forum.gif
Kit objektīvs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kit objektīvs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.01.07 20:20
 citēt
Vai kāds var ko ieteikt Canon 400 D kit objektīva AF-S 18-55 mm vietā 100 Ls robežās, jeb varētu < iesācējs> iztikt ar kitu i pa tiem 100 ls neko prātīgāku nevar dabūt?
avatar
Publicēts: 08.01.07 21:02
 citēt
ņem to pashu! NEko nepanemsi par tiem 100ls par maz!
Un peec tam redzesi kadu velaak velesies!
avatar
Publicēts: 08.01.07 21:14
 citēt
labaaks par to KIT objektiivu ir Sigma 18-50 F 3.5-5.5
Man taads ir..>Elkoraa jauns, ja nemaldos maksaa 89.99
avatar
Publicēts: 08.01.07 21:17
 citēt
Tu domā šādu www.neostore.lv...
avatar
Publicēts: 08.01.07 21:37
 citēt
Ja kājas nav slinkas, paņem šito :)

24.delfi.lv...

portretiem labs būtu...
njā, bet platleņķi gan arī vajadzētu, tāka risinājums vienīgi zoom's...
avatar
Publicēts: 08.01.07 21:39
 citēt
Vai nē, tomērt slinkas... :oops:

Un kur ir atšķirība starp šiem www.neostore.lv...
www.neostore.lv...
www.neostore.lv...

Šis jau laikam nav tas labākais šādā cenu kategorijā: www.neostore.lv...
avatar
Publicēts: 08.01.07 23:01
 citēt
ar 100Ls kabataa espaskatiitos kko aarzemju veikalos! ;) piem adorama.com pa 200$ vardabuut Sigmas vai Tamron komplektu ar diviem objetkiiviem! 28-70 un 70-300 nu apmeeram shitaa laikam bija! :) tad tikai nedaudz japiekraaj shipingam vai ar pazinjaam kkas jaasarunaa! :) nebuus jau nekas super dizhs, bet par kitu noteikti buus labaaki! ;)
avatar
Publicēts: 08.01.07 23:07
 citēt
par muitu tik nevaig aizmirst ja tas tiek sūtīts un ir ārpus EU.
avatar
Publicēts: 09.01.07 10:39
 citēt
Vai nē, tomērt slinkas... :oops:

Un kur ir atšķirība starp šiem www.neostore.lv...
www.neostore.lv...
www.neostore.lv...

Šis jau laikam nav tas labākais šādā cenu kategorijā: [url=http://www.neostore.lv/item/NS-00013846/


viens]http://www.neostore.lv/item/NS-00013846/

viens[/url] prieksh Nikon otrs prieksh canon treshais prieksh Pentax laikam
Katraa zinjaa to var pateikt peec tiem peedeejiem burtinjiem...P, vai C, vai N


Tas 50mm 1.8/f ir ljoti labs objektiivs...beztam bzjeegaa viegls...esmu vinju palietojis...ja neskaita to, ka nav zuums, un bilde ir 1:1 redzama skatu mekleetaajaa, tad vinjam nevienu vainu nosaukt nemaaceeshu....forssh objektiivs
avatar
Publicēts: 09.01.07 17:12
 citēt
Vai nē, tomērt slinkas... :oops:

Un kur ir atšķirība starp šiem www.neostore.lv...
www.neostore.lv...
www.neostore.lv...

Šis jau laikam nav tas labākais šādā cenu kategorijā: [url=http://www.neostore.lv/item/NS-00013846/


viens]http://www.neostore.lv/item/NS-00013846/


viens[/url] prieksh Nikon otrs prieksh canon treshais prieksh Pentax laikam
Katraa zinjaa to var pateikt peec tiem peedeejiem burtinjiem...P, vai C, vai N


