forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 238
  5. 239
  6. 240
  7. 241
  8. 242
  9. 243
  10. 244
  11. 245
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.10 11:57
 citēt
dansiga:negativs, mhm .... saakam apsmiet, ja?;-pppp
nē, tas apbrīnas apliecinājums
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:23
 citēt
negatIvs:ja tagad tusne vēl muldēs, ka neko nevelk, tad jāizraksta procedūras.....:bad_smile:
kādas procedūras izrakstīsi man? kādu fotosesiju ar negatIvu objektīva priekšā?! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:24
 citēt
alvils:D80 ir ar bodija motoru. attiecīgi der visi, gan DX, FX, gan AF, gan AF-S. Jekurš nikon objektīvs, kas uztaisīts pēdējo 50 gadu laikā, kā arī jebkurš sigmas, tokinas, tamrona objektīvs ar nikon vītni.
skaidrs, tātad, ja objektīvam ir kāda fīča tad tā uz mana aparāta darbosies! :)
bet ja objektīvs ir manuālais, tad nekāds motors aparātā to nepadarīs par automātisko, ja?:what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:33
 citēt
izskatās, ka tomēr prasās tās procedūras..... procedūras nebūs nekādas foto sesijas, bet ar pletnīti .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:37
 citēt
tusne;_))))))) Lasi uzmaniigaak ;-)))) NU ok .... ir bodiji ar motoru/bez motora ..... Bodijam bez motora AF darbojas tikai , ja ir objektiivs ar motoru ..... Boijs ar motoru darbina ari objketiivu bez motora :-)))
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:38
 citēt
negativss, ooo - ja tas ir apbriins ..... un ja veel cienjaa noliekta galva ... oooo ... OOO !!!;-)))
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:43
 citēt
NegatIvs vai pie Tevis var sarunāt privāto plenēru, kur Tu uzskatāmi parādi dzīvē šos punktus?!?!
faktori, kuri, pēc manām domām, ietekmē fotogrāfijas telpiskumu:
- matricas izmērs
- gaismas avots, gaismas krišanas leņķis, attiecībā pret objektu
- objektīvs, objektīva tips
- diafragmas[ blendes ] atvērums
- ISO
- fotoaparāta dinamiskais diapazons
- fotografēšanas rakurss, objektu izvietojums kadrā
:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:45
 citēt
dansiga:tusne;_))))))) Lasi uzmaniigaak ;-)))) NU ok .... ir bodiji ar motoru/bez motora ..... Bodijam bez motora AF darbojas tikai , ja ir objektiivs ar motoru ..... Boijs ar motoru darbina ari objketiivu bez motora :-)))
es izlasīju gana uzmanīgi, bet savu jautājumu droši vien nepratu pareizi noformulēt.. Tev Pinus vakar kaut ko līdzīgu teica..
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:47
 citēt
tusne:NegatIvs vai pie Tevis var sarunāt privāto plenēru, kur Tu uzskatāmi parādi dzīvē šos punktus?!?!
faktori, kuri, pēc manām domām, ietekmē fotogrāfijas telpiskumu:
- matricas izmērs
- gaismas avots, gaismas krišanas leņķis, attiecībā pret objektu
- objektīvs, objektīva tips
- diafragmas[ blendes ] atvērums
- ISO
- fotoaparāta dinamiskais diapazons
- fotografēšanas rakurss, objektu izvietojums kadrā
:face-devil-grin:

varētu, bet Tu au ar jauniegādāto stobru pa priekšu atbrauksi......:exciting: otrkārt, par to noteikti runās Māris kursos :big_smile: , ne jau es šito nomurgoju
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:51
 citēt
tusne:
alvils:D80 ir ar bodija motoru. attiecīgi der visi, gan DX, FX, gan AF, gan AF-S. Jekurš nikon objektīvs, kas uztaisīts pēdējo 50 gadu laikā, kā arī jebkurš sigmas, tokinas, tamrona objektīvs ar nikon vītni.
skaidrs, tātad, ja objektīvam ir kāda fīča tad tā uz mana aparāta darbosies! :)
bet ja objektīvs ir manuālais, tad nekāds motors aparātā to nepadarīs par automātisko, ja?:what:


Jā, tieši tā.
Ja objektīvam fīčas vispār ir paredzētas (resp., nav tikai caurums ar smuki noslīpētiem stiklu gabaliņiem), tad visām fīčām vajadzētu darboties :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:53
 citēt
negatIvs: varētu, bet Tu au ar jauniegādāto stobru pa priekšu atbrauksi......:exciting: otrkārt, par to noteikti runās Māris kursos :big_smile: , ne jau es šito nomurgoju
nu, pirmkārt, tas stobrs, tik ātri man nemaz nespīd, jo maka ta nav un darba arī :face-crying:
kādā ziņā "bet Tu au ar jauniegādāto stobru pa priekšu atbrauksi...", tipa, pie Tevis palielīties atbraukšu? :face-grin:
Gan jau, ka Māris stāstīs, bet man praktiski arī vajag, ne tikai teoriju.. citādi Mārs izstāsta, viss šķiet vienkāršs atnāku mājās, mēģinu, nekas nesanāk :( pēc teorijas praksi vajag! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 12:56
 citēt
Bzh:Jā, tieši tā.
Ja objektīvam fīčas vispār ir paredzētas (resp., nav tikai caurums ar smuki noslīpētiem stiklu gabaliņiem), tad visām fīčām vajadzētu darboties :)
skaidrs! tagad tikai sponsors jāatrod kas man to "stobru" kā negatIvs teica iedāļas par skaistām acīm! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:00
 citēt
Var jau arī bez sponsora pie tāda tikt.. Izmantojot sporta aprīkojumu - krosenes un beisbola vāli.. :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:04
 citēt
Bzh:Var jau arī bez sponsora pie tāda tikt.. Izmantojot sporta aprīkojumu - krosenes un beisbola vāli.. :D
ar saukli "muktim nu"?! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:06
 citēt
Drīzāk ar "Paldies, nu nevajadzēja jau tā mocīties" :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:23
 citēt
tusne:
negatIvs: varētu, bet Tu au ar jauniegādāto stobru pa priekšu atbrauksi......:exciting: otrkārt, par to noteikti runās Māris kursos :big_smile: , ne jau es šito nomurgoju
nu, pirmkārt, tas stobrs, tik ātri man nemaz nespīd, jo maka ta nav un darba arī :face-crying:
kādā ziņā "bet Tu au ar jauniegādāto stobru pa priekšu atbrauksi...", tipa, pie Tevis palielīties atbraukšu? :face-grin:
Gan jau, ka Māris stāstīs, bet man praktiski arī vajag, ne tikai teoriju.. citādi Mārs izstāsta, viss šķiet vienkāršs atnāku mājās, mēģinu, nekas nesanāk :( pēc teorijas praksi vajag! :D
Tu jau vari ar Dansigas stobru uzkulties, un ne jau palielīties, bet ar domu bildēt..... :exciting: , bet par tām tēzēm....., kur parasti, sarunās, intersantas versi'jas nākās dzirdēt ..... vai Tev to vajag, ja vajadzēs, pati līdz tām nonāksi....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:44
 citēt
negatIvs: Tu jau vari ar Dansigas stobru uzkulties, un ne jau palielīties, bet ar domu bildēt..... :exciting: , bet par tām tēzēm....., kur parasti, sarunās, intersantas versi'jas nākās dzirdēt ..... vai Tev to vajag, ja vajadzēs, pati līdz tām nonāksi....:big_smile:
varu, varu protams ar to Dansigas objektīvu ierasties... un pēc šādiem Taviem tekstiem gandrīz jau kā ielūgumu saprotu! :face-devil-grin: nu labi, labi.. es jau neesmu tik ļauna, nevēlies, ka Tevi bildē, ij nebildēšu! :grimace: un ja bildēšu tad tikai tā kā Alvilam tai reportāžā no Tavas fazendas, kur 2 bildēs Tevi teorētiski varēja samanīt, vienā pilnīgā miglā tīts, un otrā verandā (?) aiz stikliem tik aprises manāmas! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:47
 citēt
OOo, plenērs top :P
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:50
 citēt
Zaiga_:OOo, plenērs top :P
jā, negatIvs ar dansigas objektīvu uzaicināja! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:54
 citēt
Tu galvenais neatsaki :D kas zina, kad atkal kādu uzaicinājumu saņemsi.
avatar
Publicēts: 07.04.10 14:26
 citēt
tusne:
Zaiga_:OOo, plenērs top :P
jā, negatIvs ar dansigas objektīvu uzaicināja! :face-devil-grin:
Tu jau ne tajā intonācijā izlasīji........... tas bija izbaiļu pilns pieņēmums.........Te vecāsmizas reportāža www.fotoblog.lv... ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 14:30
 citēt
Marim joprojām ir tas sarkanais?

