forum.gif
Sensora tīrīšana no putekļiem.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Sensora tīrīšana no putekļiem.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.10.09 16:46
 citēt
Gluži pats sesnsors nav ar putekļiem,bet ir pentaprizma,bet spogulis tirs,man radas plekji,es it ka vinjus notiiru un pardas taaj vieta jani putekli,es vinjus izpushu ar tadu ka pusliti kjip,bet dazi pielipushi,es panemu tiru audumu un pargaju pari vieglina(Nikon D60 modelis)resketivi kur atroda tie punkta fokusi novietoti,kjip saprotu ka ta ir pentaprizma,bet atkal paradas pleki,nu ko atkal notiru it ka,bet atkal apradas putekli un vispar nevaru atraktities no abie mdiviem gan plekiem gan putekliem kas ari apradas uz bildem fotografejot,ko lai dara,laba dot kadam,kas prot iztirit,jo ne pirmo reizi tiru no putekliem un man ta pirmo reizi gadaas? :/
avatar
Publicēts: 08.10.09 16:50
 citēt
Gudris:man ar tur kkaadi putekli pilns ja ieskataas...pajaat !

Nopietni?,it ka jau tie plekji nah netraucee uz bildem ari,bet kad paradas putekli tad ar uz bildes :/ man parava dusma un neturpianju nemaz neko iesakt iemet soma....
avatar
Publicēts: 08.10.09 16:52
 citēt
P.S doma notirit ar spirtu uz vata kocinju,via tas ir ieteicams? :/ parasti tiru ar otinu miikstu un nekad nav bijsuahs problema te peksni plekji hernas kkadas!
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:12
 citēt
pameklē tepat forumā, šī tēma jau ir apspriesta
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:14
 citēt
ArmandsK:pameklē tepat forumā, šī tēma jau ir apspriesta


Kko tadu atceros ka gaja runa spirtu un vel tur kko,es vairs neatcerso,aks tas par topiku bija,jaraknjajas atkal!
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:19
 citēt
Kaor4 nevaru atrast to topiku!
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:31 labots
 citēt
nu ar spirtu nevajag.
iekš ebay un mdfoto ir nopērkami speciāli katram matricas tipam paredzēti kociņi ar ko notīrīt. esmu dzirdējis tikai labas atsaukmes. Domāju ka prātīgāk ar tiem, ja jau sensoram viņi neskādē, tad pārejo noteikti var tīrīt.

Ironia pat fotosklu bija uztaisījusi.
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:54
 citēt
man ar slinkums meklēt :)
avatar
Publicēts: 08.10.09 17:58 labots
 citēt
Ja jau par tehniskiem (un ne visai tehniskiem) šķidrumiem runa aizgāja, vai kāds nevar ieteikt, kur nopirkt (dabūt) dihloretānu (orgstikla un dažu plastmasu līmēšanai) , kādi 0,3-05 L.
avatar
Publicēts: 08.10.09 19:02
 citēt
Andreass:nu ar spirtu nevajag.
iekš ebay un mdfoto ir nopērkami speciāli katram matricas tipam paredzēti kociņi ar ko notīrīt. esmu dzirdējis tikai labas atsaukmes. Domāju ka prātīgāk ar tiem, ja jau sensoram viņi neskādē, tad pārejo noteikti var tīrīt.

Ironia pat fotosklu bija uztaisījusi.
[url=http://www.fotoblog.lv/sch/418/?cid=14548


Ne,man]http://www.fotoblog.lv/sch/418/?cid=14548

Ne,man[/url] sensors ir tiirs,bet gan matstikls ir netirs,nu jau esmu notirijis visu gan ari spoguliti,vienigi uz matstikla druksu palukushi netirumi,no kuriem netieku valjaa!
avatar
Publicēts: 08.10.09 19:50
 citēt
Putekļiem skatu meklētājā ir jābūt. Ja tie traucē (galvai), jāiet pie galvas ārsta!
avatar
Publicēts: 08.10.09 19:58
 citēt
Friidis:vai kāds nevar ieteikt, kur nopirkt (dabūt) dihloretānu (orgstikla un dažu plastmasu līmēšanai) , kādi 0,3-05 L.
tik daudz varbūt ir, a varbūt nav, bet ej nu atrod. man gan etilacetātam, gan butilacetātam vaidzētu būt, dichloretāns gan vsjo. līmēt jau ne pa teisno, bet to plastmasu izšķīdināt un tad.
no Dieva 1/2-es nesadomājiet kāds matricu ar dichloretānu vai H2SO4 tīrīt! :D
avatar
Publicēts: 08.10.09 20:11
 citēt
Harald, abi neesam jauni, bet kāpēc domā, ka es tik dikti dumš...:)
Pārdesmit gadu šamo lietoju (litra pudele cauri) un zinu kas un kā. Esmu taisījis gan orgstikla "putriņu" dihloretānā, bet visbiežāk- vairākkārt uzsmērē uz abām virsmām, lai sāk lipt un tad saspiež. Bet daudzas modernās plastmasas viņš nešķīdina. Toties, ja šķīdina, šuve sanāk ne švakāka par veselo materiālu..:)
avatar
Publicēts: 08.10.09 23:09 labots
 citēt
Friidis:Harald, abi neesam jauni, bet kāpēc domā, ka es tik dikti dumš...:)
nepavisam nedomāju! par to Sērskābi arī ne Tev bija adresēts! :D bet takš jārēkinās arī ar to, ka visādi jauni un ne tik pieredzējuši gurķi var izlasīt un taisīt pakaļ! :D
P.S.
Friidis:Harald, abi neesam jauni ...
dokumentālista ētika neļauj atbildēt: "jā, no mums abiem vairs tikai es 1 pats esmu jauns!". :D
avatar
Publicēts: 08.10.09 23:20
 citēt
iesakiet celaning kit'u no ebay ko paši izmantojat (man vajag nikon d200 -attiecīgi DX)
avatar
Publicēts: 08.10.09 23:34
 citēt
Pauliic:iesakiet celaning kit'u no ebay ko paši izmantojat (man vajag nikon d200 -attiecīgi DX)


Gūgle: Eclipse E2+ pec pad.
avatar
Publicēts: 09.10.09 11:22
 citēt
Portreti:Putekļiem skatu meklētājā ir jābūt. Ja tie traucē (galvai), jāiet pie galvas ārsta!


Kad tev tur galv` dakter :-P ne jau pashaa skatu mekletaajaa uz lodzina jau netrauce vispar,bet virs spogula uz matstikla ir parpalikumi,kurus +/- notiriju,bet esmu pedants,man vajag vinju pa visam tiru dabut,tas ir diezgan traucejoshi.
avatar
Publicēts: 17.01.20 10:08
 citēt


Līkne to konstatēšanai.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):