forum.gif
Vērtēšanas sistēma
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vērtēšanas sistēma
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.04.06 13:15
 citēt
Kāds būtu viedoklis, ja izvēloties vērtējumu, tas būtu jāveic no 6 vārtībām? Lai saglabātu vēsturiskos vērtējumus pievienojama būtu 0 un attiecīgi nedaudz koriģējami citu vērtējumu. Tad vētējums 3 3 3 vairs nenozīmētu - man tas ir vienaldzīgs ....
avatar
Publicēts: 03.04.06 14:46
 citēt
? :D neko nesapratu
avatar
Publicēts: 03.04.06 15:55
 citēt
Paskaidro mrshls...! Lūdzu!:)
avatar
Publicēts: 04.04.06 14:43
 citēt
Laikam neveiksmīgi pateicu.
Tātad - bieži aptaujās, kad jāvērtē labs/slikts cenšas izvairīties no nepāra atbilžu variantu skaita, jo, ja cilvēks nevar izdomāt, nav īsti viedokļa u.t.t. izvēlas vidējo variantu. Ne labs, ne slikts, patiesībā veinaldzīgs. Varbūt fotogrāfiju gadījumā tas arī ir labāk. Ja ir pāra atbilžu variantu skaits, tad nav tāda viduvējā, vienaldzīgā vērtējuma. tad jāpieņem lēmums, kas ir vairāk, labais vai sliktais.
Mans jautājums bija: Kurš variants ir/būtu labāks fotogrāfiju vērtēšanā.
avatar
Publicēts: 04.04.06 15:34
 citēt
laba doma
avatar
Publicēts: 04.04.06 17:44
 citēt
man jau 3 shkjiet nu taa
bet citam 3 shjkiet nekaa, pat ne slikti, vienkarshi nekaa
bet ja bus jaizvelas 2 vai 3 nemot vera 0 vai 6 .. vai kas mainisies? :)
avatar
Publicēts: 04.04.06 18:36
 citēt
kaapeec 0-6?

1-6!

tad buutu starpiiba tad 3 jau buutu slikti, bet 4 buutu jau labi, nebuutu pa vidu
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:06
 citēt
1-6 būtu interesantāks variants, bet tad ir atklāts jautājums, kas notiek ar vecajiem vērtējumiem.
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:08
 citēt
balsojuma veertiibu "6" varetu pieshkjirt 3 labaakajiem fotograafiem peec FR :)
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:15
 citēt
Tas nebūtu prātīgi... tad labākie varētu izvirzīties vēl lielākā vadībā, bet zem 3 esošajiem būtu daudz grūtāk viņus panākt...

Tādas lūk ir manas pārdomas!
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:22
 citēt
Tas nebūtu prātīgi... tad labākie varētu izvirzīties vēl lielākā vadībā, bet zem 3 esošajiem būtu daudz grūtāk viņus panākt...

Tādas lūk ir manas pārdomas!


shitais bija domats par manu ieprieksheejo postu vai par subjectu kaa taadu?
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:38
 citēt
gan, gan... sistēma stārādā labi... pagaidām neredzu iemeslu, ko mainīt... bet par tiem 3 labākiem, es nepiekrītu vēl vairāk... apsūdzēs vēl diskriminācijā:)
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:47
 citēt
hehe, nu isteniba arii manas domas, ka mainit pagaidam nav jeegas, padomat protams var (esam atverti parmainjaam), tachu tam vajag pietiekamu pamatojumu + ir tachu veel miljons citu vietu/lietu ko mainiit :)

tomer jaasaka, ka mani maac kjeceriigas domas kaut kaa apbalvot labaakos Autorus un Fotograafus, pietam apbalvot nevis konfekteem un alkoholu, bet ar papildu fiichaam ieksh bloga ... :twisted:
avatar
Publicēts: 05.04.06 12:07
 citēt
Vienīgais, ko varētu mainīt sakarā ar cipariem ir 3 skaitlis aiz komata...:) Par to gan padomā:)

Bet par apbalvošanu - var, tikai lai nediskimenē citus... tā lai labākajiem nepalielinās un, savukārt, aiz 3-nieka esošajiem, nesamazinās iespējas...
avatar
Publicēts: 05.04.06 12:18
 citēt
Vienīgais, ko varētu mainīt sakarā ar cipariem ir 3 skaitlis aiz komata...:) Par to gan padomā:)

Bet par apbalvošanu - var, tikai lai nediskimenē citus... tā lai labākajiem nepalielinās un, savukārt, aiz 3-nieka esošajiem, nesamazinās iespējas...


hmmm, nu a kaa lai izcelj labaakos, ja ne ar papildus fiichaam, kas protams palielinaas vinu iespeejas, tadejadi samazinot parejo (tai skaitaa manas) iespejas? :roll:
avatar
Publicēts: 05.04.06 12:22
 citēt
Vai tu gribi panākt noslāņošanos... kā AAE... kur ir 1% miljardieru un 99% ļoti trūcīgu cilvēku...?... think about it...

Un es jau tikai izsaku viedokli:)

Dievs dod, dievs ņem:) (neesmu reliģiozs - tas tikai teiciens)
avatar
Publicēts: 17.04.06 12:34
 citēt
Nu, pastāstiet, kas tur par jaunumiem vērtēšanas sistēmā?
avatar
Publicēts: 17.04.06 14:14
 citēt
Man liekas, ka vērtējuma kalkulācijas formulā ir gļuks, jo brīžiem balsojumi stipri lēkā - te bija ~5.4, te pēkšņi knaps 4, vai pat zem 4, tad atkal atlec atpakaļ... a vienu brīdi kaudze bilde ar vērtējumu 3 ar kapeikām, tad baigi strauji. Runa iet par vienmērīgiem balsojumiem.
avatar
Publicēts: 17.04.06 15:10
 citēt
Man liekas, ka vērtējuma kalkulācijas formulā ir gļuks, jo brīžiem balsojumi stipri lēkā - te bija ~5.4, te pēkšņi knaps 4, vai pat zem 4, tad atkal atlec atpakaļ... a vienu brīdi kaudze bilde ar vērtējumu 3 ar kapeikām, tad baigi strauji. Runa iet par vienmērīgiem balsojumiem.


iislaiciigs gljuks sakaara ar jaunu fiichu ievieshanu.

nu visam jabut atkal gerai

sorry for iinconvenience 8)
avatar
Publicēts: 20.04.06 00:42
 citēt
Ē pastāstiet kā tad notiek bilžu reitingu rēķināšana, tipa tagad Reno bildei stā seši piecinieki a reitings 4,83... Moš man matemātika sūdīga bet kaut kā nesanāk... :) 8)
avatar
Publicēts: 20.04.06 00:50
 citēt
Crash, bildes reitingu veido ne tikai sausais vidējais balsojums, bet gan arī balsojumu skaits.. mums tur ir gudra Shadowa formula, kuras princips ir aprēķināt pēc iespējas objektīvāku salīdzinājuma reitingu.. vienkārši sakot:
bilde, par kuru nobalsots 10 reizes ir vērtīgāka par bildi, kurai ir viens subjektīvais vērtējums.. kas arī ir loģiski, ja bilde patīk daudziem cilvēkiem, tad tā ir vērtīgāk par to, kas patīk vienam..

formula sevi jau ir pierādījusi praksē gan pie mums, gan arī citos saitos
avatar
Publicēts: 20.05.21 15:23
 citēt
neko nesaprotu
avatar
Publicēts: 20.05.21 16:00
 citēt
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 20.05.21 21:52
 citēt
antuans_tramvajs:neko nesaprotu
Tas nav domāts saprašanai
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):