forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 168
  5. 169
  6. 170
  7. 171
  8. 172
  9. 173
  10. 174
  11. 175
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.03.10 23:50
 citēt
Droperidol:tā vietā, lai uzdotu konkr`1etus jautājumus par šāda vērtējuma iemesliem, indivīds atnāca un pie... spamu!!!


Kā var piedirst spamu?
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:52
 citēt
oooo ... OOOO ..... cik smuki runaajam ..... njaaaa ......

P.S. es gan padomaaju par jebkura sliktu veerteejumu ....
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:52
 citēt
davai uzvedaties smuki!

spērē te baltu laukumu :(
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:53
 citēt
vinieks:

Man uz tavu dzēst ir dziļi uzkakāt ;)

meli, pretējā gadījumā neārdītos šeit un nelietotu nepieklājīgus vārdus:)
vinieks:
Kā var piedirst spamu?


to ne katram lemts saprast:)
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:54
 citēt
Droperidol:
vinieks:

Man uz tavu dzēst ir dziļi uzkakāt ;)

meli, pretējā gadījumā neārdītos šeit un nelietotu nepieklājīgus vārdus:)
vinieks:
Kā var piedirst spamu?


to ne katram lemts saprast:)


Tev redzu ir lemts, ja?
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:56
 citēt
vinieks, klau ...... vai tu nebuutu tik laipns, un nedotos uz taam teemaam, kur kasaas!?!?!?
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:58
 citēt
Jā.
Cik noprotu, te domubiedru grupa ir piespamojusi ap 500 lapām teksta. Acīmredzot, viņiem ir par ko šeit parunāt. Es nejauktos svešās sarunās dēļ sava aizvainojuma, bet prasītu atbildes citus, visticamāk - pa tiešo aizvainotājam:)
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:59
 citēt
dansiga:vinieks, klau ...... vai tu nebuutu tik laipns, un nedotos uz taam teemaam, kur kasaas!?!?!?


Es nekasos un kāpēc man atkal jādara pēc tava prāta?
avatar
Publicēts: 11.03.10 23:59
 citēt
vairaak neatbildees viniekam .... lai vaaraas savaa sulaaaa
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:00
 citēt
viniek ko tu uztraucies tev tikai viens dzēst bet pārējie ir tikai un vienīgi patīk :) :) :)

Manējai bildei ir tikai 1 dzēst.......... tu tā māki :amazing: ?????????????????????????????????????????????
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:00
 citēt
dansiga:vairaak neatbildees viniekam .... lai vaaraas savaa sulaaaa


Perfekti!
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:01
 citēt
zazis:viniek ko tu uztraucies tev tikai viens dzēst bet pārējie ir tikai un vienīgi patīk :) :) :)

Manējai bildei ir tikai 1 dzēst.......... tu tā māki :amazing: ?????????????????????????????????????????????


Tu par ko?
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:05
 citēt
kumelīšu tēja
baldriāņu tinktūra
slits piens ar medu
pastaiga svaigā gaisā pirms miega
ja pārāk liels uzbudinājums- saskaldīt malciņu pāris nedēļām -
iespēju jūra!:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:14
 citēt
Droperidol:kumelīšu tēja
baldriāņu tinktūra
slits piens ar medu
pastaiga svaigā gaisā pirms miega
ja pārāk liels uzbudinājums- saskaldīt malciņu pāris nedēļām -
iespēju jūra!:face-grin:

Tev gan dikti daudz piedāvājumi, kā vakarā izklaidēties! :o)
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:18
 citēt
juus visi viniekam esat neinteresanti .... vinjsh tikai manis deelj atnaaca;-ppp;-))))
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:19
 citēt
dansiga:juus visi viniekam esat neinteresanti .... vinjsh tikai manis deelj atnaaca;-ppp;-))))


Mani pārsteidz tas, cik klusa un mierīga tu esi tusiņos, cik atceros ;)
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:21
 citēt
Eh... Skumji... Jāiet gulēt... Varbūt rīt būs jautrāk...
Ar labu nakti...
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:21
 citēt
ERA, saldus:-)
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:24
 citēt
dansiga:ERA, saldus:-)


