forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 29
  5. 30
  6. 31
  7. 32
  8. 33
  9. 34
  10. 35
  11. 36
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.01.10 20:47 labots
 citēt
dansiga:... jo nemeedzu izbljaut savu saapi ...
nu, kā Podnieks Juris teica - kādam ir tāda problēma, ka viņam smird pakaļkājas. bet tas nenozīmē, ka ja to problēmu ekranizēt, tad kadrā jāvelk nost porgas, jābāž kādam pie deguna un tam drausmīgi jāviebjas! :grimace: to visu var aizkamuflēt. es arī nemēdzu noraudāt visiem radiem, draugiem un vēl internāta sarakstes biedriem slapjas muguras. :face-crying:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:49
 citēt
harald, da darba pameshana mani shobriid uztrauc vismazaak .... alga bija visa oficiaala, 30 gadu staazhss tb pabalsts oi oi oi ..... tas mani neuztrauc ... .mani vairaak (ja runaa par darbu), ka jau martaa buus jaatsaak straadaat ;-) ... visaadi citaadi krenjkji te sapmetushies .... nu tb mellaa striipa .. un taada riktiiga ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:49
 citēt
tad Dansiga būs vien apkārtjākutina......:bad_smile:, cik jau tas laiks atļaus....:grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:50
 citēt
haralds, a ja latvsiki?;-)
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:51 labots
 citēt
daiga_a: ne es kāda tiesnese, ne spriedumu teicēja :grimace:
Daiga - Diplomāte. Es teiktu tā - man ir foršs un samērā nemainīgs pilsētmūlis, negatīvam - laukmūlis ar lielu maiņas amplitūdu. Savukārt muldēšanā man ir lielāka un emocionālāka amplitūda atvēzienos, negatīvam savukārt tā ir samērā mierīga, izsvērta, apdomīga ... Nu tā kaut kā ... Katrs putniņš ar savu knābīti un raksturiņu ... :big_smile: :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:52 labots
 citēt
dansiga:nu tb mellaa striipa .. un taada riktiiga ....
nu, kā Freimane Valentīna teica par Fellini 8½ - tikai ĻOTI liels mākslinieks par no savas depresijas iztaisīt ģeniālu mākslas darbu. :face-sad: bet Tu takš esi ĻOTI liela māksliniece! :face-kiss:
dansiga:haralds, a ja latvsiki?;-)
aizkamuflēt latviski? :face-smile: nu, Jezupa valodā dot zināt, kaut kā tēlaini pasniegt. :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:53
 citēt
negatIvs:tad Dansiga būs vien apkārtjākutina......:bad_smile:, cik jau tas laiks atļaus....:grimace:
Kāpēc apkārt? Vai tad nevar no pēdīņam lēnām rāpties augšup? Uz izpētīt kādi kalni un lejas paveras skatieniem ... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:55
 citēt
haralds:
daiga_a:šo klausījos agrā jaunībā :bad_smile:
šo klausījies ĻOTI agrā jaunībā! :face-kiss::grimace:


:face-kiss:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:58
 citēt
Vilberto:
negatIvs:tad Dansiga būs vien apkārtjākutina......:bad_smile:, cik jau tas laiks atļaus....:grimace:
Kāpēc apkārt? Vai tad nevar no pēdīņam lēnām rāpties augšup? Uz izpētīt kādi kalni un lejas paveras skatieniem ... :grimace:
tik plašā amplitūdā, es kā amatieris varu nepavilkt, man jau iedvesmu vajag www.fotoblog.lv... .... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 20:59
 citēt
negativs, aga - tik nevienam ne laika ne veelmes......

