forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 126
  5. 127
  6. 128
  7. 129
  8. 130
  9. 131
  10. 132
  11. 133
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.02.10 14:47
 citēt
no neatbildētas atbildes, reizēm var izlobīt vairāk, kā no nepatiesas......:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 14:49
 citēt
:face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 22.02.10 14:49
 citēt
negativs, vai es runaaju par neatbildeetu ? es runajau par izvairiigu .... A neatbildeeta atbilde viss skaidrs - pienjemam sliktaako variantu ;-)
avatar
Publicēts: 22.02.10 14:50
 citēt
haralds, tu tur neseedi stuurii un nesmiini uusaas;-pppp
avatar
Publicēts: 22.02.10 14:51
 citēt
:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.02.10 14:53
 citēt
izvairīgas atbildes gadījumā līdzīgi, kā neatbildētas..., atbildētājs varbūt saudzē uzklausītāju......:grimace:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:09
 citēt
bet tur jau taa lieta!!!!!! bet ja atbilde ir sanjemta (lai arii izvairiiga) - cilveeks tam var noticeet un liidz ar to smagi maldiities!!!
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:14
 citēt
sievietes jau vispār staigā batoniem apkārušās.......veči arī nav izņēmums.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:17
 citēt
visi melo! :face-devil-grin::face-crying::anger:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:17
 citēt
Oi, kā šodien kājas sāp no dejošanas... Laikam jādejo biežāk :amazing:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:21
 citēt
ERA:Oi, kā šodien kājas sāp no dejošanas... Laikam jādejo biežāk :amazing:
neizvairoties no tiešiem tekstiem, varu pateikt, ka tas pasākums no malas izskatījās stulbi, pieminētā dejošana debīli, Tevi gan kadrā nemanīju :big_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:26
 citēt
nu nez nez .... es saveejiem nekarinu batonus ..... tieshaam labaakajaa gadiijumaa pakluseeju ... :-)
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:28
 citēt
dansiga:nu nez nez .... es saveejiem nekarinu batonus ..... tieshaam labaakajaa gadiijumaa pakluseeju ... :-)
būtu Tev vecis, tas staigātu kā makaronvīriņš... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:34
 citēt
negatIvs:neizvairoties no tiešiem tekstiem, varu pateikt, ka tas pasākums no malas izskatījās stulbi, pieminētā dejošana debīli, Tevi gan kadrā nemanīju :big_smile:


Bez skaņas dejošana reti kad izskatās labi ;) Starp citu, vienā reportā esmu vairāk nekā vienā bildē redzama tieši dejojot, tikai diezgan veiksmīgi esmu izvairījusies, un nevienā no tām bildēm neesmu redzama pilnībā :grimace:
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:35
 citēt
ERA:Oi, kā šodien kājas sāp no dejošanas... Laikam jādejo biežāk :amazing:

No malas tā dejošana izskatījās amizanta, katrs dejoja ko citu :D un daži dejoja tad kad muzika nemaz neskanēja :D
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:40
 citēt
ERA:
negatIvs:neizvairoties no tiešiem tekstiem, varu pateikt, ka tas pasākums no malas izskatījās stulbi, pieminētā dejošana debīli, Tevi gan kadrā nemanīju :big_smile:


Bez skaņas dejošana reti kad izskatās labi ;) Starp citu, vienā reportā esmu vairāk nekā vienā bildē redzama tieši dejojot, tikai diezgan veiksmīgi esmu izvairījusies, un nevienā no tām bildēm neesmu redzama pilnībā :grimace:
tas pat labi, ka muzika neskanēja...............
avatar
Publicēts: 22.02.10 15:41
 citēt
negatIvs:varu pateikt, ka tas pasākums no malas izskatījās stulbi, pieminētā dejošana debīli, Tevi gan kadrā nemanīju :big_smile:


