forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 151
  5. 152
  6. 153
  7. 154
  8. 155
  9. 156
  10. 157
  11. 158
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.03.10 03:06
 citēt
bij iist ar ko saut.... bij optika , bij lukturis, bij viss

arii lopinji

redzeejaam neizshaavaam..... tjipa iemesli bij vairaaki , bet neizhaaveejus neviens nebaara
avatar
Publicēts: 04.03.10 07:58
 citēt
Tāpat kā Ļeņins medībās.........., viņš laikam uz lapsu neizšāva......cilvēcīgs bija..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 09:00
 citēt
negatIvs:Tāpat kā Ļeņins medībās.........., viņš laikam uz lapsu neizšāva......cilvēcīgs bija..... :bad_smile:

- Volodječka, možet otdohņjoš, možet čaiku?
- huiku! revoļucija na nosu!

karš, bads, blokāde, Voldiņš pasitis padusē baltmaizi.
- Vladjimir Iljitč, možno belova hļeba?
- ņeļzja!
a glaza takije dobrije, dobrije!

a tās zivis ("vsjo djetjam, vsjo detjam!") 1-kārši bija, gan ne vasaras karstumā, tak tomēr 2 mēnešus veduši. :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.03.10 09:54
 citēt
negatIvs:Tāpat kā Ļeņins medībās.........., viņš laikam uz lapsu neizšāva......cilvēcīgs bija..... :bad_smile:
Jā viņš pirms tam zaķus plūdos ar airi bij sasitis pietiekami. :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:14
 citēt
Maris:bij iist ar ko saut.... bij optika , bij lukturis, bij viss

arii lopinji

redzeejaam neizshaavaam..... tjipa iemesli bij vairaaki , bet neizhaaveejus neviens nebaara



Mediibu sezona tak kaadu laika spriidi jau beigusies.. Jeb kaut kas ir pamainiijies?
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:16
 citēt
par Ļeņinu muldēt varētu daudz, daudz pekstiņu sarakstīts, imidža veidošanai, daudz nostāstu, daudz anekdošu, bet varbūt šī tēma uz aprīli jāatstāj, jubilejas reizei.......:bad_smile:
jubilejas visādas tuvojās.....pašreiz gan nav zināms, ar uzmešanu, vai bez.....:what:
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:19
 citēt
.............Mediibu sezona tak kaadu laika spriidi jau beigusies.. Jeb kaut kas ir pamainiijies? ..............tas jau nebija tradicionālās medības, gan jau.... zaķus šaut, pietiek ar optiku, lukturiem un vēl kādu kasti.....
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:29
 citēt
zaķu medēibas jau notiek visu gadu.....:grimace:
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:37
 citēt
Bzh:
Maris:bij iist ar ko saut.... bij optika , bij lukturis, bij viss

arii lopinji

redzeejaam neizshaavaam..... tjipa iemesli bij vairaaki , bet neizhaaveejus neviens nebaara



Mediibu sezona tak kaadu laika spriidi jau beigusies.. Jeb kaut kas ir pamainiijies?


Ministru kabineta noteikumi Nr.760 Medību noteikumi

II. Medījamie dzīvnieki un to medīšanas termiņi
3. Noteikti šādi limitētie un nelimitētie medījamie dzīvnieki un to medīšanas termiņi:
3.1.4. mežacūkas (Sus scrofa) — visu gadu;
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:54
 citēt
toč pamainījies... :)

Kad es augu, tā nebija.. :D
avatar
Publicēts: 04.03.10 10:59
 citēt
Jā, es nemaz nepieminēju bebrus un lapsas, kuri arī pašlaik medījami. Vienīgā problēma, ka mežā tagad pat ar džipu sūdīgi iebraukt, tādēļ neesmu sēdējis uz ruksīti kopš janvāra.
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:04
 citēt
besī mednieki :bad_egg:
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:39
 citēt
Besī cacas, kam mednieki nepatīk :anger:
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:40
 citēt
mani arī cacas besī :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:45
 citēt
daiga_a:besī mednieki :bad_egg:

arī brunču mednieki :amazing:
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:54
 citēt
dozhilji - besiijas viens no otra;-))))
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:55
 citēt
dansiga:dozhilji - besiijas viens no otra;-))))


