forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 264
  5. 265
  6. 266
  7. 267
  8. 268
  9. 269
  10. 270
  11. 271
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.04.10 22:15
 citēt
nav cīņu tā reizēm vienkārši gadās.... :amazing:
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:15
 citēt
negatIvs:gan Tev Rīgā to objektīva jautājumu nokārtos. par ZD nejauc....., to pieminēju, lai Tu ar mani neielaistos nekādos darījumos, tā kā kvalitātes zīme.... :bad_smile:
ar ko tad es to ZD ordeni varu sajaukt, tas jau tāds ekskluzīvs! :D
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:22
 citēt
tusne:
negatIvs:gan Tev Rīgā to objektīva jautājumu nokārtos. par ZD nejauc....., to pieminēju, lai Tu ar mani neielaistos nekādos darījumos, tā kā kvalitātes zīme.... :bad_smile:
ar ko tad es to ZD ordeni varu sajaukt, tas jau tāds ekskluzīvs! :D
nejauc ordeņa izsniedzēju..... ordenis iekrita necerēti, un nepamet sajūta, ka nepelnīti, jo saņēmu bez d...., un gandarījuma arī nav, jo to dala pa labi un kreisi
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:41
 citēt
................ labvakar:-) .....................
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:45
 citēt
dansiga:................ labvakar:-) .....................
vēl mazliet, un būtu labrīt jāsaka ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:45
 citēt
to jau veel paspeesi m;-p;-)
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:54
 citēt
negatIvs:nejauc ordeņa izsniedzēju..... ordenis iekrita necerēti, un nepamet sajūta, ka nepelnīti, jo saņēmu bez d...., un gandarījuma arī nav, jo to dala pa labi un kreisi
he, he.. Tas jau Tavs ordenis, Tev jāatcerās, kas to izsniedzis un par kādiem nopelniem! :grimace:
avatar
Publicēts: 19.04.10 22:58
 citēt
dansiga:to jau veel paspeesi m;-p;-)
laikam jau tikai rīt, šovakar savāds gurdums .....agri cēlos, gara darba diena....:shame:
avatar
Publicēts: 19.04.10 23:05
 citēt
negativs, man ar planchikaa hsonakt iet laiciigi guleet;-)
avatar
Publicēts: 19.04.10 23:09
 citēt
man jau tā gulēšana nosacīta...caur kādu filmu....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.04.10 23:35
 citēt
iešu noskatīties vakara pasaciņu www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 20.04.10 00:46
 citēt
Ne ko neskatīšos, iešu tāpat gulēt! :D
Ar labu nakti! ;)
avatar
Publicēts: 20.04.10 08:01
 citēt
Labrīt! :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.04.10 08:32
 citēt
Šis topiks sāk palikt annoying, jo lielāko ties jau kādu laiku sastāv tikai no labrīt un arlabunakti...
avatar
Publicēts: 20.04.10 08:36
 citēt
alvils:Šis topiks sāk palikt annoying, jo lielāko ties jau kādu laiku sastāv tikai no labrīt un arlabunakti...


kas ir, tas ir... :what:
avatar
Publicēts: 20.04.10 08:42
 citēt
vot nesveicinaasies ................................
avatar
Publicēts: 20.04.10 09:19 labots
 citēt
alvils:Šis topiks sāk palikt annoying, jo lielāko ties jau kādu laiku sastāv tikai no labrīt un arlabunakti...


Lai tā nebūtu, jāievieš kāda plenēra plānošana. Atbildīgs topiks nosaukumam.
avatar
Publicēts: 20.04.10 09:22 labots
 citēt
tā jau domāju, topiks par visu "atbildīgs" :haha:
avatar
Publicēts: 20.04.10 09:25
 citēt
daiga, Tu to pagali māki arī koklēt vai tas tikai aksesuārs bildes radīšanas procesam?
avatar
Publicēts: 20.04.10 09:28
 citēt
alvils:daiga, Tu to pagali māki arī koklēt vai tas tikai aksesuārs bildes radīšanas procesam?


