forum.gif
Nekārtības Vecrīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nekārtības Vecrīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.01.09 20:57
 citēt
eh, kas notiek ... jāgaida reportaža no Elika, citējot viņa sms "Pi***! Pagarshoju asaru gaazi un dzhekam kas staveja pusmetru no manis ar brugji parshkjeela seju."
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:01
 citēt
drosmīgi. es vai nu esmu parāk gudrs vai arī vienkārši baigais nīkulis. Man šobrīd peitiek ar to ko rāda pa TV.
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:12
 citēt
Pašlaik izskatās pēc apdzērušos jaunēkļu izklaidēm..............nekā jauna, parasta garīgi nelidzsvarotu alkoholiķu ārdīšanās....diemžēl
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:18
 citēt
žēl, ka policija un drošībnieki tik bezspēcīgi izskatās. šiem klūp virsū, un viņi tikai krīt...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:20
 citēt
nekad nebiju domājis ka šitik zemu var nolaisties... cik pa tv redzeju bija tikai sadzērušies skolēni un vēl visādi citādi iereibuši ļautiņi :face-sad:
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:21
 citēt
Nez vai katram pietiktu spēka neatbildēt pāri daritājam, ja pavēle dota...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:22 labots
 citēt
Biju aizmetis! Pudeles cilaja daudzi! :face-monkey:
Gaidam reportazu! Dazi plakati bija reciigi!:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:22
 citēt
Nu labi...neizskatījās jau neko smuki, tie aprijušies tirliņi BET, kura revolūcija gan ir taisīta skaidrā prātā?:D:D:D Vismaz kaut kāds acton:D Būtu man -20 gadu jej bogu plosītos tur:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:25
 citēt
...laikam cilvēki ir novesti līdz kliņķim.Pensionāri varbūt gribētu piedalīties tusī,bet nevar.Tukši mulēt un dziedāt var staigāt mūžīgi.Tādus pasākumus neviens neņem pa pillu.Grieķijā patrakoja un uzreiz izveidojās dialogs.
p.s.Ir bērni kuri saprot ar vārdiem un ir tādi kuri bez siksnas nevar
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:30
 citēt
domaju policistiem dota stingra paveele "bez upuriem", un ja vajadzetu, pavisam citi speki tiktu iesaistiti ...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:31
 citēt
Nu par to ir runa...moš tiem žūpām pēc 10 gadiem vēl medāļus dalīs?:D
K staķi, vajadzēto to valsts institūciju telefona numuriņus nopublicēt vienuviet...nu ja vairums rīt pa kādai reizei piezvanītu Ivaram, Valdims, Helēnai(tas nekas ka aizmuka) un palūgtu atlaist saeimu, šiem tak patiktu ne?:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:31
 citēt
Tiešraide :www.nra.lv...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:31
 citēt
Skatoss un ņirdzu , daudzviet eiropā esmu visādās klopes anijis bet šitais issktās pēc tāda lielākas pakaušānās pie kroga piekdienas vakarā. Menti jau nu nozēlojami , nekādas kvalifikācijas kā var 2 hļupiki nogāzt gar zemi baru ar vairogiem bruņotu mentu šitik bezpalīzdīgi drošības spēki nekur nav redzēti.
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:34
 citēt
Lai tikai nestāsta pēc tam ka kāds baigi plānojis grautiņus bija... Tv redzamie nabadziņi, kas sargāja saeimas durvis, normālu anarhistu priekšā būtu pārvērtušies smukās skraidošās lāpiņās... Būtu kaut vienam normālam keksam tur atradusies pudele ar šķaidekli un brīnumsvecīte...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:35
 citēt
+Lunis, es ierēcu, kad tie divi keksi apgāza tos pāris kopus ar vairogiem :D:D:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:43
 citēt
Lunis:Skatoss un ņirdzu , daudzviet eiropā esmu visādās klopes anijis bet šitais issktās pēc tāda lielākas pakaušānās pie kroga piekdienas vakarā. Menti jau nu nozēlojami , nekādas kvalifikācijas kā var 2 hļupiki nogāzt gar zemi baru ar vairogiem bruņotu mentu šitik bezpalīzdīgi drošības spēki nekur nav redzēti.


