forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 155
  5. 156
  6. 157
  7. 158
  8. 159
  9. 160
  10. 161
  11. 162
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.03.10 21:08
 citēt
11-tais nekursēs līdz 3-dienai, jāiet rīt palūrēt
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:09
 citēt
Suns zin, kuru koku apčurājis
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:10
 citēt
smartins:
vinieks:par kādu izstādi ir runa?

Par to, kur man 2 bildes izliktas :)

Tas ir apsveicami! Nākošais solis personālizstāde?
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:11
 citēt
vinieks:
smartins:
Par to, kur man 2 bildes izliktas :)

Tas ir apsveicami! Nākošais solis personālizstāde?


aha
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:11
 citēt
jaa jaaa - es shodien braucu pa ierasto marshrutu un nobriiniijos, ka pie bruuklesniisha tb vagonruupniicas tilta ..... tramvaja sliedes tadas aizsnigushas un luksofors nestradaa ...... U N... nekaadu noraazhu, ka Brasas tilts sleegts ... vienkarshi braucot atduries pie polichiem un tad domaa - kuda podatsa, komu otdatsa ;-(((
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:15
 citēt
dansiga:jaa jaaa - es shodien braucu pa ierasto marshrutu un nobriiniijos, ka pie bruuklesniisha tb vagonruupniicas tilta ..... tramvaja sliedes tadas aizsnigushas un luksofors nestradaa ...... U N... nekaadu noraazhu, ka Brasas tilts sleegts ... vienkarshi braucot atduries pie polichiem un tad domaa - kuda podatsa, komu otdatsa ;-(((

tas pie mums ir norma :D
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:16
 citēt
dansiga:jaa jaaa - es shodien braucu pa ierasto marshrutu un nobriiniijos, ka pie bruuklesniisha tb vagonruupniicas tilta ..... tramvaja sliedes tadas aizsnigushas un luksofors nestradaa ...... U N... nekaadu noraazhu, ka Brasas tilts sleegts ... vienkarshi braucot atduries pie polichiem un tad domaa - kuda podatsa, komu otdatsa ;-(((


Tur Brasā vakar resnais ūdenvads pārplūda, Brasas stacija un dzelzsceļa sliedes zem ūdens bija, šodien ziņās rādīja, ka tramvaja sliedes ar gaisā karājas, ielas visū pārākā bedre izrakta.
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:17
 citēt
za to Ramšteins tomēr nodziedāja
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:17
 citēt
vinieks, es shito nevaru saprast .. jo jebkuri remontadrbi uz ielaam/celjiem .... ir jaaizstradaa satiksmes organizaacijas plaans un jaapsatiprina pie saimnieka tb domee vai LVC ... ar sho jomu nedaudz esmu saistiita un muuzhdien ardos, redzot shitaadas njedodelkas ....
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:18
 citēt
smartins, a apbraucamaa celja zimes nevar uzlikt?!?!?!?!?!!? ne jau vakar braucu, bet shodien pecpusdienaa!!!! liaka bija pietiekami!!!!
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:19
 citēt
dansiga:vinieks, es shito nevaru saprast .. jo jebkuri remontadrbi uz ielaam/celjiem .... ir jaaizstradaa satiksmes organizaacijas plaans un jaapsatiprina pie saimnieka tb domee vai LVC ... ar sho jomu nedaudz esmu saistiita un muuzhdien ardos, redzot shitaadas njedodelkas ....


Šitie remontdarbi uzradās pēkšņi :D
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:20
 citēt
dansiga:smartins, a apbraucamaa celja zimes nevar uzlikt?!?!?!?!?!!? ne jau vakar braucu, bet shodien pecpusdienaa!!!! liaka bija pietiekami!!!!


A kurš mūsu valstī uzticas ceļazīmēm? :D
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:23
 citēt
smartins, NU UN ka peekshnji? tam ir avarijas dienesti, kuri var uzziimeet apbraucamo plaanu stundu divu laikaa ...... es zinu kaa tas daraams un taapec te tagad nemuldu pa tuksho ka aneapmierinaats brauceejs, kuram nav sajeegas par "vituvi"..... ;-(((((
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:26
 citēt
dansiga:smartins, NU UN ka peekshnji? tam ir avarijas dienesti, kuri var uzziimeet apbraucamo plaanu stundu divu laikaa ...... es zinu kaa tas daraams un taapec te tagad nemuldu pa tuksho ka aneapmierinaats brauceejs, kuram nav sajeegas par "vituvi"..... ;-(((((


Beigās apbraucamo ceļu atradi? Galā nokļuvi laikā?
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:27
 citēt
Jūs tak piekritīsiet, ka mūsu mīļajā Valsti viss notiek pēkšņi! Ziema - daudz sniega, pavasaris - daudz ūdens, vasara - daudz ērču, rudens - gripa utt :D
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:29
 citēt
Visi it kā zin, ka Latvijā ziemā mēdz būt sniegs, bet ceļu uzturētājus tik un tā pārsteidz nesagatavotus :D
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:30
 citēt
smartins:Visi it kā zin, ka Latvijā ziemā mēdz būt sniegs, bet ceļu uzturētājus tik un tā pārsteidz nesagatavotus :D
tieši tā un zem Salu tilta plūdi pēc lietus
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:32
 citēt
smartins, nuu - ieradaamies laiciigi ... kad "garlaiciigaas" runas bija beigushaas;-pppppp

vinieks, nu tas nav tik vienkarrsshi ..... visas komunikaacijas ir LJOTI nolietojushaas .... un [pashvaldiibas tiehsaam nespeej visu atjaunot zalpom ..... tur nu es shamiem neko neparmetu ..... jo tomeer megjina dariit iespeeju robezhaas ....
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:32
 citēt
smartins:Beigās apbraucamo ceļu atradi? Galā nokļuvi laikā?


