forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.01.09 00:54
 citēt
ironia:mhm, labak tomer iebazt galvu smiltiis un gaidit kamer tevi panems priekšā !


Gribētos zināt, kurā vietā Tu bāzīsi galvu smiltīs (lai Tevi varētu paņemt priekšā)... :)
avatar
Publicēts: 15.01.09 00:57 labots
 citēt
alvils:
Gribētos zināt, kurā vietā Tu bāzīsi galvu smiltīs (lai Tevi varētu paņemt priekšā)... :)


tas bija seksa piedavajums? darishu ka pozitivs ameriaanis kursh neriko grautinjus, iesudzeshu tevi tagagd tiesaa :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:00
 citēt
miļo taalavieti, par ko tad es runaaju? kaapec tur taa ir? tapec,ka valdiba doma par tautu,nevis par sevi un sevi un sevi!


rixweber, ironia domaa pirms raksta, un zin ko raksta, tieshi taapec zinot,kadi ir spaanji, krietni karstasinigaaki, neka ziemeljtautas, un arii nemaz tik pozitivi vini nav.
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:04
 citēt
ironia:
alvils:
Gribētos zināt, kurā vietā Tu bāzīsi galvu smiltīs (lai Tevi varētu paņemt priekšā)... :)


tas bija seksa piedavajums? darishu ka pozitivs ameriaanis kursh neriko grautinjus, iesudzeshu tevi tagagd tiesaa :D


Nē, nebija tas seksa piedāvājums. Vnk interesants pasākums izklausās Tev paredzēts. Gana interesants, lai gribētu būt tur un to novērotu, mož arī, ja atrastos labs gaismiņš, iebildētu. :)
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:06
 citēt
alvils +
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:14
 citēt
neinteresee! iesudzeshu tiesaa :D:D
bet ja palasisi uzmanigak,es nedz baazhu kur galvu nedz kautkur to taisos baazt. tie,kas pieturas pie izdzivoshanas metodes "gan jau bus labi, ir jau labi" ir tie kuri spitigi tur galvinjas zem juras liimenja un nepartraukt itiek dupseeti!

lai jums veicas!
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:17 labots
 citēt
ironia:jus tiesham est parliecinati ka viss kartibaa?


NĒĒĒ! Nav viss kārtībā! Man, kā ārzemēs dzīvojošam latvietim, IR kauns par to, ka valdība nolaidusi tautu tik tālu,
ka viens otram rīkli grauž pušū, to aiz nabadzības, to aiz skaudības, to aiz vnk savas dabas vai pārtaukojušās dirsas.
kauns par to, ka tauta ir atļāvusi valdībai noaudzēt resnas dirsas un katru rītu stumt māgā ar sviestu smērētus piecīšus.
ja godīgi, tad video, foto un rakstus lasīju ar sašutumu un nedomāju, ka kas tās varētu notikt valstī, kuru saucu
par dzimteni, bet nekad vairs nesaukšu par savām mājām. Jo tālāk tajā caurumā centies kaut ko saskatīt, jo mazāk
kaut ko redzi! nu jau es patiešām pārliecinos un saprotu, ka valstī, kurā sociālās labklājības līmenis ir zemāks par daža
laba demolētāja IQ, kurā valda oligarhi, es atgriezīšos tikai kā tūrists un bērnības taku staigātājs. Valsts ar savu politiku
manī ir iznīdējusi to, ko reiz saucu par patriotismu.

kas tad īsti ir labāk? izdauzīt pāris logus un izplēst bruģi vai piepist tautu un piekrāt pāris liekus milionus privātai lietošanai? vismaz par stikliem kādam godīgi pelnošam pilsonim par darbu samaksās...
un priecājušies būtu, ka tos kriminālos purnus aizturēja vakar, priecājaties par to, ka neskatīsieties kādu krim.inform
raidījumu pēc diviem mēnešiem, kurā iereibis jaunietis ar iepriekšēju sodāmību ir kādu izvarojis vai sadūris vai vēl tuir velnzin kā un ko..
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:23
 citēt
lkz:
vismaz par stikliem kādam godīgi pelnošam pilsonim par darbu samaksās...
.
un tad atlaist no darba ..!
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:44
 citēt
ta mūs tagad izkvīkās?
avatar
Publicēts: 15.01.09 01:45
 citēt
nu taa sanak,pec relativitaates metodes,ka liela dalja jau ir dabujusi nooormal kvikiju :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 03:07
 citēt
ironia:jus tiesham est parliecinati ka viss kartibaa?


