forum.gif
jaunie nodokļi Latvijā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / jaunie nodokļi Latvijā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.12.09 22:37 labots
 citēt
pilnīgi nejauši kāds rediģe textus.

Būtu jauki ja redaktors mācētu lasīt...
avatar
Publicēts: 01.12.09 22:51
 citēt
tik vien tā šķirba? bet šā kā tā ne sāk, bet turpina besīt. :(
avatar
Publicēts: 01.12.09 22:58
 citēt
Lai nu ko, bet "politisko tukshdirseeju atbildiibu" dereetu papildinaat ar fizisko un mantisko un tiesisko atbildiibu.. piemeeram, sasola ko kreisi, deelj kaa sanaak cilveekiem slikti un vel valstij ir zaudeejumi, tad atbildiigajiem nevis kaa tagad, nekaa, bet sadot pa ņuņņām, konfisceet mantu un ielikt uz paaris gadiem..
Saakt vareetu ar to, ka deputaatu un minitru algas pieliidzinaat minimaalajai algai valstii..
avatar
Publicēts: 02.12.09 01:44 labots
 citēt
mmmmm:pilnīgi nejauši kāds maksā nodokļus,

vai vismaz par to interesējas :

Paaugstina iedzīvotāju ienākuma nodokli no 23% uz 26%.
No nākamā gada 1.janvāra

IIN 26% apmērā līdzšinējo 15% vietā būs jāmaksā arī saimnieciskās darbības veicējiem, tostarp autoratlīdzības saņēmējiem.


Piemēram, ja bruto alga ir 500 lati mēnesi, tad tīrie ienākumi saruks par nepilniem 10 latiem.


Paga vecais , kā no 500Ls nonemot nost liekus 11% var sanakt 10Ls ? Man sanak vairāk kā par ~50Ls :)

Man piemēram LIELI nodokļi neko neizsaka esmu pieradis maksāt daaaudz lielākus BET toties man arī IZDEVUMI 100% tiek atzīti par 100% IZDEVUMIEM nevis klārēts ka es nevaru dzīvot viesnīcā nevaru braukāt ar autīņu vairāk kā Rurp-Atpakaļ un veselu daudzi DARBAM nepieciešamo LIETU nevaru definēt kā DARBAM NEIECIEŠAMOS IZDEVUMUS :) Baig pamācoši palasīties Ojāru Jansonu un viņa epopejas ar VID ar to ka pēc pasākuma NAKTĪ piemēram Kāzās utt NEVAR palikt viesnīcā ja tā tuvāk par liekas 50Km no tavas dzives vietas un līdzīgi idiotismi:) Mes piemēram brīvi noformējam izdevumos "Maukas + Alkaholu" ja tas iepilpst projekta izmaksu sadaļā :):)
avatar
Publicēts: 02.12.09 08:46
 citēt
Parādi man to muļķi, kurš šajā valstī uzrāda visus ieņēmumus?
avatar
Publicēts: 02.12.09 11:40 labots
 citēt
es neieņemu daudz un ne bieži, bet tad ja ieņemtu un mani sņemtu ceļu policija, tad viņi man daudz atņemtu. Esmu paraugs, nodokļu maksātājs.
avatar
Publicēts: 02.12.09 11:43
 citēt
blac:es neieņemu daudz un ne bieži, bet tad ja ieņemtu un mani sņemtu ceļu policija, tad viņi man daudz atņemtu. Esmu paraugs, nodokļu maksātājs.
Tu esi paraugs daudz kam. briizhiem arii augstam intelektam :D
avatar
Publicēts: 02.12.09 11:45
 citēt
Laciz:
blac:es neieņemu daudz un ne bieži, bet tad ja ieņemtu un mani sņemtu ceļu policija, tad viņi man daudz atņemtu. Esmu paraugs, nodokļu maksātājs.
Tu esi paraugs daudz kam. briizhiem arii augstam intelektam :D
Ha, ha un Tev skauž.
avatar
Publicēts: 02.12.09 11:49 labots
 citēt
lōģiski!!!!! D :D :D
avatar
Publicēts: 02.12.09 12:35 labots
 citēt
pald
avatar
Publicēts: 02.12.09 13:07
 citēt
mmmmm:ps.
ja kāds nesaprot ap ko grozās runa :

