forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 185
  5. 186
  6. 187
  7. 188
  8. 189
  9. 190
  10. 191
  11. 192
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.03.10 11:33
 citēt
CerambyX:Heh - nu jā, Padumjās armijas lietas man svešas, tas gan :D

tusne:ai tad jau vasara klāt?!? no rīta vēl putināj! :D


Nu nekur ta nepaliks tas siltais laiks - un līdz brīdim, kad varēs staigāt bez cepures tad jau būs tīri ok atauguši! Stratēģisks solis - viss apdomāts :D

Vot par Dinamo nevar zināt jā. Varbūt spēks bij matos. Kas zin... :what:
tas nav nekāds zaudējums, jo tās lietas jau arī bija padumjas.....vienkāršī velkam paraleles ar to matu nogriešanu....kādreiz lisijs bija kauna lieta..... ja manā jaunībā kāds džeks parādījās lisij paskatā, tad visiem bija skaidrs, ka bijis uz sutkām - sataisījis s..... , arestēts, piespriestas, piemēram 15 diennaktis aresta......garmataino periodā, tādi džeki labi izcēlās uz kopējā fona.....
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:35 labots
 citēt
es pirms pēdējās spēles, nodzinu bārdu .... akcija tika veikta spēles/veiksmes uzlabošanai, to arī pirms mača paziņoju čatā.....līdzēja.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:48
 citēt
negatIvs:es pirms pēdējās spēles, nodzinu bārdu .... akcija tika veikta spēles/veiksmes uzlabošanai, to arī pirms mača paziņoju čatā.....līdzēja.....:bad_smile:

un ko tu tagad nodzīsi :amazing:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:49
 citēt
CerambyX:Vot par Dinamo nevar zināt jā. Varbūt spēks bij matos. Kas zin... :what:
tad man būs skaidrs, kuru vainot, ja ies baisi grūti pret Znaroku, tad Tu būsi vainīgs, jo matus nodzini! :D
man vīrs jau tāds tīri noaudzis, bārdu nedzīdams! :anger:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:51
 citēt
zazis:un ko tu tagad nodzīsi :amazing:
vēl jau var spalvas no kājām nodzīt! :D varētu diktem daiļi izskatīties!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:54
 citēt
teikšu tā - nepatīk vīrieši ar bezmatiem un ar bārdu! Ir jābūt matiem un bez bārdas... :) vot...
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:55
 citēt
zazis:
negatIvs:es pirms pēdējās spēles, nodzinu bārdu .... akcija tika veikta spēles/veiksmes uzlabošanai, to arī pirms mača paziņoju čatā.....līdzēja.....:bad_smile:

un ko tu tagad nodzīsi :amazing:
Var jau arī epilēt ! :grimace:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:56
 citēt
Zaiga_:teikšu tā - nepatīk vīrieši ar bezmatiem un ar bārdu! Ir jābūt matiem un bez bārdas... :) vot...

un kā ir ar ūsām :amazing:
avatar
Publicēts: 16.03.10 11:58
 citēt
zazis:
Zaiga_:teikšu tā - nepatīk vīrieši ar bezmatiem un ar bārdu! Ir jābūt matiem un bez bārdas... :) vot...

un kā ir ar ūsām :amazing:


veee... tās man vispār uzdzen drebuļus!
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:00
 citēt
zazis:un kā ir ar ūsām :amazing:
nē ūsas nekam neder! vēl neliela bārda, kaut kā.. bet ūsas gan nē! :what:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:12
 citēt
tusne:
zazis:un kā ir ar ūsām :amazing:
nē ūsas nekam neder! vēl neliela bārda, kaut kā.. bet ūsas gan nē! :what:


bārda bez ūsām? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:26
 citēt
zazis:
negatIvs:es pirms pēdējās spēles, nodzinu bārdu .... akcija tika veikta spēles/veiksmes uzlabošanai, to arī pirms mača paziņoju čatā.....līdzēja.....:bad_smile:

un ko tu tagad nodzīsi :amazing:
lieko svaru....
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:26
 citēt
ir taču tādi tipiņi kuriem nav ūsu bet ir tāda kazbārdiņa :D
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:28 labots
 citēt
ūsas ir, bet bārdas nav lauku traktoristiem.
otrādi arī jocīgi.
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:28
 citēt
Es tad laikam pašlaik neatbilstu nekādiem sieviešu "standartiem" - bez matiem, šķidrām ūsām un bārdiņu :D
Ak neraža :face-crying:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:35
 citēt
CerambyX:Es tad laikam pašlaik neatbilstu nekādiem sieviešu "standartiem" - bez matiem, šķidrām ūsām un bārdiņu :D
Ak neraža :face-crying:
nu kukaiņu bildēšanai jau tas netraucē!:grimace:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:49
 citēt
CerambyX:Es tad laikam pašlaik neatbilstu nekādiem sieviešu "standartiem" - bez matiem, šķidrām ūsām un bārdiņu :D
Ak neraža :face-crying:
sievietes ir dažādas......dažādi viņu priekštati par bārdām un ūsām......:big_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:53
 citēt
negatIvs:sievietes ir dažādas......dažādi viņu priekštati par bārdām un ūsām......:big_smile:


Tā viš par lami ir :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 12:59
 citēt
skarbs vecis ar ūsām www.youtube.com... , cik zinu, sieviešu trūkumu organismā nav izjutis......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:19
 citēt
negatIvs:skarbs vecis ar ūsām www.youtube.com... , cik zinu, sieviešu trūkumu organismā nav izjutis......:bad_smile:


reku vēl vēl viens līdzīgs. www.youtube.com...

