forum.gif
Kur fotografēt meitenes
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kur fotografēt meitenes
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.08.09 14:56
 citēt
Jau labu laiku galerjas lūkojot bildes man ir jautājums - ko jums nozīmē fons AIZ meitenes. Izskatās, ka katrs sevi cienošs iesācējs un "vecmeistars" mēģina vienu no trim populārākajiem variantiem - uz sliedēm, mežā ar koferīti, kādā graustā (Slokas papīrfabrika un Ķemeru grausti te topā!)
kā vispār lasīt informāciju ko autors sniedz ar fonu? brīžiem nevar saprast - smieties vai raudāt....
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:07
 citēt
Priekš kam vispār pievērst uzmanību fonam, kompenei, gaismām, ka tik zekzīgz zaķis...
:D
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:13
 citēt
Gudris:+palaidniex...ja bildē zaķi fonam jābūt sekundārām vēlams aizblūrotam, zaķi izceļošam un attiecīgo noskaņu radošam :)


Kā tad saprast - kura bilde labāka? :D
Labāka ir tā bilde, kurā zekzīgāks zaķis? :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:40
 citēt
nu ja fotograafee tikai portretus (galvas) tad vienalga, kur vins focheets, taapat fona nekaada dizhaa nav, kraasu plekji
Un mezhaa vienmeer ir interesanti un visu ko var atrast, nav nemaz koferi jaanjem liidzi
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:46
 citēt
Vai nebūtu pareizāk pajautāt Kāpēc?
Kāpēc sīki tīņi fočējas pie lieliem spīdīgiem autiņiem?
Kāpēc kaimiņmājas sētnieks fočējas tikai uzvalkā, ja visu dzīvi pavada humpalās?

Rada pretstatu! Lielas krūtis nefotogrāfēs krāšņā villā, savādāk nobālēs pati modele. Ņem mazsvarīgu fonu, lai izceltu pašu tēlu. Gluži kā afro-melnādaino-rasistu nofotogrāfēt uz melna fona, bez sānu gaismām :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:49
 citēt
sliedes un chemodaans izcelj lielas kruutis?????
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:51 labots
 citēt
Annirs:sliedes un chemodaans izcelj lielas kruutis?????


ok, bildes studijā! :) Cik sliežu bildes izraki?
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:53 labots
 citēt
briedis:
Annirs:sliedes un chemodaans izcelj lielas kruutis?????


ok, bildes studijā! :) Cik sliežu bildes izraki?
bildes DAFIGA!!!!! Shii pielika punktu - vadzis pilns... :D
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:57
 citēt
Annirs, kas īsti Tev nepatīk: sliedes vai bildes autors?
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:57
 citēt
Te arī jēdzieniski sakarīgākā bilde ar sliedēm pēdējā laikā - nu vismaz var redzēt, ka autors kaut ko ar to domājis. www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 25.08.09 15:58
 citēt
alvils:Annirs, kas īsti Tev nepatīk: sliedes vai bildes autors?
da pofig man autors, Alvil - es taisu valjaa bildes un vispaar neskatos kas ir autors... bet sliedes nahren!!! es cenšos saprast... lietaam un vietaam tak ir kaut kaadi vizuālie kodi...
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:00 labots
 citēt
eksperts annirs....
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:01 labots
 citēt
a pričom tur es???? (paguvu izlasiit pirms izlaboji)