Smartin, tāpēc jau mēs uz izstādi ieradāmies nevis 16os, bet ap 16:30... :grimace:
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:36
 citēt
ERA:
smartins:Beigās apbraucamo ceļu atradi? Galā nokļuvi laikā?


Smartin, tāpēc jau mēs uz izstādi ieradāmies nevis 16os, bet ap 16:30... :grimace:


Bildes redzējāt, vinčiku padzērāt un zaceni arī vēl dabūjāt - neko svarīgu garām nepalaidāt. :)
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:46
 citēt
smartins:Bildes redzējāt, vinčiku padzērāt un zaceni arī vēl dabūjāt - neko svarīgu garām nepalaidāt. :)


Tas labi, ka nepalaidām :)
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:47
 citēt
smartins, es jau saaku ar vinchiku un zaceni , kameer paa reejie liidzbiedri sauca bildes skatiities ... uz ko es atbildeeju : "garlaicigaas runas ir beigushaas, es tagad ieediishu , iedzershu un tad ieshu skatiities foto";-)))))))
avatar
Publicēts: 05.03.10 21:57
 citēt
dansiga:smartins, es jau saaku ar vinchiku un zaceni , kameer paa reejie liidzbiedri sauca bildes skatiities ... uz ko es atbildeeju : "garlaicigaas runas ir beigushaas, es tagad ieediishu , iedzershu un tad ieshu skatiities foto";-)))))))

Ļoti pareiza rīcība, starp citu :)
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:08
 citēt
dansiga:smartins, es jau saaku ar vinchiku un zaceni , kameer paa reejie liidzbiedri sauca bildes skatiities ... uz ko es atbildeeju : "garlaicigaas runas ir beigushaas, es tagad ieediishu , iedzershu un tad ieshu skatiities foto";-)))))))
kurš tad brauks mājās, ja Tu sakodīsies......
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:10
 citēt
ai negatiivs .... es tachu nevienam nekozhu ;-ppppp


labaak palasi pirms miega humorinju viena apvianota jaunulja komentarus pie manas bildes ;-)))))

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:19 labots
 citēt
dansiga:ai negatiivs .... es tachu nevienam nekozhu ;-ppppp


labaak palasi pirms miega humorinju viena apvianota jaunulja komentarus pie manas bildes ;-)))))

www.fotoblog.lv...


tu par žoržiku?
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:32
 citēt
šodien apskatīju "Gleznots Normandijā", bez vīna un uzkodām... :shame:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:33
 citēt
dansiga:ai negatiivs .... es tachu nevienam nekozhu ;-ppppp


labaak palasi pirms miega humorinju viena apvianota jaunulja komentarus pie manas bildes ;-)))))

http://www.fotoblog.lv/img/212226
paskatījos, nav jau tik traki, ir lasīti uzjautrinošāki :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:34
 citēt
daiga_a:šodien apskatīju "Gleznots Normandijā", bez vīna un uzkodām... :shame:
vinu un uzkodas var arī pēc tam, kaut vai tagad...... :grimace:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:34
 citēt
samrtins, nu ja ;-)))) puika aaradaas;-)))))

negativs, nu jaaa .. tev tikai podavai kuvaldu ;-pppp
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:38
 citēt
negatIvs:
daiga_a:šodien apskatīju "Gleznots Normandijā", bez vīna un uzkodām... :shame:
vinu un uzkodas var arī pēc tam, kaut vai tagad...... :grimace:


tā pat labāk, var izvēlēties gan vīnu, gan uzkodas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:40
 citēt
un kurtad veel uzgrauzhamos...
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:41
 citēt
Un es visu laiku domāju, kas man pietrūkst! Brendijs it kā ir.. bija.. Uzkodu nav! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:43
 citēt
izlaki jau to brendjiku ja?
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:44
 citēt
Dzeru sausu gruzīnu baltvīnu un piegraužu klāt aukstus ābolus... :amazing:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:44
 citēt
Zaiga_:Un es visu laiku domāju, kas man pietrūkst! Brendijs it kā ir.. bija.. Uzkodu nav! :bad_smile:
iedzer brendiju un uzgrauz kādu, vismaz virtuāli.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:46
 citēt
Zaiga, nenjem galvaa shovakar tos muldonjas ... u iedzer brendiju .. taa zalpom .. bez uzkodas .... gramus 100 ...... un buus OK!
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:46
 citēt
Maris:izlaki jau to brendjiku ja?


:) es izdzēru.. skaisti... gandrīz viena! :bad_smile: iebildumi? gribēji pievienoties?

brendijas vispār labs! :)
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:48
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Un es visu laiku domāju, kas man pietrūkst! Brendijs it kā ir.. bija.. Uzkodu nav! :bad_smile:
iedzer brendiju un uzgrauz kādu, vismaz virtuāli.....:big_smile:


nāci šu! pagrauzīšu! :bad_smile: ja saņemos, tad varu ne tikai skrimš\lus grauzt, bet arī visu ko citu :)

dansiga.. es jau... ielēju pēdējo glāzi!@ fig viņu zina, cik tai pudelē ir. izdzeršu un iešu laikam gulēt.
avatar
Publicēts: 05.03.10 22:48
 citēt
ERA:Dzeru sausu gruzīnu baltvīnu un piegraužu klāt aukstus ābolus... :amazing:


vaimandieninj a pats gruziinis arii jau auksts? :amazing: vai ''veel'' ?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 155
  5. 156
  6. 157
  7. 158
  8. 159
  9. 160
  10. 161
  11. 162
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):