Nekas nav kārtībā! Bet kautvai ja nodedzinātu vecrīgu zini kas būtu? SIA LATVIJA atrastu kādus 400 ļimakus( vai pēc nepieciešamības vairāk ) ko samaksāt RB skalam vai kādai citai lielai LV būvniecības firmai, tālak, piemēram, rb skals samaksātu 1/2 citai mazākai firmai un otru pusi sev paturētu. Un nekas ar demolēšanu nebūs mainijies vienkārši atkal kāds uzvārītos! Viss mainīsies tad kad zagšana vairs nešķitīs norma, ka cilvēki kas iekļūst starp tiem 100 izredzētajiem nenāks no vidējā latvieša komūnas kurai taisīt varkas un likt zabej uz nodokļiem ir ok.
Izmaiņas nevar veikt 1dienas laikā. Ir jāmācās dzīvot lai cik stulbi/banāli tas neizklausītos.
Kapēc bija jādemolē PRIVĀTĪPAŠUMS, jāmet ar akmeņiem reportieriem + policijai?Tas man galīgi nav pieņemami. ironia ja tava mašīna/veikals būtu izdemolēti naktī tad domāju tu ar to manfroto statīvu jau ietu uz citu pusi...
avatar
Publicēts: 15.01.09 03:11 labots
 citēt
patiesibaa po.. :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 04:32
 citēt
ironia : A tu zini kā Barselonā apspiež nemierus un apkaro grautiņus?:) Es tur mēnesi nodzīvoji speciāl uz šo punkt pamat , tu zini sajutos kā jenķu kīno par kautkādu Latīņamēriku jo GISĀ nepatraukti no ausmas lidz rietam grabēja heleopēteris kurš nepātrauktu novēroja centru no gaisa un ielās 24h patrulēja smagi bruņotas kautkādas specvienību patruļas ar suņiem pa ielu ik pa 3 minūtēm nobrauca policijas patruļauto un ja gadijās uz uetves apstāties vairāk kā 2-3 cilvēkiem tā patruļa OBLIGĀTI apstājās uz uzjautāja ko jūs te darāt ja ģīmji likās aizdomāigi šie tik apstājās pēc brīža piebrauc bruņots busiņš no kura izlien kadi 4-5 specvienību purni pārbauda vsiem paīrus un aizdomīgos arī pāršmonī un tā ik pa pāris trim kavartāliem , vosos parkos stāvēja pa avirākiem šitādiem busiem lai var paspēt laikam papildspeki ja kautkur kautkas sākās , a sākās regulāri ta vienā ta citā vietā , sita vitrīnas uz nebēdu visam kas pie rokas gadijās gan veikaliem gan aptiekām gan skolālm un kinīšiem visvairāk protams centās izklāpēt exskluzīvu vaikalu logus lai varētu ķadu lupatu nospert un tad protams paikas veikalus lai būtu ko ēst :)) Barselonā "Proletariāta minīcija" tas ir bruģis ir visusr ērti pieejams tur visas ielas trotuāri ar fļizēm tad nu ja izlauž flīzi sadauza viņu mažākos gabalos var puļīt pa visu kas tuvumā , ja kādu no vandaļiem vai "neapmierinātajiem" notvēra tad dauzija un suņiem rīdija tā ka es vispār brīnos kā tur kāds dzīvs paliek :):) Esmu dažas reizes atrāvies ar steku Vcijā tur klopēs ar neonacistiem kad klapē visus bet salizdinājumā ar Barselonu Frīči tik tā pabaida un patrenkā , Spāņi SLĀNA KĀ SALMU KŪĻUS un tur tiktiešām visādi kreisie studenti un anarhisti metājās ar molotoviem un jaudīgām peterdēm , bet ja noķer tad vesels bars klapē tā ar kārtīgu atvēzienu un abām rokām kā malto gaļu , tad iemet bussā un aizved uz centrāli kas atgādina tādus nelielus cietokšņus cietumus parasti nomales kvartālos un tad tur zvetēšana turpinās , es saku brīnos kā šie tur kadu nenosit jo klapē tiešām zvērīgi :):) Bet neko izmet laukā zili melnu nodauzītu drauģelī šo savāc a pēc pāris dienām KLIENTS KĀ JAUNS! Ir protams tur bix apskrečots BET musējie pēc tam būtu 2 meneši uz gultas mētājies nekustoties a šitais jau pēc 2-3 dienam KĀ AGURČIKS un štuko par jauniem sūdiem!:):) Ziepes parasti vāra nevis paši spāņi bet visādi afrikāņi / marokāņi un Latīņamērikas "Čegevaras fani" ot tos tad kā tumšāks purns tā papīrus bauda ik uz soļa un šmoņi ar visur kur tiek klāt:) Mēs reiz ar vienu džeku gājām no Kolumba staujas lidz universitātei Latīņu kvartālā pa ceļam šo kādas 4x papīrus parbaudija un 2x zikartija viņam mūlis tumšāks nekā standarta spānim ot tad atrādāvs:)
avatar
Publicēts: 15.01.09 07:28
 citēt
man prieks,ka Latvijā ir tādi cilvēki kā ironia.Labāk samaksāt par vecrīgas remontu 100 000Ls nekā skatīties kā nozog kārtējos 1 000 000Ls.
p.s.par laimi krīze mani neskar,bet es dzirdu un redzu cilvēku izmisumu un tas ir traģiski.
respect +ironia.
avatar
Publicēts: 15.01.09 07:56
 citēt
Ar tautas dziesmu dziedāšanu režīmu neizmainīsi!!!
avatar
Publicēts: 15.01.09 08:34
 citēt
Jolan:Labāk samaksāt par vecrīgas remontu 100 000Ls nekā skatīties kā nozog kārtējos 1 000 000Ls


