forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 23
  5. 24
  6. 25
  7. 26
  8. 27
  9. 28
  10. 29
  11. 30
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.01.10 18:38
 citēt
Vilberto: - Tā - negatīvam minimālā programma šodien bija sniega notīrīšana. Tad nu varētu sāk ķerties pie max programmas? Kādas ieceres šivakara programmai - pie sveces un ar 0.7? Kādi varianti laukos? ... -
* laukos variantu daudz, šovakar jāsāk taisīties uz pilsētas pusi, tāpēc laikus jāsāk domāt par trulā mūļa nomaiņu pret pilsētas mūli... sveces dažās programmās tiek pielietotas, 0,7 utt litrāžās reibinošās dziras vairs nelietoju. maksimālās programmas nagla, manā pašreizējajā izpratnē ir čamdīšanās.... :grimace:
avatar
Publicēts: 17.01.10 18:47
 citēt
negatIvs: laukos variantu daudz, šovakar jāsāk taisīties uz pilsētas pusi, tāpēc laikus jāsāk domāt par trulā mūļa nomaiņu pret pilsētas mūli... sveces dažās programmās tiek pielietotas, 0,7 utt litrāžās reibinošās dziras vairs nelietoju. maksimālās programmas nagla, manā pašreizējajā izpratnē ir čamdīšanās.... :grimace:

Laukmūlis un pilsētmūlis ... :face-wink: :face-grin: :face-grin: :face-grin:
Man arī max programma būs čamdīšanās, detaļās neizplūdīšu, tad tas pārāk prasti un banāli izklausīes, lai paliek intriga ...;)
avatar
Publicēts: 17.01.10 18:50
 citēt
katra no šīm mūļu grupām, iedalās vēl sīkāk, tas atkarībā no apstākļiem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 18:56
 citēt
negatIvs:katra no šīm mūļu grupām, iedalās vēl sīkāk, tas atkarībā no apstākļiem :bad_smile:
Paga - no kā veidojās un atkarājas mūlis - no vietas, kurā subjekts dzīvo? ...:big_smile:
Bet ja vecāki ir bijuši rihtīgie laucinieki un pilsētā ir uzaugusi atvase pilsētmūlis? Kas tad sanāk - puse uz pusi? Laukmūļa asinis ar pilsētmūļa izskatu? Tas tāds jautājums - par vecāku ietekmi uz mūļa uz iekšējo un ārējo izskatu ... ;)
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:04
 citēt
uz mūli lielāku iespaidu atstāj vide, un dzīvesveids, ieņemamais, vai neieņemamais amats, statuss sabiedrībā, nenoliedzami pastāv arī iedzimtības faktors. man rīt būs nepieciešams mūlis ar norūpējušos sejas izteiksmi, īsāk - Olaines mūlis
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:16
 citēt
negatIvs: uz mūli lielāku iespaidu atstāj vide, un dzīvesveids, ieņemamais, vai neieņemamais amats, statuss sabiedrībā, nenoliedzami pastāv arī iedzimtības faktors. man rīt būs nepieciešams mūlis ar norūpējušos sejas izteiksmi, īsāk - Olaines mūlis

Mūlis ietekmes faktori:
1. Iedzimtība, pieņemsim. - 20%
2. Vide - 20%
3. Dzīves veids - 20%
4. Ieņemamais amats - 20%
5. Statuss sabiedrībā - 20%
Mhmm - tie gan nav nemainīgi, bet savstarpēji atkarīgi un mainīgi lielumi. Tikko pieaug, pieņemsim statuss un amats, tā tas atstāj ietekmi uz dzīves veidu, kas izraisa vides izmaiņas. Iedzimtību nevar ietekmēt, bet tās procentuālais svarīgums mainīsies 3-4-5 ietekmē ... Pārdomas par mūļa funkciju ... ;)
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:22
 citēt
negatIvs: man rīt būs nepieciešams mūlis ar norūpējušos sejas izteiksmi, īsāk - Olaines mūlis



kas tad Olainē par rūpēm? :what:
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:33
 citēt
Olaines mūlim jābūt ar rūpi, par ražošanu, lojalitāti firmai, vaigā, vai īstu, vai imitētu ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:37
 citēt
Vilberto:
negatIvs: uz mūli lielāku iespaidu atstāj vide, un dzīvesveids, ieņemamais, vai neieņemamais amats, statuss sabiedrībā, nenoliedzami pastāv arī iedzimtības faktors. man rīt būs nepieciešams mūlis ar norūpējušos sejas izteiksmi, īsāk - Olaines mūlis

