forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 203
  5. 204
  6. 205
  7. 206
  8. 207
  9. 208
  10. 209
  11. 210
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.03.10 13:48
 citēt
mēness tagad ir [ ) ] stadijā, pieaugošs/briestošs..........no mēness daudz kas ir atkarīgs, tas ietekmē daudzus procesus....viens no svarīgākajiem momentiem ir, ka tas, ka tas kā zemes dabīgais pavadonis, notur zemes griešanās leņķi ap savu asi, noteiktā stāvoklī, tas nosaka diezgan pastāvīgu klimatu, stabīlas gadskārtu maiņas utt....., bet ir viena nianse - mēness no zemes neizbēgami attālinās.....ar laiku, tā ietekme uz zemi un procesiem uz tās samazinās, un pēc tik un tik miljardiem gadu mēness ietekme izzudīs, tad zeme grozīsies, ap savu griešanās asi haotiski, klimats būs haotisks, īsāk runājot, būs vāks....ar sauli jau arī nav labāk..... - tā izplēšās, paliek lielāka, pēc tik un tik miljardiem gadu, tā zemi aprīs.....no rakstītā varam izdarīt mierinošu secinājumu.... - lai vai kādus s...us uz zemes netaisām, finālā vāks būs tā vai tā......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.03.10 13:51
 citēt
dansiga:negativs, oiiiii - viskautkur;-))))) skatoties kaadas veelmes:-)
manas vēlmes ir primitīvas, varētu teikt dzīvnieciskas, tur daudz gudrības nevajag :grimace:
avatar
Publicēts: 23.03.10 13:54
 citēt
ai - nebuus nekaads vaaks ..... kad meenesss buus projaam un saule buus izpletusies ...... tad zemes cilveeki izskatiities kaa tie citplaneetieshi un vinju NEMAZ neuztrauks ne meeness ne saule ;-))))
avatar
Publicēts: 23.03.10 13:55
 citēt
negativs, zin ...... maneejaas arii "gandriiz";-))) bet redz ...... dazhaadu zinaashanu guushanai veel ir viens liels PLUSS ....... tur apgrozaas dazhaadi cilveeki (lasi - viirieshi) ;-)))))
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:08
 citēt
ai, figņa tas mēness ir! Cilvēki pārspīlē, lai rastu izskaidrojumu nelāgai omai, nevajadzīgiem emociju uzplūdiem un vēl enz kam!

dansiga, kur ir tie vīrieši? man arī vajag... nenormāli!!!! nu es domāju, kaut kādus kursus vai kur Tu roci tās zināšanas :)
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:12
 citēt
Zaiga, vot meenesss noziimi (vismaz veel shobriid) nenoniecini gan - IJ KAAA veel straadaaa .... perfekti parbaudiiju, kad bija ikdienas darbas ar 100tiem cilveeku .....

A kursi - nu jaaiet uz visaadiem ..... piemeerma ugunsdzeeseeju, santehnikju, muurnieku uttt .... ;-))))))))
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:13
 citēt
dansiga:ai - nebuus nekaads vaaks ..... kad meenesss buus projaam un saule buus izpletusies ...... tad zemes cilveeki izskatiities kaa tie citplaneetieshi un vinju NEMAZ neuztrauks ne meeness ne saule ;-))))
tur jau tā lieta, ka tad, uz zemes vairs nebūs nekādas dzīvības.....kaut gan izeja varētu būt.... ap 2020 gadu, amerikāņi plāno uz mēness uzstādīt dzīvojamos moduļus, pētnieciskiem nolūkiem, pašreiz modelējās uz zemes, 1:1 tādi jau uzstādīti pētnieciskajā centrā. vēl apskata versiju, par kādas planētas "atdzīvināšanu".....teorētiski iespējams, atmosfēras atjaunošanai ~ 100gadi vajadzīgi... :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:16
 citēt
Zaiga_:ai, figņa tas mēness ir! Cilvēki pārspīlē, lai rastu izskaidrojumu nelāgai omai, nevajadzīgiem emociju uzplūdiem un vēl enz kam!