Tas 50mm 1.8/f ir ljoti labs objektiivs...beztam bzjeegaa viegls...esmu vinju palietojis...ja neskaita to, ka nav zuums, un bilde ir 1:1 redzama skatu mekleetaajaa, tad vinjam nevienu vainu nosaukt nemaaceeshu....forssh objektiivs
cik es arī esmu lietojis to 50mm f/1.8 II tad iesaku tikai to...tas nekas kad nav zūms un atpakaļu jau pakāpsies...metra atāluma var nobildēt cilvēka portretu līdz krūtīm un vēl virs galvas paliek vieta...
avatar
Publicēts: 09.01.07 17:18
 citēt
a kanbadziņi, kā nu bez zōmiem :)))

es jau 2,5 gadus bildēju tikai ar fiks-fokāļiem, nekādu problēmu! Man pat zooms, ja godīgi nepatīk, dikti tumšs...
avatar
Publicēts: 09.01.07 17:19
 citēt
a kanbadziņi, kā nu bez zōmiem :)))

es jau 2,5 gadus bildēju tikai ar fiks-fokāļiem, nekādu problēmu! Man pat zooms, ja godīgi nepatīk, dikti tumšs...

nu ja pa šito naudu grib normālu objektīvu tad normālu zoom objektīvu nemaz nedabūs...
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:15
 citēt
īstenībā 50-nieks portretiem gluži nederēs, vaig uz 1/2 lielāku :wink:
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:22
 citēt
Bet ja nu reportaazja jaabildee, pagruuti bez zoom'a un tos nezoom stiklus jau sanaak, ka taa padaudz vajag. Kad zoomi veel nebija ne defaults, ne izplatiiti, valkaaju 3-4 un garajaa galaa shaa kaa taa pietruuka.
īstenībā 50-nieks portretiem gluži nederēs, vaig uz 1/2 lielāku :wink:

Par ko ta ne.
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:29
 citēt
Bet ja nu reportaazja jaabildee, pagruuti bez zoom'a un tos nezoom stiklus jau sanaak, ka taa padaudz vajag. Kad zoomi veel nebija ne defaults, ne izplatiiti, valkaaju 3-4 un garajaa galaa shaa kaa taa pietruuka.
īstenībā 50-nieks portretiem gluži nederēs, vaig uz 1/2 lielāku :wink:

Par ko ta ne.

gadījienā nav tā, ka 50 veido nepareizas ķermeņa proporcijas? 35mm vislabākais variants ~85mm
avatar
Publicēts: 09.01.07 20:39
 citēt
Tikai ieteikums pa proceduuras liiniju - ja teemas nosaukumaa mineet 19-55 un vislabaak arii "Canon" /un arii diez vai visas Canon kameras ar 1 stiklu komplektee!/ - daudz zveerinaatu Minoltistu un Nikonistu ietaupiitu daargaas sekundes.
avatar
Publicēts: 09.01.07 21:05
 citēt
Vai kāds var ko ieteikt Canon 400 D kit objektīva AF-S 18-55 mm vietā 100 Ls robežās, jeb varētu < iesācējs> iztikt ar kitu i pa tiem 100 ls neko prātīgāku nevar dabūt?


100Ls robezjaas diez vai dabuusi ko labaaku, no Canon labaaks gan buutu 17-85 is objektiivs, bet vinjsh cenaa ir tikpat kaa 400D.. :D


Oj nē, tas nebūs pa kabatai... diemžēl...
Tas kita objektīvs tā nogānīts, ka bail paliek... i netā nekur nevaru dabūt samples ar 400d i kita objektīvu...
Man jau šķiet, ka pēc mana 520 ziepja varētu būt atliektiem galiem ar kitu vēl kādam laikam...
avatar
Publicēts: 09.01.07 21:15
 citēt
Vai kāds var ko ieteikt Canon 400 D kit objektīva AF-S 18-55 mm vietā 100 Ls robežās, jeb varētu < iesācējs> iztikt ar kitu i pa tiem 100 ls neko prātīgāku nevar dabūt?