"IIN 26% apmērā līdzšinējo 15% vietā būs jāmaksā arī saimnieciskās darbības veicējiem, tostarp autoratlīdzības saņēmējiem."

tad shitas attiecas uz honorāriem

A'ko tu iesaki darīt?
avatar
Publicēts: 02.12.09 15:55
 citēt
nav liela šķirba kurā brīdī savu nodevu valstij nomaksā-samaksājot IIN uzreiz,paliek mazāk tēriņiem,attiecīgi apgrozījums un pirktspēja samazinās ļaudīm.Ja nemaksā nodokļus-nauda vienalga tiek iztērēta un valsts saņem savu daļu no PVN,akcīzes un citiem pastarpinātiem maksājumiem.Grozi kā gribi,nekur no nodokļu maksāšanas neaizbēgsi.Vienīgais,ka ar šādiem lēmumiem valstsvīri un sievas gremdē tautsaimniecības attīstību,lai īstermiņā nodrošinātu savas siles pildījumu.
Ir jau vēl ļoti daudz dažādu veidu kā patukšot iedzīvotāju maciņus....var izdomāt,ka teh.apskates jāiet 4x gadā,par i-neta lietošanu jāmaksā mēneša nodeva utt.
avatar
Publicēts: 02.12.09 17:37 labots
 citēt
Es jau ar gribēju teikt - dodiet darbu! Nodokļus samaksāsim. Bet ļaudīm nav naudas - pietiek pamatvajadzībām - ēst, dzert, pīpot, siltumam. Un viss pārējais - bildes, kalendāri, reklāmas pēc tam. Šobrīd lētāk ir samaksāt naļikā un tikt pie produkta. Tāpat to PVN atgūt nereāli. Un neredzu jēgu maksāt nodokļus - dakteriem, skolotājiem, poličiem tāpat jādod ķepā, savādāk nekas nenotiek. A ministri un deputāti man vienaldzīgi, tāpat, kā es viņiem.
avatar
Publicēts: 03.12.09 09:11
 citēt
varētu jau nu beigt muldēt par dakteriem - jā, ir kāds simts, kas ņem, un tūkstoši kas strādā.
un ejiet takš jūs labi tālu ar savām konfektēm, kafijām un konjakiem - ģimenei jāēd kas cits:)
avatar
Publicēts: 03.12.09 10:44
 citēt
Droperidol-tas tā kā mājiens,lai konjaku vietā dod naudu?(sak,pats zinu ko man vajag nopirkt)Vai gribi papildināt tos simtu rindas?Man gan neviens konfektes un kafiju nenes,toties pats gan dalu pa labi un kreisi.
avatar
Publicēts: 03.12.09 11:25 labots
 citēt
Konfektes un puķes nedzeru.
Protams, ka ir godīgi dakteri, poliči, skolotāji un ugunsdzēsēji. Arī valdībā droši vien ir godīgi cilvēki. Varbūt pat VIDā kāds atrodams godīgs. Vai arī muitā tādi strādā. Tikai kaut kā lēni un bez uguntiņas. Un tad tāds kukulītis vai pateicība palīdz pievērst sev uzmanību, lai darbiņu padara ar nelielu iedvesmu, lai visu nokārto ātrāk un labāk. Tā te mežā iegājies.
avatar
Publicēts: 03.12.09 11:29
 citēt
ekoists:Droperidol-tas tā kā mājiens,lai konjaku vietā dod naudu?(sak,pats zinu ko man vajag nopirkt)Vai gribi papildināt tos simtu rindas?Man gan neviens konfektes un kafiju nenes,toties pats gan dalu pa labi un kreisi.


