forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 208
  5. 209
  6. 210
  7. 211
  8. 212
  9. 213
  10. 214
  11. 215
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.03.10 10:44
 citēt
"un kad es saku dodamies uz muzeju, es Tevi pabildēšu, tā tu pazūdi! Kāda vairs tur "sapīpēšana"?? :anger:"

tusne, tas tādēļ, ka izvēlējies nepareizo taktiku :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:45
 citēt
tusne - un kad es saku dodamies uz muzeju, es Tevi pabildēšu, tā tu pazūdi! Kāda vairs tur "sapīpēšana"?? -
*** tā ir klasiskā uzmešana.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:46
 citēt
daiga_a:sapīpēt alternatīvo plenēru :bad_smile:
tas ir kā 2p.a. ............, bet tā diena pagalam......:shame:
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:49
 citēt
kas tas par 2p.a.? :what:
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:54
 citēt
daiga_a:tusne, tas tādēļ, ka izvēlējies nepareizo taktiku :face-wink:
labi, uzraksti man uz pm pareizo taktiku un tad to neuzkrītoši viesīšu dzīvē! :D

negatIvs: *** tā ir klasiskā uzmešana.....:bad_smile:
ja? kapēc??:face-crying:
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:54
 citēt
2p.a. - divus pirkstus apčurāt..... - parasti apzīmē vienkāršas lietas
avatar
Publicēts: 25.03.10 10:56 labots
 citēt
ja? kapēc?? .......................... - kapitāli riebjās fotografēties, un tā tas ir bijis vienmēr.....:anger:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:01
 citēt
negatIvs:... - kapitāli riebjās fotografēties, un tā tas ir bijis vienmēr.....:anger:
hmmm.. man arī riebjas bildēties, tādēļ man ir dikti maz savu bilžu! jā.. tādi ir tie cilvēki, vieniem tīk fotografēties un un citiem nē... eh:what:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:07
 citēt
tusne:
negatIvs:... - kapitāli riebjās fotografēties, un tā tas ir bijis vienmēr.....:anger:
hmmm.. man arī riebjas bildēties, tādēļ man ir dikti maz savu bilžu! jā.. tādi ir tie cilvēki, vieniem tīk fotografēties un un citiem nē... eh:what:
jāmeklē upuris, kuram patīk bildēties.....piemēram Daiga...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:11
 citēt
tuvākajā laikā nebūšu pieejams upuris :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:11
 citēt
negatIvs: jāmeklē upuris, kuram patīk bildēties.....piemēram Daiga...... :big_smile:
nu tas būtu vieglākais pretestības ceļš! :)
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:20
 citēt
daiga_a:tuvākajā laikā nebūšu pieejams upuris :bad_smile:
uzmetēja........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:21
 citēt
tusne:
negatIvs: jāmeklē upuris, kuram patīk bildēties.....piemēram Daiga...... :big_smile:
nu tas būtu vieglākais pretestības ceļš! :)
nuja, Tu jau uz veču kailfoto tēmē..........................:exciting:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:23
 citēt
negatIvs: nuja, Tu jau uz veču kailfoto tēmē..........................:exciting:
gribi, lai es Tevi kailu bildēju?!? :D varam sarunāt...:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:26
 citēt
negatIvs:
daiga_a:tuvākajā laikā nebūšu pieejams upuris :bad_smile:
uzmetēja........:bad_smile:


:grimace:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:28
 citēt
tusne:
negatIvs: nuja, Tu jau uz veču kailfoto tēmē..........................:exciting:
gribi, lai es Tevi kailu bildēju?!? :D varam sarunāt...:face-wink:
runa ir par taviem tēmējumiem, ne kaut kādām sarunāšanām.....rēķini, ka esmu Tevi uzmetis, šajā jautājumā.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:28
 citēt
daiga_a:
negatIvs:uzmetēja........:bad_smile:


:grimace:

:grimace: :grimace: :grimace: ......
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:29
 citēt
tusnei patīk sarežģījumi, un vispār viņa nemaz negrib fotografēt, tādēļ arī izvēlas neiespējamos variantus :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:32
 citēt
negatIvs: runa ir par taviem tēmējumiem, ne kaut kādām sarunāšanām.....rēķini, ka esmu Tevi uzmetis, šajā jautājumā.......:bad_smile:
uzmetējs! un vēl uz daigu baksti!:grimace:

daiga_a:tusnei patīk sarežģījumi, un vispār viņa nemaz negrib fotografēt, tādēļ arī izvēlas neiespējamos variantus :bad_smile:
:grimace:man tiešām nepatīk "iestudētas" bildes fotografēt!
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:35
 citēt
tusne, negatīvs, jums šī diskusija par un ap nav jau apnikusi? :bad_smile: sen jau skaidrs, ka negatIvs nedosies rokās...
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:37
 citēt
tās runas par bildēšanos noriebušās, vēl pirms diskusijas sākuma............vēl jāņem vērā, ka esmu profesionāls uzmetējs.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:39 labots
 citēt
Zaiga_:tusne, negatīvs, jums šī diskusija par un ap nav jau apnikusi? :bad_smile: sen jau skaidrs, ka negatIvs nedosies rokās...
a Tu domā, ka foreļjanka, kad savus putnus un ko tur vēl bildē, uzreiz atnāk un nobildē?? arī ilgi un dikti ņemās pirms bilde ir gatava! :D

negatIvs:tās runas par bildēšanos noriebušās, vēl pirms diskusijas sākuma............vēl jāņem vērā, ka esmu profesionāls uzmetējs.....:big_smile:
:bad_smile: he, he, he... tad Tu "svīsti", tad uzmetējs esi.. "opredeļis", kas īsti esi, lai zinu kā rīkoties tālāk! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:44
 citēt
nosvīšana un uzmešana viena otru neizslēdz, pat papildina, reizēm = zīmi var likt starpā..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:46
 citēt
jo interesantāka dzīve!:grimace:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:48
 citēt
foreļjanka vienkārši tup un gaida slēpnī, nevis pierunā :) jaredz, ka šitā taktika nedarbojas, ņem citu.. :) provocē kaut kā tos objektus :) izseko...
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:48
 citēt
"man tiešām nepatīk "iestudētas" bildes fotografēt!"

kurš tad tev liek kaut ko iestudēt? te tev nav nekāds pozeru klubiņš :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:49
 citēt
daiga_a:kurš tad tev liek kaut ko iestudēt? te tev nav nekāds pozeru klubiņš :bad_smile:
pozeru, ne pozeru, bet ja man jāinscinē kas, kā, kur nevis ķert momentu dzīvē, tad tā ir iestudēšana!:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:51
 citēt
Zaiga_:foreļjanka vienkārši tup un gaida slēpnī, nevis pierunā :) jaredz, ka šitā taktika nedarbojas, ņem citu.. :) provocē kaut kā tos objektus :) izseko...
jeb noliek ēsmu......
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:54
 citēt
Zaiga_:foreļjanka vienkārši tup un gaida slēpnī, nevis pierunā :) jaredz, ka šitā taktika nedarbojas, ņem citu.. :) provocē kaut kā tos objektus :) izseko...
:D es vēl nemaz eesmu sākusi pierunāt.. es pagaidām vienkārši par to runaju, tā teikt, lai pierod pie domas un iesēžas zemapziņā :D par provocēšanu jau sāku padomāt! :bad_smile:

negatIvs: jeb noliek ēsmu......
visam savs laiks! ;)
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:57
 citēt
ja sakarīga ēsma, es parakstos, tad ar visu ēsmu nosvīstu/uzmetu........:grimace:
avatar
Publicēts: 25.03.10 11:59
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:01
 citēt
tusne::bad_smile:
:big_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:02
 citēt
tusne:
daiga_a:kurš tad tev liek kaut ko iestudēt? te tev nav nekāds pozeru klubiņš :bad_smile:
pozeru, ne pozeru, bet ja man jāinscinē kas, kā, kur nevis ķert momentu dzīvē, tad tā ir iestudēšana!:face-smile:


bet tu jau pati runā par bildēšanos, tātad par iestudējumu, tā vietā būtu nemanāmi iefiltrējusies kādā alternatīvajā plenērā un tad ķertu momentus iz dzīves... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:05 labots
 citēt
un izliktu pareizās ēsmas un viss notiktu.. citādi no runāšanas negatIvs jau sen ir sapratis, ka visu uzmetīs un nosvīdīs :big_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:05
 citēt
daiga_a:tā vietā būtu nemanāmi iefiltrējusies kādā alternatīvajā plenērā un tad ķertu momentus iz dzīves... :face-glasses:
tas man vēl priekšā... es daudz par kautrīgu, lai ar svešiem ļautiņiem dotos uz plenēru..:shame:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:08
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:foreļjanka vienkārši tup un gaida slēpnī, nevis pierunā :) jaredz, ka šitā taktika nedarbojas, ņem citu.. :) provocē kaut kā tos objektus :) izseko...
jeb noliek ēsmu......
Tagad tikai tā neuzkrītoši atliek noskaidrot kas garšo negatIvam. :face-wink: Piem.zefīri šokolādē!Noliec vienu uz profilbildē redzamā celma ,tad vēl vienu,bikk uz to pusi kur slēpsies ar foto,tad vēl ,un vēl un vēl...Pienāk negatIvs pie vistuvākā zefīru bet tusne burstā kāā nober!!! :haha:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:09
 citēt
man rīt, parīt, un iespējams arī aizparīt plānojās plenēri......viena diena divatā, pārējās vienatnē......, varu kādam dot ziņu, varu klusēt....redzēs kā lietas iegrozīsies....plenēra tematika ir pašreiz aktuāla, bet vispār maz kādu interesē ikdienā [ novērojumi blogā ]......tāpēc, visticamāk neuzbāzīšos, jo tad var sanākt maz ko uzbildēt.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:10
 citēt
forelljjanka:Tagad tikai tā neuzkrītoši atliek noskaidrot kas garšo negatIvam. :face-wink: Piem.zefīri šokolādē!Noliec vienu uz profilbildē redzamā celma ,tad vēl vienu,bikk uz to pusi kur slēpsies ar foto,tad vēl ,un vēl un vēl...Pienāk negatIvs pie vistuvākā zefīru bet tusne burstā kāā nober!!! :haha:
:haha:viens prātīgs padoms pa visu dienu! vēl tik jautājums, kādu objektīvu ieteiksi labāk lietot?!? :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:11
 citēt
forelljjanka:
negatIvs:jeb noliek ēsmu......
Tagad tikai tā neuzkrītoši atliek noskaidrot kas garšo negatIvam. :face-wink: Piem.zefīri šokolādē!Noliec vienu uz profilbildē redzamā celma ,tad vēl vienu,bikk uz to pusi kur slēpsies ar foto,tad vēl ,un vēl un vēl...Pienāk negatIvs pie vistuvākā zefīru bet tusne burstā kāā nober!!! :haha:
negribās jau vispār to fotografēšanās tēmu attīstīt....., bet piebildīšu, ka ar ēdamām, dzeramām lietām mani nepievilināt....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.03.10 12:13
 citēt
negatIvs:....plenēra tematika ir pašreiz aktuāla, bet vispār maz kādu interesē ikdienā [ novērojumi blogā ]....
kāda tad ir tā tematika? :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 208
  5. 209
  6. 210
  7. 211
  8. 212
  9. 213
  10. 214
  11. 215
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):