te būtu uzdodams jautājums no cikiem līdz cikiem "VEROJI". :) kamēr es tur biju (laika periods tā vidēji no vieniem līdz pusseptiņiem) bija bez maz vai krietni labāk par plānoto, i dejošana kā nākas. un vēl, daudz kas no tā, kas bija redzams webā, bija atkarīgs no videodīdītāja, nevis paša pasākuma. ja vienā brīdī dejošana panesās dīvaina un tas uzreiz tiek nofilmēts, bet pēc tam stundu no vietas filmē, kā citā stūrī tiek dīdīta modele uz moča vai dīvāniņa, vai bmx, vai trepēm... tad no tā izdarīt dzelžainus secinājums un vēl pamanīties šai sakarā izteikt aizvanojumus (vārds "stulbs" ir gana aizvainojošs) ir ne tikai nekulturāli, bet arī nožēlojami aprobežoti. mans viedoklis.
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:04
 citēt
ja tā izpaužās aprobežotība, tad esmu gatavs kāpt uz augstākā pakāpiena... pietiek jau, ka normāla ieiešana blogā bija traucēta ar to tiešraidi, labi, ka skaņas nebija, jo nebija izvēles iespēju, atrubīt ....., lai vēl te klausītos slavas dziesmas
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:06
 citēt
negatIvs, bet tā bija fotObloga dzimšanas diena! tā paša bloga, kurā Tu te nīksti, postē savus youtube klipiņus, koumunicē ar Māri, Haraldu, Silviju un Daigu, var teikt no rīta līdz vakaram dien dienā! jebkādam respektam pret to tomēr prasītos, nevis tikai skepsi, sarkasmu un nicinājumu! :what:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:15
 citēt
negativs, alvil - davai bez kašķa, pietiek te blogā kašķis katru dienu te kads ar kādu kašķējās :face-kiss:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:26
 citēt
nav prāta darbs to visu saistīt kopā, blogam ir pozitīvas ievirzes, un ne tik pozitīvas, savu viedokli nekad neesmu slēpis. attiecībā uz dzimšanas dienas pasākumu izteicu savu viedokli, nenoniecinu administrācijas organizēto pasākumu kā tādu. skepsi un sarkasmu periodiski izpelnās gan atsevišķi bloga lietotāji, gan saimnieki un mana reakcija ir manas tiesības, varbūt ne vienmār izteiktas glāstoši pūkainā lišķa manierē....:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:34 labots
 citēt
Kāpēc uzreiz jādala tēvzeme? Vienam patīk dejot, citam patīk to vērot, trešajam patīk apspriest kādus procesus, bet ceturtajam patīk tante sarkanos zābakos! Vai tāpēc uzreiz ir jādala tēvzeme?

:super_man:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:42
 citēt
Zaiga_:Kāpēc uzreiz jādala tēvzeme? Vienam patīk dejot, citam patīk to vērot, trešajam patīk apspriest kādus procesus, bet ceturtajam patīk tante sarkanos zābakos! Vai tāpēc uzreiz ir jādala tēvzeme?

:super_man:
viedokļu apmaiņa......:bad_smile: protams, patīkamāk apspriest kaut vai sadales jautājumus :grimace:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:43
 citēt
Vai tad sadales jautājumus apspriež? :D
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:50
 citēt
Zaiga_:Vai tad sadales jautājumus apspriež? :D
apsriež pamatprincipus, bet rīkojās pēc saviem ieskatiem, klusi un neuzkrītoši, reizēm pamanāmi:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:53
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Vai tad sadales jautājumus apspriež? :D
apsriež pamatprincipus, bet rīkojās pēc saviem ieskatiem, klusi un neuzkrītoši, reizēm pamanāmi:big_smile:


Pamatprincipiem jau bija jābūt zināmiem no bērna kājas! :)
avatar
Publicēts: 22.02.10 16:59
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:apsriež pamatprincipus, bet rīkojās pēc saviem ieskatiem, klusi un neuzkrītoši, reizēm pamanāmi:big_smile:


Pamatprincipiem jau bija jābūt zināmiem no bērna kājas! :)
skaidri jau ir, bet katram savas nianses šajā jautājumā, tā kā ko apspriest jau ir, citam vispār nestandarta pieeja, pieredzes apmaiņa nekad nenāk par ļaunu....:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:13
 citēt
negativs, M U L J K J I I B A S !!!!! var jau muldeet, bet ne liidz taadai pakaapei ;-ppppp
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:20
 citēt
dansiga:negativs, M U L J K J I I B A S !!!!! var jau muldeet, bet ne liidz taadai pakaapei ;-ppppp
tas par ko, par sadales jautājumiem ?
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:29
 citēt
negativs, par viirieti un makaronausiim ;-))))
Lap - jaaaizdodas ka uz Jelgavu ...
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:31
 citēt
Pareizi! tak tie kursi visiem! :)
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:33
 citēt
nu jau ar nepacietību gaidu dansigas zvanu... :) man jau līdz norunātai vietai vēl minūtes 10-15 jākāto...
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:40
 citēt
dansiga:negativs, par viirieti un makaronausiim ;-))))
Lap - jaaaizdodas ka uz Jelgavu ...
humors Dansiga......
avatar
Publicēts: 22.02.10 17:40
 citēt
Zaiga_:Pareizi! tak tie kursi visiem! :)
Tu negribi kursus ?
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:02
 citēt
Gribu :face-crying:
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:04
 citēt
Zaiga_:Gribu :face-crying:
kādā jomā?
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:08
 citēt
Kaut tos pašus foto...
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:10
 citēt
Zaiga_:Kaut tos pašus foto...
Tev jau laikam fotoaparāta nebija :what:
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:11
 citēt
Jā, nav gan.. :( kādreiz dabūju paņemt un rokās vismaz paturēt, tagad pat tā nav...
avatar
Publicēts: 22.02.10 18:20
 citēt
vajadzētu kaut kā sabīdīt, kaut vai lietotu ziepi. es Tev vienkāršotu ievadkursu varētu pasniegt :what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 126
  5. 127
  6. 128
  7. 129
  8. 130
  9. 131
  10. 132
  11. 133
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):