forum.gif
jaunie nodokļi Latvijā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / jaunie nodokļi Latvijā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.12.09 22:20
 citēt
zazis:Pterodaktil - ja tu nedosi kukuļus un arī citi nedos, tad neviens arī neņems...... Paši dodam un tad paši lamājamies un vainojam sistēmu, ko paši radījuši esam...

Zini - esmu arī nedevis. Šie ir gadījumi, kurus aprakstīju iepriekšējā vēstulē. Kad esmu devis - viss ir bijis štokos. Tad kam man ticēt?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:25
 citēt
Šis viss tev liek domāt par to, ka visi ir negodīgi?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:28
 citēt
welns - kukuļdošanu iekš muitas, VDI, VID neradija ne valdība ne birokrātija to radija uzņēmēji

Pterodaktil - pirmkārt notici pats sev....par ārstiem tā ir cita lieta, jo cilvēks bieži nonāk neapskaužamā situācijā un viņš neredz citu izeju, kā iemaksāt par savu veselību-labklājību.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:29
 citēt
Bļin - šitie pēdējie labdarības iestāžu apzagšanas gadījumi - kopš kura laika puišeļi pie sūda labdarības organizācijas ierodās ar mikroautobusu, lai aizvestu desmit aizvēsturiskus pentiumus, kuru materiālā vērtība ir ap desmit latiem? Paķer zīmogus? Tur izmeklētāju vajag? Un pēc pāris dienām atnes vestes un pakar uz veikala roktura? Kuru te kāds uzskata par idiņu? Trijās minūtēs nosper kompjus no ziedot.lv. Šitā valsts iet totālā sviestā un tv skatītājs tai līdzi.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:31
 citēt
welns:Šis viss tev liek domāt par to, ka visi ir negodīgi?

Es nekad nēesmu apgalvojis, ka visi ir negodīgi - ir arī godīgie, tos pārējie uzskata par muļķiem un soda, kā tas bija poliča gadījumā, kad atļāvās pateikt patiesību.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:34
 citēt
uzņēmējus vajag likvidēt,nebūs vairs problēmu ar kukuļiem un ierēdņi arī vairs nebūs vajadzīgi...straujiem soļiem jau daram to.
Zazi padomā pirms raksti,sistēmu valstī neveido uzņēmēji.Manipulācijas instrumenti represīvajām iestādēm ir pietiekoši atstrādāti no padomju laikiem.
Diez kur mūsu varas pārstāvis,nav vēl atjēdzies no budžeta pieņemšanas dzīrēm?
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:34
 citēt
Vispār šajā topikā gāja runa par IIN likmes paaugstināšanu!!!!!
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:36
 citēt
zazis:welns - kukuļdošanu iekš muitas, VDI, VID neradija ne valdība ne birokrātija to radija uzņēmēji

Pterodaktil - pirmkārt notici pats sev....par ārstiem tā ir cita lieta, jo cilvēks bieži nonāk neapskaužamā situācijā un viņš neredz citu izeju, kā iemaksāt par savu veselību-labklājību.

Neaiztiec uzņēmējus.
Varbūt kādi arī to radīja, bet pieciest nākas visiem. Poličus, kuri ierodas pie jaundibināta uzņēmuma un soda par to. ka uz loga nav reģistrācijas uzņēmuma numura tai pašā dienā, kad uzņēmums reģistrēts - otrā dienā par miskastes neesamību, trešā dienā, par radio programmu atskaņošanu zālē. Etc. Poliču izdomai nav robežu - samaksā kukuli un būsi draugs. Mēs būsim tavs jumts.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:38
 citēt
welns:Vispār šajā topikā gāja runa par IIN likmes paaugstināšanu!!!!!

Taisnība, vienkārši caureja uznāca lasot tekstus par aparātu…
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:41
 citēt
ekoist - paga paga padomijas laikā muita priekš parastajiem mirstīgajiem neeksistēja, par tādu nodokļu inspekciju retais kaut ko zināja, no tagadējās vdi un ca visi baidījās kā no uguns...
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:46 labots
 citēt
Bet pamatā uzņēmējdarbību latvijā vajadzētu likvidēt - lai mēģina pārtikt no aizņēmumiem. Es jau esmu vecs un uz pensiju neceru. Lai bērni šamos nolād līdz septītajai paaudzei.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:47
 citēt
Pterodaktils:
welns:Vispār šajā topikā gāja runa par IIN likmes paaugstināšanu!!!!!

