forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 293
  5. 294
  6. 295
  7. 296
  8. 297
  9. 298
  10. 299
  11. 300
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.05.10 20:27
 citēt
paldies par sveicieniem manam Krišjānim :)
avatar
Publicēts: 14.05.10 20:47
 citēt
dansiga:trubas iegaade ir slidena .... ka pashu tur neiebaazh ;-pppppp
neiebāzīs ..... d 50mm .......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.05.10 20:48
 citēt
Zaiga_:paldies par sveicieniem manam Krišjānim :)
sveiciens arī pašai .... :face-kiss:
avatar
Publicēts: 14.05.10 20:56
 citēt
ssskattotiessss, koooaaa baabzzzh ;_)))
avatar
Publicēts: 14.05.10 20:58
 citēt
dansiga:ssskattotiessss, koooaaa baabzzzh ;_)))
:exciting:
avatar
Publicēts: 14.05.10 22:59
 citēt
dansiga:ssskattotiessss, koooaaa baabzzzh ;_)))


visiem tāds pavasarīgs noskaņojums... arī forumā. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.05.10 23:16
 citēt
ai - man galiigi ne vasariigs ..... vienigais patiikamais bija, kad aizvedu draudzeni uz schnircka bilzhu skatriishanu Ladig's cafe ..... un biju patiikamaa shokaa par cenaam.....
avatar
Publicēts: 14.05.10 23:41
 citēt
dansiga:biju patiikamaa shokaa par cenaam.....


precīzāku informāciju lūdzu! :)
avatar
Publicēts: 14.05.10 23:43
 citēt
alvils, ko ko .... tak daargaakais eediens - sams .. 4.60 !!!! .. kafija (laba!!) .. 0.,50!!!!!! kompleksaas pusdienas - zupa (inetersanta) + otrais .... 3.50 .....
avatar
Publicēts: 14.05.10 23:49
 citēt
es esmu atradi (uz brīvības ielas) vienu gadjušņiku, kur kompleksās pusdienas maksā 1.70 Ls (otrais, kurā šad tad ir arī karbonāde, ar zupu un kefīru)... :)
avatar
Publicēts: 14.05.10 23:59
 citēt
alvils, nuuu ... kadas nu kuram ir garshas kaaprinjas .... n vai pietiek ar 1.70 ..... ar mikrenee uzsildiitu aivakar spetu karbonaadi vai gribaas ko vairaak, kas maxaa TIKIA 4.60 .......
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:22
 citēt
dansiga:mikrenee uzsildiitu aivakar spetu karbonaadi


ņifiga! tajā iestādījumā nemaz nav mikrenes. :)
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:32
 citēt
Es katru dienu ēdu pusdienas par cenu, kas parasti nesasniedz 2Ls ;) Nu jā, karbonādi ēdu reti, un tikai vistas :)
Vispār ir dzirdēts, ka daži pat no Vecrīgas braucot uz Ķīpsalu pusdienot... :)
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:38
 citēt
alvils, tu beiz\hi vien ...... BIEZHI VIEN ... esi naivsssss;-pppppppp
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:39
 citēt
īstenībā ēdināšanas sakarā krīze ir darījusi arī labu. :) ļoti daudzās ēstuvēs cenas ir palikušas ļoti demokrātiskas... īpaši nedaudz prom no centra. teikas virzienā tas būtu - aiz bruņinieku ielas... jo tālāk, jo lētāk, pie VEF tilta esot gadjušņiki (ar nemaz ne tik sliktu virtuvi, kādu dansiga pieminēja, ar vecām mikrenē sildītām gaļām), kuros kompleksās pusdienas pat pa 1.30 Ls varot dabūt. Es gan tik tālu neeju, bet starp Matīsa un Tallinas ielu esmu situāciju izpētījis. Šai posmā ir veselas TRĪS ēstuves, kurās normāli var paēst par divīti, vislētākā ir tā, kur kompleksās maksā 1.70, otra ir "krievu rulete", saucas Halal (no arābu valodas - upurgaļa), tur kompleksās pusdienas maksā 2,- Ls, bet tur baigā laimes spēle, daždien ir baigi o.k., pat super, dažreiz tā, ka labāk vispār nebūtu gājis ēst. :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:43
 citēt
alvils, NUSSS .. un LABAAAKAA estuve?
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:48
 citēt
dansiga:alvils, NUSSS .. un LABAAAKAA estuve?


