forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 163
  5. 164
  6. 165
  7. 166
  8. 167
  9. 168
  10. 169
  11. 170
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.03.10 11:59
 citēt
dansiga:Zaiga, nu pamegjinaas tagad ka aizskataas un tad domaas;-))))

negativs, a man visi putni - zvirbulji ;-pppp ;-) un seenes - mushmires;-)))
nuja zvirbuļi jau ērgļi ar grūtu bērnību....
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:07
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Šito? :D noteikti var,....
kādu šito, normālu - cilvēkiem astoņiem, uz vietas Tavā darbā, tjipa, Berkutu bildēt.....


Nu nez.. zinot plenēristus, kolēģi mani var nesaprast! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:08
 citēt
Dansiga, oki.. tik izdomāsim kuru dienu un kā :)
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:21
 citēt
negativs, nu re - arii tu man piekriiti ;-))))))

Zaiga, ugu .... visticamaak ka naakmenedeelj :-) cereesim ka buus sasule ;-)
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:33
 citēt
negatIvs:ērglis normāls, nav zīlīte pie loga barotavā.....tas skelets tur speciāli nolikts, jeb dabiskās atlases rezultāts?
Par skeletu viņu ērgļi un kraukļi pataisija. :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:36
 citēt
dansiga:
Zaiga, ugu .... visticamaak ka naakmenedeelj :-) cereesim ka buus sasule ;-)


Varbūt jāraksta pieprasījums uz augšu:bad_smile:?
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:40
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:kādu šito, normālu - cilvēkiem astoņiem, uz vietas Tavā darbā, tjipa, Berkutu bildēt.....


Nu nez.. zinot plenēristus, kolēģi mani var nesaprast! :bad_smile:
izvērs audzināšanas darbu
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:41
 citēt
Zaiga_:Dansiga, kad naaksi pie manis uz darbu, varesi bildet ari kaut kaadu putnu pleeseeju :) Berkuts šim te iesauka ;)
un par to saulio.. no aptuveni 9-kādiem 11, vairāk.. ir saanu saule. Bet taa kaa eeku aizsedz koki un AST mājas siena, tad uz mājas tā saule nespīd virsū vispār! un kad saule uzkāpj augstāk, tad priekšā tai ir elevatora siena. Varbūt vasarā, kad saule uzrāpsies vēl augstāk, kaut kas uz mājas arī uzspīd,bet es vasarā šeit neesmu bijusi. Tā kā, domāsim par laikiem, kad Tu vēlies te nākt :)
Gan jau ka zvirbuļvanags,lielāki parasti gar barotavām netusē.Ja nu vēl apodziņš,bet tā jau maza pūcīte . :face-wink: Berkuts pie loga (klinšu ērglis)tas gan būtu kruta! :cry:
Pagaišpiektdien biju uz tādu dabsbildētāju saietu,bij viens smejamgabals.Pagaisvasar Vidzemspusē mellais grifs uzklīda un konsekventi barojās ar jaunajiem baltajiem stārķiem tā izpelnoties cilvēku dusmas un sašutumu(kā reiz baltie mums netrūkst,kā reiz prasās paplucināt lai neaprij pļavās visu dzīvo).Tālāk citēju stāstītāju:Aizbraucam,tikko grifs bijis,sieviete šokā ,bērni iedzīti mājā,suņi paslēpušies,bezmaz govis jāved kūtī! :haha: Koroče-Kapteiņa Granta bērni -Latvijā.Nu tā ar pazuda,baumo ka gribējis pievākt kādu dārgu suņveidīgo,tipa žurkas suņa krustojums,tad nu laikam ,neskatoties uz retumu un aizardzību sacienāts ar svina pipariem.:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:50
 citēt
Foreļjanka, nu kolēģi stāsta, ka viņš apkārtē visus baložus esot noēdis! Un nereti tos baložus apēst, vispirms gan sadistiskas rotaļas ar šiem izvedot, nākot tieši zem logiem :) un reiz esot nokodis arī pīli : kaut kāds kapteiņa Granta variants ar te ir :) un ielidojot pa vārtiem, kas ir gana zemi.. :) tāds te Berkuts mums ir :)
avatar
Publicēts: 10.03.10 12:53
 citēt
tu gribi teikt, ka tas berkuts tev tur ir dziivs nevis muzeja exponaats!?!?!?
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:00
 citēt
dansiga:tu gribi teikt, ka tas berkuts tev tur ir dziivs nevis muzeja exponaats!?!?!?
nuja, tāpēc jau es tur plānoju plenēru, bet Zaiga_ žmiedzās....
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:06 labots
 citēt
dansiga:tu gribi teikt, ka tas berkuts tev tur ir dziivs nevis muzeja exponaats!?!?!?


nu ja! :Dmuzejā ir tikai krāmi un ļeņins!
Bet es to putnu vēl neesmu redzējusi! :) pagaidām stāstu tikai to, ko man stāsta :)
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:15
 citēt
negatIvs:
dansiga:tu gribi teikt, ka tas berkuts tev tur ir dziivs nevis muzeja exponaats!?!?!?
nuja, tāpēc jau es tur plānoju plenēru, bet Zaiga_ žmiedzās....


