forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 120
  5. 121
  6. 122
  7. 123
  8. 124
  9. 125
  10. 126
  11. 127
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.02.10 18:59
 citēt
daiga_a:nez, cik "liela", jeb "ilga" tā darba pieredze... :what:


domaa meistars nepilngadiigs?
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:01
 citēt
Maris:
daiga_a:nez, cik "liela", jeb "ilga" tā darba pieredze... :what:


domaa meistars nepilngadiigs?


tieši otrādi... :what:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:01
 citēt
Maris:
daiga_a:nez, cik "liela", jeb "ilga" tā darba pieredze... :what:


domaa meistars nepilngadiigs?
jo sirmāka galva, jo labāks meistars.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:04
 citēt
daiga_a:jā, tagad cenšos pēc iespējas visu darīt savam priekam, vienlaicīgi neskādējot citu priekam :big_smile:


skanotaajs, restaurators, visiem prieki, nekas nav saskaadeets... gatavaa priekamaaja pa 20LVL :exciting:

viens elligs instruments taads pianiins - pa fliigjeli bail pat iedomaaties
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:06
 citēt
Maris:
daiga_a:jā, tagad cenšos pēc iespējas visu darīt savam priekam, vienlaicīgi neskādējot citu priekam :big_smile:


skanotaajs, restaurators, visiem prieki, nekas nav saskaadeets... gatavaa priekamaaja pa 20LVL :exciting:

viens elligs instruments taads pianiins - pa fliigjeli bail pat iedomaaties

:exciting:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:11
 citēt
negatIvs:
Maris:

domaa meistars nepilngadiigs?
jo sirmāka galva, jo labāks meistars.... :big_smile:


nu, tas līdz zināmai "robežai"... :what:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:14
 citēt
varbūt kādreiz nāksies fočuku labot, nezināt kādu labu meistaru? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:28
 citēt
daiga_a:varbūt kādreiz nāksies fočuku labot, nezināt kādu labu meistaru? :face-devil-grin:
nejauc te fočukus iekšā
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:28
 citēt
tiešām! :exciting:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:37
 citēt
klau ..... a juus ne varat rakstiit leenak!!??!?! nu nevar paspeet tachu visu izlasiit, ja neseezh pie kompja!!!!!;-((((

par klaviereem, dauziishanu un aamuriishiem .... es kadreiz liku aviizi starp stiigaam un aamuriishiem - tada inchiiga skanja sanaaca;-)))
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:39
 citēt
knopkas āmurīšos varēja saspraust - iznāca klavesīns!
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:39
 citēt
dansiga:klau ..... a juus ne varat rakstiit leenak!!??!?! nu nevar paspeet tachu visu izlasiit, ja neseezh pie kompja!!!!!;-((((

par klaviereem, dauziishanu un aamuriishiem .... es kadreiz liku aviizi starp stiigaam un aamuriishiem - tada inchiiga skanja sanaaca;-)))


nu par skanju nezinu, bet ir dzirdeets, ka aviizi liek uz sejas
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:40
 citēt
heh - liidz tam gan nedadomaajos ;-)))

droperidol, ekk .... aizdevos uz pilseetu ..... ciik es naudas izteereeju ;-(((( ..... beidzot izvedos kaa iistenai sievietei pienaakaas;-))))
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:42
 citēt
super izmaksu efektivitāte - kaudze naudas divās stundās ārā, urāaaaa!
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:46
 citēt
droperidol, mhm ...... staavu veikalaa un diidos ..... veel pirkt/nepirkt ...... :-))) beigaas atmetu ar roku skopumam un veeel piemetu kaudzei klaat .... paardeveejas diktam smeejaas par mani ;-)
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:47
 citēt
Maris:
dansiga:klau ..... a juus ne varat rakstiit leenak!!??!?! nu nevar paspeet tachu visu izlasiit, ja neseezh pie kompja!!!!!;-((((

par klaviereem, dauziishanu un aamuriishiem .... es kadreiz liku aviizi starp stiigaam un aamuriishiem - tada inchiiga skanja sanaaca;-)))


nu par skanju nezinu, bet ir dzirdeets, ka aviizi liek uz sejas

:haha:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:48
 citēt
dansiga:heh - liidz tam gan nedadomaajos ;-)))

droperidol, ekk .... aizdevos uz pilseetu ..... ciik es naudas izteereeju ;-(((( ..... beidzot izvedos kaa iistenai sievietei pienaakaas;-))))