Paldies, Dans! Tev tāpat! ;)
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:28
 citēt
dansiga:juus visi viniekam esat neinteresanti .... vinjsh tikai manis deelj atnaaca;-ppp;-))))

Tev ko, atkal pupi gaisā un esi iedomīga?!? :D
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:30
 citēt
tusne, bet dabiski ;-ppp;-))))))))
avatar
Publicēts: 12.03.10 00:38
 citēt
tusne:

Tev gan dikti daudz piedāvājumi, kā vakarā izklaidēties! :o)


Man nekad nav garlaicīgi!:)
avatar
Publicēts: 12.03.10 01:24
 citēt
Eh, guļavas!
avatar
Publicēts: 12.03.10 08:22
 citēt
Piekakājuši te visu ar dīvainām attiecībām un aizgājuši gulēt... Kauna nemaz nevienam nav? :big_smile:
avatar
Publicēts: 12.03.10 09:03
 citēt
sajūta, ka kāds ar dubļainiem zābakiem piebradājis krēmkrāsas paklāju, vai ne?:)
avatar
Publicēts: 12.03.10 09:17
 citēt
Precīzi. Un nelīdzēs pat bārkstainais pārklājs, tāpat zinās, kas tur apakšā ir :)
avatar
Publicēts: 12.03.10 09:30
 citēt
Ak es ļaunais :face-crying:
avatar
Publicēts: 12.03.10 10:18
 citēt
Labāk papļāpāsim par čukslieniem,čakšņiem,kuitiem un citiem jaukiem Dabas nostūriem! ;)
avatar
Publicēts: 12.03.10 10:49
 citēt
tās ir tās Dansigas interesantākās nodarbes......... razborkas galerijā......... attiecībā uz šito, www.fotoblog.lv... , tas nav vērtējums, bet māksliniecei vien zināms taktisks gājiens.....:exciting:
avatar
Publicēts: 12.03.10 10:54
 citēt
forelljjanka:Labāk papļāpāsim par čukslieniem,čakšņiem,kuitiem un citiem jaukiem Dabas nostūriem! ;)
šie jautājumi tuvākā mēneša laika aktualizēsies.....vēl jāpieķer klāt plūdu jautājums.....es tagad vēroju notikumu attīstību, un štukoju, laidīs šogad pa Hesa augšējām slūžām ūdeni pār, vai nelaidīs....ja laidīs paskats labais...., nav man neviena bilde dig. formātā, jo pēdējos gados tādi plūdi nav bijuši...
avatar
Publicēts: 12.03.10 10:55
 citēt
Zaiga_:Precīzi. Un nelīdzēs pat bārkstainais pārklājs, tāpat zinās, kas tur apakšā ir :)
kas jauns muzejā?.....kā tur apskates/pieskatīšanas jautājums attīstās......
avatar
Publicēts: 12.03.10 10:58
 citēt
negatIvs:
forelljjanka:Labāk papļāpāsim par čukslieniem,čakšņiem,kuitiem un citiem jaukiem Dabas nostūriem! ;)
šie jautājumi tuvākā mēneša laika aktualizēsies.....vēl jāpieķer klāt plūdu jautājums.....es tagad vēroju notikumu attīstību, un štukoju, laidīs šogad pa Hesa augšējām slūžām ūdeni pār, vai nelaidīs....ja laidīs paskats labais...., nav man neviena bilde dig. formātā, jo pēdējos gados tādi plūdi nav bijuši...


Es tā dzirdēju, ka neļauj hesu bildēt katram, kam tas ienāk prātā :( Visādi apsargi staigā apkārt un pieprasa 50ls par atrašanos teritorijā...
Lai gan 50ls par izcilu bildi... :)
avatar
Publicēts: 12.03.10 11:15
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Precīzi. Un nelīdzēs pat bārkstainais pārklājs, tāpat zinās, kas tur apakšā ir :)
kas jauns muzejā?.....kā tur apskates/pieskatīšanas jautājums attīstās......


muzeja apskate no manis nav atkarīga :) zvans muzeja darbiniekam un piesaki ekskursiju :D izvedīs, aizvedīs un arī pa galvu neiedos!

