forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 301
  5. 302
  6. 303
  7. 304
  8. 305
  9. 306
  10. 307
  11. 308
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.05.10 22:55
 citēt
dansiga:kaada ERA vasariiga;-)))


man liekas, viņa vēlas tikt aizsūtīta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 22:57
 citēt
dansiga:kaada ERA vasariiga;-)))


Aha, nesen biju bildēties ;)
avatar
Publicēts: 25.05.10 22:57
 citēt
Jums tas pirmais konkurss tika veiksmīgi novests līdz galam? :)
avatar
Publicēts: 25.05.10 22:59
 citēt
daiga_a:man liekas, viņa vēlas tikt aizsūtīta :bad_smile:


Nē, mani tik tālu, lūdzu, nesūtiet, man pietiktu ar vienu pilsētu Kurzemē :grimace:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:00
 citēt
ERA:
daiga_a:man liekas, viņa vēlas tikt aizsūtīta :bad_smile:


Nē, mani tik tālu, lūdzu, nesūtiet, man pietiktu ar vienu pilsētu Kurzemē :grimace:


skaidrs, tātad otrs sūtāmais kandidāts - kurzemnieks :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:04
 citēt
daiga_a:skaidrs, tātad otrs sūtāmais kandidāts - kurzemnieks :bad_smile:


Daiga, es nemaz negribu uz Vegasu :grimace:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:07
 citēt
ERA:
daiga_a:skaidrs, tātad otrs sūtāmais kandidāts - kurzemnieks :bad_smile:


Daiga, es nemaz negribu uz Vegasu :grimace:
bet tur pa fikso
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:07
 citēt
ERA, kura pilseeta?;_)
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:07
 citēt
ERA:
daiga_a:skaidrs, tātad otrs sūtāmais kandidāts - kurzemnieks :bad_smile:


Daiga, es nemaz negribu uz Vegasu :grimace:


kāda tam nozīme, tas taču īpašais uzdevums - noskaidrot, vai papīrs būs spēkā šeit :super_man:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:11
 citēt
dansiga:ERA, kura pilseeta?;_)


Neteikšu :grimace:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:12
 citēt
negatIvs:bet tur pa fikso


Neesmu teikusi, ka gribu pa fikso :what:
Pie tam uz ASV man vispār nevelk...
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:13
 citēt
ERA, bet tev tas ir partijas uzdevums un tur tieleeshanaas netiek pienjemta;-pppp
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:15
 citēt
ERA:
negatIvs:bet tur pa fikso


Neesmu teikusi, ka gribu pa fikso :what:
Pie tam uz ASV man vispār nevelk...
tad tomēr gribās iestudētu pasākumu, kā pie cilvēkiem........:bad_smile: , Vegasai nav ne vainas www.youtube.com... , tas tā eirovīzijas iespaidā.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:15
 citēt
ERA:
negatIvs:bet tur pa fikso


Neesmu teikusi, ka gribu pa fikso :what:
Pie tam uz ASV man vispār nevelk...


Nez, man gan gribas uz ASV.. :) Noīrēt(nopirkt kaut kādu sagrabējušu fordu) tur mašīnu un 2 mēnešu laikā apbraukt apkārt.. :) Vai vismaz šķērsām tai teritorijai.. ;) Pa tiem ceļiem, ko filmās rāda... :D
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:21
 citēt
es pēdējo reizi ar mašīnu kāreiz braucu pirms 11 gadiem uz Las Vegasu cauri Nāves ielejai, pēc tam tā arī pie stūres neesmu sēdusies :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:23
 citēt
USA ir mana mīļākā valsts - uz turieni būtne brauc pavadīt 3 mēnešus katru otro gadu - laužu ķemmei zobus - šogad brīvlaišana 6. jūnijā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:23
 citēt
daiga_a:es pēdējo reizi ar mašīnu kāreiz braucu pirms 11 gadiem uz Las Vegasu cauri Nāves ielejai, pēc tam tā arī pie stūres neesmu sēdusies :bad_smile:


kāda tev ķermeņa temperatūra?
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:25
 citēt
Maris:
daiga_a:es pēdējo reizi ar mašīnu kāreiz braucu pirms 11 gadiem uz Las Vegasu cauri Nāves ielejai, pēc tam tā arī pie stūres neesmu sēdusies :bad_smile:


kāda tev ķermeņa temperatūra?


vai izskatos pusbeigta? :what:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:25
 citēt
Maris:USA ir mana mīļākā valsts - uz turieni būtne brauc pavadīt 3 mēnešus katru otro gadu - laužu ķemmei zobus - šogad brīvlaišana 6. jūnijā :bad_smile:
jebkura valsts, uz kurieni būtne brauc pavadīt trīs mēnešus varētu būt vismīļākā......:haha:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:25
 citēt
Maris:USA ir mana mīļākā valsts - uz turieni būtne brauc pavadīt 3 mēnešus katru otro gadu - laužu ķemmei zobus - šogad brīvlaišana 6. jūnijā :bad_smile:


tad tik sāksies "plenēri" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:27
 citēt
Bzh:Nez, man gan gribas uz ASV.. :) Noīrēt(nopirkt kaut kādu sagrabējušu fordu) tur mašīnu un 2 mēnešu laikā apbraukt apkārt.. :)