Domaa ka taa demoleeshana attur no valsts nauda izlaupiishanas?? :D
avatar
Publicēts: 15.01.09 08:39
 citēt
Ak jaa, vel par teemu.. par puisi kuram aci izshaava utt..


Oļegs, Edgars draugs: "Sākumā bļāvām - atlaist Saeimu, atlaist valdību! Tad visi sāka grūstīties, domājām - ar pūli tiksim ārā no Vecrīgas. Bet sanāca tā, ka mūs ievilka pie Saeimas ēkas, izkļūt nevarējām."


Jaa, nu nepajokam vinjus tur "ievilka"..



Taa jau normaali - puikas sadzeraas, izaardaas, un vel briinaas ka gadaas pashiem ciest..
Tad nu ar sanjeema ko pelniija.
avatar
Publicēts: 15.01.09 08:52
 citēt
Domaa ka taa demoleeshana attur no valsts nauda izlaupiishanas??
vismaz liks aizdomāties par sekām.Mītiņi un dziedāšana pat aizdomāties neliek.Ja nebūtu grautiņa šodien visi jau būtu aizmirsuši par tādu mītiņu un nebūtu prezidenta "ultimāta"
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:17
 citēt
Neko tas neliek aizdomaaties! Domaa vinjiem tas krata ka pie saeimas eekas bars cilveeku aardaas? Tak ne! Jo pashi jau tai laikaa ir taalu no taas eekas!
Par prezidenta ultimaatu paldies jaasaka vinja sievai kas vinju sagraaba aiz pautiem.. "esi vecis vai neesi?!"
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:21
 citēt
bingo.Vismaz sieva aizdomājās un tas nav maz.Jau ir rezultāts
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:29
 citēt
IMHO visu cienju Zatlera kundzei, cik nav redzeets ka vinja savu kungu pabaksta un paliidz pienjemt leemumus..
Es ceru ka Zatlers uzdriiksteesies vairaak.. citaadi liekaas paaraak tramiigs no valdiibas viiriem, kautgan buutu jaabuut otraadaak..
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:42
 citēt
Nesaprotu, kas slavējams un apsveicams ir pārdzērušos, degradējušos ļautiņu vienīgā dotuma-fiziskā spēka demonstrēšanā?! Kas tur kopīgs cīņai par Lielo Taisnību? Vai tur tos akmeņus cilāja tie, kuri kaut ko reālu ir izdarījuši? No bezdarbības un alkohola aptrakuši jauni ļautiņi nepalaida garām izdevību publiski nozīmēties un pacelt savu apšaubāmo pašapziņu! Pat mans dēls, kuram ir 16, un kurš bija uz Rīgu aizbraucis, lai arī it kā solidarizētos ar tiem, kurus neapmierina valstī notiekošais, jau pēc neilga laika saprata, ka tur jau vairs nav runa par Lietu. Varam jau mēģināt sev un citiem iestāstīt, ka tā bija "revolūcija", bet tā taču nav. Bezjēdzīga, nožēlojama, prasta jaunās paaudzes izārdīšanās.
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:45
 citēt
prasta jaunās paaudzes izārdīšanās... kurai ir rezultāts.Vai viņš būs pozitīvs to mēs redzēsim 31 martā.Tukši muldēts un dziedāts ir 18 gadu.Jēgas nekādas.
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:49
 citēt
p.s.Veikalu demolēšanu neatzīstu un piekrītu ,ka vekalu demolētājiem vajag dot "sroku ķurķī"
avatar
Publicēts: 15.01.09 09:57
 citēt
