forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 37
  5. 38
  6. 39
  7. 40
  8. 41
  9. 42
  10. 43
  11. 44
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.01.10 22:23
 citēt
smartins:
negatIvs:man Dansiga neko nav pielaidusi, es izsargājos....:what:


Moš Mārim pielaidusi?

tā izskatās ka kaut kas pielaists, atkal pazuda
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:24
 citēt
Maris nudien liekas no ķēdes norāvies :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:25
 citēt
daiga_a:
Maris:tralliniet te a man šķiet dansiga būs ko nelāgu pielaidusi


kas, tev arī depresija? :exciting:


biju shodien uz to atlikto randiņu (nu itkā nevajadzēja tik drīz - par atteikumu pirms Dpils brauciena vajadzētu sodīt ar mēnesi vakuuma vismaz, bet nu absolūta A klase - tur tik viegli nenoturēties cilvēkam), visi priekšnoteikumi ideāli, laiks labs no paša rīta, maršruts skaists, auto (kruts, aizlienēts :face-grin: ) pulēts......... bet pašam kautkāda neīsta sajūta, prieka nekāda
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:27
 citēt
Maris:
daiga_a:
kas, tev arī depresija? :exciting:


biju shodien uz to atlikto randiņu (nu itkā nevajadzēja tik drīz - par atteikumu pirms Dpils brauciena vajadzētu sodīt ar mēnesi vakuuma vismaz, bet nu absolūta A klase - tur tik viegli nenoturēties cilvēkam), visi priekšnoteikumi ideāli, laiks labs no paša rīta, maršruts skaists, auto (kruts, aizlienēts :face-grin: ) pulēts......... bet pašam kautkāda neīsta sajūta, prieka nekāda


Konkrētāk varētu? :)

daiga_a:Maris nudien liekas no ķēdes norāvies :bad_smile:


Dansiga pie ķēdes turēja?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:28
 citēt
smartins:D-pilī takš ir sexy fotogrāfe ar haseli, pie viņas arī braukā. Drīz pavisam tur paliks.


tās tik tavas izdomas - to meitieti tik 2 sek. pa autiņa logu redzēju - Dpilī ar meitenēm viss savādāk - tur neķersta apmātās ar hasseljiem
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:29
 citēt
smartins: Konkrētāk varētu? :)


jocīgs?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:30
 citēt
Maris:
smartins: Konkrētāk varētu? :)


jocīgs?


Kas tas par atlikto randiņu?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:31
 citēt
aizdomas, ka Māris kādu imitējis, tajā lienētajā auto......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:33
 citēt
Māri, kas tā ir par tačku? Ne takš "āmurs"?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:34
 citēt
negatIvs:aizdomas, ka Māris kādu imitējis, tajā lienētajā auto......:bad_smile:


muļķības - manam sarkanajam pakaļā ieskrēja (tagad apdrošinātāji labo) a pelēkais tāds opju - vot i paņēmu no čoma - randiņš jau ne pirmais a n-tais - īsto autoparku Aklase zin kā savus 5 pirkstus
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:37
 citēt
A klasei par autiņiem arī kaut kas jāzin? :what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:39
 citēt
A klase - tas ir par mersedesiem?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:43
 citēt
smartins:A klase - tas ir par mersedesiem?
tak tā Būtne, ar kuru viņš tikās ir tīrā Aklase
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:43
 citēt
negatIvs:A klasei par autiņiem arī kaut kas jāzin? :what:


nu jā - viņa atšķir tak - sarkanais a mello jumtu ir dibenā buktēts, tāpēc paņēmis no čoma citu sarkanu kam jumts ar sarkans - kāpēc, lai meitene neatšķirtu auto?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:44
 citēt
negatIvs:
smartins:A klase - tas ir par mersedesiem?
tak tā Būtne, ar kuru viņš tikās ir tīrā Aklase


Kur var viņu apskatīt? Draugos var atrast?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:45
 citēt
smartins:A klase - tas ir par mersedesiem?


A klase ir griesti - Z klase grīda (attiecīgi ar MB klasēm nesakrīt - S klase ir vājš rādītājs)
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:47
 citēt
šķiet spams garažā iegājis :(
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:47
 citēt
Maris:
negatIvs:A klasei par autiņiem arī kaut kas jāzin? :what:


nu jā - viņa atšķir tak - sarkanais a mello jumtu ir dibenā buktēts, tāpēc paņēmis no čoma citu sarkanu kam jumts ar sarkans - kāpēc, lai meitene neatšķirtu auto?

orjentējās, tas uzreiz skaidrs ..... :grimace: laba meitene , ne kā tās Ogrēnietes, zin tik večus močīt... :exciting:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:48
 citēt
Maris:šķiet spams garažā iegājis :(
meitenes pazudušas, runas par klasēm aizgāja
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:51
 citēt
ja kas A klases mašīnas ir krietni virs meršiem :grimace:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:51
 citēt
nu klase ir klase - kas tur ko ignorēt
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:54 labots
 citēt
es skolā gāju a klasē, bija vēl arī b .................... labi, es pazūdu, nenoteiktas klases X gaida.... :grimace:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:55
 citēt
es laikam kaut ko savai mašīnītei apskādēju... tāds riebīgs troksnis bija, kad griezu uz ielas virsū... tumšs neko nevarēja redzēt.. rīt pie gaismas jāapskata... :face-crying:
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:56
 citēt
stings:es laikam kaut ko savai mašīnītei apskādēju... tāds riebīgs troksnis bija, kad griezu uz ielas virsū... tumšs neko nevarēja redzēt.. rīt pie gaismas jāapskata... :face-crying:
varbūt granāta?
avatar
Publicēts: 21.01.10 22:59
 citēt
mani te mierina, ka kāds ledus gabals no autiņa nokrita... nu bija jau apsalusi...
jūs te par A klasi runājat, bet meitenēm viss vienkāršāk- cērtams vai necērtams kociņš :D
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:00
 citēt
stings:es laikam kaut ko savai mašīnītei apskādēju... tāds riebīgs troksnis bija, kad griezu uz ielas virsū... tumšs neko nevarēja redzēt.. rīt pie gaismas jāapskata... :face-crying:


laikam jau brauc ar Hummer I - tiem citi autiņi izskatās kā guļošie policisti - vot i būsi pieplacinājusi kādu mazlitrāžnieku
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:00
 citēt
Biezā sīcim pirmā skolas diena pirmajā klasītē. Pārnāk mājās, vecāki jautā kas un kā. Sīkais saka:
- Phe... Pirmā klase, pirmā klase!!! A jāsēž uz koka soliem!!!
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:00
 citēt
negatIvs:
stings:es laikam kaut ko savai mašīnītei apskādēju... tāds riebīgs troksnis bija, kad griezu uz ielas virsū... tumšs neko nevarēja redzēt.. rīt pie gaismas jāapskata... :face-crying:
varbūt granāta?


velti ceri....:haha:
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:01
 citēt
stings:mani te mierina, ka kāds ledus gabals no autiņa nokrita... nu bija jau apsalusi...
jūs te par A klasi runājat, bet meitenēm viss vienkāršāk- cērtams vai necērtams kociņš :D


jā viņām bēdīgi a to funktieri, bet nākas kautkā pielāgoties
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:03
 citēt
Maris:
stings:es laikam kaut ko savai mašīnītei apskādēju... tāds riebīgs troksnis bija, kad griezu uz ielas virsū... tumšs neko nevarēja redzēt.. rīt pie gaismas jāapskata... :face-crying:


laikam jau brauc ar Hummer I - tiem citi autiņi izskatās kā guļošie policisti - vot i būsi pieplacinājusi kādu mazlitrāžnieku



ciest nevaru lielas mašīnas... ja nevar nekādi sevi parādīt, tad pērk Hummeru...:haha:
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:05
 citēt
stings:
Maris:

laikam jau brauc ar Hummer I - tiem citi autiņi izskatās kā guļošie policisti - vot i būsi pieplacinājusi kādu mazlitrāžnieku



ciest nevaru lielas mašīnas... ja nevar nekādi sevi parādīt, tad pērk Hummeru...:haha:


Bet lielās mašīnās var sakraut daudz fototehnikas ;)
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:07
 citēt
Maris:
stings:mani te mierina, ka kāds ledus gabals no autiņa nokrita... nu bija jau apsalusi...
jūs te par A klasi runājat, bet meitenēm viss vienkāršāk- cērtams vai necērtams kociņš :D


jā viņām bēdīgi a to funktieri, bet nākas kautkā pielāgoties


a ko tur funktierēt... visa pasaule balstās uz šo principu.... jā- nē, balts- melns, labs - slikts, auksts- silts....
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:12
 citēt
stings:
Maris:

jā viņām bēdīgi a to funktieri, bet nākas kautkā pielāgoties


a ko tur funktierēt... visa pasaule balstās uz šo principu.... jā- nē, balts- melns, labs - slikts, auksts- silts....


piemirsi - zin/nezin...
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:18 labots
 citēt
stings: "meitenēm viss vienkāršāk- cērtams vai necērtams kociņš :D"

stings: "a ko tur funktierēt... visa pasaule balstās uz šo principu.... jā- nē, balts- melns, labs - slikts, auksts- silts...."


tas nu gan nav taisnība... :what:
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:22
 citēt
daiga_a:stings: "meitenēm viss vienkāršāk- cērtams vai necērtams kociņš :D"

stings: "a ko tur funktierēt... visa pasaule balstās uz šo principu.... jā- nē, balts- melns, labs - slikts, auksts- silts...."


tas nu gan nav taisnība... :what:



pamato lūdzu!
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:23
 citēt
Maris:
stings:
a ko tur funktierēt... visa pasaule balstās uz šo principu.... jā- nē, balts- melns, labs - slikts, auksts- silts....


piemirsi - zin/nezin...


man punktiņi bija galā, tā ka nepiemirsu, bet noklusēju :D
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:29
 citēt
jebkurā gadījumā ir brīži, kad liekas, ka tā spēle par gudru un rokas nolaižas
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:30
 citēt
dzīvot tik kategorsiki, tikai pēc principa - jā-nē, balts-melns, labs-slikts, cērtams-necērtams, atvaino, bet, manuprāt ir diezgan aprobežoti... kur tad paliek šaubas, izziņa, mainīgums, pustoņi, vārdos neformulējamais?
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:31
 citēt
daiga_a:dzīvot tik kategorsiki, tikai pēc principa - jā-nē, balts-melns, labs-slikts, cērtams-necērtams, atvaino, bet, manuprāt ir diezgan aprobežoti... kur tad paliek šaubas, izziņa, mainīgums, pustoņi, vārdos neformulējamais?


tas slabakiem :D
avatar
Publicēts: 21.01.10 23:32
 citēt
labi - ieliešu sevī bik šampi un opā uz migu

visiem laimes
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 37
  5. 38
  6. 39
  7. 40
  8. 41
  9. 42
  10. 43
  11. 44
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):