forum.gif
Fotoreportāžas!!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Fotoreportāžas!!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.11.06 23:17
 citēt
Es ieteiktu ielikt kaadu atbildiigo par fotoreportāžām.
LAi nebuuti tik ļoti interesantas fotoreportažas!! www.fotoblog.lv...

:evil: :evil: :evil:
avatar
Publicēts: 30.11.06 23:44
 citēt
Svets ieteikums !
avatar
Publicēts: 01.12.06 01:11
 citēt
:) moderātori būs :) pagaidām ciešamies
avatar
Publicēts: 01.12.06 07:42
 citēt
luudzu, luudzu neuztveriet manu sekojosho tekstu, kaa uzbraucienu, vai kaa savaadaak, bet par fotoreportaazhu moderatoru labaak Vismantu nelieciet(visu cienju, kaa fotograafam, bet zinot, cik ljoti piekasiigs ir par fotoreportaazhaam, nekas labs tur nebuus)
Vnk ja vinjsh buus moderators, tad fotoreportaazhas buus labi, ja 10 :)
avatar
Publicēts: 01.12.06 09:08
 citēt
:D
avatar
Publicēts: 01.12.06 10:07
 citēt
Jaunajā bloga versijā būtu jābūt iespējai izvēlēties, vai dotais "produkts" ir reportāža vai fotostāsts. Par fotostāstiem varētu pieškirt mazāk punktus (jo atbilstības nosacījumi nav tik stingri), bet visādi citādi fotostāsti mēdz būt krietni interesantāki par lielāko daļu reportāžu un būtu muļķīgi viņus likvidēt.
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:04
 citēt
Vispār man skolā mācīja un labās grāmatās raksta sekojošo - uzslavas izsaka publiski, kritiku - individuāli.

Katram no mums ir viedoklis par kādu no citām virtuālajā un reālajā telpā satiktajām personām, nevienam nav liegts to izpaust, taču tad tā arī skaidri pasakiet - "es (persona X), domāju, ka persona Y reizēm rīkojas nepareizi (ar pamatojumu)".

Citiem vārdiem sakot, cieņas iegūšana var prasīt lielas pūles dienas, bet to var pazaudēt vienā mirklī ar vienu neapdomīgi izteiktu frāzi.

Cienīsim viens otru un izturēsimies pret citiem tā, kā mēs paši vēlētos, lai izturas pret mums. Arī virtuālajā telpā! ;)
avatar
Publicēts: 17.09.19 13:59
 citēt
Klau, a kur Nikon ar Haraldu palicis? Dzīvs? Fotoreportāžās kā Sahārā.
avatar
Publicēts: 17.09.19 15:05
 citēt
Blogfotokopis:Klau, a kur Nikon ar Haraldu palicis? Dzīvs? Fotoreportāžās kā Sahārā.

Kādā Sahārā?
Izklausās, ka sēnes Blogfotokopi vēl nav atlaidušas no savas varas.
avatar
Publicēts: 18.09.19 11:00 labots
 citēt
Sēnes, draudziņ, lieto tie, kam lasot izklausās. Tiem puisīšiem skolas vecumā, kas slikti lasa, ir šāds paradums - burtot skaļi. Tu taču jau liels puika, paskat, snaipera stars notēmēts uz tevi. Saproti vienreiz, ka lasīt sēnes un lasīt tekstus ir divas dažādas lietas arī tad, ja esi tāds mammai gadījies.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):