Es varu tev izlīdzēt un aiznest Liepājas šķīstošo kafiju, tikai pasaki kur lai nes...
avatar
Publicēts: 03.12.09 11:29
 citēt
Pterodaktils:Konfektes un puķes nedzeru.


No konfektēm un puķēm arī var izdzīt skaidro :D
avatar
Publicēts: 03.12.09 11:54
 citēt
Oi jasaka godīg NEVIENAM dakterim neko nekad neesmu maksajis PRIVATI , rekjinus tik apmaksajis . Neviens ari nav prasijis kaut ir bijusjas lot sarezgitas lietas. BET ir gadijies pabut vieta kur REALI var nolikt karoti un neviens BEZ PIKJA tev neko nedaris :):) Jāska ka tas bi gadijums ar "Gudro Latvieti" Stradiņos pirms krietna laika gan jau, es ta nejauki satraumejos un ietiku stradiņos , kolēģi un konkurenti mani tur nogādāja nu un es GUĻU neiraloģijā , palāta pilna ar feisiem liekas kādi 10 +/- mes tur kadi 2-3 kas "Apsitusjies" a parejie "Gaida operacijas" no Rajoniem sasutiti , katru dienu kadu "Remonte" nu un uzradodas tur tads bravurigs Onka no Liepajas šim tur kautkada "Zaļa" vai HVZ polise esot nekas nav jamaksa un šis tur zin 3 dienas visus apņirdz kas tur tipa viens otru izklaide ar texstiem "Par to tik pr sjito tik jamaksa personalam" es ar ta sminosji jo man reali neviens neko nedz prasija nedz mejienus kadus visus darija pilnig pa feriju vai rekjinaa rakstija , nu un taga me stur esam jau kadu nedekju nometajusjies un "Gudro Latvieti" ka neneopere ta neopera sjis tur jau manami zals sak palikt , nu tad venu ritu sjo tak Sagatavo operacijai BET nekas nenotiek , otra diena taka vairs negatavo tresja diena sjis jau tads jocigs UN TAD ienak DAKTERS un vesi bez kadiem komplexsiem kaut pilna palata ar MUMS pasaka "400Ls par operaciju 200Ls Personalam , ja ne nema savas mantinjas un lasies atpakal uz savu Liepaju" nu neko otra diena vecis SAPIKJOJA un sjo salapija un sudigi salapija :) A es tapu salkilets BEZ NEKADAS samaksas un pat majieniem un nomaksaju kasse kautkadaus 20-30Ls par "Gulesjanu" un devos pie SWENSONIEM lapities tapak:):) Tas ta par dakteriem , dzive neviens dakters neko nav presijis JEI BOXU un neko nesmu ari arpus rekjiniem ksajis CITIEM var gadas savadak PATS esmu liecinieks :)
avatar
Publicēts: 03.12.09 13:22
 citēt
Pilniigi pievienojso Lunim!!!! Nekad un neviens!!! Un attieskme vienmeer ir bijusi normaala. Daudz kas atkariigs arii no pacienta - ja jams suudabraalis, kursh veel niciigi izskaaas par aarstiem - tad arii dabuus taadu attieksmi pretii....

TO, ka cilveeki pashi uzbaazhas ar naudu, domaadami, ka tad noteikti vinjiem buus vislabaak attieskme - to gan esmu redzeejusi. Droshi vien tad shie cilveeki arii bljauj par to, ka bez naudas nekas nenotiek ... :-(((( ...
avatar
Publicēts: 03.12.09 13:37 labots
 citēt
Protams, ka cilvēciskais faktors ir no svara jebkurā saziņā. Pacientam tomēr jāspēj pašam atšķirt nolaidība, nemotivētība, slinkums vai alkatība un attiecīgi rīkoties. BBC: Survival of the Fittest vol. 1

Anekdote par tēmu:
Pie daktera atnāk pacients, pateicībā klanās, pateicas un izvelk ārā laba konjaka pudeli. Tas jums, dakter!
Dakteris (Zatlers) pārsteigumā paceļ galvu: Pacient, kas Jums tā atļāvis rīkoties ar manu naudu!?

