forum.gif
Stativs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Stativs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.01.07 23:51
 citēt
GRIBU STATIVu.. rokas parak tric. stativs vajadzigs prieksh cilvēka kursh tiko tikai sapratis priekshkam domats fotoaparāts - man! :) cenu orienteejoshi tadam pacanam :) sanks :)
avatar
Publicēts: 21.01.07 23:53
 citēt
20 lati, ej uz veici...
avatar
Publicēts: 22.01.07 00:12
 citēt
Nu tu nodevi :D
avatar
Publicēts: 22.01.07 01:19
 citēt
vispaar jau izklausaas peec pagjiraam :D
avatar
Publicēts: 22.01.07 09:23
 citēt
Diemžēl pa 20 latiem neko prātīgu nopirkt nevar un nekad nevarēs... bet nu jā, ja vairāk nemaz negribas atdot un ja vispār nezin, kāpēc vajag atdot vairāk, tad jau nav vērts maksāt vairāk...:)
avatar
Publicēts: 22.01.07 10:34
 citēt
Pirms gada kad vispār sāku mazliet aizrauties ar fotogrāfēšanu, tāds statīvs pa 20 Ls apmierināja, bet tagad sorry - labākajā gadījumā, ņemtu līdz tikai lai varētu no suņiem atkauties, ja rastos tāda nepieciešamība. :)
avatar
Publicēts: 22.01.07 11:03
 citēt
Tur jau atkal jaapeeta, cik tas statiivs izturiigs vajadziigs... ar tiem leetajiem ir taa, ka preciizi noreguleet kameru tik vienkaarshi neizdosies ... statiiva savienojumu vietas ljurkaajas...
Man darbaa ir Dorr firmas razojums - leets un + - kvalitatiivs
avatar
Publicēts: 22.01.07 11:24
 citēt
Tur jau atkal jaapeeta, cik tas statiivs izturiigs vajadziigs... ar tiem leetajiem ir taa, ka preciizi noreguleet kameru tik vienkaarshi neizdosies ... statiiva savienojumu vietas ljurkaajas...
Man darbaa ir Dorr firmas razojums - leets un + - kvalitatiivs


Neizskatās diez ko labāks.

Lētajiem ir vēl viens liels liels mīnus, kad nostrādā slēdzis, fotoaparāts normāli nokustās. ;) Vienalga, kā būtu novilkti visi tie pričendāļi.
avatar
Publicēts: 22.01.07 14:31
 citēt
arii uz Manfrotto nokustaas, ka nospiez sleedzi, tam jau pults domaata.

Leetaak ir pantm kaadu nomralu saakuma liimenja statiivu teiksim liidz 30ls un piepirkt pulti.
Ja lielaa veejaa nebildees, tad arii leetais ir labs.


arī meklēju pamazām jaudīgu statīvu, jo tie kuri vējā "šupojās" vairs nepatīk :lol:
Es domāju, vai nu variants ar 30+pults vai arī 40+ Ls!
avatar
Publicēts: 22.01.07 15:34
 citēt
arii uz Manfrotto nokustaas, ka nospiez sleedzi, tam jau pults domaata.

Leetaak ir pantm kaadu nomralu saakuma liimenja statiivu teiksim liidz 30ls un piepirkt pulti.
Ja lielaa veejaa nebildees, tad arii leetais ir labs.


Tak ar pūlti tas tiri labi nokustās, gribi pārliecināties, piestiprini spogulīti pie kameras un ar lāzerīti projicē uz sienas caur spoguli, tā lai normāls attālums, tad tu redzēsi kā lazera punkta projicētais attēls "nekustās" ar visu pūlti uz lēta statīva. ;)
avatar
Publicēts: 22.01.07 19:21
 citēt
lučik sarunajam PA PZ.. :) laikam njemshu :) parejiem viss paldies par komentiem.. sledzam :) vai ari turpinam apspriest stativus!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):