forum.gif
Kāzas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kāzas
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.08.09 10:06
 citēt
Ir tāda lieta,ka man piedāva fotogrāfēt kāzas.....
Bet nav nojausmas cik lai prasu,un vai ar NIKON Coolpix-p80 varu mēģināt fotogrāfēt šādu notikumu.
Tās būs pirmā reize,kad kāzas fotogrāfēšu.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:10
 citēt
ja negrib bildēt, prasi daidz! :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:12
 citēt
neee nu es jau gribu,bet kādas ir cenas šajos laikos.?
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:15
 citēt
nju tā ka tas tev ir pirmās, tad es domāt ka vairak pa 120 būtu nepiedienīgi prasīt, īpaši ņmeot vērā arī tavu aprīkojumu!
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:18
 citēt
nu jā,vienīgais kaut ko nomā paņemt.
Man jau liekas ar vienu mazo NIKON tur nebūtu ko dārīt,vajadzētu ko niknāku.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:23
 citēt
Galvenais nepiedzeries tad viss būs štokos. Manās kāzās fotogrāfs pielējās un tā arī neko prātīgu nenofočēja un arī naudu nedabūja.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:23
 citēt
paņem naudu uin mūc..Bet ja nopietni tad izpalīdzot draugam bildē ar to kas Tev ir, jo lai iemācītos bildēt ar ko "niknāku" var paiet laiks, kura Tev nav.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:24
 citēt
janis19:nu jā,vienīgais kaut ko nomā paņemt.
Man jau liekas ar vienu mazo NIKON tur nebūtu ko dārīt,vajadzētu ko niknāku.


Janit nemiz , musdienas dazji piedava nobildet ar krutu mobilku kazas veseli 8 Mpix esot ar zomm, tavejais jau tads standarta kazu bliezjamais taka PUT TIK VALJA!
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:28
 citēt
Lunis:
janis19:nu jā,vienīgais kaut ko nomā paņemt.
Man jau liekas ar vienu mazo NIKON tur nebūtu ko dārīt,vajadzētu ko niknāku.


Janit nemiz , musdienas dazji piedava nobildet ar krutu mobilku kazas veseli 8 Mpix esot ar zomm, tavejais jau tads standarta kazu bliezjamais taka PUT TIK VALJA!




Miiiizt nemiizu...bet ir labi...galvenais lai cena buutu zinaama,kaadu no vinjiem varu plēst.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:29
 citēt
zazis:Galvenais nepiedzeries tad viss būs štokos. Manās kāzās fotogrāfs pielējās un tā arī neko prātīgu nenofočēja un arī naudu nedabūja.



nu domaaju gan ,kāda veel tur nauda,ja ritiigi piemetas:D
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:30
 citēt
Manās paša kāzās - mans vedējtēvs ar soņkas ziepi sataisīja interesantākas un smukākas kāzu bildes nekā profiņš ar kkādu nikonu.
Ja pirmās kāzas un ja tās ir kāda sava čoma - labāk pat neprasi neko, jo sākumā dabūsi pieredzi, kas ir svarīgāka par nopelnītiem pāris latiem.
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:31
 citēt
vasis8:nju tā ka tas tev ir pirmās, tad es domāt ka vairak pa 120 būtu nepiedienīgi prasīt, īpaši ņmeot vērā arī tavu aprīkojumu!


Man skiet, ka var prasit lidz 50Ls nevis 120... Pirmas kazas .... nu beidziet...
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:34
 citēt
ox3r:
vasis8:nju tā ka tas tev ir pirmās, tad es domāt ka vairak pa 120 būtu nepiedienīgi prasīt, īpaši ņmeot vērā arī tavu aprīkojumu!


Man skiet, ka var prasit lidz 50Ls nevis 120... Pirmas kazas .... nu beidziet...


tīri mans viedoklis, 120 es noteicu kā pasus grieztus un kā Lutums teica - ja tas i čoms, labāk neņem neko - saki ka tā i kāzu dāvana un nekas cits nebūs jadāvina :D
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:36
 citēt
vasis8:
ox3r:umu!