Mūlis ietekmes faktori:
1. Iedzimtība, pieņemsim. - 20%
2. Vide - 20%
3. Dzīves veids - 20%
4. Ieņemamais amats - 20%
5. Statuss sabiedrībā - 20%
Mhmm - tie gan nav nemainīgi, bet savstarpēji atkarīgi un mainīgi lielumi. Tikko pieaug, pieņemsim statuss un amats, tā tas atstāj ietekmi uz dzīves veidu, kas izraisa vides izmaiņas. Iedzimtību nevar ietekmēt, bet tās procentuālais svarīgums mainīsies 3-4-5 ietekmē ... Pārdomas par mūļa funkciju ... ;)

nav nemaz tik vienkārši, tas ir sarežģīts jautājums.... piemēram, cilvēks ieņem labu amatu, augsts statuss sabiedrībā, bet kož...., ar laiku mūlis pieņem, statusam sabiedrībā, neatbilstošu izteiksmi[ veidolu ] .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:47
 citēt
Vilberto:Pārdomas par mūļa funkciju ... ;)
nu, dažs jau staigā apkārt ar tādu mūli, kurā redzams, ka debīls kopš ieņemšanas brīža, :face-smile: bet neko - statusu sabiedrībā ieņem un visādi. :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:50 labots
 citēt
negatIvs: nav nemaz tik vienkārši, tas ir sarežģīts jautājums.... piemēram, cilvēks ieņem labu amatu, augsts statuss sabiedrībā, bet kož ..., ar laiku mūlis pieņem, statusam sabiedrībā, neatbilstošu izteiksmi[ veidolu ] .... :bad_smile:
Piekrītu - sarežģīti. Bet kož kas - statuss kož iedzimtībai, t.i. statuss un amats ar lielu procentuālo ietekmi uz mūļa izteiksmi, ka iedzimtība sāk spuroties pretī? Mhmmm ...:)
Teiksim, man šobrīd nav nekāds amats un nav nekāds statuss sabiedrībā - viss pa nullēm. Dzīves veidu un vidi es nosaka pilnīgi pats, kurā vēlos atrasties. Rezultātā varu pieņemt, ka mans mūlis ietekmējās no trim faktoriem - iedzimtība, vide, dzīves veids un katram ap 30% ... Tas pavisam vienkārši ... :grimace:

haralds: nu, dažs jau staigā apkārt ar tādu mūli, kurā redzams, ka debīls kopš ieņemšanas brīža, :face-smile: bet neko - statusu sabiedrībā ieņem un visādi. :face-smile:
Aha - redz kur tā lielā pretruna: 1. pret 5.
Iedzimtības un statusa konflikts ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 19:57
 citēt
jā, par tiem mūļiem varētu veikt nopietnus pētījumus, nav manīts, ka varētu tā mierīgi ieiet veikalā un nopirkt smukos vākos iesietu grāmatu[ pētījumu ], tā kā šis lauciņš vēl nav apgūts.... :amazing:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:02
 citēt
Pirmais jau ir veikts - tēma ieskicēta! :) atliek rast finansējumu pētījumam un sākt tik aptaujas un pētījumus un drukāt :)
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:02
 citēt
labi, ka sievietēm nav šādu problēmu, jo nav "mūļa", bet toties ir visādas citas lietas, ar ko nodarbināt prātu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:06
 citēt
nolāpītie dīkdieņi, bombongu zelētāji... paga - tūlīt nomazgāšu fabrikas putekļus (lai abrazivs nečirkst starp zobiem) un ar metīšos spamot


maximālā programma... oi!.... bet nu formula 1:3 jau būtu diezgan neko
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:08
 citēt
daiga_a:labi, ka sievietēm nav šādu problēmu, jo nav "mūļa", bet toties ir visādas citas lietas, ar ko nodarbināt prātu :bad_smile:


lai nu ko jamās nodarbina, bet prātu... :)
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:24
 citēt
daiga_a:labi, ka sievietēm nav šādu problēmu, jo nav "mūļa", bet toties ir visādas citas lietas, ar ko nodarbināt prātu :bad_smile:
ir sievietes ar tādiem MŪĻIEM , brrrrrrrrrrrrrrr :bad_smile:, tev paveicies, ja nav gadījies sastapt...:big_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:26
 citēt
Maris:
daiga_a:labi, ka sievietēm nav šādu problēmu, jo nav "mūļa", bet toties ir visādas citas lietas, ar ko nodarbināt prātu :bad_smile:


