forum.gif
Tātad, kā jūs sākāt fotogrāfēt?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tātad, kā jūs sākāt fotogrāfēt?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.01.07 18:24
 citēt
Kā, kāpēc un kad jūs sākāt fotogrāfēt? Kas jūs iedvesmoja? Un ja vel kas sakāms šajā jautājumā...
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:27
 citēt
Pagājušā gada kaut kādā martā pievērsos tieši kaut cik mākslas foto(kas arī patika tautai ne draugiem.lv) iedvesmoja mani krustēvs kas arī pie tā ir vainīgs kad man nekas cits kā fotgrāfija gandrīz vairs neinteresē :D
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:27
 citēt
vajadzība iemūžināt kustību

tādēl tikai tiek pie ziepīšiem un tad saprot kad vajadzēja tomēr pirkt kaut ko niknāku
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:30
 citēt
un aizmirsu vel pajautāt, vai jūs esat par sevi kā fotogrāfu paarliecinaati?
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:35
 citēt
2004g beigas
boss
nee

:mrgreen:
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:51
 citēt
vajadzība iemūžināt kustību

tādēl tikai tiek pie ziepīšiem un tad saprot kad vajadzēja tomēr pirkt kaut ko niknāku


mēģināju iebraukt,bet nesanāca :D

nu kā - nopērc piemēram kādu ixusu! tu sāc bildēt visādus pasākumus un tusiņus, ikdienas bildes...tad saprotu kad sanāk labas bildes...un rodas vajadzība pēc lielāka zooma...un protams atmiņā krustēva teiktais ņem S2 IS(tad vēl S3 IS nebija)...un pašam arī gribas...nāca tāda sodība kad paliku bez digitālā jo tēvs bij paņēmis uz Vāciju un nācās ņemt zenitu un tad jau vairs SLRlike neder...krustēvs vēl iedod savu 30D un tad vispār širmis aiziet :D un vajag dSLR
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:55
 citēt
es gan nesapratu :d
avatar
Publicēts: 03.01.07 18:57
 citēt
es gan nesapratu :d

nu ja tev ir interese par mākslu nepērc ziepīti pērc SLR(kurš ātri vai vēlu nonāks tavās rokās) jeb ja naudiņa nesanāk tad vismaz SLRlike
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:03
 citēt
es gan nesapratu :d

nu ja tev ir interese par mākslu nepērc ziepīti pērc SLR(kurš ātri vai vēlu nonāks tavās rokās) jeb ja naudiņa nesanāk tad vismaz SLRlike


man pašai nav sava fočika, bet tas ar ko fotogrāfēju - lābāku nevar vēlēties...
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:04
 citēt
Eeemz....visu laiku focheeu ar digi ziepiiti...bet ziemaa pi -30 graadiem atnjirdzaas..un biju dilemmas priekshaa....pirkt atkal ziepi, vai kko labaaku...nopirku SLRlike kameru....blood...aizraava!
Kaa fotograafs...neesmu paarliecinaats par sevi, bet nu...nav jau tik traki :oops:
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:08
 citēt
hmmm, ar kādu tad fočē, ja vairs nav uz ko tiekties???

ar CONICA MINOLTA DIMAGE A2 priekš manis tas ir gana kruts...
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:32
 citēt
hmmm, ar kādu tad fočē, ja vairs nav uz ko tiekties???

ar CONICA MINOLTA DIMAGE A2 priekš manis tas ir gana kruts...

vispār ir Konica nevis Conica...baigais klucis :D
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:54
 citēt
man pašai nav sava fočika, bet tas ar ko fotogrāfēju - lābāku nevar vēlēties...
Linhofs?
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:54
 citēt
vispār ir Konica nevis Conica...baigais klucis :D

tu savai automashinai perc Kasko, Casco, Kasco vai Casko ?! :P
avatar
Publicēts: 03.01.07 19:56
 citēt
vajadzība iemūžināt kustību
Nuu, kustiibu jau atklaati sakot taa vairaak taa kaa ar video un/vai kinokameraam meedz fikseet. Apstaadinaat - cita lieta.
avatar
Publicēts: 03.01.07 20:06
 citēt
lab,lab,doma bija apstādināt :D
Nuu, kustiibas iespaidu jau var piefixeet.
Es mazliet no mammas ienjeemos, vinja gan ne nopietni bildeeja, bet taa - kur aizbrauca. Uz kjiniiti domaadams arii saaku ar foto.
avatar
Publicēts: 03.01.07 20:09
 citēt
atvainojos par kļūdu... neesmu diezko gudra.. :D
avatar
Publicēts: 03.01.07 20:19
 citēt
meitene, tā nav lāga runāt..piever acis un vismaz 10x atkārto- esmu gudra, esmu gudra.....

itkā no tā es paliktu gudrāka.. :D
avatar
Publicēts: 03.01.07 20:24
 citēt
itkā no tā es paliktu gudrāka.. :D