Šodien ziņa:
www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.09 13:53
 citēt
dansiga:Pilniigi pievienojso Lunim!!!! Nekad un neviens!!! Un attieskme vienmeer ir bijusi normaala. Daudz kas atkariigs arii no pacienta - ja jams suudabraalis, kursh veel niciigi izskaaas par aarstiem - tad arii dabuus taadu attieksmi pretii....

TO, ka cilveeki pashi uzbaazhas ar naudu, domaadami, ka tad noteikti vinjiem buus vislabaak attieskme - to gan esmu redzeejusi. Droshi vien tad shie cilveeki arii bljauj par to, ka bez naudas nekas nenotiek ... :-(((( ...

Oponēšu - ja ārsti pazīstami - normāli izstāsta sistēmu - cik un kam. Un viss pa smuko - ārsti, narkoze, māsiņas. Ja sveši - tad sākās visādas ķezas - dēlēnam no trijiem lūzumiem kājā pamanīja tikai divus un tad sākas futbols - vajadzētu operēt, bet nekas nenotiek. Varētu arī neoperēt - nēesot jēgas - kauli jau sākuši saaugt. Un tu nespēj saprast - vai tas tapēc, ka nedevi naudiņu, vai tiešām tā ir? Nav ticības. Tas ir briesmīgākais, kad neuzticies ārstiem. Daži ir ar mieru operēt tikai lai dabūtu naudiņu - ir nepieciešamība, vai nav.
avatar
Publicēts: 03.12.09 14:15
 citēt
Nu nez - tad Tev ir neveicies ... Vai arii man brriesmiigi veicies ;-) (nespriezhu peec vienas reizes .... bija visaada shaizes, reanimaacijaa arii esmu paguleejusi) .... Un kad mani vienreiz opereeja paziistams dakters - tad jams vispaar mani izmeta no kabineta, kad jautaaju - ko un kam......
avatar
Publicēts: 03.12.09 14:33
 citēt
mmmmm:ps.
ja kāds nesaprot ap ko grozās runa :

"IIN 26% apmērā līdzšinējo 15% vietā būs jāmaksā arī saimnieciskās darbības veicējiem, tostarp autoratlīdzības saņēmējiem."

tad shitas attiecas uz honorāriem


sūdīgi - man autoratlīdzības ir ikdiena.... cerams vismaz 30% attaisnotie izdevumi, kas neapliekās, paliek?

tiesa tie 15% jau bija tik 3-4 gadus pirmstam tāpat bij 25% arī autoratlīdzībām

nu enīvei - 26% no 70% vienalga ir izdevīgāk kā laist caur sia.... ja vien nav kāre kā nenormālam vākt/ģenerēt pierādījumus, ka tērē tikpat/vairāk kā kontā ienāk
avatar
Publicēts: 03.12.09 14:50
 citēt
Veselības inspekcija pabeigusi pārbaudi par gadījumu, kad Ventspils slimnīca neveica bērna, kurš guvis acs traumu, transportēšanu uz Rīgu ar neatliekamās medicīniskās palīdzības transportu. Rezultātā acu ārstam piespriests administratīvais sods 50 latu apmērā.
Rīgā, veicot operāciju, aci glābt tomēr neizdevās. Ventspils mediķi savu lēmumu pamatoja ar to, ka trauma nav bijusi dzīvībai bīstama, kā arī Ventspilī notika pilsētas svētki, kad varēja notikt avārijas.
avatar
Publicēts: 03.12.09 14:52
 citēt
Pterodaktils:Daži ir ar mieru operēt tikai lai dabūtu naudiņu - ir nepieciešamība, vai nav.


