forum.gif
Rīgas jumti? Ir zināmi?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Rīgas jumti? Ir zināmi?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.03.12 12:46
 citēt
imgfoto:Nu nez...kādreiz babuļi no oho tur uz jumta tika bildēties...hvz...


Lai arī Mārtiņš turējās braši tomēr ienaidnieku skarbajā ielenkumā nācās fotostudiju pamest un tagad to droši vien ir pārņēmis kāds pilnīgi nejēdzīgs pilsonis, kam nav ne mazākās sapratnes par mākslinieciskām vibrācijām. Studijas ieņemšana noritēja tā:

2009. gada 3.februārī Rīgā risinājās Latvijas lauksaimnieku protesta akcija. Tās ietvaros lauksaimnieki ar smago tehniku no visām Latvijas malām devās uz galvaspilsētu, lai uzrunātu valdību un parlamentu nekavējoties izpildīt lauksaimnieku, īpaši lopkopju, ekonomiskās prasības. Pēdējā no lauksaimnieku prasībām bija zemkopības ministra Mārtiņa Rozes demisija. Arī šī lauksaimnieku prasība tika izpildīta - ap pulksten 20:00 Mārtiņš Roze publiski ziņoja, ka ir demisionējis un demisijas raksts premjeram Ivaram Godmanim tiks iesniegts nākamās dienas (4.februāra) rītā. Pirmā smagā tehnika Rīgā ieradās jau pulksten 06:00 no rītā pie Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas.

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 24.03.12 12:55
 citēt
Nu muldētājs, jopta...
avatar
Publicēts: 24.03.12 13:15
 citēt
Voldemorts:Tikai pārdomas par tēmu.Laiciņu atpakaļ biju (toreiz) viesnīcas "Latvija"augšrestūzi, no tā ir tieša izeja uz jumta skatlaukuma. Lieliskākie pilsētas naktsskatu rakursi. Tas gan bija neilgi pirms zviedri pārpirka, vēl pie MŪSU direktora. Par zināmu samaksu (grupā?) varētu būt pieņemami. Ja tik pārpircēji nav visu tur samuļļājuši, kā gandrīz visur, kur ierodas ar savu apšaubāmo kultūras izpratni.

Tu šito izbeidz. Visiem zināms, ka pat jevropas bomzis Latvijā par ministru var rubīt bez dejukursiem. Nevajag kultūrvalstis te apcenzūrēt.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 24.03.12 13:58
 citēt
Ceru,ka kāds ievēros iepriekšējā lapā pēdējo postu, lai neietu vaļā offtopiks :D
avatar
Publicēts: 24.03.12 14:02
 citēt
Vai šamo jumtu iečekoji?:

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 24.03.12 14:43
 citēt
2008. gadā kad jaucu ārā presņika iekārtas, sanāca ar sargiem sarunāt ka šie uzlaida augšā uz jumta. tas ir plakans, ar apmalēm, man patika. vienīgais - līdz 20. stāvam un vēl bišķi ar kājām jācilpo, elektrības un apgaismojuma arī nav...

varbūt izdodas sarunāt... :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.03.12 14:44 labots
 citēt
Friidis:Vai šamo jumtu iečekoji?:

www.fotoblog.lv...


Tur netālu pāri Kalnciemenei ir arī augstāki jumti , esmu skuķus bildējis www.latvianphoto.com... :D :D lai TIKTU tur laukā pat KASKAS izdalija pēc DROŠĪBAS tehnikas:):)
avatar
Publicēts: 24.03.12 15:00 labots
 citēt
panornama plaaza 2 eka, jumts.
avatar
Publicēts: 24.03.12 15:12 labots
 citēt
serzhanja:img.fotoblog.lv... panornama plaaza 2 eka, jumts.


Nindzja :D :D
avatar
Publicēts: 24.03.12 15:14
 citēt
Lunis:
serzhanja:img.fotoblog.lv... panornama plaaza 2 eka, jumts.


Nindzja :D :D


Zirneklis ;D
avatar
Publicēts: 24.03.12 16:15
 citēt
serzhanja:
Lunis:
Nindzja :D :D


Zirneklis ;D


Tad jau drīzāk Karlsons...:face-wink:

avatar
Publicēts: 24.03.12 18:29 labots
 citēt
Friidis:
Vai šamo jumtu iečekoji?:

[url=http://www.fotoblog.lv/rep/26826/?cid=59798


Jā,]http://www.fotoblog.lv/rep/26826/?cid=59798

Jā,[/url] Panorama plaza jau pērn pavasarī biju, safilmēju super kadrus :)


Keltainen:
2008. gadā kad jaucu ārā presņika iekārtas, sanāca ar sargiem sarunāt ka šie uzlaida augšā uz jumta. tas ir plakans, ar apmalēm, man patika. vienīgais - līdz 20. stāvam un vēl bišķi ar kājām jācilpo, elektrības un apgaismojuma arī nav...

varbūt izdodas sarunāt... :face-wink:



Savulaik Preses namu mēģināju, bija tīrais vājprāts, jo neviens īsti nesaprata,kurš īpašnieks un kam teikšana...tad metālgriezējiem arī,bet šie ar' nelaida. Netiku, nav būts vēl...

