forum.gif
Bindes izstāde Mākslas Telpā !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Bindes izstāde Mākslas Telpā !
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.03.09 18:58
 citēt
kas ta par bildi??????????????????? kas par aitām??
avatar
Publicēts: 18.03.09 19:36
 citēt
Tugaļeva izstādē Pēterbaznīcā:) vienā bildē dāma ļoti tev līdzīga izskatījās......steidzīgi garāmskrienoša ar gaisa baloniņu:)
avatar
Publicēts: 18.03.09 20:08
 citēt
nedomaāju gan,ka tas tā var būt
avatar
Publicēts: 18.03.09 20:31
 citēt
aitinaa:nedomaāju gan,ka tas tā var būt

Ja mazā zvaigznīte to apstiprina, tad nu tiešām ir līdzīga tā lidojošā būtne.
Aizej apskaties un tad paprasi, lai Tugaļevs Tev to bildi un ar autogrāfu uzdāvina. ;)
avatar
Publicēts: 18.03.09 20:32
 citēt
daiga35:Linkmanam jau aitiņas sāk rēgoties :face-grin:

Kļūdīties ir cilvēcīgi, bez turpinājuma ... ;)
avatar
Publicēts: 18.03.09 20:36
 citēt
Tā - nākoša izstāde, ko pieminēja ERA ir šāda:
No 18. marta līdz 7. aprīlim galerijā Birkenfelds ir skatāma viena no Latvijas ievērojamākā fotomākslinieka (EFIAP) un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Jāņa Gleizda fotoizstāde "Sapņa piepildījums". Izstāde ir par godu fotogrāfa 85. gadu jubilejai. Izstāde ir no cikla - fotogrāfijai 170.
Galerijas adrese: Rūpniecības iela 3.
Avots: Latfoto
Kādi priekšlikumi - nākošnedēļ?
Gleizds arī ir jāredz!
avatar
Publicēts: 18.03.09 20:57
 citēt
Linkman :) Tu gan žigli visu atradi ;)
Noteikti gribu redzēt Gleizda bildes! Nākošnedēļ varu praktiski jebkuru dienu, tikai trešdien tā švakāk ar laikiem ;)
Pilnīgi piekrītu - Gleizds arī ir jāredz! :))
avatar
Publicēts: 18.03.09 21:34
 citēt
jaaa, naksies vien capot man uz to izstadi Un Gleizds ar butu jaredz......................
avatar
Publicēts: 19.03.09 11:30
 citēt
aitinaa:jaaa, naksies vien capot man uz to izstadi Un Gleizds ar butu jaredz......................

Nāksies gan. Bet izstādes darba laiki: 10.00-17.00. ;)
avatar
Publicēts: 20.03.09 15:45
 citēt
biju uz izstādi, tā tomēr tai bildē esmu es.................

secināju,ka jāmaina soma:):)
avatar
Publicēts: 20.03.09 16:01
 citēt
Aitinaa - Lai gan neesmu Tevi dzīvē satikusi, bet pēc te redzētajām bildēm pat man likās, ka tā esi Tu :)
avatar
Publicēts: 20.03.09 16:04
 citēt
nu jaaa, tur pat nav šaubu:) Tikai ar baloniem gan es tā nestaigāju:):)
avatar
Publicēts: 20.03.09 16:20
 citēt
To balonu Tugaļevs droši vien šopā pielika klāt ;)
avatar
Publicēts: 20.03.09 16:26
 citēt
varbūt mēs visi staigājam ar baloniem rokās, tikai paši to nezinām... to redz tikai Tugaļeva modrā acs :face-glasses:
avatar
Publicēts: 20.03.09 16:51
 citēt
vo vo
avatar
Publicēts: 20.03.09 22:18
 citēt
daiga35:varbūt mēs visi staigājam ar baloniem rokās, tikai paši to nezinām... to redz tikai Tugaļeva modrā acs :face-glasses:

Nu redz - attiecībā par aitinaa mums tomēr bija pietiekoši modra acs. Man domāt, ka atpazinu aitinaa pēc matu griezuma, kleitas un kurpēm. ;):D
avatar
Publicēts: 15.08.09 20:16
 citēt
........
avatar
Publicēts: 10.02.19 17:53
 citēt
Kā Binde bildē tās lidojošās būtnes?
avatar
Publicēts: 10.02.19 19:13
 citēt
Būtnes lidoja uz balsta. To vēlāk novāca ar rokas fotošļopu, kurš saucas par retušu un ir ellīgs darbs un milzu pacietība.
avatar
Publicēts: 10.02.19 19:57
 citēt
Vari sīkāk pastāstīt kā tas notiek?
avatar
Publicēts: 10.02.19 20:57
 citēt
Iegūglē retušu. Tieši par Bindes darbu zinu tik vien daudz, cik lasīju kādos viņa izstādes materiālos.
avatar
Publicēts: 10.02.19 22:28
 citēt
Bildes retušē uz negatīva. Ar asu irbulīti nokasa tumšās vietas, ar mīkstu zīmuli aizkrāso gaišās.
avatar
Publicēts: 11.02.19 15:07
 citēt
Paldies:face-wink:
avatar
Publicēts: 11.02.19 16:11
 citēt
aldis23:Vari sīkāk pastāstīt kā tas notiek?


Konkrētajā gadījumā vispirms paprasa Arnoldam Plaudim idejisko, kompozicionālo pusi.

A ja par tehnisko, tad taču nemālē ciet visu atbalstu, bet dara kā visi - kamera uz statīva un viens kadrs ar objektu un tā atbalstu un otrs bez.

Kadra (šaurā, platā pofig) negatīvu neviens neretušē.

No katra kadra noprojicē pozitīvu uz tehniskās filmas - tālāk kurš nu griež un ar vienu ekspozīciju, kurš nu masko un ar divām, bet uzcep uz filmas loksnes vienu negatīvu kurā jāretušē ir tikai kadru salaiduma vieta pa objekta kontūru tajās vietās kur bijis atbalsts (pārējo kadra salaidumu cenšas laist pa raibu vietu jo raibumus saretušēt vieglāk)

Tā iegūst kontaknegatīvu no kura kopē vienādas bildītes.

Ciparu sfērā tehnika ir identiska - divi kadri no statīva un virsējā izdzēš caurumu vietās kur atbalsts - caurumā rēgojas apakšējais slānis kurā atbalsta nav.

Bind štrunts, bet cits rīdzinieks - Miša Gordins - tas gan montēja negatīvus kā lupatu deķus:

bsimple.com...
avatar
Publicēts: 11.02.19 16:23
 citēt
Te bildītes lielākas tik nav hronoloģiski:

www.volakisgallery.com...
avatar
Publicēts: 11.02.19 18:53
 citēt
Māri! Viss tas, ko tu teici, ir pareizi, tik to vairs nesauc par retušu. Retušu pielietoja negatīviem uz stikla pamatnes, vai lokšņu filmām, jo tur emulsijas slānis biezāks un arī pamatne stingrāka. Vēl lietoja arī ūdenī atšķaidītas tušas. Visa tā negatīvu un pozitīvu taisīšana ienāca līdz ar 35mm filmiņas ienākšanu apritē,
avatar
Publicēts: 11.02.19 19:04
 citēt
Cilvēks jautāja par to kā Binde dabūjis tantu gaisā. Un to tak redz, ka tur ar mazu kameru bildēts. Strazdubūris ar stikla plati nav izmantots. Kontaktnegatīvus retušē gan. Tie kas ar tādiem kopē bildes izstādēm un pārdošanai retušē (skrāpējumu gļukus utt.) pilnīgi visus ne tikai montētos.
avatar
Publicēts: 11.02.19 19:43
 citēt
Mākslinieks cits, J.Gleizds, bet princips tas pats. Šīs te bildes



retušētais negatīvs dabiskā lielumā, no kura tiek taisītas kontaktkopijas

avatar
Publicēts: 22.05.21 13:18
 citēt
Binde lāāābs gan
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):