forum.gif
jaunie nodokļi Latvijā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / jaunie nodokļi Latvijā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.09 13:48 labots
 citēt
Cilvēk, tu taču neesi īstajā vietā, ja drīz būtu vēlēšanas - balsotu par tevi ar abām rokām. :) :D
avatar
Publicēts: 04.12.09 15:02 labots
 citēt
welns:Cilvēk, tu taču neesi īstajā vietā, ja drīz būtu vēlēšanas - balsotu par tevi ar abām rokām. :) :D

oubliée… Es nebūtu ne kapeiku labāks ne policis, ne deputāts - pakļautos masu spiedienam.
avatar
Publicēts: 04.12.09 18:05
 citēt
Redz, katrs pelna kā var un māk. Tici man tie zemākie ierēdņi nav tie kas grauj valsts ekonomiku, bet daudziem augstākstāvošiem ir izdevīgi viņus tā pasniegt, lai novērstu uzmanību no saviem nedarbiem....Un par to sīkmanīgo čakarēšanos piekrītu, riebekļi.
avatar
Publicēts: 04.12.09 18:38
 citēt
welns:augstākstāvošiem ir izdevīgi viņus tā pasniegt, lai novērstu uzmanību no saviem nedarbiem....Un par to sīkmanīgo čakarēšanos piekrītu, riebekļi.

Piekrītu. Da nēesmu gnīda, kas čakarējās par katru neiesvēro gramu tirgū. Manis pēc tas mēsls var maksāt nevis divus, bet četrus latus - izdomāšu pats, varu to pirkt, vai iztikšu bešā. Smēķēšu marlboro, vai LM. Krīt uz nerviem čakarēšana - vai kāds vedina spēlēt uzpirksteņus - to viegli pasūtīt, vai maksāt nodokļus un redzēt, ka deputāti izmanto stāvvietas, kuri paši ierīko bez maksas, nemaksā par sabtransu, vai izgādā mēnešbiļetes savējiem. Būtu vienādi noteikumi viņiem un mums - būtu ok.
avatar
Publicēts: 04.12.09 18:43
 citēt
Zin, man arī ir tik daudz lietas sakrājušas par tēmām, ko no malas cilvēki neredz un nezin (kopsaucējs tāds pats: būtu vienādi noteikumi darbiniekiem un priekšniekiem, ja priekšnieku būtu mazāk :)). Bet nu neko jādzīvo kā ir un kur ir :D.
avatar
Publicēts: 04.12.09 18:44
 citēt
"Bet nu neko jādzīvo kā ir un kur ir"
- re, tipiska plebeja nostāja, mani drāž, bet nu ķads prieciņš jau no tā arī tiek, lai tik turpina:)
avatar
Publicēts: 04.12.09 18:50
 citēt
welns:Zin, man arī ir tik daudz lietas sakrājušas par tēmām, ko no malas cilvēki neredz un nezin (kopsaucējs tāds pats: būtu vienādi noteikumi darbiniekiem un priekšniekiem, ja priekšnieku būtu mazāk :)). Bet nu neko jādzīvo kā ir un kur ir :D.

Es jau tā arī daru - dzīvoju un priecājos par fočuku, ģimeni, draugiem, mazmeitu un kaķi. Tikai nelieciet man slavēt valdību vai klerkus.
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:00
 citēt
"kādas muļķības tu tagad gvelz? vai pats kādreiz esi saskāries ar šo lietu?"

ak34 - zini es kopš 1995. gada papildus nodarbojos ar preču muitošanu un nejau gurķus, autodaļas vai zeķes :D betgan muitoju stratēģiskās izejvielas bīstamās un infekciozās vielas un vēl NEKAD nevienam muitniekam neko neesmu maksājis ne santīmu un visas kravas ir vainu ievestas vai izvestas no Latvijas. No 1992. gada līdz 2007. gadam VDI nāca firmu pārbaudīt 4 reizes gadā un ne jau fiktīvās pārbaudes, bet reālas ar vairākiem inspektoriem un arī nekad neko nemaksāju tā "ķepā", vienu reizi samaksāju oficiālu sodu.
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:30
 citēt
Droperidol:"Bet nu neko jādzīvo kā ir un kur ir"
- re, tipiska plebeja nostāja, mani drāž, bet nu ķads prieciņš jau no tā arī tiek, lai tik turpina:)

Ko tad tu gāji izlaupīt "L. Balama" veikalu?
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:39
 citēt
zazis:"kādas muļķības tu tagad gvelz? vai pats kādreiz esi saskāries ar šo lietu?"

ak34 - zini es kopš 1995. gada papildus nodarbojos ar preču muitošanu un nejau gurķus, autodaļas vai zeķes :D betgan muitoju stratēģiskās izejvielas bīstamās un infekciozās vielas un vēl NEKAD nevienam muitniekam neko neesmu maksājis ne santīmu un visas kravas ir vainu ievestas vai izvestas no Latvijas. No 1992. gada līdz 2007. gadam VDI nāca firmu pārbaudīt 4 reizes gadā un ne jau fiktīvās pārbaudes, bet reālas ar vairākiem inspektoriem un arī nekad neko nemaksāju tā "ķepā", vienu reizi samaksāju oficiālu sodu.