harald, o jaaaa .. un pie tam TALANTIIGA .... (blac taa teica, kad lika man 111) ;-pppppp
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:02
 citēt
negatIvs: tik plašā amplitūdā, es kā amatieris varu nepavilkt, man jau iedvesmu vajag www.fotoblog.lv... .... :grimace:
Nevar pavilkt? Es taču iepriekš teicu - negatīvs mierīgi spamo, piebremzē. Vajag to tēmu attīstīt, lai dansigai rozā sapņi sāk rādīties, ka negatīvs kutinās arvien augstāk ... :grimace: ... Iedvesmu vajag? Paskaties uz to meiteni un iedvesma tuvojas vai kā? ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:06
 citēt
dansiga: negativs, aga - tik nevienam ne laika ne veelmes ...
Tādi ir tie mūļi (pilsētas un lauku) - ne laika, ne vēlmes, tik iedvesmas vajag ... Dansiga - a Tev saplēstas mežģīņu zeķes ir? ... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:08
 citēt
kutināmais objekts, bez sīkākiem komentāriem...:face-smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:12
 citēt
Vilberto, es sapleestas zekjes metu laukaa ;-pppp bet tas, ka nav ne laika ne veelmes ..... tas mani neparsteidz ... jo visi pieradushi, kas es "kutinu peedinjas".... un ij praataa nenaak (lieaakajai daljai) ka arii man kau tas taads buutu kadreiz vajadziigs .... ai visss .... teema slegta ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:15
 citēt
negatIvs:kutināmais objekts, bez sīkākiem komentāriem...:face-smile:
Objekts vispār gan attiecās un nedzīvām būtnēm, subjekts - tas uz dzīvām. Tad Tu gribi kutināt objektus, piemēram , sniega lāpstas, lupatas vai cirvjus vai tomēr savādāk. Ak tagad es saprotu, kāpēc Tu svētdien cirti malku ... Čelentāno kutina cirvi ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:19 labots
 citēt
dansiga:Vilberto, es sapleestas zekjes metu laukaa ;-pppp bet tas, ka nav ne laika ne veelmes ..... tas mani neparsteidz ... jo visi pieradushi, kas es "kutinu peedinjas".... un ij praataa nenaak (lieaakajai daljai) ka arii man kau tas taads buutu kadreiz vajadziigs .... ai visss .... teema slegta ....
Tēma slēgta? Hehe - es vēl kaut ko pateikšu un tad varbūt nsolēgsies kutināšanas tēma ... :)
Nu labrīt - kam tad Tu pēdējo reizi kutināji pēdiņas? No tā tagad arī prasi, lai kutina atpakaļ ... :big_smile:
Bet varbūt tās zeķes tieši kāds kutinātājs saplēsa un Tu lietiskos pierādījumus izmeti laukā, lai neviens nezin, kurš kad un kāpēc kutināja ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:21
 citēt
Vilberto:
negatIvs:kutināmais objekts, bez sīkākiem komentāriem...:face-smile:
Objekts vispār gan attiecās un nedzīvām būtnēm, subjekts - tas uz dzīvām. Tad Tu gribi kutināt objektus, piemēram , sniega lāpstas, lupatas vai cirvjus vai tomēr savādāk. Ak tagad es saprotu, kāpēc Tu svētdien cirti malku ... Čelentāno kutina cirvi ... :big_smile:
Čelentāno bija cits gadījums, viņš malku skaldīja citu motīvu vadīts... es paskaldu, cik jau kamīna kurināšanai vajadzīgs, Čelentano sindroms klasiskajā izpratnē nemoka :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:25
 citēt
Vilberto, man nav kam kutinaat peedinjas .... visiem ir kutinaataajas ;-)))))
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:31 labots
 citēt
dansiga:Vilberto, man nav kam kutinaat peedinjas .... visiem ir kutinaataajas ;-)))))
Man nav. Un it kā nemaz neprasās, es pats varu sev pēdiņas pakutināt ... :grimace: ... Un pirtī - iu - karstumā - baigi labi kut ... :big_smile:
Uzmet garu,
Dabū žaru,
Pēdu kasu,
Dienu lasu ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:34
 citēt
Vilberto:
daiga_a: ne es kāda tiesnese, ne spriedumu teicēja :grimace:
Daiga - Diplomāte. Es teiktu tā - man ir foršs un samērā nemainīgs pilsētmūlis, negatīvam - laukmūlis ar lielu maiņas amplitūdu. Savukārt muldēšanā man ir lielāka un emocionālāka amplitūda atvēzienos, negatīvam savukārt tā ir samērā mierīga, izsvērta, apdomīga ... Nu tā kaut kā ... Katrs putniņš ar savu knābīti un raksturiņu ... :big_smile: :bad_smile:


par laukumūli runājot laukos var norauties pa pilsētmūli
avatar
Publicēts: 19.01.10 21:57
 citēt
pa mūli norauties, jebkuras kategorijas mūlis var jebkur ..... iebraukt spama mūļu lietā, nepieradinātam bloga lietotājam varētu būt problēmas....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:01
 citēt
negatIvs:pa mūli norauties, jebkuras kategorijas mūlis var jebkur ..... iebraukt spama mūļu lietā, nepieradinātam bloga lietotājam varētu būt problēmas....:bad_smile:


okei boss

es jau pazuudu
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:05 labots
 citēt
te jau viss ar humoru, bosa nav, vismaz nav manīts līdz šim :bad_smile:
P.S. pats pie lauku mūļu kategorijas pieskaitāms
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:10
 citēt
labas vakaras
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:14
 citēt
smartins:labas vakaras
kur tad dauzījies?... , bildes analizēji? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:20 labots
 citēt
negatIvs:
smartins:labas vakaras
bildes analizēji? :bad_smile:


avatar
Publicēts: 19.01.10 22:27 labots
 citēt
smartins:
negatIvs: bildes analizēji? :bad_smile:



varbūt kādu trauku izanalizēji? :what:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:29 labots
 citēt
negatIvs:
smartins:


varbūt kādu trauku izanalizēji? :what:


Biju sāvā čuhņas dāčā, neko svarīgu neizdarīju.
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:34
 citēt
pabūšana vien , nav nemaz mazsvarīga :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:41
 citēt
negatIvs:pabūšana vien , nav nemaz mazsvarīga :big_smile:


Arī taisnība.
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:44
 citēt
ziemā reizēm pilnīgi pietiek ar pabūšanu, un nekā prātīga neizdarīšanu, vasarā cits režīms :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:45
 citēt
vasarā būtnes dārzu ravē... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:46
 citēt
o - laba ideja ..... aizbraukshu no visa projaam .. kurinashu kamiinu un domaashu par dziivi .... daachaaa .... un tur nekaa nav - interneta nv, tv nav .. jeeeeee
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:46
 citēt
Šajā ziņā vispār nejūtu starpību starp ziemu un vasaru :D
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:48
 citēt
kurā ziņā?
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:49
 citēt
dansiga:. un tur nekaa nav - interneta nv, tv nav .. jeeeeee


Vot!!! Precīzi!!!
Man gan ir televizors, CCCP laiku Eļektoņika. Veselas četras programmas rāda, pa kurām tā pat reti kad ir ko skatīties. Domāju - kad salūzīs, pirkšu jaunu, bet, maita, nelūzt.
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:50
 citēt
daiga_a:kurā ziņā?


Tajā ziņā, ka pietiek ar pabūšanu un var neko neizdarīt.
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:53
 citēt
smartins, manaa .. muusu .... da vasarniicaa, ko vasaraa lieto jaunaakaa meita ..... uz rudeni viss tiek izvaakts ... jo atrodas noamaljaa vietaa un shad tad ir uzlauzta ....
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:55
 citēt
daiga_a:vasarā būtnes dārzu ravē... :bad_smile:
pēc kādiem četriem mēnešiem tā ravēšanas lieta kļūs aktuāla.... kā būtu ar kādu ravēšanas pēcpusdienu?.... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.01.10 22:55
 citēt
negatIvs:
daiga_a:vasarā būtnes dārzu ravē... :bad_smile:
pēc kādiem četriem mēnešiem tā ravēšanas lieta kļūs aktuāla.... kā būtu ar kādu ravēšanas pēcpusdienu?.... :grimace:


Blogā jau tagad ravēšana notiek, i vasaru nevajag.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 29
  5. 30
  6. 31
  7. 32
  8. 33
  9. 34
  10. 35
  11. 36
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):