forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 188
  5. 189
  6. 190
  7. 191
  8. 192
  9. 193
  10. 194
  11. 195
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.03.10 23:43
 citēt
līdzību ar mūmiju garantēju, par pārējo neesmu drošs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 23:50
 citēt
negatIvs:līdzību ar mūmiju garantēju, par pārējo neesmu drošs :bad_smile:
Nu tad jau viss oki! tik jātiekās kādā plenērī! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.03.10 23:53
 citēt
tur nav problēmu, apmeklēju visus pēc kārtas.....
avatar
Publicēts: 16.03.10 23:55
 citēt
negatIvs:tur nav problēmu, apmeklēju visus pēc kārtas.....
es gan nē.. es dikti kautrīga! :shame:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:08
 citēt
tusne:
negatIvs:tur nav problēmu, apmeklēju visus pēc kārtas.....
es gan nē.. es dikti kautrīga! :shame:
tas nu gan nekam neder, jāieņem drosmei un jāmetās pasākumu virpulī iekšā. sākt varētu ar mazām kompānijām, kādā pirtiņā, tad pāriet uz lielajiem plezīriem, drīzumā, forumā vajadzētu parādīties kādai informācijai
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:15
 citēt
negatIvs:tas nu gan nekam neder, jāieņem drosmei un jāmetās pasākumu virpulī iekšā. sākt varētu ar mazām kompānijām, kādā pirtiņā, tad pāriet uz lielajiem plezīriem, drīzumā, forumā vajadzētu parādīties kādai informācijai
oj, pirtsveidīgajos pasākumos nepiedalos, netīk man.. ne pirtis ne tādi pasākumi...
a kādu izbraukšanu, teiksim, pie Zaigas uz muzeju nelielā kompānijā gan varētu īstenot!:what:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:23
 citēt
Maris:nezinu - es vispār cenšos abstrahēties un pāriet no kļičkām uz cilvēkvārdiem - vakar zvana Luxferre.... domāju putekļu sūcēju tirgotājs a izrādās Krišjānis...


Hi hi, a mani Luxferres zvans šorīt gandrīz pamodināja, arī ne uzreiz pieleca, kas zvana... :shame: :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:25
 citēt
uz Zaigas muzeju jāaizslīd klusi, tur pat maza kompānija neder, pieliks vēl gidu klāt, kas tur vairs par koklēšanu
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:27
 citēt
negatIvs:uz Zaigas muzeju jāaizslīd klusi, tur pat maza kompānija neder, pieliks vēl gidu klāt, kas tur vairs par koklēšanu
nu gan jau ka 2-3 cilvēkiem gidu nepieliks.. jebšu piešķirs Zaigu, lai izvadā un izstāsta! :D
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:28
 citēt
tusne:
negatIvs:uz Zaigas muzeju jāaizslīd klusi, tur pat maza kompānija neder, pieliks vēl gidu klāt, kas tur vairs par koklēšanu
nu gan jau ka 2-3 cilvēkiem gidu nepieliks.. jebšu piešķirs Zaigu, lai izvadā un izstāsta! :D
koklēšana ansamblī nav mana stiprā puse
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:29
 citēt
ERA:
Maris:nezinu - es vispār cenšos abstrahēties un pāriet no kļičkām uz cilvēkvārdiem - vakar zvana Luxferre.... domāju putekļu sūcēju tirgotājs a izrādās Krišjānis...


Hi hi, a mani Luxferres zvans šorīt gandrīz pamodināja, arī ne uzreiz pieleca, kas zvana... :shame: :face-grin:
daudz iemeslu, īsto uzreiz nevar atpazīt... :big_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:29
 citēt
negatIvs:koklēšana ansamblī nav mana stiprā puse
koklēsi jau Tu viens pats, es bildēšu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:36
 citēt
negatIvs:daudz iemeslu, īsto uzreiz nevar atpazīt... :big_smile:


Tu par kādiem iemesliem? :what:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:42
 citēt
ERA:
negatIvs:daudz iemeslu, īsto uzreiz nevar atpazīt... :big_smile:


Tu par kādiem iemesliem? :what:
uzmešanas iemesli....var teikt arī tā
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:43
 citēt
tusne:
negatIvs:koklēšana ansamblī nav mana stiprā puse
koklēsi jau Tu viens pats, es bildēšu! :bad_smile:
es taču svīstu, nepaspēsi nobildēt
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:47
 citēt
negatIvs:uzmešanas iemesli....var teikt arī tā


Hmm, cik man zināms, šajā gadījumā neviens nevienu neuzmeta :grimace:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:49
 citēt
negatIvs:es taču svīstu, nepaspēsi nobildēt
nu gan jau tā svīšana netraucēs! :D
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:51
 citēt
ERA:
negatIvs:uzmešanas iemesli....var teikt arī tā


Hmm, cik man zināms, šajā gadījumā neviens nevienu neuzmeta :grimace:
bet pēc viena gadījuma, parādījās termins < iemesls >.....ērti pielietot apkārtrunās, kodēšanai un pēdu jaukšanai
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:52
 citēt
tusne:
negatIvs:es taču svīstu, nepaspēsi nobildēt
nu gan jau tā svīšana netraucēs! :D
Tev nav nemazākā priekštata par svīšanas apmēriem......
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:54
 citēt
negatIvs:bet pēc viena gadījuma, parādījās termins < iemesls >.....ērti pielietot apkārtrunās, kodēšanai un pēdu jaukšanai


Neko nesapratu... :what: Laikam būšu ko palaidusi garām... :shame:
Ar labu nakti... :amazing:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:56
 citēt
negatIvs:Tev nav nemazākā priekštata par svīšanas apmēriem......
jo vairāk Tu par to svīšanu runāsi, jo vairāk vēlēšos to redzēt! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:57
 citēt
ERA:
negatIvs:bet pēc viena gadījuma, parādījās termins < iemesls >.....ērti pielietot apkārtrunās, kodēšanai un pēdu jaukšanai


Neko nesapratu... :what: Laikam būšu ko palaidusi garām... :shame:
Ar labu nakti... :amazing:
palaidusi neesi, par to ar Tevi nedaudz pamuldējām, bet esi piemirsusi....jebkurš, vai jebkura var būt iemesls
avatar
Publicēts: 17.03.10 00:58 labots
 citēt
tusne:
negatIvs:Tev nav nemazākā priekštata par svīšanas apmēriem......
jo vairāk Tu par to svīšanu runāsi, jo vairāk vēlēšos to redzēt! :bad_smile:
kārtīgs svīdējs nosvīst tā, ka tur vairs nav ko redzēt.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.10 01:12
 citēt
negatIvs:kārtīgs svīdējs nosvīst tā, ka tur vairs nav ko redzēt.... :bad_smile:
he, he.. man pilna māja tādu svīdēju.. tādēl nav ko bildēt :( a mārim portretus vajag, kur lai tos ņem? :what:
avatar
Publicēts: 17.03.10 07:58
 citēt
Labs rīts visiem :) Kā Jūs vispār varat no rīta sakarīgā laikā pamosties, tik vēlu forumā spamojot?
avatar
Publicēts: 17.03.10 08:14
 citēt
Vinji nemostaas
avatar
Publicēts: 17.03.10 08:37
 citēt
Tāpēc es pa nakti pagulēt nevarēju, ka tiku te piesaukta!
avatar
Publicēts: 17.03.10 09:05
 citēt
Maris:Vinji nemostaas


