forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.01.10 18:53
 citēt
Vilberto:
ERA: Pareizi, Vilmār, jāļauj taču arī citiem paspamot :grimace: :face-grin:
Es jau labu laiku klusēju - ko tad neviens nespamo? ... :bad_smile:
darba līgumsaistības traucē .... :anger:
avatar
Publicēts: 19.01.10 18:55
 citēt
pašai ERAi gan arī tikai tuklošana vien prātā :face-glasses:
avatar
Publicēts: 19.01.10 18:55
 citēt
kas nu kuram traucee ...
avatar
Publicēts: 19.01.10 18:56 labots
 citēt
jāmet pie malas tāds darbs, kas traucē spamošanai! :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:24
 citēt
nu pametu darbu .... a tolka? spmaot veel mazaak gribaas ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:27
 citēt
zagaja:jāmet pie malas tāds darbs, kas traucē spamošanai! :)
nevar, kaut kādus stabīlus ienākumus vajag...., ja uznāk lēkme, un kaut ko sagribās nopirkt, vai kādu būtni izklaidēt..., vismaz minimālā programmaa jānodrošina....., kas par spamotāju, ja rūpe nomāc... :money:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:28 labots
 citēt
dansiga:nu pametu darbu .... a tolka? spmaot veel mazaak gribaas ....
Nu tad jāsāk atkal strādāt ... loģiski, vai ne? ... :face-wink:

negatIvs: nevar, kaut kādus stabīlus ienākumus vajag ... vismaz minimālā programmaa jānodrošina ... kas par spamotāju, ja rūpe nomāc... :money:
Tā nu tas ir ka darbs ne tikai min programmas nodrošinājumam nepieciešams, bet arī sociāliem kontaktiem - gan virtuāliem, gan reāliem ... :face-wink:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:28
 citēt
tad vajag kādu veidu, kā to rūpi nomest! :) piemēram, jābrauc uz Daugavpili vai tā pati minimālā programma jāveic :D
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:29
 citēt
dansiga:nu pametu darbu .... a tolka? spmaot veel mazaak gribaas ....


Tolka token nav! :D i slavo bogu!
a vispār tad vajag kādu, kurš pakutina pēdas un uzliek uz spama takas! :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:32
 citēt
zagaja: a vispār tad vajag kādu, kurš pakutina pēdas un uzliek uz spama takas! :)
Es zinu - negatīvam vislabāk sanāk - viņš bieži man kutina pēdas ... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:32
 citēt
"a vispār tad vajag kādu, kurš pakutina pēdas un uzliek uz spama takas! :)"

un tad vēlu vakarā atkal noņem no tās takas un uzliek uz kādas citas... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:32
 citēt
Vilberto, da neee - kaut kaada melnaa striipa iestaajusies ....

zagaja, peedu kutinaataaju!?!??!!? tu beidzot man shodien pirmo reizi liki pasmaidiit!
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:34
 citēt
daiga_a: un tad vēlu vakarā atkal noņem no tās takas un uzliek uz kādas citas... :grimace:
Es atkal teiktu, ka negatīvs ir labs slēpotājs. Es gan nav redzējis, kā šis vicina nūjas, bet pēc tekstiem izklausās, ka baigais profesionālis ... ;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:38
 citēt
Vilberto, nu redz! :D vismaz kaut ko viņš prot!

dansiga, es jau zinu, ka mēdzu būt klauns! :D šad un tad man pat tas iznāk!
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:39
 citēt
esmu profesionāls muldētājs, kaut gan distanču slēpošanā ir sporta klase, beidzu Pļaviņu vidusskolu, kas tajā laikā bija ar slēpošanas novirzienu.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:39
 citēt
Vilberto:
daiga_a: un tad vēlu vakarā atkal noņem no tās takas un uzliek uz kādas citas... :grimace:
Es atkal teiktu, ka negatīvs ir labs slēpotājs. Es gan nav redzējis, kā šis vicina nūjas, bet pēc tekstiem izklausās, ka baigais profesionālis ... ;)


