forum.gif
Bindes izstāde Mākslas Telpā !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Bindes izstāde Mākslas Telpā !
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.03.09 21:04
 citēt
Brīnos, ka neviens neko neraksta ! šodien aizgāju, nenožēloju ! Iesaku visiem advancētiem foto iesācējiem, kā es !
galvenais bonuss četras dok. filmas , kas iet nonstopā !
Laikam manai paaudzei vairāk piemērota ???!!!
Pasākums beigsies 8.martā ! Nenokavējiet ! Ir aizdomas, ka neatkārtosies !
fantastiki slaidšovi, mūsdienu izpratnē...
labi piemēri, kā miksēt skaņu-textu pie slaidšova utt. !
avatar
Publicēts: 03.03.09 21:24
 citēt
Kā reize par šo izstādi šodien runāju ar Wanagu, arī ieteica aiziet. Ja divi tik nopietni ieteikumi, tad tiešām jānomet visi darbi pie malas un jāiet baudīt Bindes līnijas. Mhmm - varētu par rīt, kamēr laukā ziema, apmācies un sniegs snigs. Būtu labi, ja vēl kāds nāktu, man vajadzētu arī kādu skatītāju ar izcilām aktiera un modeles spējām (reportiņam). :)
avatar
Publicēts: 03.03.09 21:30
 citēt
vēlreiz atkārtojos, kad varēs redzēt Tavus-Linkman darbus normālā izmērā ? Ainavas (KVADRĀTUS), ne tos citus... :) ?
avatar
Publicēts: 03.03.09 21:43
 citēt
es ar biju :-) azh uz atklaashanu ;-)))
avatar
Publicēts: 03.03.09 22:40
 citēt
Linkman:Kā reize par šo izstādi šodien runāju ar Wanagu, arī ieteica aiziet. Ja divi tik nopietni ieteikumi, tad tiešām jānomet visi darbi pie malas un jāiet baudīt Bindes līnijas. Mhmm - varētu par rīt, kamēr laukā ziema, apmācies un sniegs snigs. Būtu labi, ja vēl kāds nāktu, man vajadzētu arī kādu skatītāju ar izcilām aktiera un modeles spējām (reportiņam). :)


Izmaksā vieglas pusdienas pie Mārtiņa Rītiņa, eju :D
avatar
Publicēts: 03.03.09 23:20
 citēt
Hmm, neesmu vēl bijusi... Derētu tā kā beidzot aiziet :) Man tāpat tagad brīvā laika vairāk nekā vajadzīgs :D
avatar
Publicēts: 03.03.09 23:23
 citēt
ERA, ta tik uz priekshu :-)
avatar
Publicēts: 03.03.09 23:54
 citēt
ImkaSm - nākošgad varbūt, bet šajā forumā ne par to ir tas stāsts. ;)
ERA - man kā reize rīt vajadzētu kādu modeli Bindes stilā viņa paša iztādē. ;)
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:12
 citēt
Linkman :) nez vai no manis sanāk tik laba modele, lai varētu Bindes stilā :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:16 labots
 citēt
ERA - Tev tikai kails kakls un plecs jāparada, kad skaties kādu bildi - vairāk neko. Labi - es pat varu savu plecu parādīt - bet tad Tu fočē ar manu kameru. :) Vārdu sakot - pēc 12 tiekamies izstādē. Kādas 2 stundas filmu skatīšanai un darbu apskatei vajadzēs. :)
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:35
 citēt
Linkman :) oi, tad jau fiksi jāiet gulēt, savādāk atkal līdz pusdienlaikam nogulēšu :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:40
 citēt
ERA:Linkman :) oi, tad jau fiksi jāiet gulēt, savādāk atkal līdz pusdienlaikam nogulēšu :face-grin:

Izgulies labi, tikai plecu nenoguli. ;) Ja būšu ap 12 vai biku vēlāk, tad līdz 14 droši vien tur klainošu. Tā kā, ja būsi ap 13.oo - būs ok. Bet par plecu neaizmirsti. ;)
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:42
 citēt
Linkman :) labi, centīšos būt ap 12, bet redzēs kā sanāks ;) Par kuru plecu ir runa - par kreiso vai par labo? :D
avatar
Publicēts: 04.03.09 01:01
 citēt
ERA - par abiem, tas atkarībā no tā, uz kura pleca Bindes bilde labāk kadrēsies. Droši guli uz muguras, tad plecos nebūs nekādas palagu rievas. ;)
avatar
Publicēts: 04.03.09 02:05
 citēt
Nu jus gan laizjat:):) Es jau 4x esmu bijis uz atklasjanu un uz visam lekcijam kas bija:):) Pirmo reiz vecmeistars izvilcis lauka visu virtuvi proves dubljus gimenes albumu un tussu bildes:) Tiksanas ar sjo gan bija labass , zel ka nebijat dazas lietas bij tadas kuras es par sjo nezinaju kaut pazistu vairak ka 20 gadus personigi:):)
avatar
Publicēts: 04.03.09 08:05
 citēt
:) Es jau 4x esmu bijis uz atklasjanu :)

Vo pērle! :)
avatar
Publicēts: 04.03.09 10:24 labots
 citēt
norchapersonigi : Skatoties KURAS filmas. Tur da JEBKAS kas saistīts ar Bindi . BET runa ir tikai par vienu ko sjie kopa ar Plaudi uztasija pec neteiksju kuras iestades pasutijuma saucas "Halo Maskava" ja neko nezin par foto un dokumentala un propagandas kino vesturi tad grūti kautko saprast par to kas nav gluži "ŠODIEN" tasīts:):) A Lekcijas bij tieši par darbu ar Modeļiem un par vienu Filmu un par mūziku un mākslu :) Ja kopa esmu bijis 4x uz atkalsjanu un visam lekcijam :) Ja protams starp Pazīt un "Zināt" ir liela atsķirība , ZIŅU viņu vismaz kadus 30 droši :)
avatar
Publicēts: 04.03.09 12:16
 citēt
BET ...... to jau daudzi saka un apgalvo par Plauzha un Bindes kopdarbiibu .... BET - vai tas tik buutiski? Vienam bez otram nebuutu to bilzhu ;-)
avatar
Publicēts: 04.03.09 12:33
 citēt
mok Plaudis ar pie tām alumīnija maliņām vainīgs
avatar
Publicēts: 04.03.09 12:34
 citēt
nu diez vai ..... kad jams bija, tad malinju veel nebija;-pppp;-)
avatar
Publicēts: 04.03.09 16:51 labots
 citēt
Yo.. .biju, redzēju - izstāde labā. Bindes&Sīles lekcija arī bija labā, bet tā jau nokavēta.
Kaut kad bija paredzēts vēl viens tējas dzeršanas pasākums kopā ar mākslinieku. Ka tikai ne tai pashaa 8. martā.

Bildes - visdažādākās. Kā jau Lunis rakstīja arī tusiņu un ģimenes. Baidos, ka kāda daļa fotoblogistu var nesaprast kas tur tāds īpašs :D
Pārējais - Binde kā jau Binde. Tai skaitā darbi par kuriem var pabrīnīties kā to varēja bez fotošopa, bet varēja :)
avatar
Publicēts: 04.03.09 23:34
 citēt
Biju šodien. Patika... Bet biju par slinku, lai noskatītos filmas... :)

Dažas bildes izraisīja interesantas sarunas :face-wink:

Piekrītu Cooper - tiešām var pabrīnīties, kā daža laba bilde dabūta gatava bez fotošopa :)
avatar
Publicēts: 05.03.09 00:35
 citēt
,,Yo.. .biju, redzēju - izstāde labā. Bindes&Sīles lekcija arī bija labā, bet tā jau nokavēta.
Kaut kad bija paredzēts vēl viens tējas dzeršanas pasākums kopā ar mākslinieku. Ka tikai ne tai pashaa 8. martā.,,
kas tad tur isti bus tai 8.marta? uz izstadi biju,bet ja vel bus kada lekcija,gribetos aiziet!
avatar
Publicēts: 05.03.09 01:49
 citēt
ImkaSm:Brīnos, ka neviens neko neraksta ! šodien aizgāju, nenožēloju ! Iesaku visiem advancētiem foto iesācējiem, kā es !
galvenais bonuss četras dok. filmas , kas iet nonstopā !
Laikam manai paaudzei vairāk piemērota ???!!!
Pasākums beigsies 8.martā ! Nenokavējiet ! Ir aizdomas, ka neatkārtosies !
fantastiki slaidšovi, mūsdienu izpratnē...
labi piemēri, kā miksēt skaņu-textu pie slaidšova utt. !