100Ls robezjaas diez vai dabuusi ko labaaku, no Canon labaaks gan buutu 17-85 is objektiivs, bet vinjsh cenaa ir tikpat kaa 400D.. :D


Oj nē, tas nebūs pa kabatai... diemžēl...
Tas kita objektīvs tā nogānīts, ka bail paliek... i netā nekur nevaru dabūt samples ar 400d i kita objektīvu...
Man jau šķiet, ka pēc mana 520 ziepja varētu būt atliektiem galiem ar kitu vēl kādam laikam...


kad pirku savu 400D liidzi naaca vesels CD ar to KITA objektiiva bildeem!
Pie visa kaa var pieshauties ;)
Arii ar to kaku var sho to nobildeet
avatar
Publicēts: 09.01.07 22:23
 citēt
Bet ja nu reportaazja jaabildee, pagruuti bez zoom'a un tos nezoom stiklus jau sanaak, ka taa padaudz vajag. Kad zoomi veel nebija ne defaults, ne izplatiiti, valkaaju 3-4 un garajaa galaa shaa kaa taa pietruuka.
īstenībā 50-nieks portretiem gluži nederēs, vaig uz 1/2 lielāku :wink:

Par ko ta ne.

gadījienā nav tā, ka 50 veido nepareizas ķermeņa proporcijas? 35mm vislabākais variants ~85mm


Daah, varbuut pareekjini - 50 * (crop factor) 1.6 = 80mm

:!:
avatar
Publicēts: 10.01.07 13:47
 citēt
vesturz, nu tak nav tas kit objektīvs tik slikts kā runā. ģimenes albuma bildēm un vēl mazliet vairāk būs ļoti labs. pafotografē ar to kādu laiku, izdomāsi tikmēr, ko/vai citu gribi un tad arī nesteidzoties varēsi iegādāties.

man šeit visas publicētās bildes ir ar kit objektīvu un sevišķi nesūdzos par to kvalitāti. it īpaši rēķinot to, cik šis objektīvs maksāja.
avatar
Publicēts: 11.01.07 10:50
 citēt
vesturz, nu tak nav tas kit objektīvs tik slikts kā runā. ģimenes albuma bildēm un vēl mazliet vairāk būs ļoti labs. pafotografē ar to kādu laiku, izdomāsi tikmēr, ko/vai citu gribi un tad arī nesteidzoties varēsi iegādāties.

man šeit visas publicētās bildes ir ar kit objektīvu un sevišķi nesūdzos par to kvalitāti. it īpaši rēķinot to, cik šis objektīvs maksāja.


Njā atliek vienīgi palasīt forumus vai to pašu dp preview, i uzreiz baisi sāk palikt... savukārt par Nikon D 40 kit stiklu diametrāli pretēji izteikumi... izvēle tas padara īpaši smagu...
avatar
Publicēts: 11.01.07 10:55
 citēt
>viesturz
Kur ir tie diametrāli pretējie izteikumi par D40 kit stiklu?
Pārsvarā ir dzirdēti labi vārdi, sliktākais, kas manīts - platajā galā ir nedaudz lillā kāsti un vēl iekš imaging-resource bija minēts "Noticable flare, quite strong when there's significant contrast in the corners". A moš šiem bija kaut kāds gļukains variants iedots, pie mīnusiem minēts, ka komplektā neesot objektīvam vāciņa (kas nav taisnība, komplektā ir vāciņš).
avatar
Publicēts: 11.01.07 11:05
 citēt
Papētīju dpreview sample bildes - zinko, Canon 400D kits varbūt netaisa tik mīkstus stūrus pie asiem kontrastiem, bet lillā kāsti gan ir stipri redzamāki.
avatar
Publicēts: 11.01.07 11:25
 citēt
Papētīju dpreview sample bildes - zinko, Canon 400D kits varbūt netaisa tik mīkstus stūrus pie asiem kontrastiem, bet lillā kāsti gan ir stipri redzamāki.


