forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 276
  5. 277
  6. 278
  7. 279
  8. 280
  9. 281
  10. 282
  11. 283
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.04.10 11:09
 citēt
Zaiga, vai ir ok - tas jaatestee uz vietas. A kam tev iedziivotajau regjistrs?
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:10
 citēt
Adresi vajag noskaidrot, jo persona neatklāj...
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:11
 citēt
Zaiga, nuu - deklareetaa dizives vieta veel neko nedod .... liela dalja nemaz nedziivo deklareetajaa
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:24
 citēt
Es zinu, ka šī persona dzīvo gan! :) bet nu ok... mēģināšu iztikt bez.
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:26
 citēt
Zaiga_:neviens nevar pateikt vai tas d70 ar noskrējienu 13tk pa tiem 180 ls ir ok.


Es teiktu, ka padārgi priekš D70, pat neskatoties uz mazo noskrējienu, par ap 200 jau var meklēt D80. A tas kits par 55 ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Atceros, kā pirms gada viņu JAUNU, IEPAKOJUMĀ par 50 meta pakaļ, es arī notestētu, konstēju, ka tas sūds pat 40 rubļu vērts nava.

Pasaki, kāds Tev ir šai lietai veltāmais budžets, mēs Tev atradīsim pieņemamus variantus! ;)
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:26
 citēt
Zaiga_:dansiga, tusne.. jā, jā.. tik neviens nevar pateikt vai tas d70 ar noskrējienu 13tk pa tiem 180 ls ir ok. Un kādus objektīvus var dabūt... :) pircējas!
un naudas ar man vēl nav :D
a ko?!? :grimace:
par to d70 droperidolam jāuzjautā, man šķiet viņam tāds ir! :) un objektīvs ar viņam labu labais! bet Tu jau ar kitenieku sākumā gribēji bildēt, tā ka būs oki! ;)
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:29 labots
 citēt
alvils, nu es jau gribētu iekļauties līdz 250 ar kaut kādu iesācēja objektīvu! :) Bet nav nekas steidzams... ja esmu tik ilgi gaidījusi, pagaidīšu vēl! :)
avatar
Publicēts: 28.04.10 11:32
 citēt
Zaiga_:gribētu iekļauties līdz 250


droši vien jēdzīgākais būtu raudzīties uz D80 + nikkor 50/1.8
tas, ja virziens ir nikon. var jau arī skatīt citus brendus...
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:02
 citēt
alvils:
Zaiga_:gribētu iekļauties līdz 250


droši vien jēdzīgākais būtu raudzīties uz D80 + nikkor 50/1.8
tas, ja virziens ir nikon. var jau arī skatīt citus brendus...
bet, ja galvā krīze, nelīdzēs neviens brends un gaišais objektīvs.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:41
 citēt
Ar kristaala aciim gan laikam jebkuraa vietaa un laikaa pie dzidraa var tikt
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:44
 citēt
negatIvs:
alvils:
droši vien jēdzīgākais būtu raudzīties uz D80 + nikkor 50/1.8
tas, ja virziens ir nikon. var jau arī skatīt citus brendus...
bet, ja galvā krīze, nelīdzēs neviens brends un gaišais objektīvs.....:bad_smile:


tā, tā... izplūsti , lūdzu, sīkākās detaļās par šo! :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:44
 citēt
Maris:Ar kristaala aciim gan laikam jebkuraa vietaa un laikaa pie dzidraa var tikt
visi kristālu varianti neder.... ja defaultā tie kristāli, tad daudz ko var panākt, ja kristālainais skatiens iegūts dziras iespaidā, vai lēti noimitēts, pie cerētā panākuma netikt.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:51
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:bet, ja galvā krīze, nelīdzēs neviens brends un gaišais objektīvs.....:bad_smile:


tā, tā... izplūsti , lūdzu, sīkākās detaļās par šo! :big_smile:
par galvu un krīzi galvā, teksts visparināts. tur pat nav ko paskaidrot, tā ir definīcija, kas nav jāpierāda.......ir tāds jēdziens - IR....., vai nu IR, vai NAV....pēc būtības var bildēt ar jebko, protams, ņemot vērā aparāta iespējas, arī sižeti un ārējie apstākļi jāizvēlās, vai jāizmaina, lai nebūtu pārdabiski fotoaparāta iespējām, un te mēs nonākam pie IR, vai NAV.... :what:
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:51
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:bet, ja galvā krīze, nelīdzēs neviens brends un gaišais objektīvs.....:bad_smile:


tā, tā... izplūsti , lūdzu, sīkākās detaļās par šo! :big_smile:


Tas ir tā kā man.. :D
Ko bildēt nezinu, bet zinu, ka tam, ko kādreiz bildēšu pats verķis ir par vāju, objektīvs par tumšu un atmiņas karte par mazu :D
avatar
Publicēts: 28.04.10 12:58
 citēt
Bzh:
Zaiga_:
tā, tā... izplūsti , lūdzu, sīkākās detaļās par šo! :big_smile:


Tas ir tā kā man.. :D
Ko bildēt nezinu, bet zinu, ka tam, ko kādreiz bildēšu pats verķis ir par vāju, objektīvs par tumšu un atmiņas karte par mazu :D


Perspektīva ir, jo problēmu saproti :D
avatar
Publicēts: 28.04.10 13:02
 citēt
Daargu kristalachu nesatajai pienes uz katru aci savu dzidro - tjip minimali pa divi uzreiz
avatar
Publicēts: 28.04.10 14:55
 citēt
alvils:
Zaiga_:gribētu iekļauties līdz 250


droši vien jēdzīgākais būtu raudzīties uz D80 + nikkor 50/1.8
tas, ja virziens ir nikon. var jau arī skatīt citus brendus...


www.fotoblog.lv...
lēti. un, ja aparātam nav tehniski gļuki, mierīgi var ņemt. klāt sanāks pat kaut kas labāks par canona 50/1.8
avatar
Publicēts: 28.04.10 15:25
 citēt
alvils: www.fotoblog.lv...
lēti. un, ja aparātam nav tehniski gļuki, mierīgi var ņemt. klāt sanāks pat kaut kas labāks par canona 50/1.8
zaiga, vo Alvils labs, Tev atrada pieņemamu variantu! :)
avatar
Publicēts: 28.04.10 16:32 labots
 citēt
Maris:Daargu kristalachu nesatajai pienes uz katru aci savu dzidro - tjip minimali pa divi uzreiz


šodien biju uz lekciju par spāņu kino, un pēc tam pa vīna glāzei uz katru aci :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 18:04
 citēt
alvils:
alvils:
droši vien jēdzīgākais būtu raudzīties uz D80 + nikkor 50/1.8
tas, ja virziens ir nikon. var jau arī skatīt citus brendus...


www.fotoblog.lv...
lēti. un, ja aparātam nav tehniski gļuki, mierīgi var ņemt. klāt sanāks pat kaut kas labāks par canona 50/1.8


paldies! eju skatīt un noskaidrot vai persona var gaidīt , kamēr man nauda ienāks!
un ko man tad klāt vajadzēs?
avatar
Publicēts: 28.04.10 18:57
 citēt
Labdien! :)
avatar
Publicēts: 28.04.10 19:15
 citēt
daiga_a:
Maris:Daargu kristalachu nesatajai pienes uz katru aci savu dzidro - tjip minimali pa divi uzreiz


šodien biju uz lekciju par spāņu kino, un pēc tam pa vīna glāzei uz katru aci :bad_smile:
šajā gadījumā acis duļķainas var palikt.... sēdēšana pagrīdē arī savu iespaidu atstāj......kaut, cik var nojaust pēc profilenes, par stīgām aizmirsts nav.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 19:17
 citēt
Zaiga_:
alvils:
www.fotoblog.lv...
lēti. un, ja aparātam nav tehniski gļuki, mierīgi var ņemt. klāt sanāks pat kaut kas labāks par canona 50/1.8


paldies! eju skatīt un noskaidrot vai persona var gaidīt , kamēr man nauda ienāks!
un ko man tad klāt vajadzēs?
viss atkarīgs no budžeta, un tendencēm fotoMāXlā .... tas par to, ko klāt vajadzēs......:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 19:38 labots
 citēt
"šajā gadījumā acis duļķainas var palikt.... sēdēšana pagrīdē arī savu iespaidu atstāj......kaut, cik var nojaust pēc profilenes, par stīgām aizmirsts nav.......:bad_smile:" (c) negatIvs

