forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 36
  5. 37
  6. 38
  7. 39
  8. 40
  9. 41
  10. 42
  11. 43
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.01.10 20:50
 citēt
Daigai var mēģināt piebraukt, ar kaut ko www.youtube.com... šādā stilā :grimace:
avatar
Publicēts: 21.01.10 20:59
 citēt
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:03
 citēt
negatIvs:Daigai var mēģināt piebraukt, ar kaut ko www.youtube.com... šādā stilā :grimace:


hihi :grimace:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:07
 citēt
Var būt ar šito? www.youtube.com...
vai?
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:07
 citēt
šito www.youtube.com... , it kā nebiju dzirdējis, pārējie nav sveši :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:16
 citēt
Kam patīk "ņaudētāju mūzika"? ;)
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:17 labots
 citēt
negatIvs:šito www.youtube.com... , it kā nebiju dzirdējis, pārējie nav sveši :big_smile:


es pati arī šo tikai nesen atklāju :) vēl jau daudz visa kā, ko klausīties, tādas mazas izlases grūti izdarīt, īpaši, ja tikai no youtube resursiem... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:17
 citēt
negativs - šis tev www.youtube.com... ;)
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:17
 citēt
smartins:Kam patīk "ņaudētāju mūzika"? ;)
viss atkarīgs no ņaudētāja, un ko ņaud ...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:20
 citēt
To visu tik ātri nevar noklausīties, cik ātri jūs te linkojat :D

Pieļauju, ka šitais varētu arī kādam nepatikt, bet es gan fanoju :)
www.youtube.com...
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:21
 citēt
smartins:Kam patīk "ņaudētāju mūzika"? ;)


tu domā to - ņau-pa-pā, ņau-pa-pā? :grimace:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:21
 citēt
www.youtube.com... arī ņaudētāji, bet patīk......:exciting:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:22
 citēt
es gan par Ace of Base nekad neesmu fanojusi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:22
 citēt
negatIvs:
smartins:Kam patīk "ņaudētāju mūzika"? ;)
viss atkarīgs no ņaudētāja, un ko ņaud ...:bad_smile:


No latviešu ņaudētājiem varētu būt Andris Ērglis. Kāds par viņu šeit fano? :)
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:24
 citēt
nav dzirdēts...:what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:25
 citēt
negatIvs:www.youtube.com... arī ņaudētāji, bet patīk......:exciting:


ņaudošie ērgļi :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:26
 citēt
negatIvs:www.youtube.com... arī ņaudētāji, bet patīk......:exciting:


Šitā dziesma ir viena no baudāmākajām ņaudētāju žanrā, bet pārsvarā tomēr par šo novirzienu nefanoju.
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:33
 citēt
ņaudēt var jebkurā stilā un žandrā, būtiskāk ir, vai klausies mārketinga, modes uzspiestu mūziku, un fano, uzskati, ka viss kas vecāks par divi gadi ir sūnu ciems, vai izvēlies būtiskāko sev, un ej savu ceļu. reizēm topos iekrīt arī kaut kas sakarīgs paliekoš :what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:34
 citēt
negatIvs: reizēm topos iekrīt arī kaut kas sakarīgs paliekoš :what:


Tā pat, kā vietējā fototopā :D
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:38
 citēt
:haha:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:47
 citēt
speciāli smartinam :D www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:56 labots
 citēt
zazis:speciāli smartinam :D [url=http://www.youtube.com/watch?v=J-pkXJ38Qv0&feature=related
]http://www.youtube.com/watch?v=J-pkXJ38Qv0&feature=related[/url]

:D :D Te jau pat mūzika ir.
Ar ņaudētājiem biju domājis tādus, kur nav ne mūzika, ne dziesma un solists paņemts arī nekāds :)
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:58
 citēt
klasiskākie ņaudētāji bija The Beatles www.youtube.com... , kaut arī tur nebija tik vienkārši.... viņi ir no ņaudētājiem, kuri ir atstājuši vispaliekošākās pēdas rokmūzikā, pabijuši topos . kādreiz pastudēju rokmūzikas attīstības vēsturi - tulkojums krievu valodā, no angļu. tur viss salikts pa plauktiņiem, kas no kā ietekmējies, par stiliem, saknēm, cēloņiem, attīstības virzieniem, grupām. daudz kas no tā man bija, šo to sameklēju, paklausījos. tagad tas vienā ziņā ir mīnuss. klausoties nedzirdētu, jaunu grupu, es velku paraleles, perpendikulus, bieži secinu, tas no turienes, vai turienes.... varētu te stundām muldēt, bet, lai paliek uz kādu citu reizi :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 21:59
 citēt
negatIvs:klasiskākie ņaudētāji bija The Beatles www.youtube.com... , kaut arī tur nebija tik vienkārši.... viņi ir no ņaudētājiem, kuri ir atstājuši vispaliekošākās pēdas rokmūzikā, pabijuši topos . kādreiz pastudēju rokmūzikas attīstības vēsturi - tulkojums krievu valodā, no angļu. tur viss salikts pa plauktiņiem, kas no kā ietekmējies, par stiliem, saknēm, cēloņiem, attīstības virzieniem, grupām. daudz kas no tā man bija, šo to sameklēju, paklausījos. tagad tas vienā ziņā ir mīnuss. klausoties nedzirdētu, jaunu grupu, es velku paraleles, perpendikulus, bieži secinu, tas no turienes, vai turienes.... varētu te stundām muldēt, bet, lai paliek uz kādu citu reizi :big_smile:


A būtu interesanti :)
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:01
 citēt
smartins:
zazis:speciāli smartinam :D [url=http://www.youtube.com/watch?v=J-pkXJ38Qv0&feature=related
]http://www.youtube.com/watch?v=J-pkXJ38Qv0&feature=related
[/url]

:D :D Te jau pat mūzika ir.
Ar ņaudētājiem biju domājis tādus, kur nav ne mūzika, ne dziesma un solists paņemts arī nekāds :)
mēs jau nedaudz augstāk nonācām pie domas, ka atkarīgs kas ņaud, un ko ņaud.... par ņaudētājiem amatieriem, tjipa Radio 2 nerunājam
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:02 labots
 citēt
smartins : A būtu interesanti * var jau Godmani klausīties pa radio SWH:big_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:04
 citēt
Ta jūs te drusku citā lauciņā iebraucāt, ne tajā, par ko es iesāku. Bītli ir Bītli, tos es nepieskaitu pie ņaudētājiem. Manis domātie ņaudētāji drīzāk ir kaut kāds šlāgera novirziens.
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:05
 citēt
negatIvs:smartins : A būtu interesanti * var jau Godmani klausīties pa radio SWH:big_smile:


Tā arī daru, kad atceros. A vispār, sen nav sanācis
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:08
 citēt
smartins:Ta jūs te drusku citā lauciņā iebraucāt, ne tajā, par ko es iesāku. Bītli ir Bītli, tos es nepieskaitu pie ņaudētājiem. Manis domātie ņaudētāji drīzāk ir kaut kāds šlāgera novirziens.


un kāda jēga par viņiem runāt? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:09
 citēt
jā, iznāk drusku auzās iebrauzām :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:09
 citēt
daiga_a:
smartins:Ta jūs te drusku citā lauciņā iebraucāt, ne tajā, par ko es iesāku. Bītli ir Bītli, tos es nepieskaitu pie ņaudētājiem. Manis domātie ņaudētāji drīzāk ir kaut kāds šlāgera novirziens.


un kāda jēga par viņiem runāt? :bad_smile:


Ta nekāda :D :D :D Es tikai starp citu pieminēju :D :D :D
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:12
 citēt
tralliniet te a man šķiet dansiga būs ko nelāgu pielaidusi
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:15
 citēt
Maris:tralliniet te a man šķiet dansiga būs ko nelāgu pielaidusi


kas, tev arī depresija? :exciting:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:15
 citēt
Daiga : " un kāda jēga par viņiem runāt?" .............. jēga runāt ir kontekstā, ja runā par rokmūzikas, un ne tikai, attīstību līdz mūsdienām, jo pat šodienas daudzas grupas vālē pēc viņu formulām, utt un tā joprojām. šovakar par to laikam pietiks.
nez kur Māris pazudis? kā sāka uz to D-pili braukāt, tā cauri... pazudis cilvēks....:amazing:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:16
 citēt
kamēr rakstīju, parādījās.....:haha:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:16
 citēt
D-pilī takš ir sexy fotogrāfe ar haseli, pie viņas arī braukā. Drīz pavisam tur paliks.
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:16
 citēt
man Dansiga neko nav pielaidusi, es izsargājos....:what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:17
 citēt
negatIvs:man Dansiga neko nav pielaidusi, es izsargājos....:what:


Moš Mārim pielaidusi?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:17
 citēt
negatIvs:Daiga : " un kāda jēga par viņiem runāt?" .............. jēga runāt ir kontekstā, ja runā par rokmūzikas, un ne tikai, attīstību līdz mūsdienām, jo pat šodienas daudzas grupas vālē pēc viņu formulām, utt un tā joprojām. šovakar par to laikam pietiks.


es tak par tiem "šlāgerotājiem", ko smartins minēja... :what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:22
 citēt
daiga_a:
negatIvs:Daiga : " un kāda jēga par viņiem runāt?" .............. jēga runāt ir kontekstā, ja runā par rokmūzikas, un ne tikai, attīstību līdz mūsdienām, jo pat šodienas daudzas grupas vālē pēc viņu formulām, utt un tā joprojām. šovakar par to laikam pietiks.


es tak par tiem "šlāgerotājiem", ko smartins minēja... :what:

:grimace: :grimace: :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 36
  5. 37
  6. 38
  7. 39
  8. 40
  9. 41
  10. 42
  11. 43
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):