Neticēsi, bet šis ir mans sapnis jau vairāk kā 10 gadus. Kādreiz gan tas bija sīkumaināks, respektīvi, nevis jebkuru fordu, bet tieši mustangu, un vēlams 1978.gada gaiši zilu kabrioletu, un nevis jebkur pa diognāli, bet pāri visai valstij no kanādas līdz meksikai. :) Laika gaitā tas ir vienkāršojies līdz kaut kam līdzīgam kā Tev, ka pofig kāda mašīna un plus mīnus pofig kāds maršruts. :what:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:36
 citēt
Daiga - tad tik sāksies "plenēri" - ....................................:what:
avatar
Publicēts: 25.05.10 23:46
 citēt
negatIvs:Daiga - tad tik sāksies "plenēri" - ....................................:what:


es tak par Māri runāju, ko tu tāds samulsis? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 00:48
 citēt
daiga_a:
Maris:USA ir mana mīļākā valsts - uz turieni būtne brauc pavadīt 3 mēnešus katru otro gadu - laužu ķemmei zobus - šogad brīvlaišana 6. jūnijā :bad_smile:


tad tik sāksies "plenēri" :bad_smile:


ooo jaaa...
avatar
Publicēts: 26.05.10 08:16
 citēt
daiga_a:
negatIvs:Daiga - tad tik sāksies "plenēri" - ....................................:what:


es tak par Māri runāju, ko tu tāds samulsis? :bad_smile:
kā lai nemulst.......runāt jau runā par Māri, bet kas zina par ko domā....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 08:20
 citēt
ja Vegasa par tālu vai Amerika riebjās, vēl jau ir Maļinovka, vai Murmiškāni ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 09:18
 citēt
alvils:
Bzh:Nez, man gan gribas uz ASV.. :) Noīrēt(nopirkt kaut kādu sagrabējušu fordu) tur mašīnu un 2 mēnešu laikā apbraukt apkārt.. :)


Neticēsi, bet šis ir mans sapnis jau vairāk kā 10 gadus. Kādreiz gan tas bija sīkumaināks, respektīvi, nevis jebkuru fordu, bet tieši mustangu, un vēlams 1978.gada gaiši zilu kabrioletu, un nevis jebkur pa diognāli, bet pāri visai valstij no kanādas līdz meksikai. :) Laika gaitā tas ir vienkāršojies līdz kaut kam līdzīgam kā Tev, ka pofig kāda mašīna un plus mīnus pofig kāds maršruts. :what:


Jāaplaupa banka un jālaiž.. Ar štatiem tak tāds pseidobezvīzu režīms :)
avatar
Publicēts: 26.05.10 09:41
 citēt
ā bet man tai plānā vēl iekļaujas līdzbraucēja... respketīvi, bez naudas ir vēl otrs nosacījums, kas jāizpilda pirms realizēt iepriekš aprakstīto plānu...
avatar
Publicēts: 26.05.10 09:52
 citēt
alvils, es piesakos par liidzbrauceeju ;-)))))))))))))
avatar
Publicēts: 26.05.10 09:58
 citēt
alvils:ā bet man tai plānā vēl iekļaujas līdzbraucēja... respketīvi, bez naudas ir vēl otrs nosacījums, kas jāizpilda pirms realizēt iepriekš aprakstīto plānu...


tad skaidrs, kādēļ līgavu meklē... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 09:59
 citēt
daiga_a:

tad skaidrs, kādēļ līgavu meklē... :bad_smile:


tomēr atkodi! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 10:06
 citēt
"tomēr atkodi! :bad_smile:" (c) alvils

pats jau gribēji, lai atkož :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 10:07
 citēt
daiga_a:"tomēr atkodi! :bad_smile:" (c) alvils

pats jau gribēji, lai atkož :bad_smile:


vaita? :amazing:
avatar
Publicēts: 26.05.10 10:14
 citēt
pieļauju, ka ar auto apceļot ASV varētu būt interesanti, bet dzīvot gan tur negribētu...

tagad klusībā ceru, ka kādreiz izdosies aizbraukt uz kādu Latīņamerikas valsti, manuprāt, varētu būt daudz interesantāk...
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:15
 citēt
daiga_a:.. kādreiz izdosies aizbraukt uz kādu Latīņamerikas valsti, manuprāt, varētu būt daudz interesantāk...
un bailīgāk arī! :D
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:33
 citēt
daiga_a:pieļauju, ka ar auto apceļot ASV varētu būt interesanti, bet dzīvot gan tur negribētu...

tagad klusībā ceru, ka kādreiz izdosies aizbraukt uz kādu Latīņamerikas valsti, manuprāt, varētu būt daudz interesantāk...


To var apvienot.. :)
Kā sāk braucienu Ņujorkā (jo tur visērtāk ar lidmašīnu nokļūt), tā caur Vegasu un Losandželosu, Meksiku, pāri Panamas kanālam Latīņamerikā iekšā... :)
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:36
 citēt
alvils:ā bet man tai plānā vēl iekļaujas līdzbraucēja... respketīvi, bez naudas ir vēl otrs nosacījums, kas jāizpilda pirms realizēt iepriekš aprakstīto plānu...
uz mezhu jau malka lidz nav jaanjem...
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:37
 citēt
Maris:
alvils:ā bet man tai plānā vēl iekļaujas līdzbraucēja... respketīvi, bez naudas ir vēl otrs nosacījums, kas jāizpilda pirms realizēt iepriekš aprakstīto plānu...
uz mezhu jau malka lidz nav jaanjem...

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:41
 citēt
man plāni pieticīgāki.....klusībā ceru, ka šonedēļ izdosies aizceļot uz Aizkraukli........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.05.10 11:46
 citēt
negatIvs:man plāni pieticīgāki.....klusībā ceru, ka šonedēļ izdosies aizceļot uz Aizkraukli........:bad_smile:


tie nav plāni, pagaidām tikai sapņi :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 301
  5. 302
  6. 303
  7. 304
  8. 305
  9. 306
  10. 307
  11. 308
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):