nāc, pabesīsimies kopā :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.03.10 11:58
 citēt
daiga, shodien nav iisti laika .... kaut gan briinos - shodien man ljauj vismaz nedaudz sedeet pie kompja ;-) tb - kad mazmeita pie manis maajaas:-) (lielaa meita saakusi 1x nedeeljaa straadaat) ;-)
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:01
 citēt
tas taču netraucē pabesīties... bet, ja nopietni, besī cilvēki, kuri visu laiku besās :exciting:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:01
 citēt
neticu gan, ka Daigu bruncu mednieki besii
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:01
 citēt
Es necentīšos te kādam stāstīt, ka mednieki ne tikai medī bet arī daudz dara faunas saglabāšanā, zinu, ka lielai daļai sabiedrības, īpaši pilsētniekiem, kas uzskata ka gaļa un visi pārējie produkti tiek iegūti lielveikalos, nevis nokaujot dzīvus lopiņus, attieksme ir klaji noraidoša.
Tajā pašā laikā makšķerēšanu, kur dzīvas zivis nevis nogalina bet "humāni" ļauj viņām pašām mocīties un noslāpt dažu stundu laikā, visi uztver kā pašsaprotamu.
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:08 labots
 citēt
ivog:Es necentīšos te kādam stāstīt, ka mednieki ne tikai medī bet arī daudz dara faunas saglabāšanā, zinu, ka lielai daļai sabiedrības, īpaši pilsētniekiem, kas uzskata ka gaļa un visi pārējie produkti tiek iegūti lielveikalos, nevis nokaujot dzīvus lopiņus, attieksme ir klaji noraidoša.
Tajā pašā laikā makšķerēšanu, kur dzīvas zivis nevis nogalina bet "humāni" ļauj viņām pašām mocīties un noslāpt dažu stundu laikā, visi uztver kā pašsaprotamu.


es runāju tikai par medniekiem, un arī par makšķerniekiem, kuri nogalina dzīvniekus un moca zivis tikai sava prieka dēļ... un pilsētnieks ne vienmēr ir sinonīms naivam idiotam... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:10
 citēt
Maris:neticu gan, ka Daigu bruncu mednieki besii


kā nu kuri :big_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:13
 citēt
daiga_a:
Maris:neticu gan, ka Daigu bruncu mednieki besii


kā nu kuri :big_smile:
filtrētie nebesī.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:22
 citēt
Vispar jau musdienas, seviski ziemaa, bruncu medniekiem gruuti - vispirms jaanomedii un, tad tik ir ceribas izlugties, lai tos bruncus uzvelk - talak jau atgriezeniskais process vilsanas gadijuma un taa..
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:27
 citēt
ar tiem bikšu novilcējiem nav neko daudz vieglāk :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:32
 citēt
"bikshu novilceji" kasta tie par zveriem? :amazing:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:37
 citēt
daiga_a:ar tiem bikšu novilcējiem nav neko daudz vieglāk :bad_smile:

:bad_smile: '
kas tad tur par problēmām?
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:38 labots
 citēt
nevelk nost, vai kā?
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:39
 citēt
negatIvs:nevelk nost, vai kā?


velk pie katras izdevības :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:43
 citēt
Nu gan piespamojuši vismaz lapas piecas, kamēr es klusēju virtuālajā telpā! :)
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:46
 citēt
Zaiga_:Nu gan piespamojuši vismaz lapas piecas, kamēr es klusēju virtuālajā telpā! :)
tas, ka Tu te klusēji, nenozīmē, ka klusēji telpā......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:47
 citēt
daiga_a:
negatIvs:nevelk nost, vai kā?


velk pie katras izdevības :bad_smile:
tātad problēma, ka par daudz to vilcēju
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:47
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Nu gan piespamojuši vismaz lapas piecas, kamēr es klusēju virtuālajā telpā! :)
tas, ka Tu te klusēji, nenozīmē, ka klusēji telpā......:bad_smile:


izspēlē varbūtību teoriju bumbiņas? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:51
 citēt
kad savā laikā mācījos institūtā, varbūtības teorijas kurss patika......:big_smile: ir aizdomas, ka neklusēji....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:55
 citēt
stulba sajuuta - visiem viss skaidrs a es nevaru saprast - tie katras izdeviibas vilceeji velk savas vai Daigas bikses? :what:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:56
 citēt
"velk pie katras izdevības :bad_smile:" "tātad problēma, ka par daudz to vilcēju"

daudz tikai ar vezumu ved... bet Māra minētajā vilšanās gadījumā tas nav nekas iepriecinošs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.03.10 12:58
 citēt
Maris:stulba sajuuta - visiem viss skaidrs a es nevaru saprast - tie katras izdeviibas vilceeji velk savas vai Daigas bikses? :what:


parasti jau ar vienām biksēm nesamierinās :haha:
avatar
Publicēts: 04.03.10 13:01
 citēt
daiga_a:
Maris:stulba sajuuta - visiem viss skaidrs a es nevaru saprast - tie katras izdeviibas vilceeji velk savas vai Daigas bikses? :what:


parasti jau ar vienām biksēm nesamierinās :haha:
tur jābūt abpusējai vilkšanai, pie tam ne jau vienas vien ...., vēl jau vai velk katrs savas, vai otrs izpalīdz, visādi var būt, ir kombinācijas
avatar
Publicēts: 04.03.10 13:08 labots
 citēt
aaa nu man paliek skaidraaks - izraadaas diskusija ir par nost ne virsuu vilksanu


tur jau viss vienkaarshhak - formula ir primitiiva - negribi vilties, savas, pats nost nevelc
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 151
  5. 152
  6. 153
  7. 154
  8. 155
  9. 156
  10. 157
  11. 158
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):