Bet man ir viskas sportiskajā un exstrēmajā dzīvē bijis man visādu šuvumu un plēsumu lauzumu dauzoties pa visusrieni ir čupām , NEVIENS nekada neko nav prasijis REĀLI! Jāsaka ka es gan LV praktiski neizmantoju "Sociālo" medicīnu , ja nu gluži ar ātrajiem no "Kaujas lauka" nenogādā , visur citur tikai privātklīnikas un poliklīnikas , ARS parasti vai vēl līdzīgi iestādijumi , tur normāli PAKALPOJUMS+ REĶINS un nekādu problemu. Zinu ko nozīmē BEZMAKSĀS MEDICĪNA Rietumos , nuuu neee ta labāk privātā klīnika un ZINI par ko maksā :):) Berniem ar nekādu problēmu vai nu bez maksas vai maksas pakalpojums un ne santjika vairak:) CENA = APMAKSA tas ar viss .
avatar
Publicēts: 03.12.09 15:22 labots
 citēt
Šai gadījumā pats nolāčoja ar salauzto ķepu kādu kilometru un aizdomas bija, ka kāja vienkārši izmežģīta. Aizšāva uz traumām, kur arī saģipsēja. Kad ģipsi noņēma - atrada trešo lūzumu. Par traumu dakteriem neteikšu nevienu sliktu vārdu - konvejers, kad nav laika uzpīpēt. Un nauda nevienam netika dota. Tikai tad, kad vairākas reizes stāstīja par nepieciešamību operēt, bet paredzētajās dienās operācijas atcēla, parādījās stāsti no paziņām - kā tad tu nesaproti, ka jāmaksā ķepā!
Vispār - nepatīkama tēma, kad jāsaskarās ar izspiešanu no amatpersonu puses - vai nu par bērna iekārtošanu skolā, dārziņā, vai kāda papīra saņemšanu. Patika CSDD pēdējās reizēs, kad to apmeklēju - numuriņi, nekādas izspiešanas. Agrāk krita uz nerviem blatņiki, kas gāja rindai pa priekšu, kamēr tu sēdēji smacīgā zālē. Riebās auss skalošana par 16Ls, kad skaidri zināju, ka māsiņai ar lielo šļirci jāizskalo auss - bet bez daktera norīkojuma - nekādi. Tad nu samaksā naudiņu kasē un māsiņa izskalo ausi.
avatar
Publicēts: 03.12.09 18:28
 citēt
nospiedošajam vairākumam valdības īsteno locekļu ne tikai ausis, bet arī smadzenes vajag izskalot. :(

Dombrovskis, Rimšēvičs un Repše lido uz tikšanos ar Starptautisko Valūtas fondu. Dombrovskis pārējiem: ziniet, es varētu šobrīd izmest pa logu 50 latu naudaszīmi un padarīt kādu cilvēku Latvijā ļoti laimīgu.
Rimšēvičs parausta plecus un saka: bet es varētu izmest pa logu piecas 10 latu naudaszīmes un padarīt laimīgus piecus cilvēkus.
Repše: protams, es varu izmest pa logu desmit pieclatniekus un padarīt laimīgus desmit cilvēkus.
Pilots, to visu dzirdot, neiztur un saka: bet es varētu izmest pa logu jūs trīs un padarīt laimīgu veselu valsti! :D
avatar
Publicēts: 03.12.09 18:48
 citēt
Es tik to partijas disciplīnu nesaprotu - bērnībā mācīja: ja visi leks ugunī, tad tu arī leksi? Un nu visi balso vienādi - stulbs likums, vai labs. Tad jau varēja atstāt saeimā tikai tos partiju līderus un katram piešķirt deputātu skaitam atbilstošas balsis. Pēcāk tiesāt visu partiju kopā - biji zaļajos zemniekos - 10 gadi! Oranžajos - konfiskācija un mūža ieslodzījums. Ļaunais laiks - ieslēdz siekstā un noper ar rīkstēm.
avatar
Publicēts: 03.12.09 19:10
 citēt
atbildot uz autora jautājumu -

