forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.01.10 11:30
 citēt
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
nezinu, jāpaskatās
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:30
 citēt
negatIvs: vienīgais, ko varu pateikt, sievietēm mūļa', ja tāds ir, maskēšanas iespējas plašākas - vienmērīgi nošpaktelē, tad pa virsu uzzīmē seju..... :bad_smile:
Tas ir labs rezumē. Tad šo tēmu arī nekustinam un noliekam uz ledus, jo ir taču daudz citu lietu ko kustināt ... :face-wink:
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:34
 citēt
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
Oi, smartins, beidz šeit vēl par reitingiem. Vismaz šī tēma varēja bez tā iztikt - nu kas gan var būt foršāks par procesu lupatās, jo reitingi pat blakus nestāv ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:36
 citēt
Vilberto:
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
Oi, smartins, beidz šeit vēl par reitingiem. Vismaz šī tēma varēja bez tā iztikt - nu kas gan var būt foršāks par procesu lupatās, jo reitingi pat blakus nestāv ... :big_smile:


Lai nebūtu viss lupatās, vajag mierīgāk rīvēties.
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:44
 citēt
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
jā, savādāk tur izskatās. lielie reitingu cipari paliks tiem, kuri piebremzē ar jaunu bilžu likšanu, ja liks, tad tie cipari nonivelēsies uz zemāku skaitlisko vērtību, pamainīsies niku/ autoru secība - pateicoties, inteliģentajam koeficientam, bet lielu vērtību tam visam nepiegriežu, jo sava autoru tabula galvā + reizēm kāds pārsteigums no malas. reitigu tabulai nozīme tādā aspektāktā, ka tai vajadzētu parādīt saita labāko daļu, neskatoties uz iekšējām problēmām, bet jaunā sistēma jauc " ģimenes ", tusiņbalsojumu sistēmu, kas ir apsveicam
i, neieliekot neko sakarīgu vietā, tāpēc topā ievelkās liels procents viduvēju bilžu, piemēram www.fotoblog.lv... ................. :amazing:
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:48
 citēt
Vilberto:
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
Oi, smartins, beidz šeit vēl par reitingiem. Vismaz šī tēma varēja bez tā iztikt - nu kas gan var būt foršāks par procesu lupatās, jo reitingi pat blakus nestāv ... :big_smile:
te var tikai piekrist, kaut gan iztaisīju nelielu atkāpi no tēmas, Smartins pamudināja ielūkoties reitingu tabulā.... kas var būt svarīgāks, un saistošāks par nesteidzīgā manierē izpildītu lupatu novilkšanu.....
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:49
 citēt
negatIvs:
smartins:Eu, kāds var pateikt, kurš ir pazudis no reitingu tabulas AR pirmajām 31 vietām? Šodien pacēlos no 33 uz 32, bet apdzinis nevienu neesmu.
jā, savādāk tur izskatās. lielie reitingu cipari paliks tiem, kuri piebremzē ar jaunu bilžu likšanu, ja liks, tad tie cipari nonivelēsies uz zemāku skaitlisko vērtību, pamainīsies niku/ autoru secība - pateicoties, inteliģentajam koeficientam, bet lielu vērtību tam visam nepiegriežu, jo sava autoru tabula galvā + reizēm kāds pārsteigums no malas. reitigu tabulai nozīme tādā aspektāktā, ka tai vajadzētu parādīt saita labāko daļu, neskatoties uz iekšējām problēmām, bet jaunā sistēma jauc " ģimenes ", tusiņbalsojumu sistēmu, kas ir apsveicam
i, neieliekot neko sakarīgu vietā, tāpēc topā ievelkās liels procents viduvēju bilžu, piemēram www.fotoblog.lv... ................. :amazing:


Tas viss skaidrs, bet runa bija par to, ka kāds ir pazudis, bet nezinu kurš.
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:50 labots
 citēt
negatIvs: tāpēc topā ievelkās liels procents viduvēju bilžu, piemēram, www.fotoblog.lv... ... :amazing:

Ja par foto, tad varam parunāt. Piemēram, kura bilde vislabāk patika no visām vakardienas bildēm? Es gan neesmu vēl skatījis, bet ar 24h topa palīdzību var apskatīt pirmās 3-4 lapas un ar to jau pietiks, lai sapratu, kādas bildes ielidojušas ... ;)
Piemēram:
- Marchello - www.fotoblog.lv... ...
- La4i: www.fotoblog.lv... ...
- itaeta: www.fotoblog.lv... ...
- daiga_a: www.fotoblog.lv... ...
Uz fikso skatot. Iespējams, ka vēl kādu varētu piemest, ja apskatei veltītu vairāk laika, bet arī par katru no augstāk minēto varētu kādu vārdiņu bilst, kas patīk, kas nē, varbūt cits kadrējums. Teiksim, daigas bilde - man pārāk pelēks, kontrasts par niecīgu, bet kompocizionāli patīk ... ;)
Tas vismaz ir tās, kuras no 24h topa šobrīd uz vispārējā fona - kā lai to saka, izceļas manā vērojumā. Iespējams, ka ir arī kada smuka ziemas bilde, bet ar to masveidību, kādas tās šeit ielido, atsit patikšanu tās vērot ... ;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 11:56 labots
 citēt
man tā Marchello bilde ne visai, par pozu jau minēju un lielā mērā piekrītu arī Portreti komentāram...
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:01
 citēt
Marchello bildē patīk funktieris, bet izpildījums nē, tā meitene diez ko labi neizskatās. La4i - tēma bieži apspēlēta, bet tāda tipa bildes patīk, izpildījums normāls
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:03
 citēt
smartins : " Tas viss skaidrs, bet runa bija par to, ka kāds ir pazudis, bet nezinu kurš " , baigi jāanalizē un jāpēta, nav tas temats, lai ņemtos
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:06
 citēt
negatIvs:smartins : " Tas viss skaidrs, bet runa bija par to, ka kāds ir pazudis, bet nezinu kurš " , baigi jāanalizē un jāpēta, nav tas temats, lai ņemtos


Nav arī ti ārkārtīgi svarīgi, turpinam par lupatām. Kā tur bija - ja pārāk aktīvi rīvējas, tad var sarīvēt galīgās lupatās?
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:08
 citēt
var arī galīgi pielieties lupatā, bet tā atkāpe no tēmas....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:09
 citēt
smartins: Tas viss skaidrs, bet runa bija par to, ka kāds ir pazudis, bet nezinu kurš.
Pazudis ir Patron. Vakar bija 11. AR sarakstā, šodien vairs nav. Tur īpaši nav ko analizēt, apskaties un minūtes laikā viss ir skaidrs ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:10
 citēt
jā, tās apkopējas ar lupatām, droši vien, ne to vien redzējušas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:10
 citēt
Vilberto:
smartins: Tas viss skaidrs, bet runa bija par to, ka kāds ir pazudis, bet nezinu kurš.
Pazudis ir Patron. Vakar bija 11. AR sarakstā, šodien vairs nav. Tur īpaši nav ko analizēt, apskaties un minūtes laikā viss ir skaidrs ... :big_smile:


Vot!!! Es jau zināju, ka atbilde ir ļoti vienkārša :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:12 labots
 citēt
smartins: Nav arī ti ārkārtīgi svarīgi, turpinam par lupatām. Kā tur bija - ja pārāk aktīvi rīvējas, tad var sarīvēt galīgās lupatās?
Neaizmirsti uz foto caur lupatām apskatītites. Vislabākas lupatas foto vērošanai, ja taš vispār uz ačīm nekarājas vai ir pilnīgi caurspīdīgas. Vai piemēram - ziemas bildes lieliski izskatītos caur sieviešu zeķes mežģīnēm. Klau kādam nemētājas mājās - saplestās lupatu novilkšanas vai uzvilkšanas prosecā kādas saplēstas sieviešu garās zeķes ... ;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:14
 citēt
smartins: Vot!!! Es jau zināju, ka atbilde ir ļoti vienkārša :)
Protams. Vajag tik pajautāt pavilktajam monitorētājam un tad arī atbilde ir rokā vai arī lupatās ...
Smartins - paskatījies caur sieviešu zeķēm uz 24 topu, kura bilde iepatikās? ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:18
 citēt
daiga_a:jā, tās apkopējas ar lupatām, droši vien, ne to vien redzējušas :bad_smile:
........................................................... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:18
 citēt
Vilberto:Klau kādam nemētājas mājās - saplestās lupatu novilkšanas vai uzvilkšanas prosecā kādas saplēstas sieviešu garās zeķes ... ;)


Par ko Tu mūs turi? :D KĀDAI varbūt ir, bet KĀDAM... domāju, ja arī ir, tad tik un tā neviens neatzīsies
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:22
 citēt
mētājās varbūt, ne tikai saplestas zeķes :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:23
 citēt
Vilberto:Smartins - paskatījies caur sieviešu zeķēm uz 24 topu, kura bilde iepatikās? ... :bad_smile:


Ir pāris labas bildes ;) Es no šodienas sāku sekot līdzi nedēļas topam.
24 stundu tops ir tāda interesanta lieta. Dienā ieliek kādas 150-200 bildes, topā tiek 100, tātad vairāk par pusi.
P.S. Kurš te man atgādināja, ka šeit nav īstā vieta reitingu apspriešanai? ;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:24
 citēt
smartins:Par ko Tu mūs turi? :D KĀDAI varbūt ir, bet KĀDAM... domāju, ja arī ir, tad tik un tā neviens neatzīsies
Par normāliem vīriešiem, kuri nemāk novilkt zeķes tās nesaplēšot ... ;) ... Smartins - kas ir, atzīsties - vai Tev nav nevienas saplēstas sieviešu mežģīņu zeķes ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:28 labots
 citēt
smartins: P.S. Kurš te man atgādināja, ka šeit nav īstā vieta reitingu apspriešanai? ;)
Labi - noskaidrosim. Es par reitingiem uzskatu tos cipariņus un skaitļus, kurus iegūst zem linka Reitingi. Ja es runāju par bildēm, kuras no pēdējām 24h šķiet pietiekoši interesantas, tad ar reitingiem tur nav nekāda sakara. Iet runa par bildes saturu, laukumiem, formām, līnijām. Es pat centos neskatīties uz cipariem, autoriem, vērtējumiem - cik nu tas iespējams ... ;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:31 labots
 citēt
Vilberto:
smartins:Par ko Tu mūs turi? :D KĀDAI varbūt ir, bet KĀDAM... domāju, ja arī ir, tad tik un tā neviens neatzīsies
Par normāliem vīriešiem, kuri nemāk novilkt zeķes tās nesaplēšot ... ;) ... Smartins - kas ir, atzīsties - vai Tev nav nevienas saplēstas sieviešu mežģīņu zeķes ... :bad_smile:


Es nekrāju saplēstas sieviešu zeķes, pašam savu (vīriešu zeķu) daudz, neiedomājamās vietās sabāztas. Vakar pa kaktiem salasīju un pat nobrīnījos, pilna veļas mašīna sanāca. Tagad man ir vesela kaudze ar tīrām vīriešu zeķēm.
Bet ja runājam par sieviešu zeķēm no kaprona - novilkt jau nu vajadzēt mācēt. Es vēl saprotu, ja nemācētu uzvilkt.
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:41
 citēt
Vilberto:
smartins: P.S. Kurš te man atgādināja, ka šeit nav īstā vieta reitingu apspriešanai? ;)
Labi - noskaidrosim. Es par reitingiem uzskatu tos cipariņus un skaitļus, kurus iegūst zem linka Reitingi. Ja es runāju par bildēm, kuras no pēdējām 24h šķiet pietiekoši interesantas, tad ar reitingiem tur nav nekāda sakara. Iet runa par bildes saturu, laukumiem, formām, līnijām. Es pat centos neskatīties uz cipariem, autoriem, vērtējumiem - cik nu tas iespējams ... ;)


Kā jau teicu, ir dažās labas bildes. Gribi par kādu konkrētu bildi parunāt? :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:47
 citēt
smartins:Kā jau teicu, ir dažās labas bildes. Gribi par kādu konkrētu bildi parunāt? :)
Es jau dazās bildes augstāk pieminēju no 24h topa. Tu vari nosaukt savas 4-5. ja kāda no tām sakritīs, tad varam arī par to parunāt. Kaut gan- smartins - varbūt veidojam atsevišķu foruma tēmu: 24h topa apskate. Iesākumam varam divatā apspriest bildes. Varbut vēl kāds piesakās. Vismaz kādu tēmu par bloga foto bez lupatām, mūļiem un zeķēm ... Ko teiksi? ...
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:49
 citēt
jā, bildes labāk apspriest kādā citā tēmā, citādi, kas gan tas par spamu :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 12:52
 citēt
Vilberto:
smartins:Kā jau teicu, ir dažās labas bildes. Gribi par kādu konkrētu bildi parunāt? :)
Es jau dazās bildes augstāk pieminēju no 24h topa. Tu vari nosaukt savas 4-5. ja kāda no tām sakritīs, tad varam arī par to parunāt. Kaut gan- smartins - varbūt veidojam atsevišķu foruma tēmu: 24h topa apskate. Iesākumam varam divatā apspriest bildes. Varbut vēl kāds piesakās. Vismaz kādu tēmu par bloga foto bez lupatām, mūļiem un zeķēm ... Ko teiksi? ...


