forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 278
  5. 279
  6. 280
  7. 281
  8. 282
  9. 283
  10. 284
  11. 285
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.04.10 09:57
 citēt
ja man būtu brīvdienas......es gan zinātu, ko darīt......., bet tas tīri individuāli, vienādi brīvdienu plānojumi nepastāv, ir kompromisi...:what:
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:00
 citēt
labriit, slinjkji ;-)
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:07
 citēt
dansiga:labriit, slinjkji ;-)
pati tāda ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:18
 citēt
negribās visas četras dienas nosēdēt pie PC vai kaut ko tamlīdzīgu...
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:22
 citēt
Es nesēdēšu visas četras dienas pie PC, bet gan apmeklēšu saviesīgu pasākumu, izklaidēšos, kaut labāk laiku pavadītu mājās! :)
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:23
 citēt
man šoreiz pa svētkiem būs darba dienas...
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:26
 citēt
negatIvs:..par visiem nevaru zināt, bet, piemēram man, pēdējā laikā daudz darba, arī svētku nedēļa paies darba uzvaru aurā, neizejot no cecha.....tagad sezona, pasūtījumi, termiņi....
izstāsti ko labu ražo savā cehā? vai eksportē arī kaut ko, vai tikai zinātāji ierodas un pasūta? :D
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:41
 citēt
negativs, nemaz ar neesmu slinjkje .... priecaajos par kaarteejiem jaunumiem ;-ppp;-)
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:47
 citēt
dansiga, apsveikums arī no manas puses! ;)
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:55
 citēt
daiga_a:man šoreiz pa svētkiem būs darba dienas...


raksi grāvi?
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:55
 citēt
tusne:Es nesēdēšu visas četras dienas pie PC, bet gan apmeklēšu saviesīgu pasākumu, izklaidēšos, kaut labāk laiku pavadītu mājās! :)

kas tev tie par saviesīgiem [pasākumiem? :)

man ar izskatās, ka būs jāsēž mājās, jābrauc ar auto, jāceļ mājas no klučiem un vienkārši jādara nekas... nulle ideju, ko tais brīvdienās sadarīt!
avatar
Publicēts: 30.04.10 10:59
 citēt
Maris:
daiga_a:man šoreiz pa svētkiem būs darba dienas...


raksi grāvi?


uzreiz divus :grimace:
avatar
Publicēts: 30.04.10 11:16
 citēt
šaurais arkliņš... ar diegiem tad jau...
avatar
Publicēts: 30.04.10 15:15
 citēt
daiga_a:
Maris:

raksi grāvi?


uzreiz divus :grimace:


re kā iet, ka muld - tiko 4h raku grāvi.... aš apkusu nedaudz :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 15:42
 citēt
tusne:
negatIvs:..par visiem nevaru zināt, bet, piemēram man, pēdējā laikā daudz darba, arī svētku nedēļa paies darba uzvaru aurā, neizejot no cecha.....tagad sezona, pasūtījumi, termiņi....
izstāsti ko labu ražo savā cehā? vai eksportē arī kaut ko, vai tikai zinātāji ierodas un pasūta? :D

produkcija www.fotoblog.lv... , vienvietīgā vasaras māja, no klientiem ne atkauties.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 15:45
 citēt
Zaiga_:
tusne:Es nesēdēšu visas četras dienas pie PC, bet gan apmeklēšu saviesīgu pasākumu, izklaidēšos, kaut labāk laiku pavadītu mājās! :)

kas tev tie par saviesīgiem [pasākumiem? :)

man ar izskatās, ka būs jāsēž mājās, jābrauc ar auto, jāceļ mājas no klučiem un vienkārši jādara nekas... nulle ideju, ko tais brīvdienās sadarīt!

kad meklēju rušinātājas, tad 0 uzmanības, tagad ņaud, ka nav ko darīt...... vajadzības gadījumā apmāca uz vietas....... :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 15:56
 citēt
vārds "rušinātāj" gribot negribot zemapziņā izklausās kā "cūka". :) varbūt tur arī tā sāls un iegansts kurvītim... :amazing:
avatar
Publicēts: 30.04.10 16:00
 citēt
alvils:vārds "rušinātāj" gribot negribot zemapziņā izklausās kā "cūka". :) varbūt tur arī tā sāls un iegansts kurvītim... :amazing:
kad meklēju rušinātājas, tad tika iztirzāts rušināšanas jautājums, tur pārpratumu nevar būt ....
avatar
Publicēts: 30.04.10 19:25
 citēt
negatIvs: produkcija www.fotoblog.lv... , vienvietīgā vasaras māja, no klientiem ne atkauties.......:bad_smile:
dikti glītas dārza mājiņa! :face-devil-grin: vai tās trūkumcietējiem, kurus no dzīvokļiem izliek? :D
avatar
Publicēts: 30.04.10 19:36
 citēt
tusne:
negatIvs: produkcija www.fotoblog.lv... , vienvietīgā vasaras māja, no klientiem ne atkauties.......:bad_smile:
dikti glītas dārza mājiņa! :face-devil-grin: vai tās trūkumcietējiem, kurus no dzīvokļiem izliek? :D
kādiem trūkumcietējiem, vienreizēji eskluzīvs piedāvājums, kad vēl būs iespēja pārlaist nakti suņu būdā.................:bad_smile:
ja nopietni, tad www.lacasa-homes.lv... , par to ir runāts ne reizi vien, pavirši strādā ar topikā sniegto materiālu......:what:
avatar
Publicēts: 30.04.10 19:38
 citēt
negatIvs:
Zaiga_: kas tev tie par saviesīgiem [pasākumiem? :)

man ar izskatās, ka būs jāsēž mājās, jābrauc ar auto, jāceļ mājas no klučiem un vienkārši jādara nekas... nulle ideju, ko tais brīvdienās sadarīt!

