forum.gif
Kur fotografēt meitenes
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kur fotografēt meitenes
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.08.09 18:11
 citēt
Haiduks:lai tu zinātu, viņa ir diezgan pieprasīta fotogrāfu aprindās :)


a jeega bildet to ko bilde visi?
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:15
 citēt
Rada pretstatu! Lielas krūtis nefotogrāfēs krāšņā villā, savādāk nobālēs pati modele. Ņem mazsvarīgu fonu, lai izceltu pašu tēlu.

Turpini skatīties miskastē. Tik, tā turpinot, drīz arī no tās ēdīsi un visiem teiksi, ka servēts ideāli.

Brīžiem var tikai apbrīnot saturiskās pērles, kas te rodas.
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:18 labots
 citēt
:D
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:35 labots
 citēt
Haiduks:... viens nozīmīgs fotogrāfa uzdevums ir izpatikt klientam, un nevis annirčikiem :)...

tā jau jā. bet vai ta nedrīkst likt manīt, ka tas pacients ne gluži tik smalku ļaužu, kā Luijs Bunjuels, Salvadors Dali vai Bendžijs Franklins?
P.S. bilde normaļoks - galu galos, katrs katru Fellini filmu būtu mazliet citādi uzņēmis, bet tā nu sanācis, ka visas Fellini filmas viņš pats uzņēmis. nu, ne bez Tonino Guerras (bija tie godi vienā viesu grāmatā ierakstīties!) un Džuzepes Rotuno, tak tomēr.
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:53 labots
 citēt
Haiduk - tas, ka Tu bldee kaa Tu gribi veel neko nenoziimee :D :D :D sen nebiji tik forshi veemis :D
un tajaa Tevis piesauktajaa topikaa jau juus abi tikai drachiijat... :D jums nav skumiigi taa, bez atbalstiitaajiem?

slimiigs Tu esi... ne es Tevi, ne Tavu bildi apspriezhu...
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:59 labots
 citēt
Sakas!
avatar
Publicēts: 25.08.09 19:29
 citēt
ritikoff:Sakas!


nee beidzas...

www.fotoblog.lv...

Annir, kā TEV SLIEDES?
avatar
Publicēts: 25.08.09 19:35
 citēt
Alloxa, skaties ka tev Annirs ar pasportretu neatbild :D:D:D
avatar
Publicēts: 25.08.09 19:43
 citēt
Alloxa:
ritikoff:Sakas!


nee beidzas...

www.fotoblog.lv...

Annir, kā TEV SLIEDES?
diez vai fotografeeji tikko speciaali prieksh manis. bet ja godiigi - kaut kaadu jeegu esi meegjinaajis ielikt. bet piemeers nav izdevis, jo tas nav fons meiteneem.
avatar
Publicēts: 25.08.09 19:52
 citēt
Haiduks:
o haiduks. sen neredzet. dachas sezona beidzas? :)
avatar
Publicēts: 25.08.09 20:11
 citēt
ironia:
Haiduks:
o haiduks. sen neredzet. dachas sezona beidzas? :)



Прежде чем задавать вопрос - надо дважды подумать над его содержанием и целесообразностью.....
avatar
Publicēts: 25.08.09 20:13 labots
 citēt
ritikoff:Alloxa, skaties ka tev Annirs ar pasportretu neatbild :D:D:D


www.fotoblog.lv...

Annir, bildē vis ir svarīgs... nav spec. fonu - tikai maitenēm, vai tikai kukainiem... "nav svarīgi kas - ir svarīgi KĀ..." (KĀ = vizuālais)
avatar
Publicēts: 25.08.09 20:13
 citēt
nja, blogs nemainas..................
avatar
Publicēts: 25.08.09 20:44
 citēt
:D :D :D

ņemat droši

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 25.08.09 20:51
 citēt
Maris::D :D :D
ņemat droši
paldies, būtu es grāmatvedis, traktorists vai slaucējs, ņemtu, a fotogrāfam būdamam kaut kā principā negribas ne savas bildes izmantot.
avatar
Publicēts: 25.08.09 21:50
 citēt
Alloxa:
ritikoff:Alloxa, skaties ka tev Annirs ar pasportretu neatbild :D:D:D


www.fotoblog.lv...

