forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 330
  5. 331
  6. 332
  7. 333
  8. 334
  9. 335
  10. 336
  11. 337
  12. 338
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.06.10 22:15 labots
 citēt
Tā, tā.. laikam X stunda tuvojas, jo sāk iezīmēties notikumu aprises!:bad_smile:

jāiet pazavērties, as tas par 1x.com ir.. es tādu nezinu...:shame:
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:17
 citēt
amatieris, vai profesionālis, ne vienmēr ir noteicošais....svarīgs ir rezultāts....pasaulē daudzās jomās ir pietiekoši daudz piemēru ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:26
 citēt
tusne, tur ir smukas bildes ;-))))

daiga, tavs skatijums ir interesants .... un tas ir galavenias
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:31
 citēt
es jau ar bishk(bet ir arii smalkaakas balvas) varu palieliities ..... nu ja - kas tad manau asti cels , ja ne es pati ;_))) ka jaau shodien dazhiem teicu - ballite buus pec 9 meeneshiem ;_))) .... www.clubphotolagacilly.com...
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:36
 citēt
dansiga:es jau ar bishk(bet ir arii smalkaakas balvas) varu palieliities ..... nu ja - kas tad manau asti cels , ja ne es pati ;_))) ka jaau shodien dazhiem teicu - ballite buus pec 9 meeneshiem ;_))) .... [url=http://www.clubphotolagacilly.com/index.php?p=concours&id=2010numreslibre
]http://www.clubphotolagacilly.com/index.php?p=concours&id=2010numreslibre[/url] kā tas izpaudīsies? .......:what:
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:44
 citēt
dansiga:es jau ar bishk(bet ir arii smalkaakas balvas) varu palieliities ..... nu ja - kas tad manau asti cels , ja ne es pati ;_))) ka jaau shodien dazhiem teicu - ballite buus pec 9 meeneshiem ;_))) .... [url=http://www.clubphotolagacilly.com/index.php?p=concours&id=2010numreslibre


mmmm...]http://www.clubphotolagacilly.com/index.php?p=concours&id=2010numreslibre

mmmm...[/url] labi iederas tas dansigas foto starp visiem citiem :)
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:47
 citēt
par ballīti nedaudz sīkāk ......:grimace:
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:53
 citēt
nuu - riikoshu ballliiti ;-))) mani jau te dazhi labi tagad eed nost, bet es taada stiiva - tik peec 9 meeneshi ;_))) buus KODS!!!!
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:55
 citēt
dansiga:nuu - riikoshu ballliiti ;-))) mani jau te dazhi labi tagad eed nost, bet es taada stiiva - tik peec 9 meeneshi ;_))) buus KODS!!!!
apēdīs pa tiem deviņiem mēnešiem...., ko tad? ......:exciting:
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:04
 citēt
mai tik viegli nav apeest;-)))) tak iistais iemesls shim pasaakumam buus peec 9 meeneshi ;_))))
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:10 labots
 citēt
dansiga:mai tik viegli nav apeest;-)))) tak iistais iemesls shim pasaakumam buus peec 9 meeneshi ;_))))
deviņi mēneši ilgs laiks....., bez starpkOdiem neiztikt....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:18
 citēt
dansiga:mai tik viegli nav apeest;-)))) tak iistais iemesls shim pasaakumam buus peec 9 meeneshi ;_))))
tāds interesants laiks tie 9 mēneši! :D
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:33
 citēt
negativs, nu tos 9 meneshus es tev ljauju izveersties ar staprkodiem ;_))))

tusne, un tu nemaz nemsiini ;-pppp
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:43
 citēt
dansiga:negativs, nu tos 9 meneshus es tev ljauju izveersties ar staprkodiem ;_))))


kāreiz jau sāk izvērsties :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 09:48
 citēt
www.youtube.com...