diemžēl tikai aksesuārs :shame:
avatar
Publicēts: 20.04.10 09:31
 citēt
a es māku :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:06
 citēt
alvils:Šis topiks sāk palikt annoying, jo lielāko ties jau kādu laiku sastāv tikai no labrīt un arlabunakti...

viss ir likumsakarīgi, lai topiks darbotos, vajag kas to bīda, tematus, laiku... visinteresantāk jau laikam vairumam paliek, kad plānojās kāds plezīrs...., bet ko var gribēt no projekta, kurš pirmsākumos radās kā plenēru antiplenērs,,,,,, bez tā visa, darbība, no šejienes aizvien biežāk pārnesās uz skype ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:07
 citēt
taa taa taaa = nehativam no mums ir nosleepumi!!!!;-((((((
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:10
 citēt
dansiga:taa taa taaa = nehativam no mums ir nosleepumi!!!!;-((((((


tas taču tā vienmēr bijis... :what:
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:12
 citēt
jaa jaa - jms tik izliekas balts un puukains ;-)
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:17
 citēt
dansiga:jaa jaa - jms tik izliekas balts un puukains ;-)
esi sajutusi to pūkainumu?.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:23
 citēt
negatIvs: esi sajutusi to pūkainumu?.......:bad_smile:
nu Tu jau to pūku visu laiku par rugājiem sauc! :D
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:23
 citēt
negativs, a vai ta ne?;-)
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:24
 citēt
dansiga:negativs, a vai ta ne?;-)

:exciting:
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:26
 citēt
lap - jaadodas ka uz schn pirmo zistaadi ;-))))
avatar
Publicēts: 20.04.10 10:36
 citēt
dansiga:lap - jaadodas ka uz schn pirmo zistaadi ;-))))


es tik uz otro mēģināšu...
avatar
Publicēts: 20.04.10 11:12
 citēt
dansiga:lap - jaadodas ka uz schn pirmo zistaadi ;-))))
ja esi stāvoklī, atbilstoši rakstības stilam, tad varbūt labāk rīt uz to izstādi, ka nesmukums nesanāk......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.04.10 12:59
 citēt
negatiivs, kaadaa staavoklii?!!??!?!?!?! ty o chiomm!??!
avatar
Publicēts: 20.04.10 13:19
 citēt
dansiga, klau... mums te radās ideja! Sestdien mēs te talkojam... varbūt Tu gribi un vari un ir iespējams sestdien sabraukt sabildēt? I mūsu talkošanu, i muzeju, i vecos krāmus?:)
avatar
Publicēts: 20.04.10 13:27
 citēt
zaiga, neee;-((((9 sestdien man smaga diena Vaidavaa - izstaades kaarshana .....
avatar
Publicēts: 20.04.10 13:34
 citēt
Tad neko :) tad gan jau kādu citu reizi :) vēl ir drusku laiks...
avatar
Publicēts: 20.04.10 13:35
 citēt
naakamnedeelj noteikti :-)
avatar
Publicēts: 20.04.10 19:23
 citēt
negatIvs:
tusne:r ko tad es to ZD ordeni varu sajaukt, tas jau tāds ekskluzīvs! :D
nejauc ordeņa izsniedzēju..... ordenis iekrita necerēti, un nepamet sajūta, ka nepelnīti, jo saņēmu bez d...., un gandarījuma arī nav, jo to dala pa labi un kreisi