Annir, bildē vis ir svarīgs... nav spec. fonu - tikai maitenēm, vai tikai kukainiem... "nav svarīgi kas - ir svarīgi KĀ..." (KĀ = vizuālais)
pirmo reizi pa gadiem redzu kaut ko no Tevis pa teemu. Ja buutu ruupiigi izlasiijis pirmo postu, tad redzeetu, ka es tieshi par to runaaju.
avatar
Publicēts: 25.08.09 23:14
 citēt
A ko runāt par tik banālu tēmu... Parunā labāk par k/k maz zināmu, jaunu, novātirisku... Nu piemērām; kāpēc nav vēlams publicēt bērnu fotogrāfijas ar dramatizētu pēcapstrādi!? Vai kā māksliniek meli ietekmē uz viņa daiļradi? Vai kāpēc iesācejm vēlām skatīt tikai labas bildes nevis starp sūdbildēm meklēt ko labu!?

Slabo? ;)
avatar
Publicēts: 26.08.09 09:10
 citēt
Alloxa - uztaisi topiku - parunaasim.
avatar
Publicēts: 26.08.09 09:31
 citēt
IvetaK:
Alloxa:A ko runāt par tik banālu tēmu... Parunā labāk par k/k maz zināmu, jaunu, novātirisku... Nu piemērām; kāpēc nav vēlams publicēt bērnu fotogrāfijas ar dramatizētu pēcapstrādi!? Vai kā māksliniek meli ietekmē uz viņa daiļradi? Vai kāpēc iesācejm vēlām skatīt tikai labas bildes nevis starp sūdbildēm meklēt ko labu!?

Slabo? ;)



..interesantas tēmas sarunai, es labprāt par to parunātu!
es jau sen saku - jums vajag satuseet!
avatar
Publicēts: 26.08.09 09:38
 citēt
nu tad uzraksti Alloxam veestuli - tos pashus jautaajumus, ko uzdevi man :)
avatar
Publicēts: 26.08.09 09:47
 citēt
redzi - ja es izpildiitu Tavu luugumu - tas man prasiitu stundu klaviatuuras klabinaashanu - katraa zinjaa vaardos to izstaastiit un vienas izdrukas fona buutu 5 minuushu darbs. Stundas klabinaajums Tev radiitu 27 precizeejoshus jautaajumus kas izveerstos apm. 21 veestulee 5 dienu garumaa... Nav slabo - nav ne taa laika ne speeka.....
avatar
Publicēts: 26.08.09 10:06 labots
 citēt
IvetaK jāiesaista atjaunotajā pēršanas projektā, tur pa burzmu varētu, nepiespiestā gaisotnē, visu izrunāt, ar pēršanas intensitāti regulējot vēlamo sarunas virzienu....
avatar
Publicēts: 26.08.09 10:20
 citēt
IvetaK:
negatIvs:IvetaK jāiesaista atjaunotajā pēršanas projektā, tur pa burzmu varētu, nepiespiestā gaisotnē, visu izrunāt, ar pēršanas intensitāti regulējot vēlamo sarunas virzienu....


atjaunotais pēršanas projekts, domā tas būtu mans lauciņš?:D
daudzi lauciņi nav mūsējie, bet ne reti braucam talkās......
avatar
Publicēts: 26.08.09 10:26
 citēt
IvetaK:lūk talkā kā reiz... mūžību neesmu bijusi!:)
nu lūk, tāpēc nav ko dalīt lauciņus
avatar
Publicēts: 26.08.09 11:16
 citēt
Kādu laiku nav būts šeit, bet skatos - viss pa vecam ... :P
avatar
Publicēts: 26.08.09 11:59
 citēt
rekur abu apvienojums, sliedes un koferis
www.photodom.com...
avatar
Publicēts: 26.08.09 13:31
 citēt
Alloxam arī tīri neslikti sanācis Alloxa sliedes www.fotoblog.lv...
tikai kofera pietrūkst... :)
avatar
Publicēts: 26.08.09 15:46
 citēt
alvils:Alloxam arī tīri neslikti sanācis Alloxa sliedes www.fotoblog.lv...
tikai kofera pietrūkst... :)

un meža arī nav. :D
avatar
Publicēts: 12.03.20 22:46
 citēt
TV3 Šovā LAUKU SETA piedalās Facebook slavenība - Līga

tv3play.skaties.lv...
avatar
Publicēts: 01.02.22 12:53
 citēt
12:50 lodzija: Dimons caur sludinajumiem SS atrada leta smodeles

10:27 Dreizers: Labāk parunāsim par foto. Es piem izjūtu spēcīgu problēmu, ka vairs normāli nevar dabūt modeles uz TFP. Par kailfoto vispār nerunāsim. Es te vienu sarunāju, bet reāli ieraudzīju - taisnas kājas kā stabi un seja tāda ķieģeļveidīga. Gatava uz visu un uz visu dienu, bet par to man jāmaksā 100 Eur. Protams teicu nē, jo tās briesmīgās bildes taču nebūs kur likt... VOT TĀ
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):