forum.gif
d70 lietotajiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / d70 lietotajiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.06 21:03
 citēt
man radas jautajums... kada katerorija ir nikona d70 salidzinot ar canonu? tur kur XXX (piemeram, 300D) vai XX (piemeram, 20D) serijas ?
avatar
Publicēts: 21.03.06 22:44
 citēt
neesmu lietojis d70, bet taa kaa spreizhu par SLR pirkshanu esmu papeetiijis netu un atsauksmes par shiis klases kameraam...

secinaajums d70 ir biku biku labaaks par 300 EOS.

pirmkaart jau tas, ka d70 ir jaunaaks un tas arii atspoguljo kaapeec tas ir labaaks.
Plusi:
labaaks ISO (mazaak trokshnju)
ātrāks shutterspeed - 1/8000
vairākas zibeņa iespējas, funkcijas
eksp. kompensācija - lielāks radiuss
ātrākā fps
labāks displejs

mīnusi:
neērtāks (kaut gan gaumes lieta)
ir gļuki ar krāsām - neesot tik košas un precīzas automātiskajā WB
KIT objektīvs esot sliktāks

šis mans nekompetentais un no neta izsecinātais viedoklis.
avatar
Publicēts: 22.03.06 08:37
 citēt
hmmm...to nu gan nevar teikt,ka D70 ir neparociigs.Gluzhi otraadi...;)Nemaz nevar saliidzinaat ar 350d un 300d canonam.Bet taa jau ir gaumes lieta kaa jau Eliks izteicaas.Par stiklu runaajot ...Jaa,tur arii ir katram sava versija par sho teemu...bet mani apmierina ljoti.Neko sliktu nevaru suudzeeties...Un par gljukiem ar kraasaam...Hmm...:)Atkal man jaasaka ka viss ir ok.Nu nav man veel naacies sastapties ar shiem gljukiem.;)Bet kaada kategorijaa?...Man jau liekas ka vareetu saliidzinaat ar 300d ...Bet tas ir mans viedoklis...;)
avatar
Publicēts: 22.03.06 10:34
 citēt
nu tad jau sanaak, ka miinusu nav :)))
avatar
Publicēts: 22.03.06 11:42
 citēt
man pasham ir D70s tas ir taa saucamais second edition D70 versijaj, un es teikshu ka nekaadu gljuku tur nav, KIT Aspherical objektiivs arii labs, pacik neesmu no tiem kas spriezh par kameru peec taas megapikselju skaita, tad teikshu ka D70 paarshpljauj kvalitaatee un iespeejaas 350D canonu, esmu lietojis un saliidzinaajis abas, vieniigais kas canonam 350D ie labaaks ir megapixelju skaita priekshrociiba par 2Mpx. ar canon 300D nikon D70s var arii nesaliidzinaat, mans draugs (zhurnaalists) kuram pieder 300D panjeemis rokaa manu NIKONu un peec pusstundas garaas njemshanaas saacis uzskatit ka vinja 300D ir taals no profesionaalaam SLR saliidzinaajumaa ar NIKON D70s kuru vinjsh noveerteeja nevis kaa pusprofesionaalu kameru, bet gan kaa profesionaalu kameru, vinjsh teica ka pirmais kas to apstiprina ir dizains un kameras lietoshanas eertums saliidzinaajumaa ar 300D otrais kas atklaajaas peec pusstundas fotografeeshanas, arii neapshaubaams funkciju un kvalitaates paarsvars. taapeec ja kaads skaidro ka NIKON ir redz meesls, D350 ir jaunaaks un labaaks un maksaa leetaak, bet patiesiibaa cenu attieciiba ir aptuveni vienaada, jo D70s ir paaraaks, EOS 300D vareetu meegjinaat saliidzinaat ar Nikon D50 taas vareetu buut vienaada ranga kameras, bet nekuraa gadiijumaa ne ar D70, D70 var vieniigi saliidzinaat ar 350D, bet veel pagajushogad pasaules izstaadee D70s ieguva 2005 gada labaakaas SLR titulu atstaajot EOS 350D kaut kur aizmuguree. Vieniigais miinuss ko es varu nosaukt prieksh D70s, tas droshivien skars mazaak turiigus lietotaajus, tas ka NIKON monopoolisti sho modeli ir uztaisiijushi taa ka alternatiivas zibspuldzes tam vienkaarshi neder, saliidzinot ar 300D vienkaashiibu, panjem sigmu, piemauc un viss straadaa apmeeram labi, tad nikonam pielikt nikonam domaatu spuldzi, kas veel ljoti labi gaaja uz D100 Nikona, uz D70 vinja vienkaarshi neiet un netiek atpaziita, tas ir kas automaatiskaa rezhiimaa pusliidz nospiezh sleedzha pogu, automaatiski atveraas iebuuveetaa zibspuldze, neskatoties uz to ka alternatiivaa ir uzmaukta. shiis maza NIKON spiitiibas deelj, sanaaks lietot tikai NIKON origjinaalos variantus, SB-600 vai SB-800, es naudu nebiju zheelojis un panjeemu uzreiz SB-800 par kvalitaati un iespeejaam var tikai juusmot.ar objektiiviem gan nav probleemu, var njemt gan sigmas gan tamron (D) (DC) alternatiivas, galvenais lai taas ir domaatas tikai digitaalaam kameraam... :))) gan naudinju sanaaks ietaupiit, gan laba manta buus. ko njemt vai D70s vai 350D paliek juusu zinjaa, vai tie buus brendu aizspriedumi, vai arii kameru veerteeshana peec megapikseljiem, taa ir juusu lieta, bet pateikshu vienu, pieredzeejushaakie speciaalisti njemtu D70s.
avatar
Publicēts: 22.03.06 12:09
 citēt
Nu re edzus-2:0 Nikon labaa!!! :D Nenoliedzami d70 vai d70s ir iists "darba zirgs"... :) To nu var garanteet droshh!
avatar
Publicēts: 22.03.06 13:45
 citēt
ehh.. uzreiz atvainojos par savu vērtējumu, kā jau teicu neesmu D70 meegjinaajis, visa mana info naak neta un atsauksmeem, bet ar taam jau ir kaa ar biteem, kameer neiespersi dziljaak mezhaa netiksi
avatar
Publicēts: 17.04.06 14:24
 citēt
[url=www.digitalreview.ca... D50 Image Samples Compared to Nikon D70s and Canon EOS Digital Rebel XT / 350D kit
avatar
Publicēts: 17.04.06 14:34
 citēt
ok. skaidra bilde. paldies visiem kas piedaliijaas... ;) nebuutu serviss pakaljaa, njemtu kaa savu nakamo nikon... :S
avatar
Publicēts: 17.04.06 15:08
 citēt
ko Nikons saka par savu servisu?
avatar
Publicēts: 17.04.06 16:19
 citēt
ko Nikons saka par savu servisu?