tusne:tāds interesants laiks tie 9 mēneši! :D


mēdz gadīties arī citi periodi... piemēram, 50 gadi (nācijas nāve zem komunisma režīma). :)
avatar
Publicēts: 28.06.10 10:22
 citēt
dansiga:negativs, nu tos 9 meneshus es tev ljauju izveersties ar staprkodiem ;_))))

tusne, un tu nemaz nemsiini ;-pppp
kāpēc man vienam jāizvēršās? vai tad nevar lielo deviņmēnešu balli sadalīt deviņās mazākās, ja balle reizi mēnesī, vai 36, ja balle reizi nedēļā...., vienkārši lielo balli sadalīt 36 mazās, Dansigas dzīvoklī....., rezultātā iegūtu vienu ļoti labi pieskatītu dzīvokli, par kādu mēs te esam muldējuši.......gan balles, gan sapņu dzīvoklis rezultātā.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 10:45
 citēt
Ja, jā... es ar piekrītu, ka vajag starpballīšu kodus :) ja nu kāds nokavē un netiek uz lielo KODA balli, tad vismaz starpkodu pasākums kāds iekritīs :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 10:49
 citēt
Zaiga_:Juz lielo KODA balli


a kad tas ir?
avatar
Publicēts: 28.06.10 10:53
 citēt
alvils:
Zaiga_:Juz lielo KODA balli


a kad tas ir?


dansiga saka, ka pēc 9 mēnešiem! Tik atskaites punktu īsti nav devusi, no kura sākt tos mēnešus skaitīt! :)
avatar
Publicēts: 28.06.10 13:53
 citēt
Zaiga_:
alvils:
a kad tas ir?


dansiga saka, ka pēc 9 mēnešiem! Tik atskaites punktu īsti nav devusi, no kura sākt tos mēnešus skaitīt! :)
pirmā informācija bija ~ 3 ned. atpakaļ ....
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:10
 citēt
tad jau vairs tikai 8 mēneši palikuši...
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:21
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:
dansiga saka, ka pēc 9 mēnešiem! Tik atskaites punktu īsti nav devusi, no kura sākt tos mēnešus skaitīt! :)
pirmā informācija bija ~ 3 ned. atpakaļ ....


Vai tad pēc pirmās reizes uzreiz ir tie 9 mēneši? Tur nav jāmēģina vēl un vēl? :D
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:22
 citēt
Bzh:

Vai tad pēc pirmās reizes uzreiz ir tie 9 mēneši? Tur nav jāmēģina vēl un vēl? :D


Dažādi gadās. Bet ir iespējams arī, ka ar pirmo reizi viss notiek. Domājams, šis ir tas gadījums.
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:23
 citēt
Bzh:
negatIvs:pirmā informācija bija ~ 3 ned. atpakaļ ....


Vai tad pēc pirmās reizes uzreiz ir tie 9 mēneši? Tur nav jāmēģina vēl un vēl? :D
reizēm svētais gars parūpējās......., tad ir baigi nopietni, murgs jau vairāk kā divi tūkstoši gadu turpinās........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:25
 citēt
negatIvs:murgs jau vairāk kā divi tūkstoši gadu turpinās........:bad_smile:


Tu to no pieredzes? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:30
 citēt
alvils:
negatIvs:murgs jau vairāk kā divi tūkstoši gadu turpinās........:bad_smile:


Tu to no pieredzes? :bad_smile:
kāda te man pieredze var būt? .... rakstu par vispārzināmiem faktiem.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:43
 citēt
Tie fakti tādi, diskutabli.. :)

To, ka svētais gars tur ar sveci turējis, tikai ap 400.to gadu izdomāja. Lai latviešu zemnieks varētu kaut kā to vīreli ar sevi asociēt... (tip kūts, tip aitas, tip sile) :what:
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:44
 citēt
negatIvs:kāda te man pieredze var būt? .... rakstu par vispārzināmiem faktiem.....:bad_smile:


vārdu "murgs" parasti attiecina uz savu pieredzi (parasti negatĪvu), bet... ja uz konkrētiem faktiem, tad tikai tāpēc, ka ir kaut kāds zināšanu trūkums, kas traucē savilkt visu kopā un saprast pareizi (parasti tas attiecināms uz studentiem, īpaši sesiju laikā).
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:46
 citēt
Bzh:tip kūts, tip aitas, tip sile :what:


Tu te nejauc ieņemšanu ar izņemšanu? :)
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:54
 citēt
Tas viss ir viens pasākums.. :D
Nu līdzīgi kā te plānojās.. Punkts viens - satikšanās, punkts divi - ieņemšana (svētais gars palīdz, rādot gaismu un virzienu), punkts trīs - svētās šausmas, punkts četri - izņemšana (svētais gars krogū vīnu dzer uz jaunā svētā veselību;))
:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.06.10 14:55
 citēt
dažus gadus atpakaļ izlasīju grāmatu < Kristietības pirmsākumi >...sarakstījis to Itāļu arheologs/vēsturnieks, ne Padomju laika Kremļa ateists....Pa Nac. Ģeogrāfiju gāja dokumentālu filmu sērijas, kurās apskatīja bībelē aprakstītos notikumus no noliedzēju, gan no piekritēju[ticīgo]pozīcijām....secinājumus var izdarīt katrs pats....miljardiem tic, miljardi to uzskata par murgu.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 15:21
 citēt
negatIvs:Itāļu arheologs/vēsturnieks


Viens vienīgs vēsturnieks ir visu Tavu uzskatu stūrakmenis? :amazing: es 7 gadus esmu teoloģiju nostudējis... tajā skaitā LU maģistratūrā 2 gadus, nepabeidzu tikai tāpēc, ka zuda motivācija rakstīt maģistra darbu, eksāmenus visus nokārtoju. Es varu teikt, ka mazu daļiņu no Romas, Izraēlas, kā arī kriestības atsevišķi, vēstures zinu pietiekoši, lai pateiktu, ka vismaz 10 000 itāļu, vācu, amerikāņu, krievu, arī brazīļu un korejiešu zinātnieki runā PILNĪGAS MUĻĶĪBAS, un viņu teorijas ir atspēkojamas vienā setā maksimums trīs stundās. :) velns viņu zin, kas tas par Tevis pieminēto leģendāro itāli, bet nav jau arī tā, ka mans tas diži interesētu... :)
avatar
Publicēts: 28.06.10 16:05
 citēt
Skatos, Daiga krutā čiksa, pie melnas Volgas tikusi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 16:06
 citēt
smartins:Skatos, Daiga krutā čiksa, pie melnas Volgas tikusi :bad_smile:


es ar gribēju jautāt, kas tas par geto, bet paklusēju, pieņemot, ka pārpratīs vēl... :)
avatar
Publicēts: 28.06.10 16:28
 citēt
o johaiidii - kas tik te neatklajaas;-)))
avatar
Publicēts: 28.06.10 19:19
 citēt
dansiga:o johaiidii - kas tik te neatklajaas;-)))
nekas jau jauns neatklājās, ja nerēķina alvila teoloģijas studijas...., fakts, vai notikums eksistē, vai neeksistē, neatkarīgi no tā, cik gadus un cik padziļināti tas studēts ...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.10 20:22
 citēt
man gan tas ir jaunums;-)))) ij tapec briinos un ... UN!!!!! briiniities tachu ir tik cilveeciigi -)
avatar
Publicēts: 28.06.10 21:45
 citēt
melnā volga - pirmais manā īpašumā esošais auto, pati ar to gan nebraucu :shame:
avatar
Publicēts: 28.06.10 22:01
 citēt
daiga_a:melnā volga - pirmais manā īpašumā esošais auto, pati ar to gan nebraucu :shame:
Viņa tavā īpašumā ir tagad?
avatar
Publicēts: 28.06.10 22:08
 citēt
smartins:
daiga_a:melnā volga - pirmais manā īpašumā esošais auto, pati ar to gan nebraucu :shame:
Viņa tavā īpašumā ir tagad?


uz papīra jā :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 330
  5. 331
  6. 332
  7. 333
  8. 334
  9. 335
  10. 336
  11. 337
  12. 338
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):