... (kur ir vemjošais smailijs?!) :D
avatar
Publicēts: 03.12.09 19:22
 citēt
Mani protams visvairāk sajūsmina tie nodokļi, ko vajadzēs par mašīnām mēnesī maksāt...
Ja jau VIDs man privātajam sarēķina, cik ir man ienākums braucot ar firmas tačku ne par "darba" vajadzībām, tad varbūt būsim konsekventi un visam valsts birokrātiem, ko pieķer braucot ar valsts autiņu ārpus darba laika vajadzētu tādu summiņu atvilkt no algas?
Es personīgi zinu iedvesmojošus piemērus tajā pašā vidā, kad ar iestādes autiņiem braukā uz mājām utt...
avatar
Publicēts: 03.12.09 19:29
 citēt
Karlis70:Es personīgi zinu iedvesmojošus piemērus tajā pašā vidā, kad ar iestādes autiņiem braukā uz mājām utt...

Es pat zinu, ka eksistē domei citas mašīnas, ar kurām darbinieki pārvietojas ārpus darba laika. Valdība nav labākais piemērs, kā izturēties pret citiem.
avatar
Publicēts: 03.12.09 20:04
 citēt
Pterodaktils:Tad jau varēja atstāt saeimā tikai tos partiju līderus un katram piešķirt deputātu skaitam atbilstošas balsis.
mazliet ekonomija sanāktu. bet par to partijas disciplīnu - ir arī brīvie balsojumi un gadās, ka kāds īstenais partijas loceklis piekāš to partijas disciplīnu. :D tad gan viņu laikam izkvīkā. :(
avatar
Publicēts: 03.12.09 21:36
 citēt
Pterodaktils:Konfektes un puķes nedzeru.
Protams, ka ir godīgi dakteri, poliči, skolotāji un ugunsdzēsēji. Arī valdībā droši vien ir godīgi cilvēki. Varbūt pat VIDā kāds atrodams godīgs. Vai arī muitā tādi strādā. Tikai kaut kā lēni un bez uguntiņas. Un tad tāds kukulītis vai pateicība palīdz pievērst sev uzmanību, lai darbiņu padara ar nelielu iedvesmu, lai visu nokārto ātrāk un labāk. Tā te mežā iegājies.

Cik Tu kādam muitniekam vai VID darbiniekam esi iespiedis saujā?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:00 labots
 citēt
Par muitniekiem īpaši sūdīga sajūta. Ja zini Latvijas pastu - tur ir tāda nodaļa - sūtījumi no ārzemēm. Bijām aizsūtījuši lāzeri remontam uz britāniju. Saņemot izrādījās, ka vajadzēja to piedeklarēt, savādāk jāmaksā kā par jaunu. Bet tā plekste pie lodziņa tik ilgi ņēmās, ka beidzās ar to, ka ieradās poliči, jo bija saņēmuši ziņu, ka pasta ēkā ievietota bumba un palūdza visus aiztīties. Viņa vienkārši gribēja un beigās arī novirzīja uz blakus esošo uzņēmumu, kurš to visu kārto par naudu. VID vēl aizvien sūta man uz māju ierakstītas vēstules, kaut arī viņiem sen ir norādīta cita adrese. Nu nestrādā viņi neviens atbildīgi. Es ar viņiem zirgus zagt noteikti neietu. Veltīgi tu tās organizācijas aizstāvi - nezinu, cik augstu amatu ieņem, bet tas ir sūda mežs. Ja vēlies - varam kopā izstaigāt iestādes un es parādīšu, cik tas ir sūdīgi. Varu parādīt, kā ierij ēsmu un ņem kukuļus, bet ne jau ļaudis vainīgi, bet sistēma.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:06 labots
 citēt
Pterodaktils:Par muitniekiem īpaši sūdīga sajūta. Ja zini Latvijas pastu - tur ir tāda nodaļa - sūtījumi no ārzemēm. Bijām aizsūtījuši lāzeri remontam uz britāniju. Saņemot izrādījās, ka vajadzēja to piedeklarēt, savādāk jāmaksā kā par jaunu. Bet tā plekste pie lodziņa tik ilgi ņēmās, ka beidzās ar to, ka ieradās poliči, jo bija saņēmuši ziņu, ka pasta ēkā ievietota bumba un palūdza visus aiztīties. Viņa vienkārši gribēja un beigās arī novirzīja uz blakus esošo uzņēmumu, kurš to visu kārto par naudu. VID vēl aizvien sūta man uz māju ierakstītas vēstules, kaut arī viņiem sen ir norādīta cita adrese. Nu nestrādā viņi neviens atbildīgi. Es ar viņiem zirgus zagt noteikti neietu. Veltīgi tu tās organizācijas aizstāvi - nezinu, cik augstu amatu ieņem, bet tas ir sūda mežs. Ja vēlies - varam kopā izstaigāt iestādes un es parādīšu, cik tas ir sūdīgi. Varu parādīt, kā ierij ēsmu un ņem kukuļus, bet ne jau ļaudis vainīgi, bet sistēma.