Taisnība, vienkārši caureja uznāca lasot tekstus par aparātu…

Redzi, jebkuru aparātu kāds vada un tas kurš vada arī nosaka ko un kā jāstrādā arī mutiski, un ja tu gribi strādāt tad pildi, ko no tevis prasa. Ja ne pievienojies pārējo bļāvēju baram. VID, muitu un poličus neieredz, jo tās ir pārbaudošās iestādes, kuras nekad nevienam nav patikušas muitas gadījumā likumu nezināšana, VID gadījumā birokrātija, zemais atalgojums u.t.t. poličus neieredz tiktāl kamēr neesi dabūjis pa zobiem un nav vajadzīga viņu palīdzība.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:49
 citēt
Zini, kad esi dabūjis pa zobiem, vajadzīga poliču palīdzība, zaglis tepat blakus un tev liek ierasties iecirknī rakstīt iesniegumu…
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:51
 citēt
Ziniet es pēdējā laikā esu konstatējis, ka lētāk ir izpildīt noteikumus-likumus, nekā maksāt kādam, lai tas neredzētu iztrūkumus.
avatar
Publicēts: 03.12.09 22:56
 citēt
zazis:Ziniet es pēdējā laikā esu konstatējis, ka lētāk ir izpildīt noteikumus-likumus, nekā maksāt kādam, lai tas neredzētu iztrūkumus.

Tieši tā + pa nakti vari mierīgi gulēt. :)
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:02
 citēt
Varbūt tas ir tādēļ, ka mani pārbauda pārāk "niknas" institūcijas, lai būtu radusies doma kaut ko neizpildīt ;)
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:08 labots
 citēt
zazis:Ziniet es pēdējā laikā esu konstatējis, ka lētāk ir izpildīt noteikumus-likumus, nekā maksāt kādam, lai tas neredzētu iztrūkumus.

Tas ir forši, ja tevi nečakarē. Mums savulaik gadījās ķibelē ar programmām iekļūt. Programmas agrāk latvijā (latvija ar mazo burtu rakstu apzināti) iepirkt vispār nevarēja. Iepirkām štatos - uz privātas kredītkartes. Tā arī dzīvojām, līdz atnāca pārbaude - kur ir pirkuma pavadzīmes? Pavadzīmju nav - nelegālas programmas. Paņemsim kompjus uz ekspertīzi. Cik ilgi - uz pus gadu vai gadu - kā sanāks izmeklēt. Un tad parādās visādi knariņi, kas var to lietu nokārtot un bez sāpēm - 8000, 10000 - kā nu kurš sola. Un izmeklētāji brēc - ko, tu muļķis viņiem devi - man vajadzēja dot! Beigās mieraizlīgums ar microsoft vai bordānu, plus audits kaut kādai sūda kompānijai, kura pārbauda kompjus un programmas, kas uz tiem. Bet garantija, ka kādu laiku neviens ap tevi negramstīsies, jo nodevu jau esi samaksājis! Sūda mežs!

Es par šo aparātu tādas lietas varētu pastāstīt - ja tik kāds vēl ko nezina…
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:21
 citēt
Dzenāju polici ar porsche pa siguldas stāvlaukumu, šamais aš dienesta ieroci bij izvilcis - novilku autiņu no evakuatora, ielecis caur jumta lūku. Parunājos ar priekšnieku, pēc pāris dienām aizvedu šamajiem poličiem saldējuma kastīti, lai neraksta protokolā, ka biju ļaunprātīgs. Viss notika pa pirmo - i tiesības pie manis, i soda punktu nekādu.
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:24
 citēt
Zini, izskatās ka esi no kārtējiem tukšpauriem - bļāvējiem ,kuriem visi zagļi, kukuļņēmēji u.t.t., tik tu pats tāds godīgs, kuru visu laiku apbižo.. :( Redz, būtu ar galvu padomājis, kaut vai pērkot programmas, jeb paklausījis grāmatvedi un nevienam nebūtu iemesla no tevis neko prasīt. Tāpēc nav ko bļaustīties, ja pats vai nu nejēdz, vai zodz tāpat kā citi bļāvēji.
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:32 labots
 citēt
welns:Zini, izskatās ka esi no kārtējiem tukšpauriem - bļāvējiem

