:03
 citēt
Draugi, draugi... it kā pieauguši cilvēki, bet šitā izrunāties. Es tur biju ( skaidrā, latviete, nemetu ar neko, nekliedzu ), bet es tur biju. Visbriesmīgākais cilvēkos ir vienaldzība, taču šis vismaz neatstāja vienaldzīgu nevienu. Protams, žēl, ka bija tik daudz dzērušu cilvēku, bet bija daudz t.s. civilie, kas vnk gāja paust savu viedokli mierīgā ( vismaz ne vardarbīgā ) veidā. Plakāti bija feini, ar izdomu. Tie, kas meta, lai man piedod, bet izskatījās, ka bija organizēta grupa, jo visi bija aizdomīgi līdzīgi, ar jau gataviem izejmateriāliem ( akmeņiem, pudelēm utt. ). Tas, ka vairākumā bija krievvalodīgie ir vairāk nekā normāli, ņemot vērā krievvalodīgo skaitu Lv, pret to pašlaik nav iespējams ( un vai vajag ? ) cīnīties. Vismaz prieks, ka tautā, saeimā un medijos ir ažiotāža, cerībā, ka cilvēki beidzot sāks domāt un pēc tam, pat (un lai die...nogrābst... ja tā notiks! ) varbūt kaut ko darīt lietas labā, nevis turpinās ņerkstēt par to, cik dzīve grūta.... Krieviem ( un arī ne visiem ) varēja pārmest pārāk lielo aktivitāti, taču vidējam latvietim ( arī ne visiem ) ( citēju ) pietiek jau ar to, ko redz pa TV, ak šausmas ( naktī murgi nerādījās ? ) . No kurienes tā vēlme tikai pārmest, nedomājot, nepaanalizējot ??? ak, stereotipi :( spriest tik par lietām un cilvēkiem, ar ko nav darīšana bijusi. ( paldies par uzmanību, jau gatavojos tikt nomētāta ar akmeņiem..ui...bruģi ).
avatar
Publicēts: 14.01.09 23:04
 citēt
ja tu esi pilsone iesaku attiekties no latvijas pilsonibas nebus saviem negļēvajamiem tautiešiem jataisnojas par Latvijas pilsonibu un nodoklīši ari nebus jamaksā
avatar
Publicēts: 14.01.09 23:08
 citēt
nezinaju,ka nepilsoniem nav jamaksaa nodokļi. eidzi neblamee vismaz sevi tautas priekshaa!
avatar
Publicēts: 14.01.09 23:22
 citēt
patriotiski nospragshu tautas labaa :)
avatar
Publicēts: 14.01.09 23:57
 citēt
ironia, vairāk tādu karstasinīgu cilvēku Latvijai kā Tu - varbūt beidzot lietas sāktu kārtoties... vēlreiz atkārtošos - nav bijusi neviena uzvara bez cīņas, nav bijusi neviena cīņa bez nevainīgo upuriem ...
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:04 labots
 citēt
un navif vajadzīga cīņa, nafig vajadzīgi upuri? cilvēki ir sašutuši par finansu krīzi. vai saimas atlaišana atrinās krīzi? nu ne taču! :) nav kā citādāk sevi izpaust, kad ir depresija? tad jau tiešām labāk pievienojos, kādam, kas iepiekš teica, ka lābāk tie idioti būtu taisījši pašnāvības. :face-monkey: NEVAJAG mums lūzerus ar zemu IQ, ja viņu darbības rezultāts ir nekas cits, kā Latvijas valsts un tās galvas pilsētas izvarošana! nevajag! bet tie idioti, kas vakarnakt parādīja savu superīgumu, neparādīja neko vairāk, kā vien to, ka viņi IR lūzeri ar zemu IQ. vismaz daļa no viņiem to varēs pārdomāt 15 gadu garumā ieslodzījumā (un arī, starp citu, par nodokļu maksātāju naudu, diemžēl).
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:11
 citēt
Schnircks:
ironia:patriotiski nospragshu tautas labaa :)

Un ko TU nosprāgusi darīsi lietas labā?:face-surprise:

guleshu pie saeimas un smirdeeshu! :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:17
 citēt
es zinu :) bet tagad jadara citas svarigas lietas :)
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:26 labots
 citēt
Eidzii:gļēvi ir nodirst citu tautību!
jā, būtu es francūzis, anglis, ebrejs vai žīds. nedrīkstētu tā teikt. bet latvieties būdams (cik zināms) nodirsīšu savu: "kā par latviešiem tas teksts no 100 1-tulības gadiem - "nemuldi, mēs zinam, mēs lasījām avīzē, bija daži brīdinājuma šāvieni gaisā, bet upuru nebija!"".
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:27 labots
 citēt
ironia:
Schnircks:
Un ko TU nosprāgusi darīsi lietas labā?:face-surprise:

guleshu pie saeimas un smirdeeshu! :D

To pašu arī var darīt bez cīņas. Ietaupīsi tikai sev dārgo laiku, lai pavērotu "krutos" un "foršos" spāņu grautiņus, kas ir līdz ārprātam "interesanti" un "aizraujoši".

