forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 119
  5. 120
  6. 121
  7. 122
  8. 123
  9. 124
  10. 125
  11. 126
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.02.10 16:34 labots
 citēt
ERA:
negatIvs:man kaut kā rodās iespaids, ka diezgan bieži, tās stīgas raustās.......:what:


Laikam vārīgas stīgas...


Vārīgas ātri trūktu un nebūtu aiz kā raustīt.. Šīs ir izturīgās :)
P.S. Cik nu empīriski (māžojoties ar klavierēm un vijoli) esmu pamanījis, tad, ja stīgu aizskar un pēc brīža aizskar to pašu stīgu vēlreiz, tad pirmā aizskaršana neskaitās :)
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:34
 citēt
grozies raustītāju aprindās......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:38
 citēt
daiga_a:
alvils:Man vajag daudz...


daudz kā?


kaut kā laba :)
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:38
 citēt
ERA:
Bzh:Ja nu kādai(am) tas ir jaunums, tad klavieru iekšpusē arī ir stīgas.. :) Vienīgā atšķirība, ka tās nerausta, bet dauza :)


Nav jau nav jaunums :) Klavieres laikam skaitījās stīgu tausiņinstruments?
Tikai tas, kurš tās spēlē, stīgām parasti nepieskaras ;)


taatad ja starp pirkstiem un stiigu ir richags a taustinju tad nepieskaras? peec sitaas teorijas sanaak ja dauzi daargo ar miiklas rulli, tad ar shim nemaz nepieskaries? :what:
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:40
 citēt
Bzh: ja stīgu aizskar un pēc brīža aizskar to pašu stīgu vēlreiz, tad pirmā aizskaršana neskaitās


ja shito konvertee uz miiklas rulljiem, ta vispaar....
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:44
 citēt
Maris:
Bzh: ja stīgu aizskar un pēc brīža aizskar to pašu stīgu vēlreiz, tad pirmā aizskaršana neskaitās


ja shito konvertee uz miiklas rulljiem, ta vispaar....


:haha:
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:48
 citēt
Maris:
Bzh: ja stīgu aizskar un pēc brīža aizskar to pašu stīgu vēlreiz, tad pirmā aizskaršana neskaitās


ja shito konvertee uz miiklas rulljiem, ta vispaar....


Tas liecina, ka mana pieredze ir nepilnīga, lai varētu izvirzīt jaunas stīgu teorijas :)
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:48
 citēt
ar mīklas rulli jau vālē pa stīgu grupām.... tur akordi sanāk....:exciting:
smalki jau, ja stīgas rausta savas nozares speciālisti www.youtube.com... , izmeklētām kustībām, izmeklētiem tekstiem, sagatavo to iespējamo trūcienu ....:grimace:
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:54
 citēt
Bzh:Tas liecina, ka mana pieredze ir nepilnīga, lai varētu izvirzīt jaunas stīgu teorijas :)



ja meitene saka, ka ieniist, tad tas noziimee, ka miil, tikai tu esi aazis

konverteejot uz stiigaam sanaak, ka viss +/- bummbaas tik speeleet nemaak
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:54
 citēt
Garīgi-emocionālo stīgu dauzītāji ! :haha:
avatar
Publicēts: 19.02.10 16:56
 citēt
negatIvs:ar mīklas rulli jau vālē pa stīgu grupām.... tur akordi sanāk....:exciting:
smalki jau, ja stīgas rausta savas nozares speciālisti www.youtube.com... , izmeklētām kustībām, izmeklētiem tekstiem, sagatavo to iespējamo trūcienu ....:grimace:


šeit raustīšanai pieiet nopietni :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:02
 citēt
indiešu filmu fragmenti, pateicīgs materiāls citēšanai, der tik pat labi, kā Leņina darbu sējumi.....sper tik tekstā iekšā, derēs.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:02
 citēt
Maris:
Bzh:Tas liecina, ka mana pieredze ir nepilnīga, lai varētu izvirzīt jaunas stīgu teorijas :)



ja meitene saka, ka ieniist, tad tas noziimee, ka miil, tikai tu esi aazis

konverteejot uz stiigaam sanaak, ka viss +/- bummbaas tik speeleet nemaak



Es jau nesaku, ka visa stīgu teorija ir greiza.. Tikai manis izstrādātā, ja konvertē pēc Tavas metodes uz mīklas ruļļiem.
Var konvertēt arī tā, ka mana teorija darbojas, tik iepakojums tiek sabojāts :)
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:04
 citēt
ja stīgas nevis rausta, bet dauza, tad nekas labs tur nesanāks... :what:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:06
 citēt
daiga_a:ja stīgas nevis rausta, bet dauza, tad nekas labs tur nesanāks... :what:


parunaa veel par varmaaciibu attieciibu rotaljaas - tuuliit buus klaat stings un a negatIvu unisonaa tiiksminaasies pa shiim metodeem zhnjaugshanu ieskaitot :shame:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:06
 citēt
daiga_a:ja stīgas nevis rausta, bet dauza, tad nekas labs tur nesanāks... :what:
bet klavieres:exciting:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:18
 citēt
negativs, oiiii - no kaa tad man tomeer jaaizsargaajas!??!?!?! ak es gaisiigaa buutne;-p;-)