CUNFTES BALLE nav joka lieta....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:49
 citēt
negativs, kaapec domaa, ka es riit dodos? tu mani sarakstaa pamaniiji vai tad?!?!?!
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:55
 citēt
dansiga:negativs, kaapec domaa, ka es riit dodos? tu mani sarakstaa pamaniiji vai tad?!?!?!
domā, ka es sarakstus pētu......:haha: kaut kur izlasīju par pievienošanos ~ 3, + lielie pirkumi + sajušanās kā sieviete....= cunftes balle... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:56
 citēt
es zūdu miglā... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.10 19:59
 citēt
daiga_a:es zūdu miglā... :bad_smile:
smuki uzvedies.....
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:01
 citēt
negativs, taa iepirkshanaas par godu citam pasaakumam ;-p;-)))) un ap 3jiem jau tik ieskrieshu paspiest roku tiem, kas veel tur buus ;-)
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:05
 citēt
līdz trijiem randiņš, ka neievelkās
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:12
 citēt
negativs, gan jau ka neievilksies;-)
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:14
 citēt
kontrolēsi situāciju
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:18
 citēt
negativs, nu bet dabiski ;-)))) pie tam esmu apsoliijusi veel vienu cilveeku naktii atvest uz Riigu .. ;-) un vienmer censhos tireet soliijumus :-)
avatar
Publicēts: 19.02.10 20:30
 citēt
Bzh:Vārīgas ātri trūktu un nebūtu aiz kā raustīt.. Šīs ir izturīgās :)


Hmm, vai nu izturīgās vai vienkārši elastīgās... :)
avatar
Publicēts: 20.02.10 02:12
 citēt
negatIvs:
daiga_a:es zūdu miglā... :bad_smile:
smuki uzvedies.....


ko nozīmē "smuki uzvesties"? :what:
avatar
Publicēts: 20.02.10 02:14
 citēt
es zinu, ko nozīmē "nesmuki uzvesties". droši vien "smuki uzvesties" ir kkas pretējs, līdz šim nav pieredzēts...
avatar
Publicēts: 20.02.10 02:26
 citēt
kas te jums kaut kāda ģedovščina vai?
avatar
Publicēts: 20.02.10 02:58
 citēt
kādam Spams jāpārstāv Fotoblog ballītē.. Dansiga pieteikusies brīvprātīgajos... es varu tāpat laicīgāk aiziet, novēlējumus tik pasakiet!
avatar
Publicēts: 20.02.10 07:24
 citēt
stings:kādam Spams jāpārstāv Fotoblog ballītē.. Dansiga pieteikusies brīvprātīgajos... es varu tāpat laicīgāk aiziet, novēlējumus tik pasakiet!


es tākā esmu ieplānojis turp aizdoties, arī samaksājis par dalību jau esmu.
avatar
Publicēts: 20.02.10 10:29
 citēt
alvils:es zinu, ko nozīmē "nesmuki uzvesties". droši vien "smuki uzvesties" ir kkas pretējs, līdz šim nav pieredzēts...


izpratnes par smukumu vai nesmukumu arī mēdz atšķirties :grimace:
avatar
Publicēts: 20.02.10 11:18
 citēt
nesmuka uzvešanās atkarīga no vides, dalībniekiem un izdzertā alkohola daudzumu. tā ir klasiskā izpratne, cunftes svētkos būs visas iespējas, ja vien ir vēlēšanās.....no klasiskā formulējuma, praksē gadās atkāpes, bet tas tikai normāli.....
avatar
Publicēts: 20.02.10 11:31
 citēt
tad jau pēc klasiskā formulējuma es uzvedos "smuki" :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.02.10 11:48
 citēt
daiga_a:tad jau pēc klasiskā formulējuma es uzvedos "smuki" :face-grin:
nuja, kā vairums......klasiska izpratne nosaka uzvedības normas....un visi domā, ka uzvedās labi..... ir gan nianses, un kāds/kāda, šķietami, labas uzvedības pārstāvis/ve, kādā no pamatpunktiem ienes neuzkrītošas izmaiņas un neviena nepamanīta nerātnība nostrādāta..... īsti virtuozi, tik smalki nostrādā, ka neviens neko nemana.......daži imitē nerātnības, jo pop/rok/šov industrijā tas skaitās normāli, intereses uzturēšanai, kur tad vēl nerātnie filmu varoņi.....tā kā ko imitēt un atdarināt pietiek....... paliekošu iespaidu nerātneļu kultūras attīstībā, atstāj oriģinālizpildītāji, un tādu ir ļoti maz...pārējie atdarina, imitē, vai nejauši atkārto....... klasisks nerātneļa piemērs, viens no jaunāko laiku izcilākajiem gadījumiem ir www.youtube.com... , autobiogrāfiska mākslas filma, uzņemta ļoti autentiski, varētu būt interesanta arī tiem, kuri nezin, kas ir the Doors. man tā filma plauktiņā......:grimace:
avatar
Publicēts: 20.02.10 11:55 labots
 citēt
bieži vien, tieši klasiskā izpratnē "smuki uzvedoties", tiek darītas vislielākās cūcības...
avatar
Publicēts: 20.02.10 12:01
 citēt
daiga_a:bieži vien, tieši klasiskā izpratnē "smuki uzvedoties", tiek darītas vislielākās cūcības...
tur miljons nianšu, minēju jau..........................:bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.02.10 12:20
 citēt
cik atceros, nekādas lielās cūcības vakar nesastrādāju :shame:
avatar
Publicēts: 20.02.10 12:21
 citēt
daiga_a:cik atceros, nekādas lielās cūcības vakar nesastrādāju :shame:
vēl šodien jānoturās...............................:haha:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 120
  5. 121
  6. 122
  7. 123
  8. 124
  9. 125
  10. 126
  11. 127
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):