nav taada ;)
avatar
Publicēts: 17.04.06 16:34
 citēt
nu vismaz paarstavnieciba ir Latvijaa?
avatar
Publicēts: 17.04.06 16:59
 citēt
nu vismaz paarstavnieciba ir Latvijaa?

nav :D
avatar
Publicēts: 17.04.06 17:23
 citēt
Nu patiesībā ir jau, Nikon Alfa centrs (Alfā). Vien tādas čābīgas atsauksmes par viņiem ir dzirdētas.

Es sestdien biš parunājos, iespaidu atstāja labu, cenas detaļām, kas nav uz vietas, zināja no galvas pateikt un aprakstīt plusus un mīnusus, kā arī, atšķirībā no citām vietām, atrunā no sūdu pirkšanas. (interesējos par Lense Hood, kas manā gadījumā izrādījās dod vienīgi aizsargājošo efektu, ja neprasmīgi kāpj klintīs ar fotoaparātu kaklā.)
avatar
Publicēts: 17.04.06 17:25
 citēt
Nu patiesībā ir jau, Nikon Alfa centrs (Alfā). Vien tādas čābīgas atsauksmes par viņiem ir dzirdētas.

Es sestdien biš parunājos, iespaidu atstāja labu, cenas detaļām, kas nav uz vietas, zināja no galvas pateikt un aprakstīt plusus un mīnusus, kā arī, atšķirībā no citām vietām, atrunā no sūdu pirkšanas. (interesējos par Lense Hood, kas manā gadījumā izrādījās dod vienīgi aizsargājošo efektu, ja neprasmīgi kāpj klintīs ar fotoaparātu kaklā.)

tu pa klintiim vazaajies ?! :D
avatar
Publicēts: 17.04.06 17:28
 citēt
nē, tāpēc jau man viņu nevajag :)
avatar
Publicēts: 17.04.06 17:32
 citēt
nē, tāpēc jau man viņu nevajag :)

a lens hood ir domaats taa huinja kas skruuveejas gala, lai izbeegtu no saana gaismaam ?! :?
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:09
 citēt
Jā, tas pats. Tiem, kuri nemāk roku pielikt priekšā.
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:35
 citēt
Jā, tas pats. Tiem, kuri nemāk roku pielikt priekšā.

nevienmer tev otra roka ir briiva martin
avatar
Publicēts: 17.04.06 19:41
 citēt
labi labi, tā jau ir, vienkārši manam kit objektīvam paredzētais lens hood ir visai simbolisks (1,5cm).

A bet nākošajam objektīvam būs jau tāda, ne pa jokam... :)
avatar
Publicēts: 27.09.19 13:20
 citēt
Cik labas Nikon tehnikas caur blogeru līkajām ķepām nav izgājis, šis tas nemainās joprojām,
avatar
Publicēts: 05.10.19 10:45
 citēt
Neesi mēģinājis norauties podā?
avatar
Publicēts: 07.10.19 10:23
 citēt
Vienā lombardā tikko ielikts D70s ar subjektīvu un lādētāju par 99EUR. Ja nu kādam aktuāli. :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):