forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 249
  5. 250
  6. 251
  7. 252
  8. 253
  9. 254
  10. 255
  11. 256
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.04.10 23:54
 citēt
haralds:
ERA:slēpjos aiz lāča :face-grin:
Tev NAV jāslēpjas aiz lāča! :face-kiss:


Harald, neuztraucies, visās bildēs es neslēpos aiz lāča :) Tikai pāris kadros gribējās paslēpties ;)
avatar
Publicēts: 10.04.10 23:55
 citēt
haralds:un ja gaismas par daudz bivajet, priekš tam neitrālie filtri. :face-smile:
hmm, nav man filtru.. ij nav saprašanas kad tādi jālieto.. ij ja bildē ārā, tad neprotu tik ātri visu izdomāt, kas-kā-kāpēc-kur-utt! jāmācās..:what:
avatar
Publicēts: 10.04.10 23:56
 citēt
tusne:
Bzh:Ja mājas darbus pildi, tad veltīgi nebūs :)
P.s. mājas darbus vajag atkārtot pēc mēneša vai drusku vairāk.. Zināšanas labāk nostiprināsies :)
mēģināju mājas darbu arī.. visi te klusās dabas lika iekāš.. es tā kā mēģināju portretu daļu, oj to man tā norēja, ka bilde izņēmu laukā, ja jau tik slikta, tik tā īsti nesapratu kas, visticamāk gaisma par daudz... bet nezinu...


Vajag vienu, nu moš divus kritiķus.. :)
Pie kam, ja jau zini, kas par vainu, var tak pamēģināt savādāk.. :) Ar mazāk gaismas, piemēram.. :) Vai vairāk citur, lai automāts vai pusautomāts sarēķina visu pareizi :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:00
 citēt
ERA:Tikai pāris kadros gribējās paslēpties ;)
nomierināji!
tusne:nav man filtru ...
kas ir, tas ir, bet kā nav, to jāiegadājās! :face-kiss:
tusne:.. ij nav saprašanas kad tādi jālieto..
neitrālie (ND), kad gribi garu laiku, lai izsmērējums no kustības sanāktu un/vai lai asuma dziļums mazs, a gaišs pēc suņa! :face-sad:
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:04
 citēt
Bzh:Vajag vienu, nu moš divus kritiķus.. :)
Pie kam, ja jau zini, kas par vainu, var tak pamēģināt savādāk.. :) Ar mazāk gaismas, piemēram.. :) Vai vairāk citur, lai automāts vai pusautomāts sarēķina visu pareizi :)
es jau blogā uz kritiku ieliku.. ienāca viens, otrs nokritizēja, ij tad jau panesās masu psihoze, pat tie kas visiem liek 555 un "patīk" izteica savu nepatiku.. :D nu lab, es ja nesaku, ka bija šedevrs, bet nu drošsirži ar parādās tikai pēc tam, kad daži "guru" ir pateikuši savu fuuuu! :)
a, automātā es nemēdzu bildēt.. man kaut kā netīk kā aparāts to "interpretē", mēģinu pamatā manuālos setingus izkost..:what:
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:05
 citēt
haralds:neitrālie (ND), kad gribi garu laiku, lai izsmērējums no kustības sanāktu un/vai lai asuma dziļums mazs, a gaišs pēc suņa! :face-sad:
un cik tādi maksā??
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:08 labots
 citēt
Blogs gan nav īsti vieta, kur meklēt kritiku. Lai gan, ja ar biezu ādu tam visam pieiet, tad noder :)

Pie kam, negatīva (ne tikai vispārēja, bet arī konkrētā fotobloga lietotāja) kritika tomēr arī der.. :) Sliktāk ir, ja 12h laikā 20 apskates :D
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:18
 citēt
Bzh:Blogs gan nav īsti vieta, kur meklēt kritiku. Lai gan, ja ar biezu ādu tam visam pieiet, tad noder :)

Pie kam, negatīva (ne tikai vispārēja, bet arī konkrētā fotobloga lietotāja) kritika tomēr arī der.. :) Sliktāk ir, ja 12h laikā 20 apskates :D
kritika der un tā man patīk, ja tā IR!!! bet man jau principā ne ko nepaskaidroja vairāk kā - dzēst, galīgi garām utt., nu no tā jau es neko nevaru saprast..:what: no pamatotas kritikas nemaz ar nebaidos un pat to gaidu, tādēļ jau arī ieliku kritikā, nevis neitrālajā - patīk/dzēst..


Ai, nu būšu ar savām gaudām te piespamojusi jau otro lapu.. jāieliek vēl kāda dzēšamā bilde, lai tautu pakaitinātu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:20
 citēt
tusne:cik tādi maksā??
mazāk, kā polarizācijas vai ۞-ņu. ašpadsmit lašus?
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:32
 citēt
tusne:kritika der un tā man patīk, ja tā IR!!! bet man jau principā ne ko nepaskaidroja vairāk kā - dzēst, galīgi garām utt., nu no tā jau es neko nevaru saprast..:what: no pamatotas kritikas nemaz ar nebaidos un pat to gaidu, tādēļ jau arī ieliku kritikā, nevis neitrālajā - patīk/dzēst..