Tādā gadījumā es esmu laikam akls... dp preview tikai vienu bildi ar kit objektivu atradu
avatar
Publicēts: 11.01.07 11:40
 citēt
>viesturz
Patiesi, Canon apskatā tikai viena bilde ar kit. Nu, vēl labāk :)
avatar
Publicēts: 12.01.07 21:42
 citēt
>viesturz
Kur ir tie diametrāli pretējie izteikumi par D40 kit stiklu?
Pārsvarā ir dzirdēti labi vārdi, sliktākais, kas manīts - platajā galā ir nedaudz lillā kāsti un vēl iekš imaging-resource bija minēts "Noticable flare, quite strong when there's significant contrast in the corners". A moš šiem bija kaut kāds gļukains variants iedots, pie mīnusiem minēts, ka komplektā neesot objektīvam vāciņa (kas nav taisnība, komplektā ir vāciņš).


komplektā nav aizmugures vāciņa, t.i., ja gribēsi objektīvu nolikt plauktiņā, tad bez priekšējā vāciņa parasti gribās uzlikt arī aizmugurējo vāciņu.
avatar
Publicēts: 12.01.07 22:18
 citēt
vāciņš jau nu būtu maza bēda... man radās jautājums vai canonam var piejūgt vecos zenit stiklus? tur laikam vajag kādu pāreju? cik tāds prieks var izmaksāt?
avatar
Publicēts: 12.01.07 23:17
 citēt
pāreja maksā 10-15ls cik es zinu...varbūt vr arī lētāk dabūt bet pelikt var jebkuru M42 vītnes objektīvu protams ar pāreju
avatar
Publicēts: 08.11.19 12:48
 citēt
beznosaukuma:vesturz, nu tak nav tas kit objektīvs tik slikts kā runā. ģimenes albuma bildēm un vēl mazliet vairāk būs ļoti labs. pafotografē ar to kādu laiku, izdomāsi tikmēr, ko/vai citu gribi un tad arī nesteidzoties varēsi iegādāties.

man šeit visas publicētās bildes ir ar kit objektīvu un sevišķi nesūdzos par to kvalitāti. it īpaši rēķinot to, cik šis objektīvs maksāja.


Kauč kur jūtos līdzīgi. Ja nebūtu vinjetes, ja nebūtu ātrfokusēšanās problēmu, ja diafragma vērtos biki plašāk un līdz ar to mainītos fona zīmējums, varētu pusi dzīves pavadīt ar standarta komplektācijas objektīvu. Laikam jau jāklausās, ko saka pieredzējušākie -- ka sākumā jāiemācās pārvaldīt fotokameru, strādāt M režīmā, prast novērtēt gaismu un saskatīt fotografējamās ainas arī bez aparāta. Jo pretējā gadījumā tas sanāk dikti sālīts prieks; tu tikai pērc stikliņus un maini sistēmas, sarijies jaunākos mārketinga saukļus, un iegrūdis simtus un tūkstošus tehnikā.
Ja bildes paliek labākas, tad lielākoties tāpēc, ka iemācies tās sačiņīt Lr vai Ps, kamēr tauta domā, ka to paveic fotokamera vai objektīvs.
avatar
Publicēts: 09.11.19 18:04
 citēt
Var nopirkt lēto Canon 50F/1,8 STM un mācīties arī par asuma dziļumu, portretējot.
avatar
Publicēts: 09.11.19 19:17
 citēt
konusa augstākās virsotnes, gan vecas tēmas uzrakšana, gan sarakste pašam ar sevi .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.11.19 18:26
 citēt
gneza:konusa augstākās virsotnes, gan vecas tēmas uzrakšana, gan sarakste pašam ar sevi .... :bad_smile:


Kad blogs būs miris vīrs dzenās ierakstus pa skrīnšotu
avatar
Publicēts: 10.11.19 19:56
 citēt
NilsS:
gneza:konusa augstākās virsotnes, gan vecas tēmas uzrakšana, gan sarakste pašam ar sevi .... :bad_smile:


Kad blogs būs miris vīrs dzenās ierakstus pa skrīnšotu


Jāsāk jau vingrināties!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):