Taptu, ne paliktu, bet sikologi neiesaka par sevi slikti domaat. Un taa jau zinaashanas / atcereeshanaas, ne sapraatiiguma lieta, nu, vai tur K vai C. Cita starpaa taisiija profesionaalu /kaut toreiz neshkjiroja, vienkaarshi seenju vecji nenodarbojaas!/ aparatuuru jau 5o gadus pirms Nikons saaka zemuudenju kjiikjerus taisiit, par kameraam i nerunaajot.
avatar
Publicēts: 03.01.07 20:43
 citēt
Atbildu pēc kārtas:
-uz 1. jautājumu (par iedvesmu): iedvesmoja slinkums, jo nofotografēt reizēm ērtāk, kā uzzīmēt;
-uz 2. jautājumu (cik pārliecināts par sevi): pilnīgi un negrozāmi - neesmu fotogrāfs un netaisos pat tādu kļūt.
avatar
Publicēts: 03.01.07 22:56
 citēt
pagāšgada jūnijā

jo visapkārt bija fotogrāfi un sajutos tāda...ē.... nu nepilnīga :D

kas tur vēl bija...ā par pārliecinātumu - nu takš ne.... pat ne ar krutu kameru ne..... moš kādos gados 70... moš:)
avatar
Publicēts: 04.01.07 09:16
 citēt
ap 1960 gadu, jo bija iespēja...un iepatikās, bet galvenais BIJA iespēja, tas ir man mājās tēvam pagultē koferos bija viss nepieciešamais, lai dabūtu redzēto uz papīra, un jau 12 gados man bija toreiz krutākā spogulene- Zenit 3m
Bet viss mūžš kā pa viļniem...tad uzplūdumi, tad citas aizraušanās...bet par vērtīgāko uzskatu 80-tajos 10 gadi kopā ar Vilni Folkmani.
Te daudzi runā par fotoaparātiem...uz laba ziepīša var dabūt daudz ko vairāk kā ar spoguleni...jo uz ekrāniņa vari ieregulējumus redzēt. Tas ir redzi gala rezultātu, kas uz šodienu ir iespējams tikai vienai spogulenei, un ja nemaldos Olimpic ar diviem sensoriem
Bet fotografēšana mani nomierina, ātri aiznes domas prom no darba stresa.
avatar
Publicēts: 04.01.07 11:22
 citēt
2004.gada 19.jūnijā, uzdāvināju sev filmu SLR uz izlaidumu :)

Iedvesmoja - māsas draugs dažus mēnešus pirms iepriekš minētā datuma iedeva paturēt savu filmu SLR un šausmīgi iepatikās ;)

Uz digi pārslēdzos tikai šovasar (filminieku gan ārā neizmetu un nepārdevu :), loloju naivas cerības, ka varbūt kaut kad saņemšos un atradīšu laiku īstajam b/w), jo iepriekš nevarēju atļauties tādu, kā gribēju.

Es neesmu fotogrāfs, es tikai mācos (pārfrāzējot kādu populātru citātu) :)
avatar
Publicēts: 04.01.07 11:31
 citēt
Kautkad.

Vnk kautko mocīju ar ziepīti .. šis tas sanāca domāju moš kko vairāk..

Tad skapī atradu fed3.. ar to spēlējos, tad uzgāju fotoblog.. tad ieguvu kkādas teorētiskās zināšanas un tad nopirku eosu, un tā turpinu vēl šobaltdien :D
avatar
Publicēts: 04.01.07 11:44
 citēt
Kad studeeju bakalauros, saaku straadaat, paraadiijaas pirmaa liekaa naudinja...KAUT KAS BIJA JAAPEERK! :) Nopirku pirmo ziepiiti....peec gada apmeeram draugs ieraadiija fotoblogu...tad saaku saprast, ka liidz tam nemaz neesmu bildeejis bet vienk kjeeris haljavnos kadrus! Kopsh bloga iepaziishanas esmu saacis daudz vairaak domaat pirms bildeeshanas....esmu ticis pie labaaka ziepiisha un nedomaaju pie taa apstaaties...! :)
avatar
Publicēts: 18.10.19 11:56
 citēt
Tēva darītais sarkanās spuldzītes gaismā (piedalījos šajos procesos) nepielipa, nesapratu tajā jēgu sev un neredzēju sasniedzamu mērķi. Tikai krietni vēlāk parādījās vēlmīte fotografēt. Uztveru fotogrāfiju drīzāk kā dienasgrāmatu.
Dīvaini lasīt augstāk tādu atzinumu par ziepīti.
avatar
Publicēts: 18.10.19 22:55
 citēt
Tāpēc, ka vecs ieraksts. Tagad katram kārtīgam fotogrāfam ir aifons, huavejs vai kas vēl labāks. Es tik nesaprotu, kāpēc ir tik maz labu telefonbilžu Es domāju, kompeni uc, ne jau tehnisko kvalitāti.
avatar
Publicēts: 18.10.19 23:01 labots
 citēt
Publius:Tāpēc, ka vecs ieraksts. Tagad katram kārtīgam fotogrāfam ir aifons, huavejs vai kas vēl labāks. Es tik nesaprotu, kāpēc ir tik maz labu telefonbilžu Es domāju, kompeni uc, ne jau tehnisko kvalitāti.


Jo telefonos galvenā tēma ir selfiji.:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.10.19 23:22
 citēt
Instagrammā ir ļoti daudz labu bilžu ja kas tieši telefonbilžu
avatar
Publicēts: 19.10.19 00:50
 citēt
Lunis:Instagrammā ir ļoti daudz labu bilžu ja kas tieši telefonbilžu


Neesmu instagarmmmā, veltu visus spēkus fotŌblogam! Acīmredzot, man kas vērtyīgs tikmēr iet secen. Esmu kādreiz uzrāvies uz pinterestu, tur ar pa tēmām daudz kā laba.
avatar
Publicēts: 19.10.19 14:15 labots
 citēt
Lunis:Instagrammā ir ļoti daudz labu bilžu ja kas tieši telefonbilžu


Ir gan, un pulka vairāk nekā tematiskajās FB grupās. Vienīgi žēl, ka tautudēlsi pārsvarā jau izkrāmē spogulenes saturu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):