Skaidrs, ka bija jaunās paaudzes izārdīšanās...nu un? Vismaz kaut kāds action! Citādi te tajā mūsu mierīgajā pīļu dīķi ...padziedam, pamājam ar vainadziņiem...bet varasvīriem viss PO**J !!!!
avatar
Publicēts: 15.01.09 10:05
 citēt
Situaaciju var atrisinaat tikai mieriigaa celjaa, ar skaidru praatu atrodot risinaajumu.
Ir jaamaina visa sisteema jau pashos pamatos, bet cilveeki jau nav gatavi tik ljoti piepuuleeties.. diemzjeel.. :(
avatar
Publicēts: 15.01.09 10:29
 citēt
aardiishanai ir viens liels minuss: taa ez klust nekontrolejama (kaa ar LB veikalu). neesmu peetijis griekju/franchu pieredzi (tie imho vismaz 2x gadaa aardaas), bet sajuta, ka tur shis vandalisms tiek feini kontrolets, nu, lai parak talu neaiziet
avatar
Publicēts: 15.01.09 10:34
 citēt
asinis ne asinis upuri ne upuri, Luni, ar Barselonas piemeru, girbeju teikt to,ka šeitan nemaz nezin kas ir debošs. nevajg to visiem skruvet taa ka Ironia saka ka taa jadara..
es esmu pret vadrabiibu, tomer tauta ir paarak tuvredziga un talak par vienu izšauto aci un izdemoleto veikalu neredz.
traģedija ir daudz lielaaka!
avatar
Publicēts: 15.01.09 10:35 labots
 citēt
blin noskatities šo te:
www.youtube.com...

nu tak taisniba..
pipls siiingin' deeeensin'..

nasin spešl..
avatar
Publicēts: 15.01.09 10:58 labots
 citēt
eh neesam tik burtiski. tur ta tuvredziba!

jA! es saku,ka neesmu par vardarbiibu, tomeer vairak sliecos uz nekluseeshanu, visi grib visu atrisinat mierigaa celjaa. 18 gadu kluseshanas un miera rezultaats?
šādā gadījumā tad jakļūst naidīgam. taa ka 10 gadu grumaa man latvieši mācija būt egositam, ko joprojaam neesmu iemaacijusies, tad šajgadijumaa gribu macit latvieshiem nebuut gļēviem pašiem pret sevi.

valdibai neinteresee purkšķi tantiishu pagalmos ar pupiem izkaartiem uz palodzēm, ta pat nav skabarga, tas ir puteklis uz izpuuteja.
vienreiz pademoles otreiz pademoles.. moshk saks dzirdet arii pirdienu sejaa..

man žel to nevainigo žurnalistu un ievainoto plolicistu, žēl to vai šito.. tas ir tikai cilveciskas ambicijas.
tauta nerubii cik viniem ir izdurtu acu ar šo attieksmi kopumaa
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:08
 citēt
un ko man tagad? akmennjmetejam bananus uz gopital sutit? kari nekad nenotiek bez upuriem. bet ara,milishi, ir karsh.. visaa pasaulee ir karsh!
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:08
 citēt
Es arī saviem firmas darbiniekiem veidoju visādas sapulces utml štelles, lai viņi būtu lojāli pret uzņēmumu un domātu, ka viņi kaut ko MANĀ uzņēmumā nosaka. Tad es viņu darbību ievirzu SEV vēlamajā gultnē, bet VIŅI domā, ka nu tagad darbojas VIŅU nosacījumi.
Patiesībā tas viss ir manis inscinēts teātris manis paša izvirzīto mērķu sasniegšanai. Pēdējā laikā piemēram- algas samazināšanai. Viņi paši izteica tādu iniciatīvu, pēc "mītiņa".