img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 07.04.10 14:34
 citēt
alvils:Marim joprojām ir tas sarkanais?

[url=http://img.fotoblog.lv/306/048/900.jpg
]http://img.fotoblog.lv/306/048/900.jpg[/url] teorētiski laikam ir, bet praktiski, viņu pēdējo reizi redzēju citā autiņā.....ko tu bagātam padarīsi.....
avatar
Publicēts: 07.04.10 15:33
 citēt
labi - braukshu ka negativam ar rocinju pamaat;-))))
avatar
Publicēts: 07.04.10 15:36
 citēt
dansiga:labi - braukshu ka negativam ar rocinju pamaat;-))))
:exciting:
avatar
Publicēts: 07.04.10 15:37
 citēt
pasveicini Māri..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 15:51
 citēt
Jūs vispār esat pamanījuši, ka bilžu galerijā, kad atver liela izmēra fotogrāfiju, ir dota komanda "Azivērt vai pārvietot". Ar to pārvietošanu es visu saprotu, bet kas tā par azivēršanu?:what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:05
 citēt
negativs, uz Jelgavu jau es toch neshaushu ;-pp;-)))

Zaiga, man nekas taads neparaadaas!!!!
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:07
 citēt
dansiga:negativs, uz Jelgavu jau es toch neshaushu ;-pp;-)))

Zaiga, man nekas taads neparaadaas!!!!
kur tad Tu man vari pamāt ar roku?.....
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:09
 citēt
dansiga:negativs, uz Jelgavu jau es toch neshaushu ;-pp;-)))

Zaiga, man nekas taads neparaadaas!!!!


atver lielu bildi fotogalerijā un parādīsies. Man toč parādās! Jeb es ar putniem draugos?
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:09
 citēt
Zaiga_:Jūs vispār esat pamanījuši, ka bilžu galerijā, kad atver liela izmēra fotogrāfiju, ir dota komanda "Azivērt vai pārvietot". Ar to pārvietošanu es visu saprotu, bet kas tā par azivēršanu?:what:
Labdien Zaiga! neesmu neko tādu ievērojis
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:17
 citēt
negativs, tu esi jelgavaa?!?!?! nu tad nekaaa ;-)

Zaiga, veeru visaadi - nekas neraadaas ....
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:19
 citēt
dansiga:negativs, tu esi jelgavaa?!?!?! nu tad nekaaa ;-)

Zaiga, veeru visaadi - nekas neraadaas ....
Olainē, tāpēc nodomāju, ka Tu uz Jelgavu brauc..., ja jau man taisies pamāt....:what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:21
 citēt
negativs, ne - es gar Aizkraukli laidiishu ;-)
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:24
 citēt
dansiga:negativs, ne - es gar Aizkraukli laidiishu ;-)
es jau tur tikai brīvdienās apgrozos..... . iegriez Gostiņos
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:25
 citēt
tur gan iegrieziishu noteikti :-)
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:27
 citēt
Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:29 labots
 citēt
Zaiga_:Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
www.fotoblog.lv...


jaa, laikam...
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:30
 citēt
dansiga:tur gan iegrieziishu noteikti :-)
vakara saule tur pašā laikā. gan jau no šitās čupas img.fotoblog.lv... kaut kas vēl būs palicis ....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:31
 citēt
negativs - kapēc tas ledus vēl nav uzspridzināts :what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 238
  5. 239
  6. 240
  7. 241
  8. 242
  9. 243
  10. 244
  11. 245
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):