Man skiet, ka var prasit lidz 50Ls nevis 120... Pirmas kazas .... nu beidziet...


tīri mans viedoklis, 120 es noteicu kā pasus grieztus un kā Lutums teica - ja tas i čoms, labāk neņem neko - saki ka tā i kāzu dāvana un nekas cits nebūs jadāvina :D


interesanti:D
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:39
 citēt
Labāk paprasi naudu tikai par bilžu printēšanu
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:42
 citēt
Tad kad man piedāvāja bildēt kāzas es diemžēl atteicos saprotot cik man priekš tā ir spožs un labs aprīkojums.
Man pēc tam būtu kauns par nevisai kvalitatīvām bilžām :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 10:57
 citēt
.........un ja būs kā dāvana neviens neko sliktu netieks, jo tā tač i DāVANA :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 11:55
 citēt
no 0-50Ls. Pirmās kāzas. Uz tehnikas rēķina arī cenu nevar uzskrūvēt. Un vēl, ko tad čomam kāsīsi, galvenais, ka vakarā labi ielej. Vismaz iegūsi kādas kāzu bildes, būs, ko parādīt un tad jau arī kādam varēs naudu parpasīt.
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:02
 citēt
Nez kāpēc visi spriež tikai par minimālo aprīkojumu un ne vārda par pieredzes trūkumu. Nemākulis arī ar krutāko tehniku var salaist visu lietu grīstē, bet specs arī ar kitinieku pieklājīgas bildes uztaisīt.
Manuprāt, ja nav pieredzes, pirmās dažas kāzas uzņemties bildēt tikai dubliera lomā pieredzējušāka fotogrāfa kompānijā. Ja sanāk- tad jau uzņemties vienam pašam.
Diez ko pats teiktu, ja kāds "gudrinieks" Tavu kāzu bildes sačakarētu?
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:05 labots
 citēt
Friidis:Nez kāpēc visi spriež tikai par minimālo aprīkojumu un ne vārda par pieredzes trūkumu. Nemākulis arī ar krutāko tehniku var salaist visu lietu grīstē, bet specs arī ar kitinieku pieklājīgas bildes uztaisīt.
Manuprāt, ja nav pieredzes, pirmās dažas kāzas uzņemties bildēt tikai dubliera lomā pieredzējušāka fotogrāfa kompānijā. Ja sanāk- tad jau uzņemties vienam pašam.
Diez ko pats teiktu, ja kāds "gudrinieks" Tavu kāzu bildes sačakarētu?


Frizjonkuls tu galigi ne pa to runā , Kada pieredze kadss aprikojums:):) Paskaties kadas bildes Avizes , Portalos , DA JEBKUR :):) Taka ja ir kas labaks par "Mobilka" un zin kaa nav kakadre gluzji pa centru tad ČISTIJS PROFS :):)

Es te liekas stastiju ka mani savulaik "Piespieda" uztasit manu pirmo aktu sesiju , klases biedrene 9 klase liekas ar vardiem "Te ar fočiku staigā , tev sencis makslinieks , ta jau tu visus proti tik negribi " nu nācās piekāpties un kopš tā laika AIIET jurinjaa:):)
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:10
 citēt
paskaties kur un pa cik naudinjaam Tu vareetu iznomaat aparaatu.
varbuut te ar kaadu blogaa vari sarunaat un taa.
sarunaa naudinjas par diviem stikliem un aparaatu
un zibeni, paluudz draugam, lai atmaksaa izdevumus un bildee
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:11
 citēt
lkz:paskaties kur un pa cik naudinjaam Tu vareetu iznomaat aparaatu.
varbuut te ar kaadu blogaa vari sarunaat un taa.
sarunaa naudinjas par diviem stikliem un aparaatu
un zibeni, paluudz draugam, lai atmaksaa izdevumus un bildee


Tu ar NE PA TEMU , kāda noma lieka piķa tērēšana!:):)
Cilvēki kuri pasūta "janis19" god vards neko savādāku nav pelnijuši , tici man klients zina ko dara VIENMER:):)
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:16
 citēt
janis19:Ir tāda lieta,ka man piedāva fotogrāfēt kāzas.....
Bet nav nojausmas cik lai prasu,un vai ar NIKON Coolpix-p80 varu mēģināt fotogrāfēt šādu notikumu.
Tās būs pirmā reize,kad kāzas fotogrāfēšu.


Tā viņiem arī vajag, zinās, kā ekonomēt uz fotogrāfu, kad dabūs bildes! :D
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:38
 citēt
Lunis:
lkz:paskaties kur un pa cik naudinjaam Tu vareetu iznomaat aparaatu.
varbuut te ar kaadu blogaa vari sarunaat un taa.
sarunaa naudinjas par diviem stikliem un aparaatu
un zibeni, paluudz draugam, lai atmaksaa izdevumus un bildee


Tu ar NE PA TEMU , kāda noma lieka piķa tērēšana!:):)
Cilvēki kuri pasūta "janis19" god vards neko savādāku nav pelnijuši , tici man klients zina ko dara VIENMER:):)