a pa teemu vari ko pastaastiit? Par mani var citur parunaat.
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:02
 citēt
es speciali prieks tevim ustaisisu bildi uz sliedem, lai tev priektas par sliedem uzlabojas...
laikam tev ar sliedem sliktas asociacijas ir, bernibas trauma... :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:04
 citēt
ritikoff:es speciali prieks tevim ustaisisu bildi uz sliedem, lai tev priektas par sliedem uzlabojas...
laikam tev ar sliedem sliktas asociacijas ir, bernibas trauma... :D
nee, ar sliedeem nav. un chemodaaniem ar nav. Nevajag katraa topikaa meegjinaat aizstaaveeties - Tev neviens neuzbruuk!
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:05
 citēt
sliedes ir labs materiāls - rada kaut kādu perspektīvu, līnijas, arī jēgu var iedot dažam darbam, ja prot to izmantot. Tas ir normāli. Taviem portretdarbiem fonā smiltis un lapas pārsvarā. Un, ko tagad?
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:05
 citēt
kapec tu doma ka es aiztavos...?
man liekas ka tev ir paranajoja ka visi tev uzbruk :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:09
 citēt
un ja nu meitene tieši grib sliedes? man teiksim patiktu
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:09
 citēt
Vil:sliedes ir labs materiāls - rada kaut kādu perspektīvu, līnijas, arī jēgu var iedot dažam darbam, ja prot to izmantot. Tas ir normāli. Taviem portretdarbiem fonā smiltis un lapas pārsvarā. Un, ko tagad?
ja Tevi tas interesee - uztaisi topiku - kaapeec anniram foaa lapas portretos...
ritikoff:kapec tu doma ka es aiztavos...?
man liekas ka tev ir paranajoja ka visi tev uzbruk :D
nu tad pastaasti kaapeec Tu izmanto taadus nevis citaadus fonus, ko ar to gribi pateikt utt...
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:17 labots
 citēt
Gudris- man tak drakoniski nosacijumi, ta ka nekas laikam nesanaks
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:17
 citēt
man nepiemīt šī īpašība - dirst pa tukšo. Es zinu, kāpēc tev lapas fonā
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:19
 citēt
lai būtu attiecīgā noskaņa, fonā jābūt gultai
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:21
 citēt
negatIvs- brīvā dabā būs pagrūti ar gultu............. derēs zārds, telts................
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:23
 citēt
Annirs, guglejot skolas iesācējiem netīšam atklāja sev jaunumu(bārdainu) - fons fotogrāfijā... nu i aida - blo-bla-bļa;DDD
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:25
 citēt
negatIvs:lai būtu attiecīgā noskaņa, fonā jābūt gultai


Jaaaaaaaaaa!
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:26
 citēt
aitinaa:negatIvs- brīvā dabā būs pagrūti ar gultu............. derēs zārds, telts................
der arī galds, bet miestnieks var pārprast....
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:28
 citēt
Alloxa:Annirs, guglejot skolas iesācējiem netīšam atklāja sev jaunumu(bārdainu) - fons fotogrāfijā... nu i aida - blo-bla-bļa;DDD
man ir aizdomas, ka Tu neizproti latviski uzrakstiita teksta jeegu.
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:29
 citēt
negatIvs:
aitinaa:negatIvs- brīvā dabā būs pagrūti ar gultu............. derēs zārds, telts................
der arī galds, bet miestnieks var pārprast....
vispār jau "miesnieks" ir labs vārds... :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:32
 citēt
Lunis:
negatIvs:lai būtu attiecīgā noskaņa, fonā jābūt gultai


Jaaaaaaaaaa!
vai Annisrsa pliknis - DDD

Rīt bildēšu makro, Annir piesakies par fonu (0,5lxH)
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:34
 citēt
aha,miesnieks ir ļoti precīzs............................ arī bez galda
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:36
 citēt
sliedes ir loti labs fons bildei, tik vnk liidz riebumam nodraazts un banaals, jo sliezhu bildes (paarsvaraa suudiigas) sanaak loti biezhi te ieraudziit! ... mani bildee piesaista sizhets, ideja un vizuaalaa kvalitaate, ja pirmie abi nav, tad parasta bilde bez domas un dveeseles vien sanaak! ja sliezhu bildi sakombinee ar labu ideju, tad ir ok!
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:41
 citēt
Alloxa:Annirs, guglejot skolas iesācējiem netīšam atklāja sev jaunumu(bārdainu) - fons fotogrāfijā... nu i aida - blo-bla-bļa;DDD

man ir aizdomas, ka Tu neizproti latviski uzrakstiita teksta jeegu.