Zvanījos arī uz diezgan daudzām jaunajām sabūvētajām ēkām, bet reti uz kuras ļāva tikt...vispār tagad varētu būt vēl šis tas gatavs...Būs jāpalūko nekustamo ipašumu lapās,varbūt, ka daļa objektu paslīdējuši garām. Vēl neesmu mēģinājusi padomijas laikā celtās mazās kantainās centra viesnīciņas čekot...
avatar
Publicēts: 24.03.12 18:42 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 24.03.12 19:26
 citēt
telefontubbie, domāju - varbūt mēģināt runāt tieši ar apsargiem, galu galā viņi tikai cilvēki un ja šie ne par ko, varbūt var ieteikt kurš var atļaut. vieta ir tā vērta... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.03.12 19:40
 citēt
nu es sākumā runāju ar apsargiem, tie parasti palīdz atrast galveno, sarunāt visu. nebija vēl tā, ka tik vien apsargs atļāva uzkāpt kaut kur
avatar
Publicēts: 24.03.12 20:42
 citēt
vieglprātīgie apsargi.........es jau nu gan fotogrāfus nelaistu uz jumtiem, kuri augstāki par 5 m .....piedzersies un vēl nokritīs, un drāzīs pēc tam apsargus
avatar
Publicēts: 24.03.12 20:46
 citēt
telefontubbie:
Pastāstīšu, kā līdz šim veicās...
Lielākā daļa augstceltņu, kur zvanīju, ļoti ātri centās caur ziediņiem pateikt, ka uz jumtiem nevarot laist mistisku "drošības apsvērumu dēļ" (muļķības, jo apzvanīju tikai ēkas, kam plakani jumti). :D

Drošības apsvērumi bieži ir nevis pret tevi, bet pret jumtu - tagad daudziem plakanajiem jumtiem ir veidotas siltumizolācijas ar jumta papes pārklājumu. Ja dāmīte ar spiciem papēžiem pastaigās pa tādu jumtu, tad ir liela iespējamība sabojāt ūdensizolācijas slāni ar visām no tā izrietošām sekām.
Protams nedrīkst aizmirst arī par jumtu atbildīgās personas riska faktoru - "ja ar tevi kas notiek" tad viņš/viņa var palikt bez darba un tikt izvazāta pa Darba inspekcījām un Tiesām.
Ja nemāki "sarunāt", kur nav tehniski ierobežojumi, tad tās ir tavas nepietiekošās komunikācijas iemaņu sekas...
Nedomāju ka nokļūt uz parastas daudzstāvenes jumta ir lielas problēmas - polšs, šķiņķa gabals, kartupeļu maiss utt. vai vismaz piecītis sētniecei un piekļuve jumtam tev tiek atvērta.
avatar
Publicēts: 24.03.12 22:07
 citēt
Keltainen:
telefontubbie, domāju - varbūt mēģināt runāt tieši ar apsargiem, galu galā viņi tikai cilvēki un ja šie ne par ko, varbūt var ieteikt kurš var atļaut. vieta ir tā vērta... :face-glasses:


Jā,zināma lieta...ir runāts ar apsargiem gana daudz vietās līdz šim... Taču bieži vien traucē mana valodas barjera - runāju ar tik briesmīgu akcentu krievu valodā, ka tas izklausās drīzāk somiski un tāpēc nekāda runāšana nesanāk. Nu parasti vismaz gadās,ka objektos apsargi lielākoties runā krieviski. :)