:):):)
nu es jau vairaak par jaani19, lai pabildee ar M rezjiimu :))
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:41
 citēt
vinja uuberzoom fozhikam arii ir M rezhiims, taa kaa nekaadu probleemu. 18x zoom tas ir kaartiigs teleobjektiivs :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:44
 citēt
samaksa par bildēm otrajā plānā, galvenais nedabūt pa muti, pēc bilžu atdošanas...........
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:48
 citēt
+negatīvs :) :) :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 12:57
 citēt
Portreti:
janis19:Ir tāda lieta,ka man piedāva fotogrāfēt kāzas.....
Bet nav nojausmas cik lai prasu,un vai ar NIKON Coolpix-p80 varu mēģināt fotogrāfēt šādu otikumu.
Tās būs pirmā reize,kad kāzas fotogrāfēšu.


Tā viņiem arī vajag, zinās, kā ekonomēt uz fotogrāfu, kad dabūs bildes! :D


:) :D :D
pats es pirmās 2as kāzas fotogrāfēju par velti .... bet nu katrs jau pats tomēr var novērtēt savu prasmi un varēšanu ... ;)
bet ja par cenām, tad vēl šobrīd D-pilī par klasisku 1 dienas fotogrāfēšanu nezināmi fotogrāfi prasa 250 Ls ... ;)
avatar
Publicēts: 06.08.09 13:13
 citēt
Tad jau man labs jautaajums....

Ja man ir Jaunaa nokjele ar 5 pix sensoru... Cik es varetu prasiit par kaazu bildeem.
avatar
Publicēts: 06.08.09 13:27
 citēt
Dambis:Tad jau man labs jautaajums....

Ja man ir Jaunaa nokjele ar 5 pix sensoru... Cik es varetu prasiit par kaazu bildeem.


tas atkariigs kada zvana melodija tiek istatiita attieciigajaa briidii.
meedz arii iespaidot briivdienu tarifs. bet es vadiitos peec izdzertaa
alkohola daudzuma shodien x alinjsh no riita
avatar
Publicēts: 06.08.09 13:39
 citēt
Nu, man domāt, ka nav jau tik traki-ja tas ir tavs paziņa, tad ir tavas bildes redzējis un zin uz ko parakstās. Ne visiem tās prasības ir uz "uh un ah". Es pirms gada fotografēju pirmās kāzas ar Sony ziepi (jāpiebilst gan, ka vispirms potenciālos klientus mēģināju pierunāt pameklēt kādu lielāku spečuku, kad viņi atteicās to darīt, brīdināju, ka tās nebūs nekādas salonbildes). Finālā visi bija pat ļooti apmierināti un pārsteigti, jo laikam pēc maniem piesardzīgajiem izteikumiem bija noskaņojušies uz ko pavisam čābīgu :)) Jāpiebilst, ka prasīju par to 50 Ls, kur ietilpa arī vēl ceļš līdz viesu mājai aptuveni 50 km. Tā kā man viss šis pasākums, kā arī jaunais pāris, vedēji un arī viesi ļoti patika, tad vēl uztaisīju dažas smukbildītes un slaidšovu. Šogad fočēju ar Nikon D80 un tās nebija kāzas, bet tikai ceremonija un fotosesija aptuveni 2 stundu garumā un viennozīmīgi varu pateikt, ka bija daudz grūtāk. Tā kā biju pateikusi cenu sākumā, tad nevbarēju mainīt, bet gribējās gan.:))
avatar
Publicēts: 06.08.09 14:05
 citēt
tu galigi ne pa to runā , Kada pieredze kadss aprikojums Paskaties kadas bildes Avizes , Portalos , DA JEBKUR