Tu domā, ka tas Berkuts atlidos tikai tāpēc, ka te būs bariņš ar verķiem?:))))
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:19
 citēt
Zaiga, aaaa ..... nu tad ceresim ka paraadiisies;-)

negativs, a tu .... ar s aviem planchikiem .. virtualajaiem - nejaucies mums pa vidu, ja?;-pppp;-)
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:42
 citēt
Zaiga_:Foreļjanka, nu kolēģi stāsta, ka viņš apkārtē visus baložus esot noēdis! Un nereti tos baložus apēst, vispirms gan sadistiskas rotaļas ar šiem izvedot, nākot tieši zem logiem :) un reiz esot nokodis arī pīli : kaut kāds kapteiņa Granta variants ar te ir :) un ielidojot pa vārtiem, kas ir gana zemi.. :) tāds te Berkuts mums ir :)
Pīle? Tas jau vairāk pēc lielā bračkas-vistu vanaga izklausās.Rīgā viņi ir tādi ,nu ,urbanizējušies,kapos ligzdo un t.t.Mjā ,daudz es dotu par iespēju šito "sadismu" sabildēt. :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.03.10 13:54
 citēt
forelljjanka:
Zaiga_:Foreļjanka, nu kolēģi stāsta, ka viņš apkārtē visus baložus esot noēdis! Un nereti tos baložus apēst, vispirms gan sadistiskas rotaļas ar šiem izvedot, nākot tieši zem logiem :) un reiz esot nokodis arī pīli : kaut kāds kapteiņa Granta variants ar te ir :) un ielidojot pa vārtiem, kas ir gana zemi.. :) tāds te Berkuts mums ir :)
Pīle? Tas jau vairāk pēc lielā bračkas-vistu vanaga izklausās.Rīgā viņi ir tādi ,nu ,urbanizējušies,kapos ligzdo un t.t.Mjā ,daudz es dotu par iespēju šito "sadismu" sabildēt. :face-wink:


es jau vispirms gribētu redzēt :D bet no sabildēšanas ar neatteiktos, ja vien būtu ar ko:)
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:03
 citēt
Zaiga_:
nu ja! :Dmuzejā ir tikai krāmi un ļeņins!
Bet es to putnu vēl neesmu redzējusi! :) pagaidām stāstu tikai to, ko man stāsta :)


Jums ir savs Ļeņins, vai palienēts no Maskavas?!? :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:08
 citēt
Mums ir viss savs :D i Ļeņins ģipsī kalts, i turbīna, i rakstāmmašīnas un porcelāna izolatori!:)
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:09
 citēt
Zaiga_:Mums ir viss savs :D i Ļeņins ģipsī kalts, i turbīna, i rakstāmmašīnas un porcelāna izolatori!:)

O, es ar tos redzēt gribētu! nezinu vai sabildēt daiļi macētu, bet redzēt gribētu!
Es jau lūdzos, lai aizved (mums pa ceļam) uz to ķeguma muzeju, bet vot vīrs nelieties, saka, ko es tur darīšot, ij neved!
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:12
 citēt
tusne, vīrs jau tikai šoferis, bet Tu stūrmanis! :D
es skaļi neteikšu, ka neesmu Ķegumā vēl bijusi, es tikai teorētiski zinu,kas tur ir.. daudz visādu krāmu ir te, Rīgā. Vecas veļasmašīnas, datorpele kurpju kastes lielumā, dazādi radio, patafons, fēns ūberkrutais no frizētavas, spuldzes, skaitītāji.. vobšem te kaudzēm viss ir, kā jau muzeja krātuvēs! Un es te esmu galu galā! :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:14
 citēt
Zaiga_:tusne, vīrs jau tikai šoferis, bet Tu stūrmanis! :D
...Un es te esmu galu galā! :D