Zrikso - tu ko,nopietni par tām špiļķām?Manā izpratnē špiļkas+smags statīvs rokā = nav aršana nekādā gadījumā. Pat sasmējos, iztēlodamās tādu skatu :face-grin: Tie,ar kuriem runāju jau redz, ka esmu uzreiz gatava kāpt augšā - kārtīgi dr.Martens šņorzābaki ar neslīdošo zoli un piemērots apģērbs. :)
Par komunikācijas problēmām pilnībā piekrītu,man tanī jomā īsti neveicas,maz pieredzes, bet tas viss nāk ar laiku. Galu galā videnē tāda lieta kā argumentēta, pieklājīga daiļdiršana netiek mācīta..Parasti jau runājot pieminu vietas, kur oficiāli palaiž,lai noticētu, ka dzīva esmu palikusi, atrodoties uz kāda Rīgas mēroga "debesskrāpja".
Sētniekus būtu funny pierunāt (lai gan es vispār šaubos vai viņiem ir arī atslēga uz jumta). Manuprāt, lielākais šķērslis daudzstāvenēs ir nenormāli nervozie un agresīvi noskaņotie cilvēki 9./12./16./18. stāvos,kuri ver vaļā durvis un lamājas...Tie tiešām ir crazy ļautiņi, kuriem šķiet, ka ikviens neredzēts cilvēks kāpņu telpā ir narkomāns vai sērijveida slepkava. :D
avatar
Publicēts: 24.03.12 22:41 labots
 citēt
Nu... par jumtiem nekā interesanta nepateikšu, bet ir viens punkts, kur varētu provēt uzrāpties, trepītes tur ir un ļaudis arīdzan augšā pabijuši... pats esmu slaistījies tikai pa apakšu
Atrodas Bolderājas virzienā (no Daugavgrīvas šosejas jānogriežas uz Zilo ielu)
avatar
Publicēts: 25.03.12 15:48
 citēt
Tornis sen zināms un mani daudzkārtīgi kūdīja tur kāpt, bet nederēs. :)
avatar
Publicēts: 26.03.12 11:55
 citēt
daudzi [bija] zināmi un izkāpelēti, tak tagad cieši nobultēti. kolchōznieku namā vaidzētu varēt bez lielām sāpēm uz tā pēdējā, augstākā cokola izkāpt pa logu. kad tur jau vairs nestrādāju, meitu biju uzvedis parādīt.
avatar
Publicēts: 02.04.12 00:46
 citēt
Klau, kas darās ar Hotel Karavella restorānu? Nu tas, kas pie exportostas? Tur tajā restorānā ir terase uz kuras iziet? Pēc bildem īsti nevar saprast...var būt kāds ir bijis un zina teikt vai tur laiž bildēt vai nē. :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.04.12 10:20
 citēt
telefontubbie:Klau, kas darās ar Hotel Karavella restorānu? Nu tas, kas pie exportostas? Tur tajā restorānā ir terase uz kuras iziet? Pēc bildem īsti nevar saprast...var būt kāds ir bijis un zina teikt vai tur laiž bildēt vai nē. :face-wink:

Laiž bildēt :big_smile: bet parastos digitālmpistus tur nelaiž :big_smile::grimace:
avatar
Publicēts: 13.04.12 00:01
 citēt
Par jumtu segumiem fakts — modernie plakanajiem jumtiem gadās tādi, uz kuriem NEKĀ nedrikst kāpt. Tur pat sniegu nedrīkstot tirīt, jo nav paredzēts.

Bet es visu laiku domāju, kāpēc taisiet tik sarežģītu situāciju? Kāpēc nevar vienkārši sarunāt ar namu īpašniekiem? Esmu pat sarunājis izkāpšanu uz jumta un alpinistu iekļūšanu ēkā pa logu... Protams, ir savs šarms paslapstīties un meklēt izdevības.
avatar
Publicēts: 13.04.12 07:51
 citēt
Nu ja, sarunat ar administraciju parasti ir diezgan viegli, 2 menesu laika esmu jau pabijis uz KATRAS Rigas daudzstavu jaunceltnes un pluss ir tads, ka vari sarunat cikos atnaksi, cik cilveki bus u.t.t. ta ka nekas nav jasarezgii
avatar
Publicēts: 06.04.15 21:46
 citēt
pacelšu veco tēmu uz augšu :face-grin:

Man tieši interesē pārdaugavas puse,vai ir kādi jumti uz kuriem var ne/legāli tikt virsū? Ir variants par Z-towers,bet cik saprotu,tur tikai izredzētos ielaiž
avatar
Publicēts: 06.04.15 22:16
 citēt
dream_voyager:pacelšu veco tēmu uz augšu :face-grin:

Man tieši interesē pārdaugavas puse,vai ir kādi jumti uz kuriem var ne/legāli tikt virsū? Ir variants par Z-towers,bet cik saprotu,tur tikai izredzētos ielaiž


Nuuu , ja spēj SARUNĀ $$ Aar apsardzi tad nev nekādu problēmu:)
avatar
Publicēts: 06.04.15 22:26
 citēt
dream_voyager:pacelšu veco tēmu uz augšu :face-grin:

Man tieši interesē pārdaugavas puse,vai ir kādi jumti uz kuriem var ne/legāli tikt virsū? Ir variants par Z-towers,bet cik saprotu,tur tikai izredzētos ielaiž


nu mazliet nokavēji! nesen bija iespēja piereģistrēties un doties ekskursijā Dizaina manifestācijas ietvaros, tagad gan 99% ka ar naudu/bez naudas netiksi iekšā. neviens neriskēs ar savu darbu pārdesmit eiro dēļ.
avatar
Publicēts: 07.04.15 21:42
 citēt
pēterbaznīcā var uzkāpt... kā arī origo pulkstenī...
avatar
Publicēts: 07.04.15 22:25
 citēt
Tad jau swedbankas ēkas augšā, ja Pārdaugavā. Man reiz solīja, tik pats neatradu motivāciju...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):