:D Pamperi uzvelc! Saku tev, ka pirkām laikā, kad latvijā autortiesību vispār nebija!
Tu durik zini, kurā gadā latvijā stājās spēkā autortiesības?
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:35
 citēt
Būs jau labi, stāsti vien Pterodaktil, lasot atceros laikus, kad paši caur savu firmu strādājām un arī kooperatīvu laikus, kad bez jumta i nedomā neko pasākt :)
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:36 labots
 citēt
Onkulis:Būs jau labi, stāsti vien Pterodaktil, lasot atceros laikus, kad paši caur savu firmu strādājām un arī kooperatīvu laikus, kad bez jumta i nedomā neko pasākt :)

A nekas jau nav mainījies. Jumti citi. Bet tā - viss pa vecam.
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:43 labots
 citēt
welns:Zini, izskatās ka esi no kārtējiem tukšpauriem - bļāvējiem ,kuriem visi zagļi, kukuļņēmēji u.t.t., tik tu pats tāds godīgs, kuru visu laiku apbižo..

Ne nu abižo. ne nu godīgs - Bet nu īpaši neļaušos abižot, ne arī būšu godīgs. Pabalstīšu sencīšus un mazbērnus, reizēm kādu latiņu ubagiem iemetīšu, bet ziedot.lv un citām labdarības iestādēm figu, skatīšos uz kādu iespēju igaunijā vai lietuvā pārreģistrēt uzņēmumu.
avatar
Publicēts: 03.12.09 23:46
 citēt
Es palūgšu bez apvainojumiem un rupjībām, kāds te sakars ar to kad stājās spēkā autortiesības? Filtrē ko raksti.
avatar
Publicēts: 04.12.09 00:00 labots
 citēt
welns:Es palūgšu bez apvainojumiem un rupjībām, kāds te sakars ar to kad stājās spēkā autortiesības? Filtrē ko raksti.

Filtrēju - likumus ar atpakaļejošien darumiem nepieņem. Šai gadījumā programmas bij iegādatas pirms autortiesību stāšanās spēkā. Tāpat izdrāza. Zini - kādi 20000$ kādam ir sīkums, kādam ļoti nepatīkami, vari paskatīt mūsu vēsturi. Principā vēl nēesam atguvušies.
avatar
Publicēts: 04.12.09 08:36
 citēt
zazis:welns - kukuļdošanu iekš muitas, VDI, VID neradija ne valdība ne birokrātija to radija uzņēmēji

Pterodaktil - pirmkārt notici pats sev....par ārstiem tā ir cita lieta, jo cilvēks bieži nonāk neapskaužamā situācijā un viņš neredz citu izeju, kā iemaksāt par savu veselību-labklājību.


kādas muļķības tu tagad gvelz? vai pats kādreiz esi saskāries ar šo lietu?
avatar
Publicēts: 04.12.09 08:52
 citēt
neapzinīgie ir un paliek neapzinīgie,vienalga kādā amatā tie arī nebūtu,vai muita,polcija,valdība,namu pārvalde...pasaulē neapzinīgo īpatsvars sasniedz 80%,tie arī balso par tādiem pašiem neapzinīgajiem un rezultāts ir loģisks.Ir arī apzinīgā daļa.Kādreiz uzskatīja,ja samaksā1/10 no savas peļņas,tad bagāts nekad nevar kļūt.
Ko neviens nerunā par kapitāla pieauguma nodokli-nevienu neskar,nedomājat investēt savā darbībā?Kaut kā muļķīgi maksāt nodokli par to,ka investēju ražošanas palielināšanai.
avatar
Publicēts: 04.12.09 08:57
 citēt
ak34:
zazis:welns - kukuļdošanu iekš muitas, VDI, VID neradija ne valdība ne birokrātija to radija uzņēmēji

Pterodaktil - pirmkārt notici pats sev....par ārstiem tā ir cita lieta, jo cilvēks bieži nonāk neapskaužamā situācijā un viņš neredz citu izeju, kā iemaksāt par savu veselību-labklājību.


kādas muļķības tu tagad gvelz? vai pats kādreiz esi saskāries ar šo lietu?