tikpat labi pēc šīs reportāžas www.fotoblog.lv... var patiekt, ka tu esi pilnīgs foto nejēga
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:44
 citēt
..kaut kas galīgi aizgājis ne tā....:(((....ir jācīnās, ir jāparāda sava attieksme, bet tie dzērāji Tv ekrānā nevienam godu nedara...:((((....Eiropā regulāri notiek mītiņi gan pret globalizāciju, gan pret ekoloģisko problēmu nerisināšanu..utt, utt...taču tas, ka pašlaik notiek, tas vienkārši ir stulbums un blamāža...tak rādīs un stāstīs ne jau par tiem, kuri te bija ar sirdi un dvēseli...būs info par aplaupītiem dzērienu veikaliem un izārdītu bruģi......kur paliek mūsu kultūra...!!!!!
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:48
 citēt
ja butu pavēle tos protestantus apturēt ierastos pavisam citi spēki un pavisam ātri tiktu ar šitiem dzerājiem galā :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:53
 citēt
Skumjš, bezjēdzīgs un nožēlojams pasākums, no kura labāk nepaliks nevienam.:face-sad: Absolūti nevajadzīgas negatīvas emocijas pārdzērušos sprukstiņu dēļ.
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:53
 citēt
Nu ja atlaidīs saeimu un nākošā pēkšņi sāks valstiski strādāt(kam es personīgi dziļi neticu), tad tak dzērājiem ordeņi būs jādod...

Mēs ar visu savu kūltūru varm iet dēt... Kamēr, piedodiet, nesabrauks īstie mežabrāļi un uz maiņām neokupēs vecrīgu, kamēr katrs nenēsās līdzi olu, kuru vajadzības gadījumā iefērēt kādam netīkamam politiķim, kamēr tauta ar telefona zvaniem neparalizēs visus ministru mobiļņikus un kancelejas uz kādu nedēļu, tikmēr tiem puišiem būs dziļi čihaķ par tām tautasdziesmām un baloniņiem...
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:55
 citēt
faktiski tā ir urlu ālēšanās,nekas vairāk.policijai NEĻAUJ darboties, kā tā gribētu uin varētu.
avatar
Publicēts: 13.01.09 21:55
 citēt
tautas teiciens vēsta ka valdība esot tāda kādu tauta esot pelnijusi :face-grin: ko tad liktu vietā? tos pašus vēžu tikai citās kulītēs !
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:00
 citēt
Martini74, pilnīgi piekrītu!!! Ja viņiem ļautu darīt kā viņi grib un ja nav televīzijas kameras ieslēgtas, tad tur visiem, kas gadītos pa ceļam būtu zilas ribas un izdauzīti zobi, tas uz garantiju...:D
Vot saderam, ka Godmanis rīt nāks ar iniciatīvu ieviest masu pasākumu rīkošanas ierobežošanu vecrīgā? Varēsiet teutasdziesmas dziedāt spilves pļavās, deputātu kungiem pat nevajadzēs spraukties garām ejot uz darbiņu:D Vienīgais sliktums, ka nebūs mana novadniekas, kas parāda visiem zināmo žestu pa logu:D:D:D

Wī vil bī taupīgi!:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:01
 citēt
Ar policiju viss ir vislabākajā kārtībā, viņi saprot ka ar tūdaliņ-tāgadiņ šitos taukmūļus no siles nost dabūt nevar, tāpēc arī ļauj jaunatnei paālēties normas robežās.
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:03
 citēt
kasparsf:Ar policiju viss ir vislabākajā kārtībā, viņi saprot ka ar tūdaliņ-tāgadiņ šitos taukmūļus no siles nost dabūt nevar, tāpēc arī ļauj jaunatnei paālēties normas robežās.

tieši tā ari jau ir ja nekārtības kļūtu galīgi nekontrolējamas bija jau sagatavoti krietni nopietnaki papildspēki :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:04
 citēt
Valdība ir tautas spogulis. Ir stulbi skatīties uz valdību un lamāt ka nepareizi rāda. deretu paskatīties uz īsto pusi un tad vēlreiz padomāt. Kamēr celtnieki vedās cementu ar bmw x5, kamēr daļa uzņēmēju liks "zabej" uz oficiālu algu, kamēr šleseru, lembergu, šķēļu aizstāvji teiks savu mīlulīšu aizstāvības pēc "a ja tu būtu tur augšā, tu tā nedarītu (!!!!!!!) " tikmēr nekas nemainīsies un vari kaut nodedzināt to vecrīgu.
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:06
 citēt
Karlis70:Nu labi...neizskatījās jau neko smuki, tie aprijušies tirliņi BET, kura revolūcija gan ir taisīta skaidrā prātā?:D:D:D Vismaz kaut kāds acton:D Būtu man -20 gadu jej bogu plosītos tur:D


jā, žēl, ka Tev jau 70... :face-crying: citādi aizšautu kopā kādu bruģakmeni logos iepiļīt...

:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:10
 citēt
līdzjūtība "ekonomikas upuriem", tiešām, žēl... krīze jau nenotiek vienā dienā, līdz tai nonāk ilgākā laika [posmā...

kauns... kauns, ka tik daudz apdullušu ļaužu domā rītdienu gaišāku darīt laužot bruģi, sitot logus, apzogot veikalus... vai tiešām tauta tik ļoti degradējusies?... zaudējumi atkal no valsts kases...

protesta akcijas organizētāji izgāzušies... neko kardinālu jau viņi nav mainījuši, tikai pirms vēlešanām par sevi atgādinājuši...

jānovēl laimīgas beigas mums visiem... uz saulainu nākotni...
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:12
 citēt
Vot neredzu nevienu iemeslu šajā valstī maksāt nodokļus...piekāšu:D Lai Šlesera šofera dēlēns varētu sēdēt kaut kādā padomē? Lai Helēnīte varētu nodzīt ūsas un braukt uz franciju ar savu ģeniālo palīgu, kuram aldziņa virs 200K gadā?
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:15
 citēt
Kā jau teicu, neviena revolūcija nav skaidrā prātā uztaisīta:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:16
 citēt
videjais vidusmēra piketētājs galīgā pāli :face-grin:
šobrid tieši pa lnt skatos gandriz visi galigā pālī :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:16
 citēt
Pats tu pensionēts nepilsoņis:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:21
 citēt
Pauliic : Vai tad es saku ka MĀKU? Es atškirībā no tiem kas "Visu māk par visiem labāk" uzzskatu ka daudz ko nemāku , tāpēc vislaik daru kā man patīk :) A par visus šito man ir pārliecība , NEBŪTU DD nupatās pievienits militāri policija ar viņu vecajiem smagajiem dūralumīnija defenderiem tās Jēkaba ielas midzenis būtu nosvilināts nafig un mandomāt tas arī bij tas mērķis šim pasākumā un gandrīz droši zinu ka PĒKŠŅI atradsiies finases daudzkam kas pēc jaunā gada tika nogriests , gan mentiem gan vēl visam kam:) Bet visa drūstīsānās nesaniedz pat normālu Parīzes vai Barselona kvartāla krogus patrokšņošanas līmeni kas tur va katru vilendu:)
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:26
 citēt
Nodokļi ir Jāmaksā, un IR jāprasa pareiza nodokļu apsaimniekošana!
Es nodokļus maksāju un esmu ar mieru ka no manis maksātās naudiņas tagad samaksās zaudējumus uzņēmējiem kur bodītes izdemolēja, tomēr labāk nekā ...... (domāju ka katrs atradīs ko ieraksīt daudzpunkta vietā).
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:27
 citēt
Nu Luni, nepārspīlē, Parīzē viss klusi mierīgi notiekās...:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:31
 citēt
Cik daudzi redzēja to kā LTV1 žurnālistam ar akmeni pa galvu iemeta? Bļin es saprotu, ka var besīties uz valsti, mentiem kas mēģina tevi apspiest, bet kad civilie un žurnālisti tiek aizskarti tad tas ir pa talu. Cik lasu Delfos tad ne tikai policijas mašīnas tiek bojātas un ne tikai valsts īpašums. LB veikals esot arī izzagts, kkadi civilo autiņi sasisti. Vēl nesen ārsti par savu drošību nevarēja but pārliecināti. Lūk tik zemu esam nonākuši... Riebjas skatīties.
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:33
 citēt
pilnigi piekritu billy
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:34
 citēt
Ak dies...pāris autiņi un LB veikals...putekļi uz revolūscijas altāra...:D:D:D:D:D:D
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:38
 citēt
kasparsf:Nodokļi ir Jāmaksā, un IR jāprasa pareiza nodokļu apsaimniekošana!
Es nodokļus maksāju un esmu ar mieru ka no manis maksātās naudiņas tagad samaksās zaudējumus uzņēmējiem kur bodītes izdemolēja, tomēr labāk nekā ...... (domāju ka katrs atradīs ko ieraksīt daudzpunkta vietā).


Pilnībā pievienojos kasparsf viedoklim. arī uzskatu ir jāveic pareiza nodokļu apsaimniekošanai un tai ir jābūt caurspīdīgai (kā piemēram Somijā, kur cilvēki ir pat gatavi maksāt lielākus nodokļus, lai valdība izveido ātrgaitas satiksmi ar tālākajiem Somijas nostūriem).

Mans subjektīvais viedoklis: šīvakara pasākums ir veiksmīgi izplānots PR kampaņa (attiecīgi SCP un SC). Jautājums vai tauta uzķersies uz lētiem PR trikiem?
avatar
Publicēts: 13.01.09 22:38
 citēt
Luni, vnk uzskatu, ka policija godam nostrādāja iespēju robežās - cik viņu tur bija un kāda viņiem vispār ir motivācija to darīt. + ne mēs zinam kādas viņiem bija pavēles nekā, ticu, ka ja viņiem ļauto freelancot, tad tur būtu daudz ātrāks risinājums, bet kā to pasniegtu mediji. Par finansējumu tev piekrītu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):