Exactement!
avatar
Publicēts: 06.08.09 15:41
 citēt
Es pirmās kāzas bildēju bez maksas (ar to pašu Olympus E-500 ko lietoju tagad), un ja neskaita vienu ierāmētu bildi, ko dāvināju, tad varētu teikt, ka tā bija mana kāzu dāvana.
Par otrajām kāzām paziņa man samaksāja laikam 60 vai 70Ls (tas gan bija pirms 3 gadiem) - centos gan viņu pierunāt paņemt profesionālu kāzu fotogrāfu, bet neizdevās. Viņš par visām varītēm gribēja, lai fotografēju es un bija gatavs maksāt. Bildēju visu līdz pat mičošanai. Bija baigais pārsteigums ieraudzīt sevis bildēto kāzu bildi (biju minēta kā autore) "Dienas" rubrikā par tiem, kas nesen apprecējušies :) Pirms kāda pusgada paziņam nobruka dators ar visām kāzu bildēm, paveicās, ka man bija saglabājies disks ar bildēm... :)
Trešajās kāzās (precējās radiniece) vismaz oficiālo daļu varēju izbaudīt pilnībā, jo oficiālajai daļai bija sarunāts fotogrāfs (arī amatieris), kurš bildēja arī daļu vakara sākuma. Pēctam jau arī pati bildēju, kaut man par to neviens neko nemaksāja.
Vispār jau kāzu bildēšana ir baigā atbildība. Visu laiku jābūt gatavībā nospiest pogu. Jānoķer svarīgākie mirkļi. Stress ne pajokam... Bet ja jaunajiem patīk, tad baigais gandarījums :)
avatar
Publicēts: 06.08.09 16:18
 citēt
ņem tik un droši bildē,gan būs labi un kādu naudiņu ar paprasi,par brīvu uzskatu,ka nav jābildē nevienam,ja ir konkrēts pasūtījums.To nākamreiz,kāds atkal paprasīs un gribēs par velti,bet lai bildētu kāzas jāpatērē daudz enerģijas ,protams pieredze nāks ar laiku,bet tam,kas pasūta ir jaarēķinās,kam pasūta.Vairumā gadījumu tie,kas precās pat nav dzirdējuši un redzējuši par tādiem kāzu fotogrāfiem kā Andrejs Zavadsskis.
Attiecībā uz aparatūru ar nav obligāti jābuut krutai tehnikai,jo,kas māk bildēt uzbildēs arī ar ziepi.
Es bildēju ar Olympus E-500 dooble kit un neviens vēl nav sūdzējies.Kad šī kamera noplīsīs tad nopirkšu,ko labāku,bet pagaidām,lai gadā nobildētu pāris izlaidumus un kādas 8-10.kāzas pietiek .
avatar
Publicēts: 06.08.09 16:46
 citēt
ERA:
Vispār jau kāzu bildēšana ir baigā atbildība. Visu laiku jābūt gatavībā nospiest pogu. Jānoķer svarīgākie mirkļi. Stress ne pajokam... Bet ja jaunajiem patīk, tad baigais gandarījums :)


Tu esi BURVĪGA meitene :):)
Tiesji tā un kā saka JA KLIENTS māginjā saķoļit "jānis19" viņš pilnīg noteikt vuspār negraasās maksāt vai maksāt kā saka "Mazāk kā maksā kāzu torte" un domāju ka tāds klients pilnīg droši nav neko vairāk kā "jānis19" pelnijis un NESPĒS neko tur "Krutas muki detaļas utt" novērtēt , tāpēc NESAPROTU par ko isti ir ceiens:):) Ja cilvēki VIENREIZĒJAM unn ikālam savā dzīvē pasākumam nevēlās neko daudz ieguldīt NAFIG VINIEM UZBĀSTIES un springt ar kautkā īrēšanu klāt ņemšanu . Lai priecājās ka nav MOBILKA un tas jau būs labi , jānis pietiekami taisni prot kadru noturet noeksponē ar korekti TAD VISS ĢELD bez kāda tuninga!
avatar
Publicēts: 06.08.09 17:12
 citēt
Nez, es piemeram šogad pa čomam arī par 80 Ls esmu bildējis kāzas ;)
za to kas par tusiņu bija un meitenes.. :D
ne jau naudā ir laime..
avatar
Publicēts: 06.08.09 17:30
 citēt
Oskarz:
ne jau naudā ir laime..


kur tad?
avatar
Publicēts: 06.08.09 18:01
 citēt
Oskarz::D ne jau naudā ir laime..
nuka ne jau naudā, bet tās daudzumā.
avatar
Publicēts: 06.08.09 19:26
 citēt
+haralds :D
Pirmās kāzas 2atā ar paziņu bildēju par velti. Pēctam ir viskkas gadijies. Ir tādi klienti kuriem nemaz nevajag prōō ar spoguļiem jo liekas ka tie visi bluri/bokeh vaikātosavādāklainosauc portretiem ir brāķis :D Tiem vajag jānis19 un visi būs laimīgi.
avatar
Publicēts: 06.08.09 23:14
 citēt
arturso:+haralds :D
Pirmās kāzas 2atā ar paziņu bildēju par velti. Pēctam ir viskkas gadijies. Ir tādi klienti kuriem nemaz nevajag prōō ar spoguļiem jo liekas ka tie visi bluri/bokeh vaikātosavādāklainosauc portretiem ir brāķis :D Tiem vajag jānis19 un visi būs laimīgi.

vo vo prasa kaapeec bildes izpluudushas? :D:D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):