bet man ir aizdomas, ka Tu neizproti fona jēgu, bet gribi gudri par to blo-bla-bļa-bļirst ;)
avatar
Publicēts: 25.08.09 16:46
 citēt
Gudris - ir traki:) bez tam esmu šausmīgi izlutināta un nešpetna būtne
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:06
 citēt
alchsh:sliedes ir loti labs fons bildei, tik vnk liidz riebumam nodraazts un banaals, jo sliezhu bildes (paarsvaraa suudiigas) sanaak loti biezhi te ieraudziit! ... mani bildee piesaista sizhets, ideja un vizuaalaa kvalitaate, ja pirmie abi nav, tad parasta bilde bez domas un dveeseles vien sanaak! ja sliezhu bildi sakombinee ar labu ideju, tad ir ok!


Grībēj teikt "Tupi nobildētas" sliedes :):) Sliedes var nobildēt TIK radoši kopā ar modeli ka publikai Mute vaļā:):) Vienīgi izpildītāji parasti RAŽO tā kā reku Predelis saka savā stāstiņā , iesaku paklausīties sākot no ~14 min :):) www.leta90.lv...
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:18
 citēt
Līnijas vispār viegli izmantot kā diagonāles, perspektīvu, piešķir dinamiku pat it kā statiskam kadram. Sliedes ir ātrāk ieraugāmais un vieglāk dabūjamais no perspektīvas līnijām dabā. (Sliežu bildi neatradu, man ir tādas līnijas, principā tas pats...)

Graustos ir pateicīgas krāsiņas (ķieģeļi).

Aksesuārs (koferītis, tauriņķeramais) vienkāršā veidā viegli piešķir oriģinalitāti kadram, ja neko grūtāku domāt negribas.
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:23
 citēt
Vo,vo es te tagad kāreiz taisos aizmīt uz darbavietu tupi pabildēt sliedes.....
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:25 labots
 citēt
pie apdrupušu sienu - "vot tikai vēl pliku veceni un TĀDA bilde sanāktu!" © Filics Lauris
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:44
 citēt
Sliedes, koferi, gultas, lai nu paliek, kā nu māk tā bildē... bet KĀPĒC VISI TAURIŅI UZ PUĶU VAI ZĀLES FONA????? KAS NEVAR UZ SŪDU ČUPAS NOBILDĒT? :D:D;D
avatar
Publicēts: 25.08.09 17:51
 citēt
vai arii kaa Dainis D. nobildee sniega kaudzee un liela, kaa ko origjinaalu un nebijushu! :D
avatar
Publicēts: 25.08.09 18:01 labots
 citēt
Annir, tu esi, vai tikai tēlo idiņu :D:D:D
Kopš fotoaparātu tev nozaga, un vēl citas nelaimes piemeklējušas, tu esi konusā... un pirmais to skaļi uzsauca ir Alloxa www.fotoblog.lv... , tu vēl esi jauns puika Annir, nepalaid garām iespēju- ej ārstējies, katra diena ir no svara, ielaidīsi savādāk, un pelēkās masas šūnu zaudēšana ir neatgrieeniska.
Bet par to manu bildi- ko gribu, to bildēju, kā gribu tā bildēju un bildēju 100% ar garantiju, ka ne priekš tevis. Un ja meitene šādas bildes ir izvēlējusies par savu profilbildi, tad viņa zināja, ko grib www.draugiem.lv... . Tu tūlīt d...i , ka viņai citu naf, tad, lai tu zinātu, viņa ir diezgan pieprasīta fotogrāfu aprindās :)
Annir, tev tav pelēkā masa vairs neatļauj saprast, ka viens nozīmīgs fotogrāfa uzdevums ir izpatikt klientam, un nevis annirčikiem :)...
Bet nu tu vairs nepmierinies ar citu topiku piediršanu, veido pats savu apdiršanas vietu. Lai tev veicās :):):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):