Viņi tiešām neprasa neko,bet var lietu izskatīt 4 mēnešus,kaut vai kāda sīkuma dēļ,un tas radīs daudz lielākus zaudējumus(muitas noliktava,patērētais laiks,sadarbība ar partneriem)t.s manipulācijas instruments,kuru tiešām nav izveidojuši uzņēmēji,tie meklē risinājumus.
avatar
Publicēts: 04.12.09 09:49
 citēt
Tikai kārtējo reizi pārliecinājos ka mūsu galvaspilsēta ir viena milzīga kloāka,jo retāk tur rēgoties jo labāk. :D
Arī vecos labos laikus atcerējos,Saldū piemēram nekad nav bijis nopietna bandītu reketa,ziniet kāpēc ?Daudzu tik nīsto mentu dēļ! :D Vienam slimnīcā no biksēm lodi izkratija,citam kaimiņa lielo suni necentās ātri atsaukt...Nu bet valsts drāzēji kā visur,viņiem darbs tāds,plāni par iekasētām soda naudām un t.t. :D
avatar
Publicēts: 04.12.09 10:10
 citēt
Pterodaktils:Zini, kad esi dabūjis pa zobiem, vajadzīga poliču palīdzība, zaglis tepat blakus un tev liek ierasties iecirknī rakstīt iesniegumu…


Shis gan ir 100% taisniiba.
Nokjeeraam zagli, izsaucaam policiju un sastaadiijaam protokolu. Peec paaris dienaam atnaaca veestule, ka shis zaglis ir labs cilveeks, taapeec vinji palaizh to valjaa :)

Jautaajums. Kaada loceklja peec ir jaamaksaa palielinaatais IIN, ja no policijas nav nekaada jeega? :)
avatar
Publicēts: 04.12.09 11:00
 citēt
Es neprasu daudz - tikai lai par maniem nodokļiem nodrošina normālu dzīvi - lai man tur nav jājaucās iekšā. Štatos, ja kas notiek vēršās pie poliča pirmā - vai ceļu parādīt, vai aizstāvēt. Te poliči tikai lai izdrāztu kādu, ja viņš ar alus pudeli parciņā sēž. Kā lai uzzina, ka nedrīkst parkā dzert alu? Poļos policis pakratīja ar pirkstu un es uzzināju, ka viņu pilsētelē alu uz ielas dzert nedrīkst. Kā lai uzzina, ka par koferi braucot autobusā no lidostas jāpērk bagāžas biļete? Visā pasaulē rāpies iekšā busā un maksā šoferim tik, cik viņš prasa - neienāk pat prātā doma pataujāt, vai par koferi būs jāmaksā. Un šeit nāk kontrole un visus, kuriem koferi noštrāpē par to, ka nav bagāžas biļete. Informācija busā tikai latviešu valodā. Daudz tādu sūdu apkārt - negribas iedziļināties. Tapēc labāk nesatikties ar ierēdņiem, dakteriem, poličiem. Vismaz viņu teritorijā. Man ir grāmata - Latvija 20 gados, izdota 1938. gadā. Kā šī valsts bija uzplaukusi nieka 20 gados! Pārvērtusies no kara izpostīstas krievijas provinces, par eiropas valsti. Te mēs saņēmām par brīvu valsti ar visu infrastruktūru - vilcieniem, sabtransu, rūpnīcām un namiem. Pa šiem gadiem attīstība ir bijusi minimāla. Fasādes piekrāsotas, kaut kas asfaltēts, kaut kādas ēkas dažas uzceltas, bet attīstības plāna nav. Nu iestājāmies ES - kas no tā - uz robežas pazuda robežsargi? Varu reģistrēt uzņēmumu spānijā un tur maksāt nodokļus un no viņiem saņemt pensiju?
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:16 labots
 citēt
Pterodaktils:Varu reģistrēt uzņēmumu spānijā un tur maksāt nodokļus un no viņiem saņemt pensiju?


