forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 114
  5. 115
  6. 116
  7. 117
  8. 118
  9. 119
  10. 120
  11. 121
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.02.10 23:14
 citēt
izlemts!

sito sovakar skatiisos - Dikensu

www.youtube.com...

uz lielaa ekraana
avatar
Publicēts: 17.02.10 23:15
 citēt
Maris:nu nee, bet man tak laba gaume - kasta es izveeleeties nevaru?


kad ir, no kā izvēlēties, nav ne vainas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.02.10 23:21
 citēt
daiga_a:
Maris:nu nee, bet man tak laba gaume - kasta es izveeleeties nevaru?


kad ir, no kā izvēlēties, nav ne vainas :bad_smile:


taatad uzskati, ka man zema latinja ?!!!!!
avatar
Publicēts: 17.02.10 23:37
 citēt
neko es neuzskatu, es tikai priecājos, kad man vai kādam citam labam cilvēkam ir, no kā izvēlēties :big_smile:
avatar
Publicēts: 17.02.10 23:49
 citēt
tas, ka priecaajies ir vienkaarshi ekselenti :exciting:
avatar
Publicēts: 18.02.10 00:05
 citēt
kas man ko nepriecāties :grimace:
avatar
Publicēts: 18.02.10 01:06
 citēt
ai skaista gan taa filma - par kaadu apreekinaataaju zaljaa kleitee un kosmonautu

vienmeer patikusi
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:07
 citēt
ha! ja jūtūbas meklētājā ieraksta "alvils", pirmais sarakstā izlec Lutuma filmēts materiāls ar MANI galvenajā lomā. :D
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:15
 citēt
Maris:ai skaista gan taa filma - par kaadu apreekinaataaju zaljaa kleitee un kosmonautu

vienmeer patikusi


kas tad tā par filmu?
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:16
 citēt
ja kas, es kādreiz gribēju kļūt par kosmonautu........smags gadījums...., labi, ka ātri pieleca, ka pamatdarbības, neatstājot zemes orbītu jāveic....:bad_smile: www.youtube.com... ................................
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:19
 citēt
tuvāk komētām gribējās?:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:21
 citēt
tā filma jau paveca, precīzi nosaukumu nepateikšu, bet variants tāds, ka tantuks uzaudzina meiteni supper A klases līmenī, lai tā kruķītu večiem smadzenes, un atriebtu tantukam jaunībā nodarīto, tjipa atriebība kosmonautu klasei......
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:24
 citēt
filmu neesmu redzējusi, bet dzīvē laikam ne mazums tamlīdzīgu "audzināšanas upuru"...
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:27
 citēt
daiga_a:filmu neesmu redzējusi, bet dzīvē laikam ne mazums tamlīdzīgu "audzināšanas upuru"...
parādīsies Māris, pateiks par to nosaukumu. filma normāla, vairāk orjentēta Būtņu auditorijai, vispār rekomendēju
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:36
 citēt
būtnēm gan labāk tādas filmas neskatīties, vēl atmodinās snaudošo atriebības vēlmi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:41
 citēt
filmas aktrisei [ Gvineta Paltrova ], dzīvē arī interesanti sanāca..... viņu kādā kafeinīcā pamanīja Kriss Mārtins [ Colplay ], un sarīkoja improvizētu koncertu..... tā viņi ir kopā, ja neesmu palaidis garām šķiršanās prāvu...... www.youtube.com... :grimace:
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:49
 citēt
būs man arī jāaiziet uz kādu kafejnīcu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 10:50
 citēt
alvils:ha! ja jūtūbas meklētājā ieraksta "alvils", pirmais sarakstā izlec Lutuma filmēts materiāls ar MANI galvenajā lomā. :D


kaut kad bija redzēts :face-glasses:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:04
 citēt
daiga_a:
kaut kad bija redzēts :face-glasses:


jā, tas skaidrs. bet mani sajūsmina fakts, ka tas ir pirmais, kas izlec, ierakstot TIKAI vārdu (neesmu tak vienīgais alvils tomēr). :)
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:08
 citēt
daiga_a:būs man arī jāaiziet uz kādu kafejnīcu :bad_smile:
kafeinīcās/kūkotavas viss kas notiek....reizēm:grimace:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:17
 citēt
negatIvs:
daiga_a:būs man arī jāaiziet uz kādu kafejnīcu :bad_smile:
kafeinīcās/kūkotavas viss kas notiek....reizēm:grimace:


nez, vismaz Rīgā kafejnīcas/kūkotavas to klasiskajā izpratnē parasti pilnas ar sievietēm, reizēm varbūt kāds pārītis pavīd, tur jau nu noteikti neiepazīstas ar talantīgiem, pievilcīgiem mūziķiem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:18
 citēt
Jūs runājat par filmu Lielās cerības ar Paltrovu un Ītanu Hantu? Tas jau pēc Dikensa, filma token gan laba, man arii patikaas. :))
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:19
 citēt
daiga_a:
negatIvs:kafeinīcās/kūkotavas viss kas notiek....reizēm:grimace:


nez, vismaz Rīgā kafejnīcas/kūkotavas to klasiskajā izpratnē parasti pilnas ar sievietēm, reizēm varbūt kāds pārītis pavīd, tur jau nu noteikti neiepazīstas ar talantīgiem, pievilcīgiem mūziķiem :bad_smile:


Nejaušība tevi visur kur var pārsteigt, arī kafejnīcās... :)))
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:19
 citēt
daiga_a: tur jau nu noteikti neiepazīstas ar talantīgiem, pievilcīgiem mūziķiem :bad_smile:


es kā talantīgs un pievilcīgs mūziķis varu pateikt priekšā, ka mēs vairāk ameklējam krogus un bārus, nekā kafejnīcas un kūkotavas. :)
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:29
 citēt
a es .... a ES ....... a es peec testiem atbildu visiem kosmonautu kriteerijiem .. VOT ;-)))) P.S. Muusu kurss studiju laika bija izveeleets kaut kaadai izpeetei un 2x gadaa pildiijaam baiigi milzoniigos testus visus 5 gadus ;-)
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:30
 citēt
Lielās Cerības esmu redzējusi, bet vai tad tur bija kosmonauts? :what:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:32
 citēt
daiga_a:Lielās Cerības esmu redzējusi, bet vai tad tur bija kosmonauts? :what:


daudz kas ir atkarīgs no tā, ko mēs saprotam ar vienu vai otru vārdu... kāda tad nu mums tagad būs tā īstā "kosmonauta" definīcija? pareizi! skaļi nevajag bļaustīties, no lūpām lasi! :)
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:36
 citēt
es gan nevarētu būt kosmonaute, arī lidotāja ne, nepanesu straujus pagriezienus un šūpošanos, man pat mašīnā pie straujiem manevriem ātri paliek slikti :shame:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:37
 citēt
nevajag jau uzreiz uzkārties kafeinīcas versijai...... tā tika pamesta no malas, kā RAW jēlmateriāls, kurš satur daudz informācijas, prasa apstrādi, paver plašas improvizācijas iespējas..... jo lielāks mākslinieks, jo plašāka improvizācija, ja tajā improvizācijā iebrauc vēl kāds no malas, tad rezultāts saniegts.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:43
 citēt
daiga_a:Lielās Cerības esmu redzējusi, bet vai tad tur bija kosmonauts? :what:

nosacīti džeks kaut kur lidinājās......
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:50
 citēt
alvils:es kā talantīgs un pievilcīgs mūziķis varu pateikt priekšā, ka mēs vairāk ameklējam krogus un bārus, nekā kafejnīcas un kūkotavas. :)


savukaart, kaa domaajosh ljautinsh, varu teikt, ka jau sen atklaaju, Daigas noraadiitaas, iespeejas ko piedaavaa kafeiniicas un kuukotavas

lielajaas ceriibaas galvenaa saals ir kaa Francesco Clemente bildes iederaas tai gabalaa - nu vnk. traki patiik - tik kruti piestaav tai filmai, ka man sie pasuutiijuma darbi patiik stipri vairaak par vinja populaaraakajiem darbiem (kautgan dazas bildes no taas filmas iegaaja arii samaa zelta fondaa)

tur bij kruta kaa bij ar bildeem iztapseeta nabaga puisa istabinja.... droshvien par limoniem 10-20 :exciting:
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:54 labots
 citēt
tur bij kruta kaa bij ar bildeem iztapseeta nabaga puisa istabinja.... droshvien par limoniem 10-20 , normālas tapetes, ar youtube klipeļiem neiztapsēsi istabu.....
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:54
 citēt
par ļimoniem 10-20 mani var dabūt ne tikai kūkotavā... bet tas jau ir cits stāsts. galu galā, vai ar to pateicu, ka esmu pērkams? tā nebija domāts.
avatar
Publicēts: 18.02.10 11:58
 citēt
Maris - "savukaart, kaa domaajosh ljautinsh, varu teikt, ka jau sen atklaaju, Daigas noraadiitaas, iespeejas, ko piedaavaa kafeiniicas un kuukotavas"

nu nu, tagad, lūdzu, mazliet sīkāk - ko es norādīju un ko tu atklāji? :face-glasses:
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:07
 citēt
daiga_a:Maris - "savukaart, kaa domaajosh ljautinsh, varu teikt, ka jau sen atklaaju, Daigas noraadiitaas, iespeejas, ko piedaavaa kafeiniicas un kuukotavas"

nu nu, tagad, lūdzu, mazliet sīkāk - ko es norādīju un ko tu atklāji? :face-glasses:


tu nor'ad'iji kuukotavu kontingentu mirkli atpakalj - savukaar es to (pats) pamaniiju jau aizlaikos

reku atradu Deniro portretinju no taa gabala - kaa tas muulis bij izgaismots, kad tas vecais bandiits naaca ciemaa... fantastika :big_smile:

content20-foto.inbox.lv...

to kinci vislaik gribaas pauzeet lai bildes kaartiigaak apskatiitos + arii ar pashu kinci viss i kaartiibaa
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:08
 citēt
ne jau visu te vēlams atklāt......savlaicīgi uz skype jāpārmetās..........:grimace:
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:09
 citēt
skype var arii izlaist :)
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:12
 citēt
jebkurā gadījumā, no foruma darbība jāpārnes uz uz citu vidi, jeb jāvāvuļo dodētās versijās..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:20
 citēt
"tu nor'ad'iji kuukotavu kontingentu mirkli atpakalj - savukaar es to (pats) pamaniiju jau aizlaikos

reku atradu Deniro portretinju no taa gabala - kaa tas muulis bij izgaismots, kad tas vecais bandiits naaca ciemaa... fantastika :big_smile:

content20-foto.inbox.lv..."


ahh, nu, par tām kafenēm man arī sen jau skaidrs, tev jau, droši vien, patīk :grimace:

bet tas "mūlis" spēcīgs :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.02.10 12:24
 citēt
12. apriilis vairs nav aiz kalniem...

img1.liveinternet.ru...

ja maajasdarbi buus pildiiti peec sirdsabzinjas, varbuut izdosies atlicinaat laiku kafeiniicai :exciting:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 114
  5. 115
  6. 116
  7. 117
  8. 118
  9. 119
  10. 120
  11. 121
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):