kā? jūs neesat kopā slēpojuši? :exciting:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:44
 citēt
zagaja : " kā? jūs neesat kopā slēpojuši?"
* pagaidām trases nav pārklājušās *
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:45 labots
 citēt
zagaja: kā? jūs neesat kopā slēpojuši? :exciting:
Ne. Tu taču lasīji - negatīvs profesionāls slēpotājs, tā kā man pat nav ko sacensties slēpošanā. Es vē lvarētu ar negatīvu sacensties, kurš lielāks muldētājs un kam foršāks mūlis. Daiga mani redzējusi, gan arī negatīvu. Varbut daiga varētu pateikt, kā es uz negatīva fona izskatos, bet pieņemu, ka negatīvs man visās vietās pogas izgriezīs ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:48
 citēt
negatIvs:... pagaidām trases nav pārklājušās *
Virtuālas muldēšanas trases gan. Bet ar negatīvu baigi forši spamtrasēt, jautrība garantēta ...;)
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:50
 citēt
daiga_a:pašai ERAi gan arī tikai tuklošana vien prātā :face-glasses:
mani gan tā tuklošana bieži 1-n besī! :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:54
 citēt
virtuāli var muldēt par visu ko, kaut ir doti mājieni, dažos virzienos piebremzēt .... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:57
 citēt
haralds:
daiga_a:pašai ERAi gan arī tikai tuklošana vien prātā :face-glasses:
mani gan tā tuklošana bieži 1-n besī! :face-smile:


var jau arī gadīties, ka besī, bet no prāta ārā neiet :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 19:59
 citēt
Vilberto:
zagaja: kā? jūs neesat kopā slēpojuši? :exciting:
Ne. Tu taču lasīji - negatīvs profesionāls slēpotājs, tā kā man pat nav ko sacensties slēpošanā. Es vē lvarētu ar negatīvu sacensties, kurš lielāks muldētājs un kam foršāks mūlis. Daiga mani redzējusi, gan arī negatīvu. Varbut daiga varētu pateikt, kā es uz negatīva fona izskatos, bet pieņemu, ka negatīvs man visās vietās pogas izgriezīs ... :bad_smile:


tad jau jāprasa daigai, lai izsaka spriedumu! Vai jārīko atklātā fonu sacensība! :)
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:10
 citēt
ar pogu griešanu nevienam neesmu draudējis, tas Dansigas lauciņš... pogot varētu gan, sveču gaismā, attiecīgas mūzikas pavadījumā, bet ne divvientulībā ar kādu veci.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:11
 citēt
negativs, es ari inevienam pogas negriezhu, ja kas .... es trikai uusas raustu .... un shobriid vispaar ne uz ko nespeejiiga .... tb absoluuta nulle ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:13
 citēt
dansiga:negativs, es ari inevienam pogas negriezhu, ja kas .... es trikai uusas raustu .... un shobriid vispaar ne uz ko nespeejiiga .... tb absoluuta nulle ....
Tu man reiz draudēji, ķerties pie pogām....:exciting:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:18
 citēt
daiga_a:pašai ERAi gan arī tikai tuklošana vien prātā :face-glasses:


Nav gan tulkošana vien prātā, bet cenšos par pārējo nedomāt, kamēr 5.sērija nav pabeigta :what:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:20
 citēt
negativs, ai - tu esi ljaunatminiigs;-ppppppp un vispaar - mani tagad vajadzeetu miileet un mierinaat un pa spalvai glastiit un pedinjas kutinaat ......
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:21
 citēt
haralds:mani gan tā tuklošana bieži 1-n besī! :face-smile:


Mani arī brīžiem besī, īpaši kad filmā kāds brīžiem runā kādā svešvalodā, kuru nesaprotu, bet viss teksts zviedru skriptā nav atrodams... Nākas improvizēt :super_man:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:24
 citēt
"tad jau jāprasa daigai, lai izsaka spriedumu! Vai jārīko atklātā fonu sacensība! :)"

ne es kāda tiesnese, ne spriedumu teicēja :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:25 labots
 citēt
ERA:īpaši kad filmā kāds brīžiem runā kādā svešvalodā, kuru nesaprotu,
profesionāļi dod remarku "govorjat po italjanski!"! :face-smile: es jau mutiski ne un filmas vispār reti nācies. :face-smile:par tām pogām - ķūlim ar pogām salīdzinot ar reiferi 1 priekšrocība - visas pogas UZREIZ nemēdz iztrūkt!
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:26
 citēt
dansiga:negativs, ai - tu esi ljaunatminiigs;-ppppppp un vispaar - mani tagad vajadzeetu miileet un mierinaat un pa spalvai glastiit un pedinjas kutinaat ......
tas jau nav tik vienkārši izdarāms, ja nezini Tavas depresijas iemeslus... tā jau var visu ētera laiku patērēt Tevi kutinot, bet sanāks tāda apkārtkutināšana.... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:28
 citēt
negatIvs:
dansiga:negativs, ai - tu esi ljaunatminiigs;-ppppppp un vispaar - mani tagad vajadzeetu miileet un mierinaat un pa spalvai glastiit un pedinjas kutinaat ......
tas jau nav tik vienkārši izdarāms, ja nezini Tavas depresijas iemeslus... tā jau var visu ētera laiku patērēt Tevi kutinot, bet sanāks tāda apkārtkutināšana.... :grimace:


kas tev grūti tiešā teksta noprasīt? un tad izvēlēties pareizo kutināšanas virzienu :)ppp
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:38
 citēt
vispār ar kutināšanu profesionāli nenodarbojos, var nebūt gaidītie rezultāti.... no svara jau arī ko kutina, īpaši tas attiecināms uz amatieriem, pie kuru grupas arī es varētu piederēt... :bad_smile:
vakar iemetu linku www.youtube.com... , lielisks saspēles ar partneri piemērs, saprotās bez vārdiem, nedaudz no barčika kaut kas, kaut kas no attiecību kārtošanas, visu vieno melodija... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:39 labots
 citēt
dansiga:... pa spalvai glastiit ......
izrunāts, vismaz, ja par kaķiem saka, domājot visus - ka šiem nepatīk, ka paglauda pret spalvu! :grimace:
dansiga:nu pametu darbu ....
nebēdā ne nieka, ka tik es a nepametu. citādi kā aņukā - divas TĀS profesijas (kuras, kad viņām jautā, ko strādā, atbild izvairīgi: "man ir darbs ar cilvēkiem!") dāmas runājas:
- saki, Tu par naudu vai dēļ mīlestības?
- laikam jau mīlestības dēļ. jo 3 rubul - kas tad tā par naudu! :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:40
 citēt
šo klausījos agrā jaunībā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:44
 citēt
negativs, un neuzzinaasi arii ;-pp ... jo nemeedzu izbljaut savu saapi .... varu muldet pa 9 meemiem kad ir normaali/cieshami, bet kad man ir ljoti gruuti ... tad norokos un visss ... lai nepagruutinaatu citus. Kursh gribees man paliidzeet - atradiis un paliidzees .... a ja nav - tad seezhu alinjaa un laizu bruuces vientuliibaa ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:45
 citēt
daiga_a:šo klausījos agrā jaunībā :bad_smile:
šo klausījies ĻOTI agrā jaunībā! :face-kiss::grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:46
 citēt
daiga_a:šo klausījos agrā jaunībā :bad_smile:
tas nekas, ne visu vērtē novecojis, moderns, bet viņi jau vēl turpina saspēli www.youtube.com... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:46 labots
 citēt
negatIvs:virtuāli var muldēt par visu ko, kaut ir doti mājieni, dažos virzienos piebremzēt .... :grimace:
Var jau arī bremzēt, bet bremzējot nevar saprast, cik lielu ātrumu lejusplīdē var iegūt. Un ja bez bremzēm noķļūst pašā lejā, tad Tu nemaz nevari iedomāties, cik forši atkal rāpties kalnā ... ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):