Tipa apspriede par topa cienīgām bildēm? Kamēr es sameklēju savai gaumei atbilstošas bildes, Tu varētu iesākt tēmu :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:01
 citēt
daiga_a:jā, bildes labāk apspriest kādā citā tēmā, citādi, kas gan tas par spamu :grimace:
pareizas izģērbšanas taktikas jautājumi, kaut ko saplēšot, vai nesaplēšot, maigi, vai drudžaini, tie tomēr ir svarīgāki jautājumi... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:03
 citēt
negatIvs:
daiga_a:jā, bildes labāk apspriest kādā citā tēmā, citādi, kas gan tas par spamu :grimace:
pareizas izģērbšanas taktikas jautājumi, kaut ko saplēšot, vai nesaplēšot, maigi, vai drudžaini, tie tomēr ir svarīgāki jautājumi... :grimace:


Jātaisa izģērbšanās taktiku 24 stundu top-100
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:07 labots
 citēt
negatIvs:
daiga_a:jā, bildes labāk apspriest kādā citā tēmā, citādi, kas gan tas par spamu :grimace:
pareizas izģērbšanas taktikas jautājumi, kaut ko saplēšot, vai nesaplēšot, maigi, vai drudžaini, tie tomēr ir svarīgāki jautājumi... :grimace:


nezinu, vai svarīgāki, bet spamam atbilstošāki... savukārt, ja šis būtu kāds "slēpotāju" blogs, tad, droši vien, foto, kas nav par attiecīgo tēmu, apspriešana, tiktu uzskatīts par spamu... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:07
 citēt
smartins: Tipa apspriede par topa cienīgām bildēm? Kamēr es sameklēju savai gaumei atbilstošas bildes, Tu varētu iesākt tēmu :)
Var jau apspriest jebkuras bildes, kuras pievienotas. bet nu interesantāk būtu tieši pēdējās. Ir topā vai nav - tas viss ir relatīvi. Cik augstu cel to latiņu un kurš tai var pārlēkt ... :) ... Oki doki - 24h topa apskate ... Bet smartins - tad sarunājam, ka uzturam to tēmu vismaz divatā. Es vismaz centīšos apskatīt šo topu katru dienu ap 12 ... :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:09
 citēt
Vilberto:
smartins: Tipa apspriede par topa cienīgām bildēm? Kamēr es sameklēju savai gaumei atbilstošas bildes, Tu varētu iesākt tēmu :)
Var jau apspriest jebkuras bildes, kuras pievienotas. bet nu interesantāk būtu tieši pēdējās. Ir topā vai nav - tas viss ir relatīvi. Cik augstu cel to latiņu un kurš tai var pārlēkt ... :) ... Oki doki - 24h topa apskate ... Bet smartins - tad sarunājam, ka uzturam to tēmu vismaz divatā. Es vismaz centīšos apskatīt šo topu katru dienu ap 12 ... :)


Es gan nezinu, cik man pietiks pacietības, baigai bilžu analīzei neesmu trenējies :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:28
 citēt
smartins: Es gan nezinu, cik man pietiks pacietības, baigai bilžu analīzei neesmu trenējies :)
Šeit ir jaunā tēma: - www.fotoblog.lv... ...
Smartins - uztver to vienkaršāk. Apskatīt bildes no 24 h topa - 10-15 minūtes. Tas ir gluzī tāpat kā fotomobilziāciajs pasākumos - visi izlie savas bildes un tad katrs var izvēlēties tās un īsumā pateikt, kas tajās patīk. Mēs esam kadreiz bijuši padsmit un arī vairāk cilvēku mobilizācijā, bet izvēle ir ļoti dažāda. Tad arī autors par savu bildi var izteikties - kā uzņēmis, ko ieraudzījis, ko gribējis pateikt. Tas ir tas interesantākais. avukaŗt internets dod iespēju virtuāli satikties un arī par bildēm parunāt. Un kāpēc gan to neizmantot? ... :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 13:30
 citēt
daiga_a: nezinu, vai svarīgāki, bet spamam atbilstošāki... savukārt, ja šis būtu kāds "slēpotāju" blogs, tad, droši vien, foto, kas nav par attiecīgo tēmu, apspriešana, tiktu uzskatīts par spamu... :face-glasses:
Es vienmēr esmu teicis un atkārtošu vēlreiz - ka daiga ir ne tikai skaista, bet arī gudra sieviete. Eju paklusēt un kaut ko citu padarīt ... :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 17:23 labots
 citēt
Vilberto:Eju paklusēt un kaut ko citu padarīt ... :)


Pareizi, Vilmār, jāļauj taču arī citiem paspamot :grimace: :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.10 17:30
 citēt
ERA: Pareizi, Vilmār, jāļauj taču arī citiem paspamot :grimace: :face-grin:
Es jau labu laiku klusēju - ko tad neviens nespamo? ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 17:37
 citēt
Es jau labu laiku klusēju - ko tad neviens nespamo? ... :bad_smile:

droši vien uzņem ikvakara spēkus spamošanai! :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 17:39
 citēt
zagaja: ... droši vien uzņem ikvakara spēkus spamošanai! :big_smile:
Nu labi - tad eju atkal paklusēt ... ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):