lai nu ko jamās nodarbina, bet prātu... :)
lielu daļu laika aizņem špakteles uzklāšana, un sejas zīmēšana, lai slēptu m..., atvainojos, seju...:exciting:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:28
 citēt
negatIvs:
Maris:

lai nu ko jamās nodarbina, bet prātu... :)
lielu daļu laika aizņem špakteles uzklāšana, un sejas zīmēšana, lai slēptu m..., atvainojos, seju...:exciting:


dīvainas sievietes esi sastapis! :grimace:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:32
 citēt
tās ar mūļiem tad jāsauc kaut kā citādi... :anger:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:33
 citēt
Maris:
daiga_a:labi, ka sievietēm nav šādu problēmu, jo nav "mūļa", bet toties ir visādas citas lietas, ar ko nodarbināt prātu :bad_smile:


lai nu ko jamās nodarbina, bet prātu... :)


tad jau labi darbina, ja neesi to pamanījis :grimace:
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:42
 citēt
nu... ''redzēt'' jau nekas vēl traks nau - skaidrs, ka i redzētas ar mūļiem + a pievilktiem mūļiem ar :D
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:46
 citēt
zagaja: dīvainas sievietes esi sastapis! :grimace:


negatIvs jau pa špaktelem tik saka - nu man, kā jau vecam fetišistam, kosmētikas eksperimenti bieži patīk

a kāda vakara tēma?
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:56
 citēt
tēma " Mūlis" ...
termini.lza.lv...
avatar
Publicēts: 17.01.10 20:59
 citēt
stings:tēma " Mūlis" ...
http://termini.lza.lv/term.php?term=m%C5%ABlis&list=m%C5%ABlis&lang=LV
par tiem mūļiem esmu lietas kursā:bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:03
 citēt
zagaja:
negatIvs:lielu daļu laika aizņem špakteles uzklāšana, un sejas zīmēšana, lai slēptu m..., atvainojos, seju...:exciting:


dīvainas sievietes esi sastapis! :grimace:
dzīves gājums plaša diapazona, nav fokusēts uz konkrētām, augstākās sabiedrības aprindām..., attiecīgi arī redzēto mūļu diapazons plaš :exciting:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:04
 citēt
mani vairāk interesē vīriešu fizionomijas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:06
 citēt
daiga_a:mani vairāk interesē vīriešu fizionomijas :bad_smile:


Osguds jau teica - katram savi trūkumi
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:07
 citēt
Maris:
daiga_a:mani vairāk interesē vīriešu fizionomijas :bad_smile:


Osguds jau teica - katram savi trūkumi


pilnīgi piekrītu :grimace:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:09
 citēt
bet tāds garlaicīgs trūkums - tiem mužlaniem jau tie mūļi nekādi interesantie nav
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:10
 citēt
Maris:bet tāds garlaicīgs trūkums - tiem mužlaniem jau tie mūļi nekādi interesantie nav


ui, kā kļūdies... bet, nu, katram savi trūkumi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:13
 citēt
daiga_a:mani vairāk interesē vīriešu fizionomijas :bad_smile:
Tās fizionomijas lielākoties ir bez špahteles ... Mūlis na ļico ... :)
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:14
 citēt
Kā saka- kas dabīgs, nav riebīgs! :D
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:17
 citēt
zagaja:Kā saka - kas dabīgs, nav riebīgs! :D
Tā gan saka, bet kas gan ir dabīgs? Viss, kas dabā sastopams?
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:20
 citēt
gadās dāmas bez špakteles

img-2005-05.photosight.ru...

un mužlani ar

img-2005-06.photosight.ru...
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:24
 citēt
večiem jau ir akmens mūļi, koka mūļu, uzburbuši mūļi, izkāmējuši mūļi utt., daļa mūļu kategorijas pārklājās ar sieviešu, nešpaktelētajiem ... :exciting:
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:27
 citēt
piemirsi ''pievilktos''
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:28
 citēt
Maris:gadās dāmas bez špakteles

img-2005-05.photosight.ru...

un mužlani ar

[url=http://img-2005-06.photosight.ru/14/903965.jpg
]http://img-2005-06.photosight.ru/14/903965.jpg[/url] tur jau nav īsti mūļu kategorija, pēc sejām izskatās
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:29
 citēt
Maris:piemirsi ''pievilktos''
kam negadās, vai tad var visu galvā paturēt
avatar
Publicēts: 17.01.10 21:31
 citēt
mūli var pievilkt arī pie ķirurga
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 23
  5. 24
  6. 25
  7. 26
  8. 27
  9. 28
  10. 29
  11. 30
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):