Ai, nu būšu ar savām gaudām te piespamojusi jau otro lapu.. jāieliek vēl kāda dzēšamā bilde, lai tautu pakaitinātu :bad_smile:


Vai nu tiešām vāji, vai ļoti nesaprotami :)
Lai gan nav jau būtiski. Ja pašai patīk, tad viss ok.. :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:39
 citēt
tusne:es tā kā mēģināju portretu daļu


Es sapratu, ka tā ir VISGRŪTĀKĀ daļa... Man pat šķiet, ka tā galu galā izrādīsies vienīgā, ar kuru tā īsti netikšu galā. :face-crying:
avatar
Publicēts: 11.04.10 00:44
 citēt
alvils:Es sapratu, ka tā ir VISGRŪTĀKĀ daļa... Man pat šķiet, ka tā galu galā izrādīsies vienīgā, ar kuru tā īsti netikšu galā. :face-crying:
nu jā, ir grūta.. bet tā ir vienīgā no visa, kas mani patiesi ieinteresēja! :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:10
 citēt
tusne:nu jā, ir grūta.. bet tā ir vienīgā no visa, kas mani patiesi ieinteresēja! :)


grūti pateikt, kāpēc, bet, lasot šo izteikumu, radās tāda tākā žēluma sajūta...
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:10
 citēt
Labrīt meitenes, un pārējie! labrīt lāču vārdotāja :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:28
 citēt
alvils:grūti pateikt, kāpēc, bet, lasot šo izteikumu, radās tāda tākā žēluma sajūta...
droši vien tādēļ, ka tas ir grūti, kā jau Tu saki.. un ja es tikai mācos, tad tie varētu būt neaizsniedzami augstumi...:beaten:


negatIvs:Labrīt meitenes, un pārējie! labrīt lāču vārdotāja :big_smile:
Labrīt! :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:38
 citēt
Labrīt
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:40
 citēt
Tusne, šodien ārā laiciņš foršs, vismaz Aizkrauklē, aizvelcies uz parku kādu, pieliec Dansigas garo stobru, un pabildē, gan jau vakarā būs ko blogā ielikt, arī nejaušš portrets kāds :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:41
 citēt
Zaiga_:Labrīt
kā Tev Zaiga iet?
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:43
 citēt
negatIvs:Tusne, šodien ārā laiciņš foršs, vismaz Aizkrauklē, aizvelcies uz parku kādu, pieliec Dansigas garo stobru, un pabildē, gan jau vakarā būs ko blogā ielikt, arī nejaušš portrets kāds :big_smile:
piesmies mani atkal! :(
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:48
 citēt
tusne:
negatIvs:Tusne, šodien ārā laiciņš foršs, vismaz Aizkrauklē, aizvelcies uz parku kādu, pieliec Dansigas garo stobru, un pabildē, gan jau vakarā būs ko blogā ielikt, arī nejaušš portrets kāds :big_smile:
piesmies mani atkal! :(
par bildēšanu nepiesmies, piesmej, reizēm par to ko ieliek kritikai...., tāpēc fotografētais jāfiltrē pašai sākumā, ja nav nekā jēdzīga, neliec, vai nogaidi kamēr idejas uz apstrādi utt parādīsies....jo biežāk bildēsi, un mājās filtrēsi, salīdzinošajās dimensijās, jo labāk, ātrāk kas mainīsies :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:53
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Labrīt
kā Tev Zaiga iet?


Kas tad man.. man nav problēmu ar bildēm, kuras nesanāk... mana dzīve ir pavisam no citas pasaules! :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 10:57
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:kā Tev Zaiga iet?


Kas tad man.. man nav problēmu ar bildēm, kuras nesanāk... mana dzīve ir pavisam no citas pasaules! :)
tas ir tur, kur komētas lido?.....
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:05
 citēt
negatIvs:par bildēšanu nepiesmies, piesmej, reizēm par to ko ieliek kritikai...., tāpēc fotografētais jāfiltrē pašai sākumā, ja nav nekā jēdzīga, neliec, vai nogaidi kamēr idejas uz apstrādi utt parādīsies....jo biežāk bildēsi, un mājās filtrēsi, salīdzinošajās dimensijās, jo labāk, ātrāk kas mainīsies :big_smile:
hmm, a kritika nav domāta lai pasaka, kas ne tā?? :what:
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:08
 citēt
tusne:
negatIvs:par bildēšanu nepiesmies, piesmej, reizēm par to ko ieliek kritikai...., tāpēc fotografētais jāfiltrē pašai sākumā, ja nav nekā jēdzīga, neliec, vai nogaidi kamēr idejas uz apstrādi utt parādīsies....jo biežāk bildēsi, un mājās filtrēsi, salīdzinošajās dimensijās, jo labāk, ātrāk kas mainīsies :big_smile:
hmm, a kritika nav domāta lai pasaka, kas ne tā?? :what:


ir, bet arī kritizēt ir jāprot! Ja kas...
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:08
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:
Kas tad man.. man nav problēmu ar bildēm, kuras nesanāk... mana dzīve ir pavisam no citas pasaules! :)
tas ir tur, kur komētas lido?.....