Mājās. :) Es pats ļoti labi gatavoju, ja kas! ;)
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:52
 citēt
Neliela atkāpe no tēmas :shame:
Ja nu kādam interesē... :) www.draugiem.lv...
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:56
 citēt
alvils!!!!! es to sapratu ka uzaicinaajumu ..... un taatadf .. kad kur cikos?;-))))
avatar
Publicēts: 15.05.10 00:58
 citēt
dansiga:alvils!!!!! es to sapratu ka uzaicinaajumu ..... un taatadf .. kad kur cikos?;-))))


Jā, Alvil, kad, kur un cikos? :grimace: :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:00
 citēt
ERA, ko maisies pa kaajaam?!!?!?!?!;-pppppppppppp
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:04
 citēt
alvils: Mājās. :) Es pats ļoti labi gatavoju, ja kas! ;)
Jā, Alvil, kad, kur, cikos?!? :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:05
 citēt
dansiga:ERA, ko maisies pa kaajaam?!!?!?!?!;-pppppppppppp
A ko domā?? Te publisks spams visi lasa, un tagad arī grib ciemos pie Alvila uz viņa gatavotajām pusdienām! :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:10
 citēt
tusne, un TU ... un TUUuuuu ......... Tuuuuuuu ... a tu ..... brauc uz saviem skaabarzhiem ;-pppppp
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:11
 citēt
dansiga:tusne, un TU ... un TUUuuuu ......... Tuuuuuuu ... a tu ..... brauc uz saviem skaabarzhiem ;-pppppp
:D kur tas ir?? šajās brīvdienās nekur nebraukšu! :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.05.10 01:35
 citēt
tusne, nu tad brauc pie manis ciemaa;-))) es ar buushu maajas .. sakot ar sestdienas pecsaulrietu ;_|)
avatar
Publicēts: 15.05.10 10:16
 citēt
Labrīt Meitenes, un pārējie! kulinārija un rosola griešanas nianses, ir pēdējais, kas varētu interesēt pavasarīgi noskaņotu organismu ........................:bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.10 10:28
 citēt
negatIvs:Labrīt Meitenes, un pārējie! kulinārija un rosola griešanas nianses, ir pēdējais, kas varētu interesēt pavasarīgi noskaņotu organismu ........................:bad_smile:


lai pavasarīgi noskaņotais organisms varētu pienācīgi darboties, nedaudz uzēst derētu gan :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.10 10:33
 citēt
daiga_a:
negatIvs:Labrīt Meitenes, un pārējie! kulinārija un rosola griešanas nianses, ir pēdējais, kas varētu interesēt pavasarīgi noskaņotu organismu ........................:bad_smile:


lai pavasarīgi noskaņotais organisms varētu pienācīgi darboties, nedaudz uzēst derētu gan :bad_smile:
neviens jau nesaka, ka pa burzmu kaut kas nav jāuzkož, bet tas, piemēram man, nekad nav bijis muldamais temats, arī ziemā nē..... ēšana - dzīvības procesu primitīvākais nodrošināšanas veids......, lai vai kā to noformē......un kam interesanti runāt par primitīvām lietām........:bad_smile: , pavisam cita lieta, attīstīt būtņu teorijas.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.10 10:35
 citēt
Zaiga, lai Tev sakarīga burzma šodien! .....
es nosvīstu, pie dabas krūts........:big_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.10 10:44
 citēt
"...ēšana - dzīvības procesu primitīvākais nodrošināšanas veids......, lai vai kā to noformē......un kam interesanti runāt par primitīvām lietām........:bad_smile: , pavisam cita lieta, attīstīt būtņu teorijas.....:big_smile:" (c) negatIvs


nē, šeit gan nepiekrītu, labs ēdiens ir viena no dzīves baudām, ko jāprot novērtēt, ar runāšanu vien tur gan jēga maza, bet tas jau tāpat kā ar citām lietām... un, starp citu, būtņu pievilināšanas teorijā kulinārijas prasmes ir neapšaubāms bonus :grimace:
avatar
Publicēts: 15.05.10 12:17
 citēt
daiga_a:

nē, šeit gan nepiekrītu, labs ēdiens ir viena no dzīves baudām, ko jāprot novērtēt, ar runāšanu vien tur gan jēga maza, bet tas jau tāpat kā ar citām lietām... un, starp citu, būtņu pievilināšanas teorijā kulinārijas prasmes ir neapšaubāms bonus :grimace:


Daigai tik jaunaiscilvēks uzcep olu un vēders jau vienos taureņos :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 12:26 labots
 citēt
tik vienkārši nav gan, tas ir tikai viens no, nevis vienīgais vai svarīgākais bonus :grimace:

un vēl jau jāskatās, KĀ tā ola uzcepta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.10 12:44
 citēt
Maris:Daigai tik jaunaiscilvēks uzcep olu un vēders jau vienos taureņos :D
pie tās ceptās olas vēl smuku desiņu vajag, tad jau varētu sāk padomāt par taureņiem vēderā! :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 12:57
 citēt
:haha:
avatar
Publicēts: 15.05.10 13:05 labots
 citēt
daiga_a:tik vienkārši nav gan, tas ir tikai viens no, nevis vienīgais vai svarīgākais bonus :grimace:

un vēl jau jāskatās, KĀ tā ola uzcepta :bad_smile:


ja sākumā publiski dauza to olu ar āmuru, tad laikam mazas cerības :D



tusne: pie tās ceptās olas vēl smuku desiņu vajag, tad jau varētu sāk padomāt par taureņiem vēderā! :D


tagad sāku tik saprast kāpēc oficiantes pārsvarā ir sievietes - bīstama šance izrādās pasniegt ēdamo... pa dienu atnes kādām 100 lēdijām pa šķīvim, 1/3 sataureņojās, no tām 1/3 izrādās tādu karstāku asini... vells 11 pret vienu - tur jau gabalos sarauj :D
avatar
Publicēts: 15.05.10 14:32
 citēt
negatIvs:Sveiciens Zaigas Krišjānim vārda dienā ......:face-smile:
un Mārim Krišjānim uzvārda dienā! :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.05.10 18:53
 citēt
dansiga:alvils!!!!! es to sapratu ka uzaicinaajumu ..... un taatadf .. kad kur cikos?;-))))


Nebija gan tas domāts, kā uzaicinājums... Bet! Ja jau to pagriež šitā, var jau kaut ko arī sadomāt. ;) Jāpadomā tikai par to, kur (pie manis šaurs un vēl neiekārtots... nebūs labākais variants) un kad (varbūt uz manu dz.d.?!)...
avatar
Publicēts: 15.05.10 18:57
 citēt
palielīšanās pauze.

a es šodien iepirku velosipēdu, Ogrē, nupat atminos no stacijas līdz mājām, pa lietu, super. un velosipēda iegādi asistēja blogeris mmax, par ko viņam liels paldies! :)
avatar
Publicēts: 15.05.10 19:20
 citēt
Daiga - nē, šeit gan nepiekrītu, labs ēdiens ir viena no dzīves baudām, ko jāprot novērtēt, ar runāšanu vien tur gan jēga maza, bet tas jau tāpat kā ar citām lietām... un, starp citu, būtņu pievilināšanas teorijā kulinārijas prasmes ir neapšaubāms bonus - .........
ar darbībām virtuvē, man problēmu nav, varu pat torti[ klasisko lauku ] uzcept, nakts laikā, no kušetes izrauts pateikšu sastāvdaļas un proporcijas, BET stundām gorīties pie plīts, nav ne aicinājums, ne vēlēšanās izķērnāt laiku. lai baudītu kulinārijas brīnumus vajag laiku, gaisotni, nesteidzīgu stilu..... man viss diezgan drudžaini iekārtojies ...... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 293
  5. 294
  6. 295
  7. 296
  8. 297
  9. 298
  10. 299
  11. 300
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):