Bzh, esssss? kue raavi, ka es tieshi tevi nemiilu? es vispar miilu tikai SEVI ;-ppp;-))))


njaaa - ar stiigaam laikam taa feini var nozhnjaugt .......
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:23
 citēt
maza atkāpe www.youtube.com... , bet par stīgām..... klipā redzamais džeks kādreiz Džordžam, no bītliem, mācīja šī glaunā instrumenta spēli, pa burzmu viņš ir arī Noras Džonsas tēvs, bet no sērijas, kad aizlaižās.......:exciting:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:33
 citēt
negatIvs:
daiga_a:ja stīgas nevis rausta, bet dauza, tad nekas labs tur nesanāks... :what:
bet klavieres:exciting:


klavieres tak nedauza... ja nu vienīgi īpašos skaņdarbu fragmentos... atceros, kad manai klavier-skolotājai nepatika, kā es piesitu mazo pirkstiņu, viņa to vienreiz dauzīja pret klaviatūru :cry:
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:44 labots
 citēt
klavierēm pa stīgām dauza āmurīši, kurus Tu var gadīties, nemaz neredzēji....tas nav tik svarīgi, es vairāk uz raustīšanu sliecos, mīklas rullis lai karikatūristiem paliek ko zīmēt
avatar
Publicēts: 19.02.10 17:49
 citēt
āmurīšus esmu redzējusi, regulāri tak skaņotājs nāca, bet es gan tos sauktu par piesitieniem nevis dauzīšanu :grimace:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:00
 citēt
daiga_a:āmurīšus esmu redzējusi, regulāri tak skaņotājs nāca, bet es gan tos sauktu par piesitieniem nevis dauzīšanu :grimace:
skaņotāji no baseinu tīrītāju sērijas, jeb kā.......:grimace:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:03
 citēt
skanotaajs jau ar ir no standartsituaaciju shlakas - apdaliits taapat kaa shefs, frizieris un....
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:04
 citēt
Maris:skanotaajs jau ar ir no standartsituaaciju shlakas - apdaliits taapat kaa shefs, frizieris un....
nu ja pār vienu kārti ar šefu pārmests, tad graužams
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:13
 citēt
kultūras bloks piektdienas vakarā :
negatIvs:maza atkāpe www.youtube.com... , bet par stīgām..... klipā redzamais džeks kādreiz Džordžam, no bītliem, mācīja šī glaunā instrumenta spēli, pa burzmu viņš ir arī Noras Džonsas tēvs, bet no sērijas, kad aizlaižās.......:exciting:

vēl pievienoju, to kursu Indijā, vienu no rezultātātiem www.youtube.com... .........viss par stīgām
šovakar mēģināšu vairāk neuzmākties ar līdzīgām atkāpēm...
kur tad meitenes palika, štātes laikam pucē, rīt tak C U N F T E S balle......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:20
 citēt
negatIvs:
Maris:skanotaajs jau ar ir no standartsituaaciju shlakas - apdaliits taapat kaa shefs, frizieris un....
nu ja pār vienu kārti ar šefu pārmests, tad graužams


tajā laikā man vēl šīs standartsituācijas nebija prātā :what: tagad vairs nav, ko skaņot, klavieres jau sen kā pārdotas :shame:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:26
 citēt
"kur tad meitenes palika, štātes laikam pucē, rīt tak C U N F T E S balle......:bad_smile:"

man rīt nekāda balle nav paredzēta, bet šovakar beidzot aizdošos līdz centram uz vienu džezīgu pasākumu, cik var mājās sēdēt :shame:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:27
 citēt
daiga_a:tajā laikā man vēl šīs standartsituācijas nebija prātā :what: tagad vairs nav, ko skaņot, klavieres jau sen kā pārdotas :shame:


20LVL un skanotaajam atkal durvis valjaa:

www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:29
 citēt
nuja, var noimitēt, ka vajag skaņot klavieres
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:37
 citēt
šīs jau prasās arī pēc restaurācijas... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:41
 citēt
daiga_a:šīs jau prasās arī pēc restaurācijas... :bad_smile:


paskat kaa domu gaajiens izmainiijies, saliidzinot ar, augstaakpiemineeto, ''taa laika'' funtieri ...
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:45
 citēt
tai laikā galvenais funktieris bija izvairīties no klavierstundām, bet nu galu galā eksāmens tāpat katru gadu bija jākārto, un vēl pa vidu pusgadā ieskaite :amazing: tagad gan savam priekam labrāt kādreiz uzspēlētu... un, kad apniktu, izsauktu skaņotāju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:48
 citēt
skaņot neesošas klavieres, pat es varētu..................................................:big_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:51
 citēt
''izsauciet klavieru skanotaaju savam priekam''
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:54
 citēt
Maris:''izsauciet klavieru skanotaaju savam priekam''


jā, tagad cenšos pēc iespējas visu darīt savam priekam, vienlaicīgi neskādējot citu priekam :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:54
 citēt
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! 50% atlaide, visas ekstras + veel piesakaas NOMAINIIT STIIGAS!!!!!!


www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:55
 citēt
es, savukārt, varu noimitēt, ka PROTU skaņot klavieres. :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:56
 citēt
nez, cik "liela", jeb "ilga" tā darba pieredze... :what:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:56
 citēt
alvils:es, savukārt, varu noimitēt, ka PROTU skaņot klavieres. :face-devil-grin:


uz imitēšanu ne jau tu šeit vienīgais spečoks :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 18:57
 citēt
es patiesībā nē. bet pamēģināt jau var...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 119
  5. 120
  6. 121
  7. 122
  8. 123
  9. 124
  10. 125
  11. 126
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):