no pāris glāzēm duļķainas nepaliek :grimace: un stīgas, protams, vienmēr jāuztur zināmā tonusā... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 19:43
 citēt
no pāris glāzēm duļķainas nepaliek (c) Daiga - tur ir varianti - ......, bet lai paliek :big_smile: pieņemsim, ka Tu dzidrini lēcas......
avatar
Publicēts: 28.04.10 19:52
 citēt
kāda man daļa gar citiem variantiem :grimace:
avatar
Publicēts: 28.04.10 20:29
 citēt
lepnākais dzidrinājums ko zinu ir Zeiss HFT (High Fidelity Transfer) drošvien īstenībā tulkojas kā Hennessy fast training
avatar
Publicēts: 28.04.10 20:47
 citēt
Maris:lepnākais dzidrinājums ko zinu ir Zeiss HFT (High Fidelity Transfer) drošvien īstenībā tulkojas kā Hennessy fast training

:bad_smile:
normāls dzidrinājums
avatar
Publicēts: 28.04.10 20:50
 citēt
daiga_a:kāda man daļa gar citiem variantiem :grimace:
variantiem vienmēr jābūt.......tas gan ideālais variants
avatar
Publicēts: 28.04.10 20:53
 citēt
negatIvs:
daiga_a:kāda man daļa gar citiem variantiem :grimace:
variantiem vienmēr jābūt.......tas gan ideālais variants


duļķainie varianti mani neinteresē... :what:
avatar
Publicēts: 28.04.10 21:12
 citēt
a dansigai ruutainas acis shobriid ;-))))
avatar
Publicēts: 28.04.10 21:16
 citēt
dansiga:a dansigai ruutainas acis shobriid ;-))))


Labāk rūtainas nekā svītrainas :D
avatar
Publicēts: 28.04.10 21:39
 citēt
daiga_a:
negatIvs:variantiem vienmēr jābūt.......tas gan ideālais variants


duļķainie varianti mani neinteresē... :what:
reizēm der ūdeņus saduļķot......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.04.10 21:39
 citēt
dansiga:a dansigai ruutainas acis shobriid ;-))))
tjipa, pikseļacis.........
avatar
Publicēts: 28.04.10 21:57
 citēt
nav pixelji ..... ir 20 izlasiiti nolikumi "alja angliski" ... kaa nu piem. Indieshi vai honkongieshi raksta angliski ;-))))
avatar
Publicēts: 28.04.10 22:03
 citēt
dansiga:nav pixelji ..... ir 20 izlasiiti nolikumi "alja angliski" ... kaa nu piem. Indieshi vai honkongieshi raksta angliski ;-))))
tikpat interesanti, kā Tildes tantes tulkojumi, jeb interesantāk?
avatar
Publicēts: 28.04.10 22:26
 citēt
oiii .... lasi no viena gala, lasi no otra gala ij njifiga ...... aizsuuti LABAM tulkam - shii raksta wtf!?!?!??!;-)))))
avatar
Publicēts: 28.04.10 22:38
 citēt
dansiga:oiii .... lasi no viena gala, lasi no otra gala ij njifiga ...... aizsuuti LABAM tulkam - shii raksta wtf!?!?!??!;-)))))
mjā, varu iedomāties, man reiz darbā izsniedza tulkojumu no Norvēģu valodas, kuru bija tulkojusi kāda skolotāja....teksts tehnisks, vispārzināmi termini bija aizstāti ar jaunievedumiem.....varēja lasīt ar lielu interesi, bet iebraukt bija pagrūti :anger:
avatar
Publicēts: 28.04.10 22:44
 citēt
nu jaaa - a man jau vajaga saprast, ko vinji grib ;-)
avatar
Publicēts: 28.04.10 23:03
 citēt
dansiga:nu jaaa - a man jau vajaga saprast, ko vinji grib ;-)
ko tad viņi var gribēt? to pašu, ko visi......:bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 276
  5. 277
  6. 278
  7. 279
  8. 280
  9. 281
  10. 282
  11. 283
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):