kad meklēju rušinātājas, tad 0 uzmanības, tagad ņaud, ka nav ko darīt...... vajadzības gadījumā apmāca uz vietas....... :big_smile:


tad es būšu palaidusi garām to, ka šajā nedēļas nogalē var kaut ko kaut kur ap Tavu pusi rušināt :)
avatar
Publicēts: 30.04.10 19:45
 citēt
to es pats palaidu garām.......:shame:
avatar
Publicēts: 30.04.10 20:29
 citēt
negatIvs: ja nopietni, tad www.lacasa-homes.lv... , par to ir runāts ne reizi vien, pavirši strādā ar topikā sniegto materiālu......:what:
Pats Tu slikti lasi, ko Tev raksta! :grimace: es ļoti slikti saprotu angliski :shame: un ar visu to, neatradu, ka Tu taisi daiļas mājas cilvēka labākajam draugam-sunim!:face-smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 20:41
 citēt
tusne:
negatIvs: ja nopietni, tad www.lacasa-homes.lv... , par to ir runāts ne reizi vien, pavirši strādā ar topikā sniegto materiālu......:what:
Pats Tu slikti lasi, ko Tev raksta! :grimace: es ļoti slikti saprotu angliski :shame: un ar visu to, neatradu, ka Tu taisi daiļas mājas cilvēka labākajam draugam-sunim!:face-smile:
tā suņu būda ielikta bija ar humoriņu, tādas pie mums neražo, viens strādnieks to histērijā sanagloja savam sunītim no atgriezumiem .... tur var uzlikt arī latv. valodu. :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 20:54
 citēt
negatIvs:to es pats palaidu garām.......:shame:



Nu vot tā! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 20:58
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 21:00
 citēt
uz redzēšanos meitenes un pārējie www.youtube.com... , ar visu klipu, lai būtu tradīciju garā....
avatar
Publicēts: 30.04.10 21:13
 citēt
negatIvs: tā suņu būda ielikta bija ar humoriņu, tādas pie mums neražo, viens strādnieks to histērijā sanagloja savam sunītim no atgriezumiem .... tur var uzlikt arī latv. valodu. :big_smile:
bet smuka suņu būda! :D
nu nezinu gan, man tai lapā rāda, ka tik angļu valodu var vēlēties, jebšu Tu to LV esi kaut kur dikti dziļi noslēpis! :what:
avatar
Publicēts: 30.04.10 21:17
 citēt
tur toch nav latvieshu valodas ... ir tikai paarsleedzeejs, kursh nestradaa!!!
avatar
Publicēts: 30.04.10 21:58
 citēt
Labas vakaras :)
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:02
 citēt
Labs gan :) Bet diena gan bija gara... Tagad vīns (vakar saņēmu pirmo algu!!! :exciting: ) :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:13
 citēt
ERA:Labs gan :) Bet diena gan bija gara... Tagad vīns (vakar saņēmu pirmo algu!!! :exciting: ) :big_smile:
oo, ātri gan Tev tā alga! šķiet vēl tik nesen priecājies, ka darbu dabūji! ;)
Nu kāds bija pirmais mēnesis? :D
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:18
 citēt
tusne:oo, ātri gan Tev tā alga! šķiet vēl tik nesen priecājies, ka darbu dabūji! ;)
Nu kāds bija pirmais mēnesis? :D


Nu, rīt kāreiz mēnesis paies, kopš sāku strādāt, bet laiks tiešām ātri pagājis ;) Mēnesis bija interesants, darba daudz, bet man patīk :)
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:28
 citēt
apsveicu ar vasaras sākšanos (pērkona negaiss ar visu zibeni)! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:32
 citēt
ERA: Mēnesis bija interesants, darba daudz, bet man patīk :)
Nu tas labi, ka patīk.. un ja vēl par to naudu maksā vispār labi! :D

alvils:apsveicu ar vasaras sākšanos (pērkona negaiss ar visu zibeni)! :bad_smile:
jā, jā.. dikti smuki zibeņoja pie manis, un lija tā, ka pat satelīts kādu brīdi nerādīja!
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:32
 citēt
No rītdienas var oficiāli gulēt uz zemes :grimace:
avatar
Publicēts: 30.04.10 22:54
 citēt
aiz tam, ka zibens un pērkons
www.youtube.com...
bija!
avatar
Publicēts: 01.05.10 00:30
 citēt
piedzīvojumi var sākties! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.05.10 10:14
 citēt
ja kas, tad pirmais pērkons bija jau pasen........piedzīvojumus pērkons maz ietekmē.......piedzīvojumu scenārijs un "ŗubiļņiks" slēpjās katra paurī.....
:bad_smile: ...
avatar
Publicēts: 01.05.10 10:43
 citēt
Man vakar jau piedzīvojumi sākās! Pērkons izslēdza elektrību :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 278
  5. 279
  6. 280
  7. 281
  8. 282
  9. 283
  10. 284
  11. 285
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):