Kas tev tā traucē darīt ? Es vismaz nesudzos un sircapziņas pārmetumu ar nekādu :) Gluži gan dienvideiropa nav bet tāpatās viss notiek savu normālu birokrātisku ritumu kad ZINI ka viss kas tev bus PAREDZĒTS notiks tam paredzētā laikā NEKAS nekotiks atrak vai lenak KA PAREDZĒTS. Ja tev kautko vaig un rakstits ka GATAVS bus pec NEDELJAS tad zini drosji ka TA ARI BUS nekas nebus ne ATRAK ne LENAK :) NEVIENA jautajuma saskaņošana nenotiek ATRAK ka 1 DARBA dienas laika bet droši zini ka ta ari bus 1 darba iena ne 3h vai 1,5 dienas :):)
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:21
 citēt
Lunis: Kas tev tā traucē darīt ? Es vismaz nesudzos un sircapziņas pārmetumu ar nekādu :)

Sirds sāp. Es jau varētu aiztīties uz karību salām… Es šo zemi mīlu… Par ko mums tāda valdība? Virsā daldību.
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:29
 citēt
Ko tad neej un nesakārto, ja tik gudrs un patriotisks, vāvuļo foto forumā.
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:30 labots
 citēt
welns:Ko tad neej un nesakārto, ja tik gudrs un patriotisks, vāvuļo foto forumā.

Mainamies vietām? Es tur ātri kārtību ieviestu… Sēžot siltā vietā gudri vāvuļot māk katrs. A tu tai laikā uztaisi ražotni un pamaksā nodokļus. Izklausās, ka esi no ierēdņu armijas - mēs esam lai viss būtu pa smuko. Padrāzīsim žuļikus. Pamēģini radīt kādu pvn no visām latvijā pieejamām iespējām - elektrība, siltums. Vai brošas taisi. Ienīstu ierēdņus - nekā personīga, tikai kā utis tie būtu jaiznīdē.
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:40
 citēt
Neizskaties īpaši veiksmīgs, ka te nīksti no rīta līdz vakaram ar savām pārgudrībām.
avatar
Publicēts: 04.12.09 12:42 labots
 citēt
Man tāds darbs - pie kompja. Tā man te visi logi vaļā. Tad pamainamies uz brīdi - es savedīšu tavu saimniecību kārtībā - tu nedaudz pamaketēsi? Tūdaļ iziešu ar kaķi līdz tirgum pēc kontrabandas cigaretēm, ja tu nezini - es tādas pērku jau pāris gadu. 1.5Ls par paciņu - nesen pacēla cenu no 1.4Ls. Un man pie kājas jūsu rūpals ar pelēkajām precēm, neprasi, lai uudens kaut ko stingri un cieti apsola. Neprasi, lai kalns dziivo muuzhiigi un ir rotaljiigs. Zem saules rit speele, un Meeness to veero.
avatar
Publicēts: 04.12.09 13:08
 citēt
welns:Neizskaties īpaši veiksmīgs, ka te nīksti no rīta līdz vakaram ar savām pārgudrībām.

Es nēesmu veiksmīgs pateicoties nodokļiem. Man nācās atlaist kādus divdesmit cilvēkus. Tie pazauēja darbu - es peļņu. Nu esam no 30 cilvēku kolektīva palikuši kādi seši. Un tas nav no tā, ka nemāku skaitīt, Tu nemāki skaitīt.
avatar
Publicēts: 04.12.09 13:27
 citēt
Pterodaktils:Te poliči tikai lai izdrāztu kādu, ja viņš ar alus pudeli parciņā sēž. Kā lai uzzina, ka nedrīkst parkā dzert alu? Poļos policis pakratīja ar pirkstu un es uzzināju, ka viņu pilsētelē alu uz ielas dzert nedrīkst.

Pļēgura murgi.
avatar
Publicēts: 04.12.09 13:32 labots
 citēt
welns:
Pterodaktils:Te poliči tikai lai izdrāztu kādu, ja viņš ar alus pudeli parciņā sēž. Kā lai uzzina, ka nedrīkst parkā dzert alu? Poļos policis pakratīja ar pirkstu un es uzzināju, ka viņu pilsētelē alu uz ielas dzert nedrīkst.

Pļēgura murgi.

Tieši to var teikt par tevis rakstīto. Tevis ar mazo burtu rakstu apzināti. Gribi ēnu kabinetu - varētu kādu dienu pasekot tavām darbībām. Ātri vien izlidotu no posteņa, ja vien nenodrošini stabilu pienesumu valstij.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):