forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 159
  5. 160
  6. 161
  7. 162
  8. 163
  9. 164
  10. 165
  11. 166
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.03.10 10:54
 citēt
Zaiga_:
"Sieviete — tu esi trausla puķe,
kuru mīlestības reibons šūpo...... :face-grin: :face-grin: :face-grin:


man māsai pamatskolā esot uzdots sacerēt dzejoli par laika apstākļiem. cik atceros ta spēcīgākās rindas bij:

pērkons granda vareni,
lietus gāza gareni...

:exciting:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:00 labots
 citēt
Maris - "man māsai pamatskolā esot uzdots sacerēt dzejoli par laika apstākļiem. cik atceros ta spēcīgākās rindas bij:

pērkons granda vareni,
lietus gāza gareni... :exciting:"

es bērnībā pati pēc savas iniciatīva uzrakstīju dzejoli ar 10 pantiem par cūciņas dzimšanas dienu :haha:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:01
 citēt
alvil - 1950. gada 8. martā tika veikts pirmais izmēģinājums, kādreiz tas bija rakstīts vēstures grāmatās, tagad diezvai to kaut kur piemin.
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:03
 citēt
Maris:
Zaiga_:
"Sieviete — tu esi trausla puķe,
kuru mīlestības reibons šūpo...... :face-grin: :face-grin: :face-grin:



:exciting:


Te varētu paturpināt:

Kad svētki klāt, tu - muļķe
sačko darbu, trīs dienas župo...... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:08
 citēt
zazis:alvil - 1950. gada 8. martā tika veikts pirmais izmēģinājums, kādreiz tas bija rakstīts vēstures grāmatās, tagad diezvai to kaut kur piemin.


Varbūt no vēstures grāmatām izņemts tieši tāpēc, ka muļķības?! :)

Kā var 1950.gadā izgudrot kaut ko, kas 1945.gadā JAU paspējis iznīcināt Hirosimu un Nagasaki? - retorisks jautājums.
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:09
 citēt
Sveicu topika meitenes www.fotoblog.lv... Starptautiskajā Sieviešu Dienā!........kāda daļa humora, šajā tekstā, tas lai paliek manā ziņā.....:face-kiss:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:12
 citēt
zazis:Šodien aprit tieši 60 gadi kopš krievi izgudroja ātombumbu...... vai tad tie ir svētki??? :amazing:


nez vai 'īzgudroja'' šoreiz ir piemērots vārds - vismaz Nobela kungam, vai tiem kas 45tajā to uzsvieda japāņiem, diezvai tā šķiet
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:13
 citēt
negatIvs:Sveicu topika meitenes www.fotoblog.lv... Starptautiskajā Sieviešu Dienā!........kāda daļa humora, šajā tekstā, tas lai paliek manā ziņā.....:face-kiss:


paldies tev un visiem citiem sveicējiem, arī ar savu daļu humora :bad_smile:
bet tā puķ-bilde gan dikti smuka :face-kiss:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:13
 citēt
daiga_a:Maris - "man māsai pamatskolā esot uzdots sacerēt dzejoli par laika apstākļiem. cik atceros ta spēcīgākās rindas bij:

pērkons granda vareni,
lietus gāza gareni... :exciting:"

es bērnībā pati pēc savas iniciatīva uzrakstīju dzejoli ar 10 pantiem par cūciņas dzimšanas dienu :haha:


kur ir? :exciting:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:14
 citēt
alvil - nesākšu te lekciju lasīt, bet cilvēki visas lielās bumbas sauc par atombumbām, bet viņu veidi ir vairāk kā 30..... gan jaudas ziņā kan reakcijas ziņā gan ierosināto ķimikāliju ziņā. Tā ko uzmeta amerikāņi un to ko izgudroja krievi ir milzīga atšķirība...
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:20
 citēt
Daiga - bet tā puķ-bilde gan dikti smuka -
pavasarī, fazendas teritorijā, var bliezt sērijveidā.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:24
 citēt
Maris - "kur ir? :exciting:"

bija publicēts avīzē "Pionieris", laikam vēl kaut kāds cits arī, kādu dienu piezvanīja viens zināms komponists, lūdza atļauju uzrakstīt dziesmu ar mana dzejoļa tekstu, es atbildēju, ka pati varot uzrakstīt :haha:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:28
 citēt
daiga_a:Maris - "kur ir? :exciting:"

bija publicēts avīzē "Pionieris", laikam vēl kaut kāds cits arī, kādu dienu piezvanīja viens zināms komponists, lūdza atļauju uzrakstīt dziesmu ar mana dzejoļa tekstu, es atbildēju, ka pati varot uzrakstīt :haha:


nuta do šu vienreiz - pirmo var tepat iekopēt uz otro (ja nepiečakarēji komponistu) mp3
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:31
 citēt
daiga_a:Maris - "kur ir? :exciting:"

bija publicēts avīzē "Pionieris", laikam vēl kaut kāds cits arī, kādu dienu piezvanīja viens zināms komponists, lūdza atļauju uzrakstīt dziesmu ar mana dzejoļa tekstu, es atbildēju, ka pati varot uzrakstīt :haha:

uzrakstīji arī?
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:32
 citēt
nez, kur tā avīze nobāsta :shame: varētu būt kaut kur mammas skapī...
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:35
 citēt
zazis, atombumba ir atombumba... :) neticu, ka krievi to saķīmiķoja TIKAI 1950.g., ņemot vērā notikumus Japānā. lai vai kā, amerikāņi vienmēr bijuši soli priekšā krieviem, kuri nozagtās idejas nedaudz "apgeidoja" un nosauca par savām. arī ūdeņraža bumbu, ja nemaldos amerikāņi jau 1946.gadā izmēģināja, krievi sešdesmitajos nosaca par savu izgudrojumu. tad jau vispār bija aukstais karš un nedz amerikāņu, nedz krievu pat visstulbākie apgalvojumi un paziņojumi netika apstrīdēti.

jebkurā gadījumā (pat ja kādā no krievijas labaratorijām 1950.gada 8.martā notikusi ballīte kaut kāda atklājuma sakarā, par ko necik oficiālu informāciju piedāvāt laikam zazis nespēj) atombumba (ar šādu nosaukumu, neiedziļinoties detaļās) 1945.gadā tika nomesta uz Hirosimas un Nagasaki (uz vienas "Little boy", uz otras "Fat man"). Tāpēc uzskats, ka tā izgudrota 1950.gadā kaut kā neder. :)
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:46
 citēt
atombumbu nevar uzskatīt par 100% amerikāņu izgudrojumu, jo tie savāca gan Vācijas speciālistus, gan dokumentācijas.....tur pagara epopeja, gan kā krievi ar amerikāņiem par to cīnījās, arī par raķešu tehnoloģijām.....pa National Geographic kanālu reizēm iet dokumentālu filmu sērijas par šiem notikumiem. krievus var uzskatīt par ūdeņraža bumbas izgudrotājiem, bet arī tur ir sava epopeja. starp citu, krievi savu pirmo atombumbu uzcepa ne vien vēlāk, bet arī ne bez amerikāņu speciālistu palīdzības - bija informācijas noplūde........ tas tā svētku reizē......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 11:54 labots
 citēt
daiga_a:Maris - "kur ir? :exciting:"

bija publicēts avīzē "Pionieris", laikam vēl kaut kāds cits arī, kādu dienu piezvanīja viens zināms komponists, lūdza atļauju uzrakstīt dziesmu ar mana dzejoļa tekstu, es atbildēju, ka pati varot uzrakstīt :haha:


Daiga, vajadzeja ļaut, lai taisa! :bad_smile: tagad dzīvotu no autortiesībām :)
avatar
Publicēts: 08.03.10 12:10
 citēt
alvil, negatīv ja kas pirmās "ātombumbas" sprādziens nejaušības dēļ notika pilsētā Maskava 35, kur 1942. gadā ķīmiķojot netīšām uzlaida rūpnīcu gaisā, tikai vēlāk saprata ka tur sprāga atombumbas prototips......
Deitērija un tritija pielietojumu izgudroja krievi, līdz ar to ūdeņražbumbu izgudroja krievi...
Atombumbas ir ļoti daudzi veidi, lai gan sauc visas vienādi jo ir bumbas ar Urānu 236, U235, U237....
avatar
Publicēts: 08.03.10 12:28
 citēt
lai vai kā, bet par oficiālo pirmās atombumbas izmēģināšanas datumu uzskata termini.lza.lv... ,...., lai gan, ja skatās notikumus iepriekš, tad var atrast ne vien netīšos sprādzienus Maskavā 1942. gadā matiss.wordpress.com... ...
avatar
Publicēts: 08.03.10 12:59
 citēt
negatīv - par Tungusku ir tik daudz neskaidrības ka neviens neko īsti nezin, bet kodolsprādzien tur toč nebija tas ir pierādīts, jo pirmais mikro ātomsprādziens laboratorijā tika veikts 1928. gadā. Tuguskā tika atrasts tik tīrs dzelzs, kuru vēl līdz šodienai uz zemeslodes nevar iegūt. Vis ticamāk tas bija kaut kas ne uz zemes radīts bet te nokritis....
avatar
Publicēts: 08.03.10 13:08
 citēt
Tungusku es tā iemetu, jo viedokļu daudz.....ir kas pie Tunguskas sprādziena vaino Teslu.......pastāv versija, ka Tesla veica pētījumus, zemes elektro magnētiskā lauka jomā, un esot nonācis tik tālu, ka varējis konkrētā vietā sarīkot sprādzienu......vēlāk visus pētijumu datus iznīcinājis, jo baidījies no vispasaules tradēģijas, gadījumā, ja jauno ierīci sāktu izmantot kara darbībai. pats tam visam īsti neticu, bet redzēju dokumentālu filmu par Teslu. tur versiju līmenī šo jautājumu apskatīja
avatar
Publicēts: 08.03.10 13:50
 citēt
Es 1991. gada vasarā biju ar čomiem aizbraucis uz Tunguskas metorītu krāteri, diezgan īpatnēja vieta mans elektroniskais pulkstenis "Elektronika" tur nestrādāja. Secināju ka tur ir milzīgs elektromagnētiskais lauks, kāpēc? hvz...
Sajūta tur atrodoties bija diezgan dīvaina arī par 1 rubli pirktais kompass ik pa brītiņam ziemeļus rādija uz citu pusi...
avatar
Publicēts: 08.03.10 14:01
 citēt
te, no tā, ko pieminēju sakarā ar Teslu ru.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 08.03.10 17:00
 citēt
ivog:Rītvakar ievērtēsim :)

P.S. Sveiciens Tulpju salātu dienā :)


Ja man nebūs kauns rādīt :what:
Paldies :)
avatar
Publicēts: 08.03.10 17:03
 citēt
Visiem paldies par :face-kiss: un virtuālām puķēm :)
avatar
Publicēts: 08.03.10 19:57
 citēt
vainas, par muldēšanu par atombumbām, izpirkšanas nolūkos, vakara lakstu tūre meitenēm www.fotoblog.lv... , lielajos svētkos ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 20:26
 citēt
negatIvs:vainas, par muldēšanu par atombumbām, izpirkšanas nolūkos, vakara lakstu tūre meitenēm www.fotoblog.lv... , lielajos svētkos ... :big_smile:


vainu vajadzētu izpirkt tam, kurš tēmu uzsāka :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 20:51
 citēt
jūtos līdzvainīgs....tēma pateicīga bija....labi vismaz, ka pēcpusdiena aizņemta bija......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:17
 citēt
daiga_a:...vainu vajadzētu izpirkt tam...


a ko vajag tam kas ne dzejoli (10rindīgo) noskaita, ne flešiņu atnes? :bad_egg:
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:22
 citēt
flešiņu............. -??????????? :exciting:
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:36
 citēt
negatIvs:flešiņu............. -??????????? :exciting:


fļešku tak - ai nu garš stāsts
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:37
 citēt
Maris:
negatIvs:flešiņu............. -??????????? :exciting:


fļešku tak - ai nu garš stāsts
mājas darbus nepilda? :exciting:
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:49
 citēt
negatIvs:
Maris:

fļešku tak - ai nu garš stāsts
mājas darbus nepilda? :exciting:


domāju tie viņai vēl tie mazākie grēki....
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:55
 citēt
Maris:
daiga_a:...vainu vajadzētu izpirkt tam...


a ko vajag tam kas ne dzejoli (10rindīgo) noskaita, ne flešiņu atnes? :bad_egg:


lūdzu, nesaīsini manu dzejoli no 10 pantiņiem uz 10 rindiņām :grimace:
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:57 labots
 citēt
Maris - "domāju tie viņai vēl tie mazākie grēki...."

domātājs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 23:04
 citēt
nenu saki 1 cilvēks...
avatar
Publicēts: 08.03.10 23:08
 citēt
Māris - domāju tie viņai vēl tie mazākie grēki....
:exciting:
avatar
Publicēts: 08.03.10 23:09
 citēt
Maris:nenu saki 1 cilvēks...


labi, parakāšos pa skapi, atradīšu to dzejoli, atnesīšu mājasdarba vietā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.03.10 23:12
 citēt
daiga_a:

labi, parakāšos pa skapi, atradīšu to dzejoli, atnesīšu mājasdarba vietā :bad_smile:


Es ar gribu to dzejoli dzirdēt! vai ar izteiksi to nolasīsi?!? :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 159
  5. 160
  6. 161
  7. 162
  8. 163
  9. 164
  10. 165
  11. 166
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):