Rūdi, lai kāda te valdītu vārda brīvība, ne katra duma doma kas iešaujas prātā ir jāpauž skaļi. Tu aizvaino cilvēku un paziņo- es tik tā, joka pēc to! Joka pēc tu vari dzēlīgas piezīmes izteikt par sevi, bet ko tādu sakot par citu, pieņem kā faktu ka tam otram tas var būt nepatīkami. Nu nav tevis teiktajā baigi dziļā jēga, lai katram garāmskrejošam muļķim nebūtu skaidrs ka tu „ieņirdz” par manu un Haiduka gadu starpību. Tie ir kaut kādi principiāli prātiņā iesakņojušies stereotipi, ka visa cilvēce iedalāma kaut kādās vecuma grupās, kas nedomājot liek spļaut ārā tik trulas domas.
Tev negribas ieņirgt par to ka pelle ar negatIvu divatā pie kamīna fazendā nožūžo veselu nakti?? Tev neliekas ņirdzīga tāda kombinācija.. izbijis alkoholiķis no ielas ar pāris paaudzes jaunāku dzīvē aplauzušos skuķi??
Atceros Elika dusmās tapušo topiku par „Vārda brīvību”.. nu tad te kas līdzīgs.. vienalga cik viens otram ar saviem vārdiem raisam nepatīkamas emocijas, vai pasakam to ko publiski parasti nemēdz teikt, galvenais ka izteikts tas kas konkrētā brīdī uz mēles bijis.. un ... a kas tam man!? ne? ..man ņirdzīgi, ja tas citam kur aizķeras un nav tukši garām skrejoši vārdi..-lai! tā viņa paša problēma!
avatar
Publicēts: 20.04.10 19:56 labots
 citēt
pelle:
negatIvs:nejauc ordeņa izsniedzēju..... ordenis iekrita necerēti, un nepamet sajūta, ka nepelnīti, jo saņēmu bez d...., un gandarījuma arī nav, jo to dala pa labi un kreisi


Rūdi, lai kāda te valdītu vārda brīvība, ne katra duma doma kas iešaujas prātā ir jāpauž skaļi. Tu aizvaino cilvēku un paziņo- es tik tā, joka pēc to! Joka pēc tu vari dzēlīgas piezīmes izteikt par sevi, bet ko tādu sakot par citu, pieņem kā faktu ka tam otram tas var būt nepatīkami. Nu nav tevis teiktajā baigi dziļā jēga, lai katram garāmskrejošam muļķim nebūtu skaidrs ka tu „ieņirdz” par manu un Haiduka gadu starpību. Tie ir kaut kādi principiāli prātiņā iesakņojušies stereotipi, ka visa cilvēce iedalāma kaut kādās vecuma grupās, kas nedomājot liek spļaut ārā tik trulas domas.
Tev negribas ieņirgt par to ka pelle ar negatIvu divatā pie kamīna fazendā nožūžo veselu nakti?? Tev neliekas ņirdzīga tāda kombinācija.. izbijis alkoholiķis no ielas ar pāris paaudzes jaunāku dzīvē aplauzušos skuķi??
Atceros Elika dusmās tapušo topiku par „Vārda brīvību”.. nu tad te kas līdzīgs.. vienalga cik viens otram ar saviem vārdiem raisam nepatīkamas emocijas, vai pasakam to ko publiski parasti nemēdz teikt, galvenais ka izteikts tas kas konkrētā brīdī uz mēles bijis.. un ... a kas tam man!? ne? ..man ņirdzīgi, ja tas citam kur aizķeras un nav tukši garām skrejoši vārdi..-lai! tā viņa paša problēma!

nedramatizē. pēc šitā " 1. pelle (Samaksāts) (nakšņo Haiduka mašīnā) " . ieņirdzu es par to, ka Tu to izcel.
to izlasot katram paverās brīvas fantāzijas iespējas. savējās es neizklāstīju, izlasīju gan diezgan interesantus prātojumus. manai replikai varēja būt vairāki turpinājuma varianti, sekoja tas, kas sekoja, iespējams pie vainas ir dažādās lietu uztveres īpatnības
avatar
Publicēts: 20.04.10 20:04
 citēt
Neko nedramatizēju. Tik mēģinu tev atvērt acis ka ar tavu uztveri vien neaprobežojas pasaule.
Brīva fantāzija pavērās tikai tev, jo jebkuram citam, kas uz pasākumu brauc ir skaidrs, ka tas ir saraksts, kurā saplāno kur kurš paliks, tādi saraksti bija pagaišagad, aizpagaišgad un ir šogad. Bez saraksta ir mūžīgais haoss, kad visi aizbraukuši riņko ar savām somām, nezin kur katram jāapmetas, ir vīlušies ka nav katra iecerei atbilstošas ekstras utt. Saorganizē pats ko, pirms gudri spried ka es ko „izceļot”.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 264
  5. 265
  6. 266
  7. 267
  8. 268
  9. 269
  10. 270
  11. 271
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):