Bzh:
negatIvs:šie jautājumi tuvākā mēneša laika aktualizēsies.....vēl jāpieķer klāt plūdu jautājums.....es tagad vēroju notikumu attīstību, un štukoju, laidīs šogad pa Hesa augšējām slūžām ūdeni pār, vai nelaidīs....ja laidīs paskats labais...., nav man neviena bilde dig. formātā, jo pēdējos gados tādi plūdi nav bijuši...


Es tā dzirdēju, ka neļauj hesu bildēt katram, kam tas ienāk prātā :( Visādi apsargi staigā apkārt un pieprasa 50ls par atrašanos teritorijā...
Lai gan 50ls par izcilu bildi... :)


Pareizi, ka neļauj :D stratēģiskos objektus nav ko bildēt visādiem ar saviem ziepju traukiem! kā tad lai zina, ka nav kādi spiegi?
avatar
Publicēts: 12.03.10 11:28
 citēt
negatIvs:tās ir tās Dansigas interesantākās nodarbes......... razborkas galerijā......... attiecībā uz šito, www.fotoblog.lv... , tas nav vērtējums, bet māksliniecei vien zināms taktisks gājiens.....:exciting:


Mans "iekakājiens" nebija par manu garadarbu, bet par šo dansigas tekstu:

Publicēts: 11.03.10 22:30

a es nekasiijos - es 11 bildeem saliku dzeest;-))))))

cilvēks vnk izklaidējās :D
avatar
Publicēts: 12.03.10 11:42
 citēt
bildēt var, nav tik traki, reiz man piesējās, bet pēc draudzīgas aprunāšanās atļāva turpināt. te pavecas bildes, tikko ieskenēju, bildēts vēl ar Zenit - B...fimu neatceros, gadu arī nē ~ ap 2000.... www.fotoblog.lv... , www.fotoblog.lv... , toreiz jau arī, ar savu apkārt dauzīšanos netiku uz kulmināciju.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 12.03.10 11:49 labots
 citēt
Zagaja - muzeja apskate no manis nav atkarīga zvans muzeja darbiniekam un piesaki ekskursiju izvedīs, aizvedīs un arī pa galvu neiedos!.......
****************kurš tad tur taisās iet uz muzeja apskati....... plenērs/pieskatīšana, ar iespējamu vārtīšanos starp eksponātiem, apmēram tāds kurss
avatar
Publicēts: 12.03.10 12:00
 citēt
negatIvs:Zagaja - muzeja apskate no manis nav atkarīga zvans muzeja darbiniekam un piesaki ekskursiju izvedīs, aizvedīs un arī pa galvu neiedos!.......
****************kurš tad tur taisās iet uz muzeja apskati....... plenērs/pieskatīšana, ar iespējamu vārtīšanos starp eksponātiem, apmēram tāds kurss


Labi! pateikšu, lai speciāli priekš Tevis neviens nedēļām nemazgā telpas ;D
avatar
Publicēts: 12.03.10 12:04
 citēt
kā reizi telpas ir pastiprināti jāuzkopj.......P
avatar
Publicēts: 12.03.10 12:09
 citēt
negatIvs:bildēt var, nav tik traki, reiz man piesējās, bet pēc draudzīgas aprunāšanās atļāva turpināt. te pavecas bildes, tikko ieskenēju, bildēts vēl ar Zenit - B...fimu neatceros, gadu arī nē ~ ap 2000.... www.fotoblog.lv... , www.fotoblog.lv... , toreiz jau arī, ar savu apkārt dauzīšanos netiku uz kulmināciju.....:big_smile:


jaaaaaaa... kopš tiem laikiem daudz ūdeņu aiztecējis... ''izliets'' vane ar un tā...
avatar
Publicēts: 12.03.10 12:17
 citēt
šito jau es iemetu plūdu gaidu sakarā..........ir jau arī kaut kur skati pie Pļaviņām......tuvojās pavasara plenēru laiks, vai vienatnē, vai 1 + ......, to rādīs laiks.... :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 168
  5. 169
  6. 170
  7. 171
  8. 172
  9. 173
  10. 174
  11. 175
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):