dansiga, kur ir tie vīrieši? man arī vajag... nenormāli!!!! nu es domāju, kaut kādus kursus vai kur Tu roci tās zināšanas :)
ne jau pēc zināšanā'm Dansiga dauzās pa kursiem.....kā var saprast, vīriešus meklē, nu man skaidrs kāpēc tie n-tie kursi un plenēri.....bet īstā kā nav tā nav, varbūt citur jāmeklē.....
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:16
 citēt
Dansiga, nu nez... man gadiem jau viena persona cenšas ieskaidrot, ka tiklīdz ir pilnmēness, man saceļas mati stāvus, acis iznāk uz kātiņiem un pa muti veļas zaļas putas un es bojāju viņam dzīvi. It kā es to nevarētu daerīt arī tad, kad nav pilns mēness :bad_smile:

bet ugunsdzēsēju kursos es varētu mēģināt iet :bad_smile: ar šlūtenēm pa trepēm paskraidīt! :haha:
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:17
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:ai, figņa tas mēness ir! Cilvēki pārspīlē, lai rastu izskaidrojumu nelāgai omai, nevajadzīgiem emociju uzplūdiem un vēl enz kam!

dansiga, kur ir tie vīrieši? man arī vajag... nenormāli!!!! nu es domāju, kaut kādus kursus vai kur Tu roci tās zināšanas :)
ne jau pēc zināšanā'm Dansiga dauzās pa kursiem.....kā var saprast, vīriešus meklē, nu man skaidrs kāpēc tie n-tie kursi un plenēri.....bet īstā kā nav tā nav, varbūt citur jāmeklē.....


zin kā saka krievu vai kādas tur tautības pasaka? - lai atrastu to īsto, ir nenormāli daudz varžu/krupju jānobučo! :big_smile: vot i vajag dažādus kursus, plenērus un citas vietnes!
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:19
 citēt
negativs, ai - tu baigi sarezhgjii visu ........ vai nu zemes civilizaacija aizies bojaa (ja nepratiis attiistiities) vai nu arii parveertiisies par nemirstiigajiem NLO :-)))
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:21
 citēt
kji kji kji :-))))) bet par tiem kursiem patiesiibaa ir maza dalja taisniibas .... ja taa padomaaa ..... VOTssssss.....


Zaiga, zin - es piliigi ticu, ka tu pilnmeenesii esi stipri uzskruuveeta, ko tu pati dabiski nejuuti .... :-(
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:50
 citēt
neko nesarežģiju, tas visiem, kam vien tas interesē, sen jau zināms....:big_smile: .
ja pēc tiem n-tajiem kursiem, un citām vietam, kur gudri muld, vēl nav atrasts ĪSTAIS, tad varbūt jāsāk meklēt diametrāli pretējās vietās, un ja tā padomā, tad tādu vietu nemaz tik daudz nav, tikai dažas adreses, meklēšanas loks sašaurinās, līdz variantam - aizbrauc un savāc, piemēram uz Tvaika ielu, vai kur tur tagad tā iestāde....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.03.10 14:59
 citēt



Zaiga, zin - es piliigi ticu, ka tu pilnmeenesii esi stipri uzskruuveeta, ko tu pati dabiski nejuuti .... :-(


i ko lai es daru? pilnmēness laikā aizbāzt muti ar drēbju saišķi un piesprādzēties pie gultas? kāds tad ir tam risinājums? :what:

un nekad neesmu noliegusi, ka racionālais manī ir pazudis zem emocionālā. ja es būtu racionāla, loģiska, strādātu par grāmatvedi!:)
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:03 labots
 citēt
oj, dansiga kā no ķēdes norāvusies, tādus memuārus te raksta, ka i ne paspēt izlasīt! :D

