forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 31
  5. 32
  6. 33
  7. 34
  8. 35
  9. 36
  10. 37
  11. 38
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.10 00:58
 citēt
tev tas ir birinums!?!??! man gan tas nav briinums .... un pat sagadaa patiesu baudu .... P.S. ar ko tad sedeeju, kas tevi taa parsteida?;_))))
avatar
Publicēts: 20.01.10 01:00
 citēt
es jau par sevi rakstīju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 01:08
 citēt
sorry - man gaotniite sajuka ;-pppp bet juat bija tev ;-)))))
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:34
 citēt
nez, cik l piepirkt klāt tiem 0,350?...:what:
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:39
 citēt
Visi tie dzeltenbrūnie ir galvassāpēm.Labāks par labu šnabi nevar būt nekas! :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:42
 citēt
forelljjanka:Visi tie dzeltenbrūnie ir galvassāpēm.Labāks par labu šnabi nevar būt nekas! :grimace:
ja pielokās līdz atrubonam, tad laikam gan vienalga ko lieto, vienīgi no krutkas smagākā formā, bet galva sāpēs vienalga :anger:
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:47
 citēt
negatIvs:
forelljjanka:Visi tie dzeltenbrūnie ir galvassāpēm.Labāks par labu šnabi nevar būt nekas! :grimace:
ja pielokās līdz atrubonam, tad laikam gan vienalga ko lieto, vienīgi no krutkas smagākā formā, bet galva sāpēs vienalga :anger:
Perebors neskaitās! :face-wink: Esmu vēmis arī no alusMan kā nelaiķa Lielajam māksliniekam-laba galva ,ātri reibst un ilgi tur dullumu!Ar 0.35 kā reiz pietiktu.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:56
 citēt
forelljjanka:Visi tie dzeltenbrūnie ir galvassāpēm.Labāks par labu šnabi nevar būt nekas! :grimace:


Vienīgā problēma - dabūt labu šņabi :)
Bet tas princips ir vienkāršs.. Arī brūnais, ja ir kvalitatīvs, nevis vasjas pagrabā pārliets smukā pudelē ar slavenu etiķeti, galvu nesāpina. Tikai to, vai ir, vai nav pārliets, jūt tik nākamajā rītā.. :D

P.S. Labs rādītājs ir sasalšana saldētavā. Ja sasalst, tad tādu labāk atdot sievasmātei :D
avatar
Publicēts: 20.01.10 09:59
 citēt
tad dienu pirms lietošanas jāievieto saldētavā, tjipa, kvalitātes pārbaude :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:04
 citēt
dansiga:es jau runaaju par man pieejemaiem konjakiem ... un kposh man ieraadija shos - chabasee, bowen ...


es lietoju Chateau de BEAULON, manuprāt, ļoti labs konjaks par normālu cenu :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:07
 citēt
o, ou..... prijom, prijom te Daugavpils ak diewiigaa pilseeta - ak atkal no jaunas puses - ja kaadi jautaajumi pa viesniicu un naktsdziives liiniju, tad tik paprasiet

zheel driiz pie barankas un atpakalj
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:07
 citēt
daiga_a:
dansiga:es jau runaaju par man pieejemaiem konjakiem ... un kposh man ieraadija shos - chabasee, bowen ...


es lietoju Chateau de BEAULON, manuprāt, ļoti labs konjaks par normālu cenu :big_smile:
tā marka varbūt jāpieraksta......:grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:09
 citēt
daiga_a:
dansiga:es jau runaaju par man pieejemaiem konjakiem ... un kposh man ieraadija shos - chabasee, bowen ...


es lietoju Chateau de BEAULON, manuprāt, ļoti labs konjaks par normālu cenu :big_smile:


Daiga jau izlepusi - danieldzhekam ar palika atlieka buteles dibenaa :face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:10
 citēt
-.-. .. ...- .-. .. ...- ... . .--. - .. -. -.. .. ...-
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:12
 citēt
Maris:o, ou..... prijom, prijom te Daugavpils ak diewiigaa pilseeta - ak atkal no jaunas puses - ja kaadi jautaajumi pa viesniicu un naktsdziives liiniju, tad tik paprasiet

zheel driiz pie barankas un atpakalj


nenāk par sliktu atvilkt elpu, tad var arī mazliet noilgoties līdz nākamajai reizei :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:12
 citēt
smartins:-.-. .. ...- .-. .. ...- ... . .--. - .. -. -.. .. ...-
ja tā morzes ābec, tad pioniera vecumā daudz maz no galvas zināju, tagad neatceros...:amazing:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:14
 citēt
tad iepirkt, vai nē Chateau de BEAULON ? bārčikā ko iemest..., Stingam dzira tur jau ir :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:17
 citēt
"Chateau de BEAULON - tā marka varbūt jāpieraksta......:grimace:"

es to pērku Valdemārielas vīnu veikalā LUIS, iespējams, ka lielajos veikalos nav atrodams, bet, kas labi meklē, gan jau atradīs :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:20
 citēt
ja būs Butne, Chateau de BEAULON , lietotāja, būs Chateau de BEAULON .... viss taču ir ļoti vienkārši :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:20
 citēt
dzērienkartes tiek gatavotas? :D
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:22
 citēt
negatIvs:
smartins:-.-. .. ...- .-. .. ...- ... . .--. - .. -. -.. .. ...-
ja tā morzes ābec, tad pioniera vecumā daudz maz no galvas zināju, tagad neatceros...:amazing:


Tā ir morzes ābece, latviski būtu "čiv riv septiņ div"
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:25
 citēt
zagaja:dzērienkartes tiek gatavotas? :D
kādas dziras lieto? :what:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:26
 citēt
negatIvs:
smartins:-.-. .. ...- .-. .. ...- ... . .--. - .. -. -.. .. ...-
ja tā morzes ābec, tad pioniera vecumā daudz maz no galvas zināju, tagad neatceros...:amazing:


Ir tak wiki..
Bet vecais Morze bija kretīns. Nevarēja kaut ko loģiskāku izdomāt, īpaši burtiem? :)
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:32
 citēt
negatIvs:ja būs Butne, Chateau de BEAULON , lietotāja, būs Chateau de BEAULON .... viss taču ir ļoti vienkārši :big_smile:


tad jau viss vienkārši, pērc droši :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:33
 citēt
negatIvs:
zagaja:dzērienkartes tiek gatavotas? :D
kādas dziras lieto? :what:


Nav ne jausmas, kas man tagad garšo.. pēc divu gadu brīvprātīgi obligātās nelietošanas, es nezinu, kas man garšo! :) droši vien sarkanvīns- Dienvidāfrika, Spānija... bet kas zina, varbūt garšo arī rums ar laimu! :D
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:37
 citēt
Bzh:
negatIvs:ja tā morzes ābec, tad pioniera vecumā daudz maz no galvas zināju, tagad neatceros...:amazing:


Ir tak wiki..
Bet vecais Morze bija kretīns. Nevarēja kaut ko loģiskāku izdomāt, īpaši burtiem? :)
tajos laikos jau arī šī sistēma bija sasniegums, burtus toreiz tīri tehniski nevarēja nodrošināt, jo parraidījās tikai impulss, īss, vai garāks . _ ....
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:39
 citēt
:grimace:
[c ite] zagaja:
negatIvs:kādas dziras lieto? :what:


Nav ne jausmas, kas man tagad garšo.. pēc divu gadu brīvprātīgi obligātās nelietošanas, es nezinu, kas man garšo! :) droši vien sarkanvīns- Dienvidāfrika, Spānija... bet kas zina, varbūt garšo arī rums ar laimu! :D
tad jāsāk laicīgi domāt par bāriņa nomaiņu pret lielāku kasti :exciting: :grimace: :money:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:41
 citēt
Da ne jau par to.
Vienkārši, ja pareizi saprotu, tad Morze savu kodējumu izdomāja nevis pēc alfabēta, bet, iespējams, pēc burtu biežuma tekstā, kas ir ērti, lai darbotos, bet sarežģīti, lai iemācītos, jo loģikas tajā visā + vēl jāzin papildus lietas :)

Cipariem viss vienkārši un loģiski :)
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:49
 citēt
Konjaka labums ir atkarīgs kādā mucā turēts, kāds vīns pirms tam tajā mucā ir turēts :grimace:
Ja mucā ir bijis "Izba" vai "Volžkije kazaki" tad nekas labs tur sanākt nevar :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.01.10 11:50
 citēt
Bzh:Da ne jau par to.
Vienkārši, ja pareizi saprotu, tad Morze savu kodējumu izdomāja nevis pēc alfabēta, bet, iespējams, pēc burtu biežuma tekstā, kas ir ērti, lai darbotos, bet sarežģīti, lai iemācītos, jo loģikas tajā visā + vēl jāzin papildus lietas :)

Cipariem viss vienkārši un loģiski :)
es kādreiz mācījos pēc sistēmas, ka katram burtam atbilst kāds vārds, kas sākās ar to pašu burtu. punkts, vai svītriņa, to skatījās pēc vārda zilbēm, laikam pēc tā, kurā zilbē ir "a" burts, piemēram, ziemeļblāzma... z burts = . . _ _ . vēl jau karodziņu varianti....
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:04
 citēt
tad jāsāk laicīgi domāt par bāriņa nomaiņu pret lielāku kasti :exciting: :grimace: :money:

kartona vai dēļu? :D
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:07
 citēt
dēļu ... :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:12
 citēt
Kurš pateiks - kas ir Mendeļējeva izcilākais atklājums? :)
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:14
 citēt
smartins:Kurš pateiks - kas ir Mendeļējeva izcilākais atklājums? :)


spirts gan jau :)
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:16
 citēt
zagaja:
smartins:Kurš pateiks - kas ir Mendeļējeva izcilākais atklājums? :)


spirts gan jau :)


precīzāk - šņabis :)
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:16
 citēt
smartins:Kurš pateiks - kas ir Mendeļējeva izcilākais atklājums? :)
tabula ...
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:26
 citēt
negatīvs - tas bija arī mans variants :D
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:28 labots
 citēt
negatIvs:
smartins:Kurš pateiks - kas ir Mendeļējeva izcilākais atklājums? :)
tabula ...


Tāda visiem ir pirmā doma :D :D :D
tabula ir otrajā vietā aiz šnabja
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:33
 citēt
varbūt kaut ko jaucu, bet domāju, ka šņabi izgudroja Vācijā, ievazāja Krievijā, kur tas guva milzu popularitāti, tāpēc arī valda uzskats, ka tas izgudrots krievijā.... :what: iepējams ko jaucu, ne jau visu galvā var paturēt:amazing:
avatar
Publicēts: 20.01.10 12:39
 citēt
negatIvs:varbūt kaut ko jaucu, bet domāju, ka šņabi izgudroja Vācijā, ievazāja Krievijā, kur tas guva milzu popularitāti, tāpēc arī valda uzskats, ka tas izgudrots krievijā.... :what: iepējams ko jaucu, ne jau visu galvā var paturēt:amazing:

Tu jauc šņabi-vodka (tādā veidā kā ir šodien) izgudroja nevis nevis vācijā bet Polija krievu izcelsmes cilvēciņš ;) pēc tam Brestas apkaimē dzīvojošais Smirnofs viņu patentēja. Bet kandžu, ļergu utt. dzinuši jau izsenis visur pasaulē :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 31
  5. 32
  6. 33
  7. 34
  8. 35
  9. 36
  10. 37
  11. 38
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):