Kāds sakars pasta darbiniecei, poličiem ar muitu? Kāds sakars šeit ar kāda godīgumu - negodīgumu?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:07 labots
 citēt
Pterodaktils: Daži ir ar mieru operēt tikai lai dabūtu naudiņu - ir nepieciešamība, vai nav.

Šitas pilnīga ttasinība. Man mammu daktere nosūtīja uz operāciju, bet kaut kā sanāca ka māsai radās aizdomas par šādu nepieciešamību, un aizveda viņu nokonsultēties pie cita speciālista, kurš bija pazīstams. tas tad nosūtīja uz izmeklēšanu un konstatēja ka nekāda operācija nav vajadzīga. Teica ka tas tagad tiekot bieži praktizēts, ka sūta ko griezt pat bez vajadzības, lai tik naudiņu dabūtu. Mammai viss kartībā, bet ja būtu griezts, tad pats par sevi narkoze utt... Koroče sviests pilnīgs,
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:13
 citēt
Pterodaktil - ja tu nedosi kukuļus un arī citi nedos, tad neviens arī neņems...... Paši dodam un tad paši lamājamies un vainojam sistēmu, ko paši radījuši esam...
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:18
 citēt
welns:Kāds sakars pasta darbiniecei, poličiem ar muitu? Kāds sakars šeit ar kāda godīgumu - negodīgumu?

Garš stāsts, kas sācies deviņdesmitajos gados. Nespēja iedziļināties lietas būtībā. Vai tik nēesi klerks, kas leģitamē uz nodokļu maksātāju rēķina? Tad to nesaprast. Ja pārsūta uz firmu, kura turpat blakus par maksu - saņem procentu. Ja apkalpo pats un ātri - firmai zūd ieņēmumi. Tapēc stiep laiku, aizej noskaidrot jautājumu uz kādu pusstundu, tad lēni raksti, lai rinda aug. Tad ej pusdienās, pārrunā aktuālos notikumus ar priekšnieku. Poliči - paziņo, ka iesniegumu rakstīt nav jēgas - tāpat noziedznieku neatradīs. Liek tev rakstīt un pārrakstīt iesniegumu, stiepj laiku, lai tik tu aiztītos bez sava iesnieguma. Turpināt?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:19
 citēt
zazis:Pterodaktil - ja tu nedosi kukuļus un arī citi nedos, tad neviens arī neņems...... Paši dodam un tad paši lamājamies un vainojam sistēmu, ko paši radījuši esam...

Sistēmu zināmā mērā rada birokrātija, ko savukārt rada valdība.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):