Zaiga_:ja es būtu racionāla, loģiska, strādātu par grāmatvedi!:)
nu ne vis racionālie strādā par grāmatvežiem! :grimace: es, piemēram, sēžu mājās un gaidu kad piedāvās kādu racionālam cilvēkam atbilstošu darbu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:04
 citēt
negativs, daaauuuzzzhhhhhh ....... ja nav - tad taadu ari inevajaga ;-)))))))))

zaiga, nu jaameegjina atcereeties, ka IR pilnmeenesss un pirms ver muti valjaa - dzilji ieelpot vaikautkataa;-)))
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:05
 citēt
................ a man zirgs pazudis ;-((((( ........................
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:07
 citēt
dansiga:................ a man zirgs pazudis ;-((((( ........................


droši vien aizlidojis! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:07 labots
 citēt
dansiga:................ a man zirgs pazudis ;-((((( ........................
kāds zirgs?? kur??:what:

dansiga:zaiga, nu jaameegjina atcereeties, ka IR pilnmeenesss un pirms ver muti valjaa - dzilji ieelpot vaikautkataa;-)))
es gan domāju, ka Zaigas negarasatāvoklis vairāk ir saistīts ar pagājušajām brīvdienām.. jebšu kur un ar ko tās tika pavadītas!:what:
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:08
 citēt
dansiga:negativs, daaauuuzzzhhhhhh ....... ja nav - tad taadu ari inevajaga ;-)))))))))

zaiga, nu jaameegjina atcereeties, ka IR pilnmeenesss un pirms ver muti valjaa - dzilji ieelpot vaikautkataa;-)))


mjā... es klusēju tad, kad man ir laringīts :D un arī ne obligāti! bet nu ja to tā tik viegli būtu izdarīt...
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:11
 citēt
................. jeee - kaa pasuudzeejos, taa atradu to zirgu, kuram galva jaanomaina ;_)) ...............
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:22
 citēt
dansiga:................. jeee - kaa pasuudzeejos, taa atradu to zirgu, kuram galva jaanomaina ;_)) ...............


skaties, ka aiz priekiem nepieliec tam zirgam kādu blondīnes galvu vai ko tamlīdzīgu :)))

es gan domāju, ka Zaigas negarasatāvoklis vairāk ir saistīts ar pagājušajām brīvdienām.. jebšu kur un ar ko tās tika pavadītas!:what:


iespējams.. :) šovakar pēc 21.30 es vispār būšu nerunājama...
avatar
Publicēts: 23.03.10 15:34
 citēt
ai - jau pieliku visu ko vareejeu ;-)))) ..... a kas buus peec 21:30!??!
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:07
 citēt
A kas Jelgavā ar fotokursiem šodien? Ielas līdz īstajai ēkai vēl virs ūdens? :what:
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:09
 citēt
optimists:A kas Jelgavā ar fotokursiem šodien? Ielas līdz īstajai ēkai vēl virs ūdens? :what:
vakar tur nebija ne mazāko plūdu pazīmju (pilsētā), pa ceļam bija lauki noplūduši.. bet citādi nekas traks!
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:15
 citēt
Šodien ziņās raksta ka tur plūdi un pāris ielas slēgtas
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:17
 citēt
Dansiga, klau... kā ar to mūsu runāto par Tavu ceļojumu pie manis? :) mums te sāk vajadzēties jaunas un svaigas fofogrāfijas! Štata fotogrāfa bildes man, personīgi, nepatīk ne estētiskā, ne tehniskā izpildījuma ziņā ;)
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:21
 citēt
optimists:Šodien ziņās raksta ka tur plūdi un pāris ielas slēgtas
http://www.delfi.lv/news/national/novadi/jelgava-pludu-del-slegtas-astonas-ielas.d?id=30788519