neraksta,jo tas tak pašsaprotami iiet! :face-glasses: Es jau tur 2dienas iepriekš pirms atklašanas velkājos! :D un iešu vēl! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.03.09 02:35 labots
 citēt
dansiga : Tu zini Gunārs PIRMS Plauža dabas skatiņus ar SARMU / SAULI dzimtajiem krūmiem bildēja ,tā šis reiz pats atzinās , Plaudis arī lielā mērā RADIJA pamatīgi ietekmēja to ko mes zinam BINDE. Kā pats Gunārs reiz teica Plaudis vīņam esot pāstādijis savādāku citu funktieri un attieksmi pret lietām:) Taču pēdējo reiz viņs pastastija lietu kuru nekad no viņa nebiju dzirdējis un kādu esmu es pats piedzīvojis un mani ļot ietekmējusi biju pārsteigts ka mums vienādi "Lūzuma" punkti sānākuši. Vīņam tāpat kā man ir gadijusies ATKLĀSME ka viss DOKUMENTĀLISMS ir FEIKS visam pamatā ir SPECIFISKS SKATIJUMS un ipatnēja atlase režija iestudējums , man piemēram galīgi nerausta "Realisms dokumentālisms" viss ko esmu tasijis tapat ka Bindenieks esmu "Inscenejis-interpretējis" tāpēc man piemēram alerģiju izsauca "Realistiski kailfoto" es taisu SMUKUS IESTUDĒTUS darbus tāpat kā Binde:):):):) Darbs kas viņu visvairāk bija ietekmējis un tāpat kā mani DZIĻOS Krievu laikos ir tas ko TAI LAIKĀ nevens "TIPA" ne DZIRDĒJIS NEDZ REDZĒJIS bet kautkā daudzi bij pamatīgi ietekmējis. Es viņu piemēram skatijos VGIK kinozālē VAĻA MUTI , djela bija 80 gados un mes par kautko tadu pat iedomāties nevarējām EFEKTI @ IETEKME . Binde viņu bij 60 gadis redzējis un tas viņam esot PARADIJIS ISTO FUNKTIERI viņam to kā saprotu bija nodemostŗejuši tie paši kas pasūtija "Hallo Maskava" istenībā tā ir "Obligātā litratūra" praktiski visās Foto / Kino skolas LABĀS no sērijas KĀ JĀMANIPULĒ AR PUBLIKAS UZTEVERI tas ir Leni Riefenstahl "Triumph des Willens" ( Triumph of the Will ) 1936 gada kīno nacistu propagandas kīno par nacistu Partijas kongresu Nirnbergā un slavenajām Hitlera runām, pēc tās šim nākusi apskaidrība KĀ JĀPANĀK tas ko grib panākt:):) Par cikm esmu vel ari pa vacijas skolinjam patusejis tad no turienes zinu ka piemeram "Runas" tai filma nav filmetas "Dzīvajā" bet gan Riefenstahli NAV APMIERINAJUSI KVALITATE / GAISMA un ši būdama nekaunīga vecene aizgājusi pie Hitlera un pateikusi ka RUNAS JĀPARFILMĒ un visas LIELĀS runas Hitlers @ Ko safilmētas tukšā zālē ar gaismām un bez publikas BET ķinītī issktās APSALŪTI IESPAIDĪGI kā portreti un EMOCIJAS tas tik liecina par AKTIERIEM / REŽISORU talantiem:):) Kas neko par tādu tanti nav dzirdējis der paskatīties video.google.com...
avatar
Publicēts: 05.03.09 21:53
 citēt
He - jānoskatās, ko tad Lunis piedāvā par Riefenstahli uzzināt. :)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:01 labots
 citēt
ERA: Biju šodien. Patika... Bet biju par slinku, lai noskatītos filmas... :)
Dažas bildes izraisīja interesantas sarunas :face-wink:

Vismaz Ināras Kolmanes filmu Akts vajadzēja noskatīties par piecu bilžu veidošanās sēriju ar Sarmīti Sīli. ;) Sarunas par lidojumu bija interesantas, bet ņemot vērā 1992. gadu, kad lidojuma bildes veidojās, rezultāts ir lielisks.
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:03
 citēt
Lunis, nu ja savlaik Bindem kads mainija domaashanu, tad toties man Binde mainiija domaashanu par fot 90tajos, kad es pie vinja gaaju kursos fotoklubaa Riiga (jaa izstades atklaashanaa atcereejos, ka es tachu skaitos fotokluba Riiga biedrs, ja neesmu izmesta). Pleneers shis neko daudz netklaajaas, bet tie kurs bija veertiigi ... Pie tam tajo gaods katram otrajam nebija veel spogulenes;-) un uz kursiem gaaja cilveeki, kam tas tieshaam interseeja;-)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:06
 citēt
Linkman, vai tad ERA tev pliko plecinju neraadiija!?!?!?!?!?!?
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:06
 citēt
Haiduks:
Linkman:Kā reize par šo izstādi šodien runāju ar Wanagu, arī ieteica aiziet. Ja divi tik nopietni ieteikumi, tad tiešām jānomet visi darbi pie malas un jāiet baudīt Bindes līnijas. Mhmm - varētu par rīt, kamēr laukā ziema, apmācies un sniegs snigs. Būtu labi, ja vēl kāds nāktu, man vajadzētu arī kādu skatītāju ar izcilām aktiera un modeles spējām (reportiņam). :)

Izmaksā vieglas pusdienas pie Mārtiņa Rītiņa, eju :D

Haiduks - ja Tu man izmaksātu pusdienas kaut vai Lido, tad es Tevi noteikti būtu paņēmis līdzi kā skatītāju-modeli. ;)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:10
 citēt
dansiga:Linkman, vai tad ERA tev pliko plecinju neraadiija!?!?!?!?!?!?

Nerādīja gan. ;) Mēs runājām par lidojošākām tēmām un tas viss novirzīja manas domas par pleciņiem. ;)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:14
 citēt
Linkman, tad tev atkal nesanaaca "riktiigaas" bildes reportaazhai?;-(((( ekkkkkkk - sievietes sievietes;-p;-)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:24 labots
 citēt
Dansiga - būs, būs, bet bez pleciņa. Pleciņš - pārāk nenopietni izskatītos. Labi - pietiks forumāžoties, jāiet reportiņš jātaisa. Lai meitenēm ir prieks, kuras piedalījās. ;)
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:36
 citēt
laikam rīt jāaiziet.
ar Sundew....
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:37
 citēt
Linkman:
dansiga:Linkman, vai tad ERA tev pliko plecinju neraadiija!?!?!?!?!?!?

Nerādīja gan. ;) Mēs runājām par lidojošākām tēmām un tas viss novirzīja manas domas par pleciņiem. ;)


Ak, tad tagad es vainīga, ka pleciņu neparādīju? :D
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:56
 citēt
Nu, domājams, ka vainīga GAN! :p
avatar
Publicēts: 05.03.09 22:59
 citēt
Eh, nu labi, iešu nokaunēties, ka izgāzu Linkman reportāžas ieceri... :face-sad:

:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.03.09 23:01
 citēt
ERA, ej guleet - riit agri luupas jaakraaso;-ppp;-)
avatar
Publicēts: 05.03.09 23:17
 citēt
Dansiga ;) es rīt tāpat piecelšos :P Man agrāk par 2 miegs nenāk :D
avatar
Publicēts: 06.03.09 23:37
 citēt
ERA:Ak, tad tagad es vainīga, ka pleciņu neparādīju? :D

ERA - Tu biji ļoti apmulsusi, kas es paskatījos uz Tavu pleciņu. Tā kā es pats vainīgs, ka nekas nesanāca. Bet nākāmā Bindes izstādē - tad gan varētu mēģināt. ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):