Varbūt tiešām esmu stulbs, bet kā var salīdzināt Spānijas grautiņus ar Latvijas, neņemot vērā to iemeslu saknes? Pēc dzirdētās informācijas, grautiņi tur ir kā vesela ikdienas sastāvdaļa - no 9.00-17.00 darbs; no 17.30-22.00 piedzeros un eju dedzināt mašīnas. Parādiet man kādu latvieti, kam ir līdzīgi ieraksti katrā otrajā plānotāja lapaspusē! Latvijā kaut kas tāds pēdējo 19 gadu laikā notiek PIRMO reizi (neskatoties uz pāris pensionāru "krievi-latvieši" roku paplivināšanu), nevis 4543523534. reizi.
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:29
 citēt
ironia:
rixweber:viss jau ir ljoti skaisti. varam, protams, piesaukt vaaciju, spaaniju utt. tachu nevienaa no shiim valstiim peec vardarbiiga grautinja .............


klau, vai esi vispar informeets kas notiek citur? Barselonaa katru otro nedelju notiek grautinji un nebut ne taadi rotalju laukumi ka tas te vecrigaa notika. spaanjiem tikai dod iemeslu pademonstreties un pademolet.
izvaroja meiteni - grautinjsh ar spridzinatam mashinaam"
pacela maizei cenu - grautinshj ar izdemoletiem veikaliem un ielam..
jus te seezhat un neko nezinat kas patiesibaa notiek pasaulee!

gļēēēēvi!


ok, gribeeju kaut ko rupju pateikt, bet neteikshu ;)
punkts viens - man ir ljoti zems tolerances liimenis attieciibaa uz muljkjiibu...
punkts divi - un tu domaa, ka normaali domaajoshs spaanis ljoti lepojas ar savu tautieshu talantu demoleet, izvarot un spridzinaat bez mazaakaa iemesla?
punkts triis - es shobriid dziivoju "citur". jaa, ir man mazliet informaacijas par notiekosho.
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:33
 citēt
te runa ir ne par to,ka jacinas ka spaaniem, bet par to,ka saanji nepieljauj neko taadu,kas jau ir pieljauts Lv.
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:33
 citēt
full_clip:....kā var salīdzināt Spānijas grautiņus ar Latvijas, neņemot vērā to iemeslu saknes?
par ko nevar? iemēslus, saprotama lieta, arī var i salīdzināt, i ņemt vērā.
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:35
 citēt
ironia:te runa ir ne par to,ka jacinas ka spaaniem, bet par to,ka saanji nepieljauj neko taadu,kas jau ir pieljauts Lv.


ko tieshi? analogu valdiibu? kriizi? etnisko situaaciju?
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:38
 citēt
jus tiesham est parliecinati ka viss kartibaa?
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:40
 citēt
haralds:
full_clip:....kā var salīdzināt Spānijas grautiņus ar Latvijas, neņemot vērā to iemeslu saknes?
par ko nevar? iemēslus, saprotama lieta, arī var i salīdzināt, i ņemt vērā.


Protams, var, bet ne jau tādā aspektā, kā to dara ironia. :face-smile:

ironia:te runa ir ne par to,ka jacinas ka spaaniem, bet par to,ka saanji nepieljauj neko taadu,kas jau ir pieljauts Lv.


Tātad mums vajag nolaisties līdz tādam barbaru līmenim, ka par katru mazāko mēslu iesim raut ārā bruģakmeņus, kurus savulaik mainījām pret mūsu tautiešu ražoto sviestu, un metīsim tos logos, un mums būs pofig, kas tie ir par logiem - saeimas, bankas, slimnīcas, intīmpreču veikala vai tava paziņas dzīvokļa logi?
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:46
 citēt
Starp citu, es neesu dzirdeejis(nesaku, ka nav, tik neesu dzirdeejis), ka buutu shaadi grautinji (pret kaadu valdiibas leemumu vai izdariibu) buutu notikushi, teiksim Somijaa vai Zviedrijaa :)
Un neko, politikji tur tomeer drusku vairaak riikojas tautas interesees, kas noziimee, ka var iztikt arii bez grautinjiem :)
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:46
 citēt
mhm, labak tomer iebazt galvu smiltiis un gaidit kamer tevi panems priekšā ! jees! labaka pieeja!
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:47
 citēt
ironia:jus tiesham est parliecinati ka viss kartibaa?


tu lasiit un no izlasiitaa izsecinaat proti???
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:48 labots
 citēt
Bzh, Somijaa un Zviedrijaa atgadinashu ari dziveslimenis ir krietni augstaks par musszemi un spaniju.. un cilvekie arii pozitivaki un ne tik akli!

ziedrija, zomija, daanija, norvegija.. uttttt.. tauta,kas domaa ar galvu un uz priekshu. dzivo ekonomiski un nemetajas ar netiru velju
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:49
 citēt
ironia:mhm, labak tomer iebazt galvu smiltiis un gaidit kamer tevi panems priekšā ! jees! labaka pieeja!


nee, nu protams, ka labaak tomeer ir iet un kaadu izvarot... Basta!
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:49
 citēt
ironia:mhm, labak tomer iebazt galvu smiltiis un gaidit kamer tevi panems priekšā ! jees! labaka pieeja!

Tad jau sanāk, ka pēc kārtējā grautiņa Spānijā par kādas meitenes izvarošanu, teiksim, 1/10 izvarotāju pazūd vai izbrauc no valsts?
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:52
 citēt
ironia:Bzh, Somijaa un Zviedrijaa atgadinashu ari dziveslimenis ir krietni augstaks par musszemi un spaniju.. un cilvekie arii pozitivaki un ne tik akli!

ziedrija, zomija, daanija, norvegija.. uttttt.. tauta,kas domaa ar galvu un uz priekshu. dzivo ekonomiski un nemetajas ar netiru velju


bet savukaart spaanijaa visi ir negatiivi un akli kaa kurmji. liidz ar to arii grautinji... kaukaa uz to spaaniju te uzseedos.
ironija, tak domaa pirms raksti.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):