Domu uztvērāt?
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:09
 citēt
kam nav SAjēgas par notiekošo, vismaz ir SAuja ar akmeni. :)
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:10
 citēt
ironia:un ko man tagad? akmennjmetejam bananus uz gopital sutit? kari nekad nenotiek bez upuriem. bet ara,milishi, ir karsh.. visaa pasaulee ir karsh!


Karš ir stingri organizēts un kontrolēts pasākums, izdevīgs ieroču u.c. resursu ražotājvalstīm. Austrālijas aborigēni taču nekaro...(?)
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:11
 citēt
Portreti:...........l štelles, lai viņi būtu lojāli pret uzņēmumu un domātu, ka viņi kaut ko MANĀ uzņēmumā nosaka. ............
Domu uztvērāt?


+10
tapec lojaali patrioti mazveidaa dzivo aarzemees :D un lielaka dalja no tiem neatgriezisies.
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:12
 citēt
portreti, vai neesi dizdreejis kautko par moralo karu?
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:34
 citēt
Karlis70:Skaidrs, ka bija jaunās paaudzes izārdīšanās...nu un? Vismaz kaut kāds action! Citādi te tajā mūsu mierīgajā pīļu dīķi ...padziedam, pamājam ar vainadziņiem...bet varasvīriem viss PO**J !!!!

Foorši-aizgāju, izdzēru pustopu, izdemolēju vecpilsētu, tagad pagalmā varu sīkajiem palielīties.
Biju devies uz šī pasākuma "oficiālo" daļu un arī uz salīdzinoši īsu brīdi, bet man pietika, kad no k-kurienes pūlī uzradās vairākas slāviski runājošas jauniēsu grupas (5-7 cilvēki), ar vienādi gatavotiem plakātiem, un ik pa mirklim viens un tas pats jaunietis savai grupai deva norādijumus kas un kurā mirklī ir jābļauj-visai organizēti.
Nezinu vai tiešām ir īstais brīdis ir karot, jo ir pārlieku daudz ieinteresēto pušu-esošās, redzamās varas pārstāvji, lielais A.Š.un līdzgājēji, PCTVL un pārēja banda un vienkāršā tauta.....
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:39
 citēt
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:52
 citēt


Un Andris paņēma Jack Daniel's viskiju!!! :face-devil-grin::face-angel:
avatar
Publicēts: 15.01.09 11:55
 citēt
Ko te cepās.Normāla trīs cēlienu operete,katrā cēlienā savi aktieri.Pirmā daļa ar tautiskiem elementiem Doma laukums,visas biļetes izpārdotas ,mierīgi.Otrā daļa, teatrāla policijas busiņu pārvietošana uz saeimas ēku,visi kuriem biļešu nav, rikšiem uz turieni,stāvvietas.Var brīvi piedaļīties kritikas izteikšānā par arhitektonisko saeimas uzbūvi ,krāsojumu.Trūkumi ,tomēr pēc trešā zvana vairs no doma laukuma ,publiku neielaiž.Lai nesabojātu saeimas durvis priekšā nostādīti kāds desmits policistu.Publikas saturs lēnām nomainās.Laiks tiek veltīts publikas uzsildīšanai,trešajam cēlienam.Nu pēc kādas stundas ,kad visi tā iesiluši var ķerties pie trešā cēliena.Un jūs visi -grautiņš Vecrīgā,kauns .Nekā tāda,ne dedzināja,ne īsti laupija.Paņēma cik nepieciešam tautas gara uzturēšanai.Nu tad izrādes beigās atnāca ārā metēji,jāgatavojot laukums jaunām izrādēm.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):