cik es zinu, tad kursi nenotiek šajās ielās! Kursi ir pilsētas centrā un arī galvenā iela - Lielā iela, pa kuru nokļūt līdz Raiņa ielai, ir vaļā ;) tā kā satraukumam nav pamata un Māris to neuzskatīs par attaisnotu kavējumu! :)
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:42
 citēt
Zaiga_:.. un Māris to neuzskatīs par attaisnotu kavējumu! :)
:D jā, Māris tik mammas zīmi ņems pretī kā attaisnojuma dokumentu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:51
 citēt
Zaiga_:Dansiga, klau... kā ar to mūsu runāto par Tavu ceļojumu pie manis? :) mums te sāk vajadzēties jaunas un svaigas fofogrāfijas! Štata fotogrāfa bildes man, personīgi, nepatīk ne estētiskā, ne tehniskā izpildījuma ziņā ;)
bet kā paliek ar manu ceļojumu pie Tevis? :what:
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:52
 citēt
nez vai Zaiga sagatavos zīmi, ja negatIvs pie jamās ceļos...?
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:53
 citēt
zaiga, nu vajadzeetu sauliiti ..... un tad, ja man nav maajaas "bagaazha" - varu doties tavaa virzienaa ;-)
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:56
 citēt
dansiga:zaiga, nu vajadzeetu sauliiti ..... un tad, ja man nav maajaas "bagaazha" - varu doties tavaa virzienaa ;-)
kapēc ga Tu savu bagāžu nevari ņemt līdzi?? Katei (tā laikam sauca) droši vien arī būtu interesanti, ja vēl negatIvs būtu varētu to aiz ūsām paraustīt! :D negatIvs jau arī to muzeju vēlējās redzēt! :)
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:58
 citēt
tusne, man nav auto seedekliitis ;-pppp
avatar
Publicēts: 23.03.10 16:58
 citēt
tusne:
dansiga:zaiga, nu vajadzeetu sauliiti ..... un tad, ja man nav maajaas "bagaazha" - varu doties tavaa virzienaa ;-)
kapēc ga Tu savu bagāžu nevari ņemt līdzi?? Katei (tā laikam sauca) droši vien arī būtu interesanti, ja vēl negatIvs būtu varētu to aiz ūsām paraustīt! :D negatIvs jau arī to muzeju vēlējās redzēt! :)
ne jau muzeju es gribu redzēt
avatar
Publicēts: 23.03.10 17:06
 citēt
negatIvs: ne jau muzeju es gribu redzēt
nu zinu, ka Zaigu vēlies redzēt, bet viņai komplektā muzejs nāk! :D

dansiga:tusne, man nav auto seedekliitis ;-pppp
cik Tev viņa gara?? varētu to "padirsenīti" aizdot tādam pasākumam! krēsla man vairs nav, kaut kam iedevu! :)
avatar
Publicēts: 23.03.10 17:06 labots
 citēt
marts:)

un ar padirsenīti nebūs līdzēts:)
avatar
Publicēts: 23.03.10 17:44 labots
 citēt
Maris:nez vai Zaiga sagatavos zīmi, ja negatIvs pie jamās ceļos...?


vai tik negatIvu pašu bez zīmes tai muzejā laidīs... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.03.10 17:59
 citēt
daiga_a:
Maris:nez vai Zaiga sagatavos zīmi, ja negatIvs pie jamās ceļos...?


vai tik negatIvu pašu bez zīmes tai muzejā laidīs... :bad_smile:
labāk pildi mājas darbus, neuztraucies tik daudz par manām spraVkām.... :bad_smile: , es varbūt pavisam nekaitīgu jūtu plosīts, mēģinu tajā muzejā ielavīties, varbūt to ērgli, kurš tur reizēm atlido, gribu nofotografēt......
avatar
Publicēts: 23.03.10 18:01
 citēt
vai es izskatos uztraukusies? :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 203
  5. 204
  6. 205
  7. 206
  8. 207
  9. 208
  10. 209
  11. 210
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):