viņi piesauc Zaigu...
avatar
Publicēts: 17.03.10 09:29
 citēt
Kāpēc krīzes laikos nenopelnīt? :money: Piedāvāju!!!Varu iemācīt kā svīstošu NegatIvu kā mūmiju nobildēt viņam nemanot!Ziemā īpaši viegli,pārs veci palagi un objektīvs 300-400 mm(sliktākajā gadijienā 200 mm).Speciāli reklāmai!Pagaišgad augustā tusējam pie Irbes upes.Tur kā vienmēr laivotāju kā biezs.Viens meituks sastrīdējies ,izkāpis no laivas un iet gar krastu.Čaļi brauc pa upi un lūdzās:Nu beidz ,nu nāc appakaļ! :face-grin: Stāvu apm.10 m no šamās uz meža fona savā profiltērpā un domāju:Sveicināt,nesveicināt! :haha: Beigās neko,ja nu lecot s hodu laivā no stāvkrasta salauž kāju,vai pārsit galvu?! :bad_smile: Tā arī klusējot pavadiju ar skatienu...:grimace: No 10 m ar manu komplektu portrets-elementāri.Ja jau mūmija tad labāk augumā,tuvāk par 30-40 m nebūs jāiet! :haha:
avatar
Publicēts: 17.03.10 09:36
 citēt
Tātad galvenais ir dabūt negatīvu laivā, satīt jau laivā palagos, tad sastrīdināt ar ceļa biedriem, ļaut izkāpt viņam krastā un tur ar objektīvu sagaidīt? :exciting: Tik vienkārši?
avatar
Publicēts: 17.03.10 09:39
 citēt
Zaiga_:Tātad galvenais ir dabūt negatīvu laivā, satīt jau laivā palagos, tad sastrīdināt ar ceļa biedriem, ļaut izkāpt viņam krastā un tur ar objektīvu sagaidīt? :exciting: Tik vienkārši?
Vēl vienkāršak!Palagos jātinas pašam un laivu vispār nevajag,vajag sarkofāgu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.10 09:54
 citēt
forelljjanka:..Ziemā īpaši viegli,pārs veci palagi un objektīvs 300-400 mm(sliktākajā gadijienā 200 mm)...
nē šī skola man neder.. man nav "300-400 mm(sliktākajā gadijienā 200 mm)", man ir tikai kitenieks 18-135mm, tad jau tiešām negatIvs nosvīdīs! :o(
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:09
 citēt
Tusne, tak ej un aizņemies to vajadzīgo objektīvu no forļjankas ;) cēla mērķa labad viņam nebūs žēl!
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:14
 citēt
Dabūt negatīvu laivā būs ļoti vienkārši, pavasarī kad sāksies lielie grēku plūdi pats laivā ielīdīs uz dzīvošanu :D
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:17
 citēt
Zaiga_:Tusne, tak ej un aizņemies to vajadzīgo objektīvu no forļjankas ;) cēla mērķa labad viņam nebūs žēl!


Pat, ja tas objektīvs nav vajadzīgs! Te tak skaidrs sānslīdes grafiks ierubijams. No kaimiņa sāli var aizņemties JEBKURĀ brīdī. Bet attiecīgu momentu noķert, kad no foreļjankas aizņemties kādu konkrētu stiklu, nav tik vienkārši un palaist vējā nedrīkst!
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:35
 citēt
tusne:
forelljjanka:..Ziemā īpaši viegli,pārs veci palagi un objektīvs 300-400 mm(sliktākajā gadijienā 200 mm)...
nē šī skola man neder.. man nav "300-400 mm(sliktākajā gadijienā 200 mm)", man ir tikai kitenieks 18-135mm, tad jau tiešām negatIvs nosvīdīs! :o(
Dar arī 135! Tad vienīgi viņš Tevi atšifrēs jo tik tuvu izdzirdēs fototarkšķi!Zvel kādu sēriju ,tad ,izmantojot negatIva apjukumu met prom palagus un mūc ko kājas nes!:haha:
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:48
 citēt
..... jeb apmētā laivu ar akmeņiem un saucieniem... tiš nelabais tiš :D
avatar
Publicēts: 17.03.10 10:59
 citēt
zazis:..... jeb apmētā laivu ar akmeņiem un saucieniem... tiš nelabais tiš :D
kapēc nelabais?? viņš jau teica, ka tik pēc svīstošas mūmijas izskatās! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 17.03.10 11:13
 citēt
Bet padomā staigās viens negatīvs nosvīdis palagos ietinies, bērnu baidīdams :D
avatar
Publicēts: 17.03.10 11:15
 citēt
man uztaisīt laivu foto.inbox.lv... , un nosvīst foto.inbox.lv... , ir kā divus p.... ap........ :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 188
  5. 189
  6. 190
  7. 191
  8. 192
  9. 193
  10. 194
  11. 195
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):