forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 195
  5. 196
  6. 197
  7. 198
  8. 199
  9. 200
  10. 201
  11. 202
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.03.10 16:20
 citēt
šodien pienākusi reize, kad var sev kaut ko uzdāvināt.... www.youtube.com... , pilnīgs analogais minimālisms, sešas stīgas....:big_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:20
 citēt
Zaiga_:Kā Tu pamatosi savas aizdomas?
filtrēju tekstus....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:25 labots
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Kā Tu pamatosi savas aizdomas?
filtrēju tekstus....:bad_smile:


filtrs nav jānomaina?:big_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:28
 citēt
reizēm jāpamaina....
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:32
 citēt
negatIvs:reizēm jāpamaina....


un šī nav tā reize? :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:35
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:reizēm jāpamaina....


un šī nav tā reize? :big_smile:
filtrs jau nav plate, kad apnīk, jāmaina....viens filtrs var izvilkt vairākas tēmas :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:37
 citēt
Zaigai skūtgalvju filtrs ar dzirdēju iecilklējies esot...
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:38
 citēt
Maris:Zaigai skūtgalvju filtrs ar dzirdēju iecilklējies esot...


saki, ka vajag nomainīt?
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:39
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:
un šī nav tā reize? :big_smile:
filtrs jau nav plate, kad apnīk, jāmaina....viens filtrs var izvilkt vairākas tēmas :big_smile:


Nē, man šķiet, ka tomēr šoreiz vajag citu filtru... dažādībai.
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:40
 citēt
uz filtru ar lielākām acīm, lai laiž cauri skūtgalvjus, matainos, ūsainos, bārdainos arī nolaizītos.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:41
 citēt
negatIvs:uz filtru ar lielākām acīm, lai laiž cauri skūtgalvjus, matainos, ūsainos, bārdainos arī nolaizītos.... :bad_smile:


es padomāšu par šo jautājumu :) pēc vērā ņemamu argumentu uzklausīšanas :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:43
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:filtrs jau nav plate, kad apnīk, jāmaina....viens filtrs var izvilkt vairākas tēmas :big_smile:


Nē, man šķiet, ka tomēr šoreiz vajag citu filtru... dažādībai.
ilgi jau šodien nefiltrēšu/neapgrūtināšu......~ 18.00 ieradīsies pirmie plenēristi...tad jau nebūs labs tonis, pie kompja tupēt....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:47
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:uz filtru ar lielākām acīm, lai laiž cauri skūtgalvjus, matainos, ūsainos, bārdainos arī nolaizītos.... :bad_smile:


es padomāšu par šo jautājumu :) pēc vērā ņemamu argumentu uzklausīšanas :)
argumenti ir jau iepriekš izskanējuši, bet vadoties pēc sabiedriskās domas pētījumiem, tie diez ko daudz netiek ņemti vērā.....tas attiecās ne tikai uz Tevi, topika meitenes konsekventi turās pie savām iestrādēm filtrēšanas jautājumos, un nekas neliecina, ka varētu tos filtrus tuvākajā laikā mainīt.....:shame:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:55
 citēt
negatIvs:ilgi jau šodien nefiltrēšu/neapgrūtināšu......~ 18.00 ieradīsies pirmie plenēristi...tad jau nebūs labs tonis, pie kompja tupēt....:bad_smile:
ko labu plenērosiet?? un kur? nesatraucies, ciemos nebraukšu, vari atklāt noslēpumu!:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 18.03.10 16:57
 citēt
negatIvs:argumenti ir jau iepriekš izskanējuši, bet vadoties pēc sabiedriskās domas pētījumiem, tie diez ko daudz netiek ņemti vērā.....tas attiecās ne tikai uz Tevi, topika meitenes konsekventi turās pie savām iestrādēm filtrēšanas jautājumos, un nekas neliecina, ka varētu tos filtrus tuvākajā laikā mainīt.....:shame:
hmm, nu nez, Tu mani biedē visādi bet es jau saku, ka Tavas ūsas un rugāji netraucē mani Tevi nobildēt!:face-grin: bet Tev vienalga ir uzlikts filtrs - bīties tusnes kameras, ka netiek matricā iemūžināts!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:08
 citēt
tusne:
negatIvs:ilgi jau šodien nefiltrēšu/neapgrūtināšu......~ 18.00 ieradīsies pirmie plenēristi...tad jau nebūs labs tonis, pie kompja tupēt....:bad_smile:
ko labu plenērosiet?? un kur? nesatraucies, ciemos nebraukšu, vari atklāt noslēpumu!:face-devil-grin:
šodien neliela kompānija Aizkrauklē, sestdien neliela kompānija izbraukuma sesijā....ir iemesls, nevienu neaicinu, neatrauju no ikdienas darbiem, brauc tie, kur paši uzplijās, pēc filtra pārvarēšanas....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:12
 citēt
tusne : - hmm, nu nez, Tu mani biedē visādi bet es jau saku, ka Tavas ūsas un rugāji netraucē mani Tevi nobildēt! bet Tev vienalga ir uzlikts filtrs - bīties tusnes kameras, ka netiek matricā iemūžināts - ....
*** es jau samaitāts, kā nekā topikus lasu, fotoskolas..... sen jau esmu sapratis, ka ar fotografēšanos nekas vēl nebeidzās...., kad modelis sagatavots darbam, seko turpinājums....fukāšanās....
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:12 labots
 citēt
negatIvs:šodien neliela kompānija Aizkrauklē, sestdien neliela kompānija izbraukuma sesijā....ir iemesls, nevienu neaicinu, neatrauju no ikdienas darbiem, brauc tie, kur paši uzplijās, pēc filtra pārvarēšanas....:bad_smile:
eh šodien par vēlu pateici, es ar labprāt brauktu, bet nu jau ko tur vairs..:what: bet sestdien man hokejs jāskatās, tā ka foto nebūs prātā!:grimace:

negatIvs: *** es jau samaitāts, kā nekā topikus lasu, fotoskolas..... sen jau esmu sapratis, ka ar fotografēšanos nekas vēl nebeidzās...., kad modelis sagatavots darbam, seko turpinājums....fukāšanās....
:D es tikla sieviete, es tikai bildēju, pārējais, komplektā nenāk:grimace:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:18
 citēt
es tikai vīrietis.... kas tā par fotosesiju, bez fukāšanās?......:exciting:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:27
 citēt
negatIvs:es tikai vīrietis.... kas tā par fotosesiju, bez fukāšanās?......:exciting:
hmmm, nu tad jautājums kas slēpjas zem Tavas pieminētās "fukāšanās"? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:28 labots
 citēt
fukāšanās = koklēšanās
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:33
 citēt
negatIvs:fukāšanās = koklēšanās
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:46
 citēt
nav ko smīkņāt, forums jālasa..... sirmajām matu kodaļām arī jāpievērš pastiprināta uzmanīga....ja ne ko citu, vismaz nogramstīsies....+ noziedznieka mūlis ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:56
 citēt
negatIvs:....ja ne ko citu, vismaz nogramstīsies....+ noziedznieka mūlis ... :bad_smile:
atkārtošos, ko pāris dienas atpakaļ teicu - Tev, ka tik pagramstīties! :grimace:
avatar
Publicēts: 18.03.10 17:58
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 18:02
 citēt
negatIvs::bad_smile:
Tev nebija jau plenēris jāuzsāk?!?:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.03.10 18:43
 citēt
koklētāji :D
avatar
Publicēts: 18.03.10 18:46
 citēt
vajadzētu "izvest" aptauju par iecienītāko koklējamo mūziku :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 19:09
 citēt
Zaiga_:vajadzētu "izvest" aptauju par iecienītāko koklējamo mūziku :)
sveču gaismā pie vīna glāzes - Pink Floyd :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 18.03.10 19:22
 citēt
sveces kopā ar vīnu nav labi, piedzersies aizdedzināsi māju.....:(
avatar
Publicēts: 18.03.10 19:36
 citēt
Ko guļat :amazing: 200 taču ir jāsasniedz :grimace:
avatar
Publicēts: 18.03.10 19:55
 citēt
zazis:Ko guļat :amazing: 200 taču ir jāsasniedz :grimace:

Rīt ar diena :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:05
 citēt
ivog:Rīt ar diena :)
5-diena! :face-smile::face-kiss:
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:14
 citēt
zazis:sveces kopā ar vīnu nav labi, piedzersies aizdedzināsi māju.....:(
nevajag piedzerties, vajag tikai tik daudz, lai ir feina koklēšana!:face-devil-grin:

zazis:Ko guļat :amazing: 200 taču ir jāsasniedz :grimace:
nu un kur pats pazudi?! mēs jau te tā ar negatIvs baisi centāmies!:grimace:
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:15
 citēt
Miegs nāk... Bet gulēt iet par agru... :amazing:
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:17
 citēt
haralds:
ivog:Rīt ar diena :)
5-diena! :face-smile::face-kiss:


značit hokejs :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:21
 citēt
alvils:značit hokejs :)
jā, hokejs tas ir labi! :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:33
 citēt
kādas prognozes? :)
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:38
 citēt
tusne:
zazis:a tev skauž :D
nē, es par viņu priecājos! ;)
vot ja viņa savos valgos negatIvu ievilinātu un portretbildes ar negatIvu sataisīt, tad gan nav skaustu! :grimace:

kā tur palika ar to skaustu?
avatar
Publicēts: 18.03.10 20:41
 citēt
pa kaulam, viena otrai......rīt paskatīšimies, tad arī prognozēsim, gadījums nav vienkāršs, abās komandās nav zvaigžņu, abām jāspēlē komandas spēle, Znaroks ar Vitoliņu mūsējos ļoti labi zin, šitā varētu būt treneru spēle, līdzīgi kā ar SKA.....:big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 195
  5. 196
  6. 197
  7. 198
  8. 199
  9. 200
  10. 201
  11. 202
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):