Par tādām precēm pēdējais idiots kaut ko pieprasītu, vēl jo vairāk muitas brokerim.
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:43
 citēt
veikaluis laupa atsaldētie, un to jau nav pārāk daudz:)
bīstamāka ir tā vienaldzība un tukša pļāpāšana - kaitina tie, kas nemaksā nodokļus (tai skaitā par zagto fotošopu), bet daudz muld par poličiem, ārstiem, ierēdņiem utt.
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:43
 citēt
jka nopietni - tiešām nomoka jautājums - KO DARĪT?
avatar
Publicēts: 04.12.09 19:47
 citēt
Zazis, es ar ne VID, ne muitā neesmu nekādus papildus maksājumus maksājis. Pamatā jau tāpēc, ka neuzprasos. Nekad, piemēram, neesmu prasījis atmaksāt pārmaksātos nodokļus un visādi citādi neuzprasījies uz problēmām. Lai gan ik pa laikam saskaros ar nelikumīgiem valsts iestāžu darbinieku lēmumiem. Parasti izvēlos maksāt juristiem. Nesaku, ka tas ir vienmēr.
avatar
Publicēts: 04.12.09 20:32
 citēt
Droperidol:jka nopietni - tiešām nomoka jautājums - KO DARĪT?

Tieši tā.
avatar
Publicēts: 04.12.09 21:06 labots
 citēt
ak34:Nekad, piemēram, neesmu prasījis atmaksāt pārmaksātos nodokļus un visādi citādi neuzprasījies uz problēmām.

Es pat privatizācijas sertifikātus neņēmu. Nu neko tie pārdesmit latu manā dzīvē nemanītu. Nekad nēesmu prasījis no valsts pabalstus. Pat slimības lapas nēesmu izmantojis. Pats maksāju i juristiem i ķepā tiem, kuri prasa. Tikai neuzskatu, ka tā ir labi un pareizi. Arī netaisos kādu ietupināt par to, ka ņem kukuļus. Lai ar to nodarbojas tiesībsargājošās iestādes, kuras gan lielākoties ar kukuļņēmējiem uz vienu ķepu. Atsevišķi ņemot arī KNAB strādā sakarīgi ļaudis, bet viņiem ir savi priekšnieki ar saviem draugiem un galu galā te ir tikai mazs sūdains miests, kur visi viens otru pazīst.
avatar
Publicēts: 07.12.09 11:26 labots
 citēt
Nekad, piemēram, neesmu prasījis atmaksāt pārmaksātos nodokļus un visādi citādi neuzprasījies uz problēmām.

Kad pats sev kungs, tad var tērēties, kā vēlas. Atkarībā no sāpju sliekšņa, kas ir daudz. Tomēr attiecībā uz dažām pārmaksas pozīcijām, domāju, neviens grāmatvedis šādu situāciju par normālu praksi nesauktu.
Bija te reiz piemērs ar graudu audzētājiem, kas likumīgi no valsts pieprasīja atpakaļ pārmaksāto. Sekoja nekaunīgi formālas pārbaudes, ar intervālu, kas liecināja, ka cita nekā darāma tai iestādei tikpat labi arī nav. Un no čakarēšanas rodas tālejošas sekas.
avatar
Publicēts: 18.06.21 15:00
 citēt
Kārtējais pārsteigums!

jauns.lv...-
avatar
Publicēts: 18.06.21 16:01
 citēt
Tā jums arī vajag! Ejiet kā auni uz kaušanu! Tak jau skaidris, ka pandēmijas afērā iztērētie milijoni kādam būs jāsamaksā un diez vai augstie kungi tos maksās no savas kabatas. Bet tagad ir vesels bars "sevišķi gudro" kuri sašpricēti ar šimpanzes vīrusu, gan jau maksāsiet!!! HA!
avatar
Publicēts: 18.06.21 16:07 labots
 citēt
gada pelnja 4000 euro, no janvara ieskaitot, drīz ari telpas būs izstades, muzeja centram tuvu :face-glasses:
jadoma iegadaties kadu nekustamo ipashumu Rīgā, mekleju ari jūras konteineru
avatar
Publicēts: 18.06.21 17:44 labots
 citēt
Jā jā, par visām afērām būs jāmaksā, piežmiegs visus līdz pēdējam!
jauns.lv...

Daļu izdevumus, 6 ļimus segs Rietumu Banka.
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 19.06.21 00:36
 citēt
Žēl mazos uzņēmējus. Varas partijas tos iznīdēs ar saknēm.
avatar
Publicēts: 19.06.21 01:00 labots
 citēt
Tieši mazie uzņēmumi ir tie, kuri traucē lieliem monstriem pilnībā pārņemt monopolu savās rokās!!!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):