Jā, un tur to jauno frizūru var iet lūkoties! :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:17
 citēt
Kuš! Saskries vēl interesenti neaicināti :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:22 labots
 citēt
Zaiga_:Dansiga, kad naaksi pie manis uz darbu, varesi bildet ari kaut kaadu putnu pleeseeju :) Berkuts šim te iesauka ;)
un par to saulio.. no aptuveni 9-kādiem 11, vairāk.. ir saanu saule. Bet taa kaa eeku aizsedz koki un AST mājas siena, tad uz mājas tā saule nespīd virsū vispār! un kad saule uzkāpj augstāk, tad priekšā tai ir elevatora siena. Varbūt vasarā, kad saule uzrāpsies vēl augstāk, kaut kas uz mājas arī uzspīd,bet es vasarā šeit neesmu bijusi. Tā kā, domāsim par laikiem, kad Tu vēlies te nākt :)


Hmm, Zaiga strādā iekš AST, vai es ne tā sapratu?
Vai tomēr Latvenergo muzejs?
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:27
 citēt
neteikšu! :grimace:
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:40
 citēt
Dansiga : -
negativs, a tu .... ar s aviem planchikiem .. virtualajaiem - nejaucies mums pa vidu, ja?;-pppp;-) -
********************* to jau vēl nevar zināt, kurš kuram jaucās pa vidu...............:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.10 15:50
 citēt
Zaiga_:Kuš! Saskries vēl interesenti neaicināti :D

Vai tad tāds nebija Tavs mērķis?! :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 16:04
 citēt
tusne:
Zaiga_:Kuš! Saskries vēl interesenti neaicināti :D

Vai tad tāds nebija Tavs mērķis?! :D


Nē, nē,... kuram katram savas cirtas rādīt es netaisos! :grimace:
avatar
Publicēts: 10.03.10 16:37
 citēt
negativs, tas tachu pat trakam ezim skaic, ka tu jaucies;-pppp;-)
avatar
Publicēts: 10.03.10 16:42
 citēt
dansiga:negativs, tas tachu pat trakam ezim skaic, ka tu jaucies;-pppp;-)
traks ezis pats visur jaucās, es mierīgi plenēru bīdu, tas muzejs jau noteikti nav ne reizes pieskatīts........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:08
 citēt
akdies kā pierakstījuši - man konspektu vajag - ātrumā sapratu tik to, ka Zaiga ir muzeja žurka a tusnei vīrs nelietis

palabojiet ja kas nav riktīgi
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:15
 citēt
Maris:akdies kā pierakstījuši - man konspektu vajag - ātrumā sapratu tik to, ka Zaiga ir muzeja žurka a tusnei vīrs nelietis

palabojiet ja kas nav riktīgi

Nu, kad Tu tik sausi uzraksti, tad baisi izklausās.. nu nav jau tik traki ar to nelietību :D un Zaigai_ līdz žurkai ar vēl tālu, tik nesen tur.. :)
vēl jau bija par matu cirtām rakstīts un var putnu berkutu, kas nemaz nav berkuts! :D
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:17
 citēt
taaa... viiram taatad uz svētkiem parādās arī gaišā puse - labi

kādi vēl labojumi?
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:48
 citēt
konspekteetaaji ;-)))))))

BEt - es teikshu taa - dazhs labs blogists ir reaali dulls!!!!! es veel tagad nevaru attapties ....;-(
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:52
 citēt
dansiga:BEt - es teikshu taa - dazhs labs blogists ir reaali dulls!!!!! es veel tagad nevaru attapties ....;-(


Nez, nez, kurš tad ir tas dullais? :amazing:
avatar
Publicēts: 10.03.10 17:56
 citēt
dansiga:konspekteetaaji ;-)))))))

BEt - es teikshu taa - dazhs labs blogists ir reaali dulls!!!!! es veel tagad nevaru attapties ....;-(


tieši tā "nez, nez" bet no kā tik briesmīgi jāattopas? :o)
avatar
Publicēts: 10.03.10 18:05
 citēt
gan jau norāvās zem kādas bildes komentāros......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.10 18:08
 citēt
tusne, no daavanas;-)))))

ERA, var mineet 3x ;-)))
avatar
Publicēts: 10.03.10 18:10
 citēt
dansiga:ERA, var mineet 3x ;-)))


Hmm... Nav ne jausmas! :what: Varu tik minēt, ka varbūt kāds atbrauca ar milzīgu klēpi dzeltenu tulpju :exciting:
avatar
Publicēts: 10.03.10 19:33
 citēt
ERA, tulpes bija, bet ne dzeltenas, bet veel bija kaut kas;-)))
avatar
Publicēts: 10.03.10 19:41
 citēt
Hmm, tas vēl kaut kas bija pudelē vai kur citur? :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 163
  5. 164
  6. 165
  7. 166
  8. 167
  9. 168
  10. 169
  11. 170
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):