šķiet, ka viņš veiksmīgi izvairījies ne tikai no meiču trūkuma...
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:27
 citēt
Pieļauju, ka te ir ZZ tops salikts :)
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:30
 citēt
kas ir Zelta Zivtiņas tops?
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:33
 citēt
Kā? Tu nezini? :exciting:
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:35
 citēt
Ne jau visiem ZZ asociējas ar to zivi, te laikam bija runa par pazīstamajiem bārdainajiem mūziķiem
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:36
 citēt
Zaiga, kāda vaina bezmatiem? Man pašam ir plānā uz vasaru saņemt drosmi un atvadīties no matiem uz laiku.
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:37 labots
 citēt
ivog:Zaiga, kāda vaina bezmatiem? Man pašam ir plānā uz vasaru saņemt drosmi un atvadīties no matiem uz laiku.


Man nepatīk! Punkts un basta! Man vajag,lai vīrietim ir mati uz galvas! :) un njereti,jo vairāk, jo labāk:)
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:42
 citēt
Nu man ir bijuši arī mati bik pāri pleciem :D Tā ka kopš vakardienas esmu oficiāli iemēģinājis visus iespējamos matu garumus.
Ar īsiem matiem tomēr ērtāk.
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:54
 citēt
tad jau Zaigai arī Māris nepatiks... :(
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:56
 citēt
alvils:tad jau Zaigai arī Māris nepatiks... :(


Mārim bija jāiepatīkas Zaigai? :exciting: why?
avatar
Publicēts: 16.03.10 13:57
 citēt
nu, ja nu izrādās, ka Mārim patīk Zaiga...
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:00
 citēt
Zaiga_:Mārim bija jāiepatīkas Zaigai? :exciting: why?
Tu tak gribēji pie viņa uzkursim! un ir labāk, ja pasniedzējs patīk! :face-devil-grin:

ivog:Zaiga, kāda vaina bezmatiem? Man pašam ir plānā uz vasaru saņemt drosmi un atvadīties no matiem uz laiku.
vari man tā īsi un populāri izstāstīt, kādēļ vīriešiem pēdējā laikā ir tāda vēle matus nodzīt?? ar matiem tak smukāk!!!
nu es saprotu, ja mati plāni, pļeška jau spīd.. vēl spēju saprats, bet ja smuki biezi mati, kādēļ ir jānodzen?!?:what:
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:13
 citēt
Es tikko atklāju interesantu plauktu! Minoltas Fed2, smenas un vēl visādi interesanti brīnumi... būs biežāk uz blakus telpu jāpiestaigā paspēlēties! :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:14
 citēt
alvils:nu, ja nu izrādās, ka Mārim patīk Zaiga...


Kad tas izrādīsies, tad arī domāsim ko darīt lietas labā :)

tusne:
Zaiga_:Mārim bija jāiepatīkas Zaigai? :exciting: why?
Tu tak gribēji pie viņa uzkursim! un ir labāk, ja pasniedzējs patīk! :face-devil-grin:


Viņš jau mani uz tiem kursiem vēl nav paņēmis... vecās minoltas un smenas nederot :)
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:34
 citēt
vecās minoltas un smenas nederot .......
kāpēc neder? ja viss strādā, var paniekoties, tikai funktiera funkcija jāieslēdz.....smenu varētu nolikt tālāk, kaut ir bildēts arī ar tādu, bet to Minoltu varētu pagramstīt....:big_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:47
 citēt
negatIvs:... bet to Minoltu varētu pagramstīt....:big_smile:
Tev, ka tik pagramstīt! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 14:51
 citēt
pagramstīšanai nav ne vainas. bet to labāk tomēr pēc nevis pirms sadales, dažādu apsvērumu dēļ.
avatar
Publicēts: 16.03.10 15:06
 citēt
tusne:vari man tā īsi un populāri izstāstīt, kādēļ vīriešiem pēdējā laikā ir tāda vēle matus nodzīt?? ar matiem tak smukāk!!!
nu es saprotu, ja mati plāni, pļeška jau spīd.. vēl spēju saprats, bet ja smuki biezi mati, kādēļ ir jānodzen?!?:what:


Vai tad zivteles reklāmu neesi redzējusi/dzirdējusi - nulle mati, nulle problēmas :)
Pats katru reizi frizierei lieku ņemt mašīnīti un likt uz 9mm, garāki mati nepatīk, jo 1.kārt slinkums ķemmēt, 2.kārt man nemaz nav ķemmes, 3.kārt taukojas un ilgi nežūst kad slapji - vasarā aktuāli, 4.kārt daudz šampūna aiziet
avatar
Publicēts: 16.03.10 15:12
 citēt
negatIvs:vecās minoltas un smenas nederot .......
kāpēc neder? ja viss strādā, var paniekoties, tikai funktiera funkcija jāieslēdz.....smenu varētu nolikt tālāk, kaut ir bildēts arī ar tādu, bet to Minoltu varētu pagramstīt....:big_smile:


Es redz te pagramstos :)
avatar
Publicēts: 16.03.10 15:18
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:vecās minoltas un smenas nederot .......
kāpēc neder? ja viss strādā, var paniekoties, tikai funktiera funkcija jāieslēdz.....smenu varētu nolikt tālāk, kaut ir bildēts arī ar tādu, bet to Minoltu varētu pagramstīt....:big_smile:


Es redz te pagramstos :)
vajag filmiņu iebakstīt iekšā...un kaut kādas muzeja mistērijas pafočēt :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 15:20
 citēt
negatIvs: vajag filmiņu iebakstīt iekšā...un kaut kādas muzeja mistērijas pafočēt :big_smile:
vo šito vajadzētu noorganizēt u pa to Zaigais muzeju paampelēties! :big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 185
  5. 186
  6. 187
  7. 188
  8. 189
  9. 190
  10. 191
  11. 192
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):