aptuveni, bet es mērķēju vēl augstāk!
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:13
 citēt
tusne:
negatIvs:par bildēšanu nepiesmies, piesmej, reizēm par to ko ieliek kritikai...., tāpēc fotografētais jāfiltrē pašai sākumā, ja nav nekā jēdzīga, neliec, vai nogaidi kamēr idejas uz apstrādi utt parādīsies....jo biežāk bildēsi, un mājās filtrēsi, salīdzinošajās dimensijās, jo labāk, ātrāk kas mainīsies :big_smile:
hmm, a kritika nav domāta lai pasaka, kas ne tā?? :what:
pirms ievietošanas bildi pati izfiltrē, blogā, galerijā retos gadījumos pateiks kas un kā....., jo lielāko tiesu paši nevelk, nav laika iedziļināties, aizņemti ar savām problēmām, ne reti reitingiem un citām figņām, piestāj paķidāt skaļākus autorus, vai ja bilde tiešām piesaista, bet kaut kas tur nav izdevies....ja nav ne pozitīvu, ne negatīvu balsojumu, ne tekstu, tad izdari secinājumus
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:14
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:tas ir tur, kur komētas lido?.....


aptuveni, bet es mērķēju vēl augstāk!
komētas jau diez cik augstu nelidinās, bet tēma ir kosmiska
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:43
 citēt
ak.... saule spīd.. skaisti... neatkarīgo būtņu diena :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 11:59
 citēt
tusne, da nenjem blogu veeraaa ..... izveelies kaadu paaris autorus, kuru darbi tev patiik un meegjini ar tiem komuniceet (bet arii shii metode ne vienmeer attaisnojas - labs fotograafs ne vienmeer ir labs kritikjis). Taatad - ja nmaak kritizeet, tad jaaizveelas kads cits, kursh maak ;-)

gribaas taa kaa uz Shauljiem aizshaut ..... hmmm .......
avatar
Publicēts: 11.04.10 12:01
 citēt
dansiga: gribaas taa kaa uz Shauljiem aizshaut ..... hmmm .......
es ar gribētu, bet rīt no rīta jābūt Rīgā.. citādi noteikti bļautu - BRAUCAM! :D
avatar
Publicēts: 11.04.10 12:34
 citēt
a ko tu domaa - es tur taisos nakshnjot?!?!?!?!
avatar
Publicēts: 11.04.10 12:45
 citēt
dansiga:a ko tu domaa - es tur taisos nakshnjot?!?!?!?!
tad Tu brauc vai tik filozofē?? :D
avatar
Publicēts: 11.04.10 12:55
 citēt
nav kas pastumj ;-) ....
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:02
 citēt
dansiga:nav kas pastumj ;-) ....
nu es jau stumju! :D bet nu jau man domāt par vēlu..:what:
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:03
 citēt
Akulumators nosēdies vai startera nav, ka jāiestumj? :)
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:12
 citēt
Bzh:Akulumators nosēdies vai startera nav, ka jāiestumj? :)
Batereiki seļi! :D
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:18
 citēt
kaapec par veelu? par googles tante saka, ka jaabrauc 2 st un 10 min ;-)

a jaaiestumj .... baiigias slinkums uzraapies plecos ;-)
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:23
 citēt
dansiga:kaapec par veelu? par googles tante saka, ka jaabrauc 2 st un 10 min ;-)
nu a ko Tu tur darīsi piecos vakarā?? ievilksi krustiņu smiltīs un dosies mājās?!?:what:
Nu kur Tu biji 10 ar savām idejām?? es Tevi pakūdītu un tagad jau būtu Šauļos.. :D
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:29
 citēt
Šauļi vispār nav sliktākais variants svētdienas lietā likšanai. :) Šodien gan jau vairs nē... Jāpiekrīt tusnei, ka jau pavēls, lai UZSĀKTU šādas aktivitātes. Kādu citu nedēļu varētu... Es arī labprāt pievienotos. Nākošā nedēļas nogalē gan nē, jo būšu citās ārzemēs, bet vēl uz priekšu var skatīties... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.10 13:34
 citēt
Alvil, sākam masēt dansigu, ij gan jau viņa savu slinkumu nometīs no pleciem! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 249
  5. 250
  6. 251
  7. 252
  8. 253
  9. 254
  10. 255
  11. 256
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):